خانه » استخدام در استان تهران » آگهی استخدام نهاد ریاست جمهوری سال ۹۱

آگهی استخدام نهاد ریاست جمهوری سال ۹۱

متن آگهی:

آگهی استخدام نهاد ریاست جمهوری سال 91

معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور برای تأمین نیروی انسانی مورد نیاز خود طبق مفاد قانون مدیریت خدمات کشوری از محل مجوز شماره ۴۳۶۲۸/۹۱/۲۲۰ مورخ ۲/۱۲/۹۱ تعداد ۱۵۰ نفر از افراد واجد شرایط را از طریق برگزاری آزمون استخدامی توانمندیهای عمومی و مصاحبه تخصصی و گزینش جهت خدمت در تهران به صورت رسمی به شرح ذیل استخدام می نماید.

 

 • شهرهای مورد نیاز : تهران
 • تعداد مورد نیاز : ۱۵۰ نفر
 • تاریخ انقضا : ۲۱ اسفند ماه تا ۲۸ اسفند ماه

——————————————————————————————————————————-

متن آگهی

دانلود نمونه سوالات استخدامی ریاست جمهوری + هدیه ویژه سایت استخدامی

خرید کارت اعتباری آزمون استخدامی معاونت برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی نهاد ریاست جمهوری

معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور برای تأمین نیروی انسانی مورد نیاز خود طبق مفاد قانون مدیریت خدمات کشوری از محل مجوز شماره ۴۳۶۲۸/۹۱/۲۲۰ مورخ ۲/۱۲/۹۱ تعداد ۱۵۰ نفر از افراد واجد شرایط را از طریق برگزاری آزمون استخدامی توانمندیهای عمومی و مصاحبه تخصصی و گزینش جهت خدمت در تهران به صورت رسمی به شرح ذیل استخدام می نماید.

ردیف
عنوان رشته شغلی
تعداد مورد نیاز
جنسیت
شرایط احراز
طبقه شغلی
مرد
زن
۱
مهندسی مکانیک
۴
*
دارا بودن مدرک تحصیلی لیسانس در رشته های تحصیلی مهندسی مکانیک (کلیه گرایش ها)
۴
۲
مهندسی برق
۴
*
دارا بودن مدرک تحصیلی لیسانس در رشته های تحصیلی مهندسی برق (کلیه گرایش ها)
۴
۳
کارشناس تحلیل گر سیستم
۶
*
*
دارا بودن مدرک تحصیلی لیسانس یا فوق لیسانس در رشته های تحصیلی مدیریت فناوری اطلاعات ـ مهندسی کامپیوتر (نرم افزار، سخت افزار)
۵-۴
۴
مهندس تاسیسات
۲
*
دارا بودن مدرک تحصیلی لیسانس در رشته های تحصیلی مهندسی تأسیسات (کلیه گرایش ها)
۴
۵
کارشناس برنامه ریزی
۳۶
*
*
دارا بودن مدرک تحصیلی لیسانس و فوق لیسانس در رشته های تحصیلی مهندسی کامپیوتر(نرم افزار، سخت افزار) ـ مهندسی عمران ـ مهندسی صنایع ـ مهندسی شیمی ـ مهندسی نفت ـ مهندسی کشاورزی ـ مهندسی مکانیک ـ مهندسی برق (قدرت) ـ عمران (کلیه گرایشها) ـ برق (مخابرات)
۵-۴
۶
کارشناس حقوقی
۶
*
*
دارا بودن مدرک تحصیلی فوق لیسانس در رشته های تحصیلی حقوق (کلیه گرایش ها)
۵
۷
حسابدار
۱۲
*
*
دارا بودن مدرک تحصیلی فوق لیسانس در رشته های تحصیلی حسابداری
۳
۸
کارشناس امور اداری
۹
*
*
دارا بودن مدرک تحصیلی فوق لیسانس در رشته های تحصیلی مدیریت دولتی ـ مدیریت برنامه ریزی آموزشی ـ برنامه ریزی و تحلیل سیستم ها
۵
۹
مهندسی راه و ساختمان
۴
*
دارا بودن دانشنامه لیسانس یافوق لیسانس در رشته های تحصیلی مهندسی عمران (کلیه گرایش ها)
۵-۴
۱۰
کارشناس برنامه ریزی و بودجه کشوری
۱۱۷
*
دارا بودن مدرک تحصیلی فوق لیسانس در رشته های تحصیلی اقتصاد(کلیه گرایش ها) ـ مهندسی صنایع ـ برنامه ریزی و تحلیل سیستم ها ـ مهندسی عمران (کلیه گرایش ها) ـ MBA ـ روابط بین الملل ـ مدیریت (کلیه گرایش ها) ـ برنامه ریزی شهری و منطقه ای ـ مهندسی کشاورزی (آبیاری) ـ IT ـ GIS ـ جغرافیا (روستایی و برنامه ریزی شهری) ـ آمار کاربردی ـ مدیریت آموزش عالی ـ علوم اجتماعی (کلیه گرایش ها) ـ علوم سیاسی (کلیه گرایش ها) ـ حقوق (کلیه گرایش ها) ـ روانشناسی (اجتماعی) ـ حسابداری ـ علوم تربیتی ـ جهانگردی ـ کامپیوتر (سخت افزار، نرم آفزار)

 

۵
شرایط عمومی استخدام
۱-التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران.
۲-تدین به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان رسمی کشور مصرح در قانون اساسی.
۳-داشتن تابعیت ایران.
۴-انجام خدمت دوره ضرورت یا معافیت قانونی برای برادران.
۵-عدم اعتیاد به دخانیات و مواد مخدر.
۶-نداشتن سابقه محکومیت جزایی مؤثر.
۷-دارا بودن مدرک تحصیلی کارشناسی و بالاتر در رشته های تحصیلی مندرج در جدول شرایط احراز آگهی. ضمناً تاریخ فراغت از تحصیل کلیه متقاضیان شرکت در آزمون می بایست قبل از تاریخ انتشار آگهی باشد. (به مدارک تحصیلی معادل ترتیب اثر داده نمی شود)
۸-دارا بودن سلامت جسمی و روانی و توانایی برای انجام کار که استخدام می شوند.
۹-داوطلبین استخدام نباید از مستخدمین رسمی، ثابت و پیمانی یا بازخرید خدمت شده دستگاههای دولتی باشند.
شرایط اختصاصی استخدام
۱- داشتن حداقل سن ۲۰ سال و حداکثر ۳۰ سال تمام تا آخرین روز مهلت ارسال مدارک می باشد.
۲- رزمندگان با حداقل ۶ ماه حضور داوطلبانه در جبهه، جانبازان، آزادگان و همسران شهدا، جانبازان و آزادگان، فرزندان شاهد و جانباز و آزاده از شرط حداکثر سن معاف هستند.
۳- داوطلبانی که به صورت غیررسمی و تمام وقت در معاونت  برنامه ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور به خدمت اشتغال داشته اند میزان مدت خدمت غیر رسمی آنها به حداکثر سن اضافه می شود.
مدارک مورد نیاز که می بایست از طریق اینترنت و بصورت الکترونیکی ارسال گردد.
۱-تکمیل برگ درخواست شغل (در سایت ارایه شده).
۲-تصویر آخرین مدرک تحصیلی دانشگاهی، با فرمت JPG .
۳-تصویر کارت ملی با فرمت JPG.
۴-تصویر صفحه اول شناسنامه و در صورت توضیحات تصویر صفحه آخر، با فرمت JPG.
۵-تصویر کارت پایان خدمت نظام وظیفه عمومی و یا معافیت قانونی دائم (ویژه برادران). تاریخ پایان خدمت یا معافیت باید قبل از تاریخ آخرین مهلت ارسال مدارک باشد. با فرمت JPG.
۶-پرداخت مبلغ ۹۰٫۰۰۰ ریال به حسابجاری ۹۸۰ خزانه نزد بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران (طبق دستورالعمل مندرج در نحوه ثبت نام).
۷-عکس ۴*۳ جدید، با فرمت (DPI 75) JPG، حداکثر ۱۶۰ کیلو بایت.
۸-مدارک دال بر ایثارگری، معلولیت (معلولین عادی با ارایه گواهی از سازمان بهزیستی و حسب مورد از مراجع ذی ربط).
۹-مدارک دال بر بومی بودن.
متقاضی شرکت در آزمون می بایست بعد از پایان ثبت نام الکترونیکی (اینترنتی) کد رهگیری خود را یاداشت نموده و تا پایان مراحل استخدام نزد خود نگهدارد. ضمناً “ورود مجدد به سایت و دریافت کارت ورود به جلسه آزمون و اطلاع از نتیجه آزمون فقط با استفاده از کد رهگیری امکان پذیر خواهد بود.”
نحوه ارسال مدارک و مهلت ثبت نام
۱-ثبت نام از طریق اینترنت انجام خواهد شد. متقاضیان واجد شرایط می بایست به سایت های  (www.sanjesh.org) و  (www.spac.ir) (بخش آزمون استخدامی) مراجعه و فرم ثبت نام را ازتاریخ۲۱/۱۲/۱۳۹۱ حداکثر تا تاریخ (۲۸/۱۲/۱۳۹۱) تکمیل نمایند و نسبت به واریز مبلغ ۹۰٫۰۰۰ ریال به صورت الکترونیکی و از طریق کارتهای بانکی متصل به شبکه شتاب به عنوان حق شرکت در آزمون های توانمندی عمومی داوطلبان استخدام اقدام نمایند. (ایثارگران از پرداخت ۵۰% مبلغ مذکور و فرزندان شاهد از پرداخت هزینه ثبت نام معاف می باشند.)
۲-ثبت نام و پرداخت وجه به هیچ عنوان موجب ایجاد تعهد استخدامی برای دستگاه نمی گردد.
۳-به مدارک ناقص ترتیب اثر داده نخواهد شد. ضمناً “وجوه پرداختی به هیچ وجه مسترد نمی شود.”
۴-درصورت نیاز میتوانید باشماره های ۳۳۲۷۶۲۱۶ و ۳۳۲۷۲۲۱۶ تماس حاصل نمائید.

دانلود نمونه سوالات استخدامی ریاست جمهوری + هدیه ویژه سایت استخدامی


توزیع کارت و محل برگزاری و نحوه اعلام نتایج آزمون:
–   کارت ورود به جلسه آزمون از طریق سایت های مذکور از تاریخ (۲۷/۱/۹۲)  قابل دسترسی و دریافت می باشد. زمان برگزاری آزمون ۲۹/۱/۱۳۹۲ و محل برگزاری آزمون در هنگام ارایه کارت به اطلاع داوطلبان خواهد رسید.

–   نتایج آزمون بر اساس ۳ برابر ظرفیت  متعابا از طریق پایگاه های اطلاع رسانی مذکور اعلام خواهد شد.
مواد آزمون
الف) عمومی:
۱-معارف اسلامی (۳۰ سؤال) ۲- زبان و ادبیات فارسی و ادبیات اداری(۳۰ سؤال) ۳- اطلاعات سیاسی و اجتماعی و مبانی قانونی (۳۰ سؤال)
ب) اختصاصی:
۱-زبان انگلیسی عمومی(۲۰ سؤال) ۲- مهارتهای عمومی فناوری اطلاعات (۲۰ سؤال) ۳- ریاضی عمومی (۱۵ سؤال) که به تعداد (۱۴۵) سئوال چهار گزینه ای طراحی خواهد شد (بدون اعمال نمره منفی)
تبصره: اقلیت های دینی از پاسخگویی به سوالات معارف اسلامی معاف می باشند و امتیاز آن در سایر موارد امتحان توزیع می شود.
تذکرات:
۱- سهمیه استخدامی به داوطلبان بومی تعلق دارد.
تبصره: داوطلبان بومی به افرادی اطلاق می شود که حداقل دارای یکی از ویژگی های زیر باشند:
الف) محل تولد داوطلب استان تهران.
ب) حداقل دو مقطع تحصیلی از مقاطع تحصیلی (ابتدائی، راهنمائی و متوسطه) را در تهران طی کرده باشد.
ج) فرزندان کارکنان نیروهای مسلح در صورتیکه ۳ سال از سنوات تحصیلی آنها (اعم از ابتدائی، راهنمایی و دبیرستان) در تهران بوده باشد، بومی تلقی می شوند.
۲- از کل مجوزهای استخدامی ۳۰ درصد آن برای استخدام ایثارگران اختصاص دارد که (۲۵ درصد) آن به جانبازان و آزادگان فاقد شغل و فرزندان و همسران شهداء و جانبازان (۲۵ درصد و بالاتر) و فرزندان و همسران آزادگان بالای یک سال اسارت معرفی شده از سوی بنیاد شهید و امور ایثارگران تخصیص می یابد. لازم به ذکر است (۲۵ درصد) سهمیه ایثارگران بشرح فوق از سوی بنیاد شهید معرفی شده و جذب خواهند شد. جانبازان و آزادگان فاقد شغل و فرزند و همسران شهدا و جانبازان (۲۵ درصد و بالاتر) و فرزندان و همسران آزادگان بالای یک سال اسارت که از سوی بنیاد مذکور معرفی نشده اند می توانند در این آگهی ثبت نام نموده و در صورت عدم تکمیل سهمیه از باقی مانده سهمیه اختصاصی بهره مند شوند.
۱-۲- پنج درصد باقی مانده از سی درصد سهمیه استخدامی ایثارگران نیز به رزمندگان با سابقه ۶ ماه حضور داوطلبانه در جبهه ها و همسر و فرزندان آنان و فرزندان جانبازان زیر ۲۵ درصد و آزادگان زیر یک سال اسارت و خواهران و برادران شهدا اختصاص دارد. مشمولین این بند بر اساس آگهی استخدامی در آزمون شرکت نموده و در بین خود به رقابت خواهند پرداخت. انتخاب ایثارگران در حد سهمیه تعیین شده به ترتیب نمره کسب شده از بین ایثارگران واجد شرایط که در زمان مقرر ثبت نام نموده اند، انجام خواهد شد.
۲-۲- استخدام مازاد بر ۳۰ درصد سهمیه ایثارگران از طریق رقابت با سایر داوطلبان واجد شرایط صورت خواهد گرفت.
۲-۳- ایثارگرانی که از بنیاد شهید و امور ایثارگران کارت شناسایی دارند و افراد وابسته به آنان در صورت ارائه تصویر آن نیازی به اخذ و ارائه گواهی از بنیاد مذکور ندارند.
۲-۴- در گواهی خانواده جانبازان می بایست جمله (عضو خانواده جانباز از کار افتاده کلی که قادر به کار نمی باشند قید گردد)، در غیر این صورت این افراد نمی توانند از مزایای مربوطه بهره مند گردند.
۳- معلولین عادی به شرط کسب حد نصاب نمره لازم و دارا بودن شرایط مندرج در آگهی به ترتیب نمره مکتسبه از ۳ % سهمیه قانونی مربوطه برخوردار خواهند بود.
۴- کسب حد نصاب نمره لازم در آزمون توانمندیهای عمومی صرفاً به منزله تأیید صلاحیت عمومی واختصاصی و تصحیح اوراق امتحان بوده و هیچگونه حق استخدامی ایجاد نمی کند و انتخاب داوطلبان بر اساس نمرات مصاحبه تخصصی و با رعایت اولویت های مقرر صورت می پذیرد.
۵- اولویت انتخاب داوطلبان در شرایط یکسان به ترتیب با شاغلین غیر رسمی (معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی رییس جمهور) خواهد بود.
۶- به مدارک ارسالی توسط دانشجویان و دارندگان مدارک تحصیلی بالاتر و پایین تر از مقاطع تحصیلی اعلام شده در شرایط احراز مشاغل مذکور در آگهی و همچنین مدارک معادل (باستثنای دارندگان مدارک تحصیلی معادل صادره از دانشگاهها و موسسات آموزش عالی کشور که در آزمون جامع سازمان سنجش آموزش کشور شرکت نموده و قبول شده اند و گواهی مبنی بر امکان ادامه تحصیل در مقاطع بالاتر با ارزش علمی دارند) ترتیب اثر داده نخواهد شد.
۷- مسئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده در متن آگهی و یا ارسال مدارک به صورت ناقص بر عهده داوطلب خواهد بود و در هر مرحله از مراحل آزمون، گزینش و جذب محرز شود که داوطلب به اشتباه و یا به عمد اطلاعات خلاف واقع داده و یا فاقد شرایط مندرج در آگهی است از انجام مراحل بعدی محروم گردیده و در صورت صدور حکم استخدامی حکم مذکور لغو و بلااثر می گردد.
۸- اسامی پذیرفته شدگان پس از تأیید مراجع ذیصلاح از طریق سایت WWW.SPAC.IR به اطلاع داوطلبان خواهد رسید.
۹- داوطلبان استخدام بومی موظف به سپردن تعهد ده سال خدمت معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور می باشند.
۱۰- داوطلبان نباید از جمله افرادی باشند که به موجب آراء مراجع قضایی و ذیصلاح از خدمت دولتی منع شده باشند.
۱۱- شاغلین غیر رسمی معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی می بایستی گواهی مبنی بر اشتغال به کار به انضمام میزان سابقه کار و تصویر آخرین قرارداد غیر رسمی خود را به همراه سایر مدارک اسکن و به صورت الکترونیکی ارسال نمایند.
۱۲- انتخاب نهایی پذیرفته شدگان پس از موفقیت در ازمون عمومی،اختصاصی، مصاحبه و طی مراحل گزینش صورت خواهد گرفت و تا قبل از صدور احکام استخدام رسمی آزمایشی حقی برای افراد ایجاد نخواهد شد.
کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

۳۸ دیدگاه تاکنون.

 1. سعدا حسینی گفت:

  با سلام و خسته نباشید . میشه تاریخ ثبت نام رو تمدیدکنید. خواهش میکنم ازتون. با تشکر

  [پاسخ]

 2. سمیه گفت:

  با سلام ، ببخشید مدارک دال بر بومی بودن چیست؟

  [پاسخ]

 3. محمود گفت:

  باورم نمیشد که استخدام در نهاد ریاست جمهوری فقط برای تهرانی ها ممکن باشه. ای کاش این شرط را بردارند تا عدالت برای همه وجود داشته باشه. لطفا هر کس موافقه نظر بده

  [پاسخ]

 4. mona گفت:

  salam man akharin madrkamo nagereftam hanoz nemitonam sherkat konam

  [پاسخ]

 5. هدایت اله گفت:

  دانشجوی ترم آخر کارشناسی ارشد می تونه شرکت کنه؟

  [پاسخ]

 6. اسماعیل گفت:

  با سلام . منفارغالتحصیل رشته منابع طبیعی -شیلات هستم آیا در قسمت برنامه ریزی که مهندس کشاورزی خواسته اید می توانم ثبت نام کنم؟

  [پاسخ]

 7. محیا گفت:

  سلام پس فقط تهرانی ها می تونن شرکت کنند ؟

  [پاسخ]

  سبقت آزاد پاسخ در تاريخ اسفند ۲۱ام, ۱۳۹۱ ۳:۳۵ ب.ظ:

  نه محیا جان، همه میتونن شرکت کنن، بومی ها اولویت دارن

  [پاسخ]

 8. محمد گفت:

  سلام این استخدام فقط واسه تهرانی است یا نه چون جای دیگه دیدم زده تمام ایران اگه کسی میدونه بگه ما که شهرستان هستیم میتونیم شرکت کنیم یا نه

  [پاسخ]

  سبقت آزاد پاسخ در تاريخ اسفند ۲۱ام, ۱۳۹۱ ۳:۳۶ ب.ظ:

  آره آقا محمد مال کل ایرانه، همه میتونن شرکت کنن

  [پاسخ]

 9. معصومه گفت:

  باسلام ببخشید اقای مدیر در ردیف ۱۰چه رشته هاییو میخواد؟چرا سیاه کردن؟ریاضیو میخوان؟مرسی

  [پاسخ]

 10. نیلوفر گفت:

  من مشهدی هستم میتونم ثبت نام کنم؟ یا فقط تهرانی ها میتونن؟

  [پاسخ]

 11. رضا داور گفت:

  سلام مسئول محترم من تمامی مدارکم کامل ولی تازه میخوام برم خدمت با این وجود میتونم ثبت نام کنک؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  [پاسخ]

 12. یاسر زارع گفت:

  سلام من بومی نیستم میتونم ثبت نام کنم.باتشکر

  [پاسخ]

 13. عساکره گفت:

  با سلام.نهاد ریاست جمهوری متعلق به تمام ایرانیان است وارتباطی به استخدام بومی ندارد.حداقل استخدام در این نهاد می بایستی بااستخدام در کلیه نهادها،ادارات،شرکت ها،بانک ها…کاملا متفاوت باشد.

  [پاسخ]

  محمود پاسخ در تاريخ اسفند ۲۴ام, ۱۳۹۱ ۱۲:۲۸ ق.ظ:

  سلام. من هم با این حرف کاملا موافقم. باورم نمیشد که استخدام در نهاد ریاست جمهوری فقط برای تهرانی ها ممکن باشه. ای کاش این شرط را بردارند تا عدالت برای همه وجود داشته باشه. لطفا هر کس موافقه نظر بده

  [پاسخ]

  امین پاسخ در تاريخ فروردین ۱۲ام, ۱۳۹۲ ۱۱:۰۸ ق.ظ:

  منم با نظرات شما دوستان عزیز موافقم

  [پاسخ]

 14. hassan گفت:

  سلام لطفاً زمان ثبت نام رو به من هم ایمیل کنید. ممنون.

  [پاسخ]

 15. f گفت:

  سلام لطفاً زمان ثبت نام رو به من هم ایمیل کنید. ممنون.
  fasihi.star@gmail.com

  [پاسخ]

 16. ابوالفضل جوادي گفت:

  سلام چه سایتی باید ثبت نام کبیم

  [پاسخ]

 17. E.K گفت:

  اگه ممکنه زمان ثبت نام و رشته های مورد نظر و حداقل معدل رو برام بفرستید.
  ممنونم

  [پاسخ]

 18. mozhde گفت:

  salam age mishe site sabte nam va zamanesh ro b manam begin
  brida_mobham16@yahoo.com

  [پاسخ]

 19. mahtab گفت:

  lotfan site marboot be sabte nam ro bedin emaile man mahtab_m_87@yahoo.com

  [پاسخ]

 20. mina گفت:

  سلام من دانشجوی ترم ۶ مدیریت ام یک ترم دیگه ام درسم تموم میشه میخواستم بدونم میتونم توی این ازمونا شرکت کنم اگه قبول بشم چی؟تورو خدا کمکم کنید

  [پاسخ]

  حسین پاسخ در تاريخ اسفند ۱۹ام, ۱۳۹۱ ۶:۴۲ ب.ظ:

  تو آزمون ها کیو استخدام کردن که من وتو دومیش باشیم

  [پاسخ]

  مهسا پاسخ در تاريخ اسفند ۲۰ام, ۱۳۹۱ ۱۰:۳۶ ق.ظ:

  آی گفتی!! سر کاریم کلا!

  [پاسخ]

 21. shima گفت:

  سلاماگر میشه زمان ثبت نام و رشته های ثبت نامی را برام ایمیل کنید ممنونsh.sanie@yahoo.com

  [پاسخ]

 22. aghamiri گفت:

  با سلام لطفا جزییات بیشتری از آزمون اطلاع رسانی کنید.

  [پاسخ]

 23. محمد گفت:

  سلاماگر میشه زمان ثبت نام و رشته های ثبت نامی را برام ایمیل کنید ممنون

  [پاسخ]

 24. bahram گفت:

  لطفا زمان ثبت نام رو هم بفرستید.ممنون

  [پاسخ]

 25. mohammad گفت:

  لطفا زمان ثبت نام روبه ایمیل من اطلاع دهید
  باتشکر اززحمات شماعزیزان mohammad_00_tech@yahoo.com

  [پاسخ]

 26. تقیخان برجکلو گفت:

  مشتی همینم تنور انتخاباتیه. یکی هم قبول نمیکنن

  [پاسخ]

 27. ميثم گفت:

  چه مقطعی میگیرن کاردانی یا کارشناسی

  [پاسخ]

 28. roya گفت:

  با سلام
  لطفا زمان ثبت نام روبه ایمیل من اطلاع دهید
  باتشکر اززحمات شماعزیزانroyaasadbeigi@gmail.com

  [پاسخ]

  محمد پاسخ در تاريخ اسفند ۵ام, ۱۳۹۱ ۷:۳۲ ب.ظ:

  سلام اگر فهمیدید برای من هم ایمیل کنید ممنون

  [پاسخ]

 29. mojhgan گفت:

  سلام تو چه سایتی باید ثبت نام کنیم هنوز تاریخ ثبت نامش نیومده؟

  [پاسخ]

 30. الهام احمدی گفت:

  سلام خسته نباشید.میتوان هم زمان در چندامزمون شرکت کرد؟

  [پاسخ]

  جعفر پاسخ در تاريخ اسفند ۵ام, ۱۳۹۱ ۱۰:۱۳ ق.ظ:

  خیر نمیتوان . در غیر این صورت قبولی شما کان لم یکن خواهد شد دوست ست عزیز .

  [پاسخ]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *