خانه » استخدام در استان تهران » آگهی استخدام مهندس مشاور رهنمون خاک

آگهی استخدام مهندس مشاور رهنمون خاک

متن آگهی:

آگهی شماره ۱
استخدام مهندس عمران-سازه
مهندسین مشاور فعال در زمینه معماری و شهرسازی جهت انجام پروژه های خود به یک مهندس عمران سازه با حداقل سه سال سابقه کار طراحی سازه نیازمند است، لذا از واجدین شرایط دعوت میشود رزومه خود را به آدرس info@rah.co.ir ارسال نمایند.
آگهی استخدام شماره ۲
استخدام مهندس الکترونیک-برق
مهندسین مشاور فعال در زمینه معماری و شهرسازی جهت انجام پروژه های خود به یک مهندس الکترونیک-برق  با حداقل سه سال سابقه کار طراحی تاسیسات الکترونیکی ساختمان نیازمند است، لذا از واجدین شرایط دعوت میشود رزومه خود را به آدرس info@rah.co.ir ارسال نمایند.
آگهی استخدام شماره ۳
استخدام مهندس مکانیک

مهندسین مشاور فعال در زمینه معماری و شهرسازی جهت انجام پروژه های خود به یک مهندس مکانیک  با حداقل سه سال سابقه کار طراحی تاسیسات مکانیکی ساختمان نیازمند است، لذا از واجدین شرایط دعوت میشود رزومه خود را به آدرس info@rah.co.ir ارسال نمایند.

اطلاعات تماس

  • ایمیل: info@rah.co.ir
کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *