خانه » آگهی های زیر مجموعه » آگهی استخدام نظافتچی در دانشگاه علوم پزشکی

آگهی استخدام نظافتچی در دانشگاه علوم پزشکی

متن آگهی:

افراد حقیقی و حقوقی برنده شده در مناقصه واگذاری واحدهای بهداشتی – درمانی دانشگاه علوم پزشکی مشهد در نظر دارند جهت ارائه خدمات نظافتی در مراکز و پایگاه های سلامت مشهد ، دارندگان مدرک تحصیلی دیپلم و واجد شرایط در شغل نظافتچی را شناسایی و از طریق آزمون یا مصاحبه و یا هر دو بصورت قراردادی دعوت به همکاری می نماید.

 ردیف آگهی عنوان قرارداد  شهر جنسیت  شرایط احراز
 ۱  نظافتچی  مشهد مرد /زن  دارا بودن مدرک دیپلم (کلیه رشته های متوسطه)

مهلت ثبت نام تا ساعت ۲۴ ۱۹ مهر ماه ۹۵

جهت مشاهده شرایط آگهی اینجا کلیک کنید

کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *