آگهی استخدام قوه قضاییه آذر ماه سال 92 (تغییر زمان برگزاری آزمون)

قوه قضاییه
شهر های مورد نیاز : سراسر کشور
تعداد مورد نیاز : مشخص نشده
تاریخ انقضاء : 30 آذر ماه 92
متن آگهی

اطلاعیه شماره شش :
با عرض تسلیت رحلت رسول اکرم (ص ) ، امام حسن مجتبی (ع ) و امام رضا (ع ) به اطلاع کلیه داوطلبان گرامي شرکت کننده در آزمون استخدامی قوه قضائیه میرساند :
1- به علت هم زمانی تاریخ برگزاری آزمون قوه قضائیه با امتحان دانشکاهها ، تاریخ آزمون از 27 / 10 / 92 به 11 / 11/ 92 تغییر داده شده .
2- داوطلبان می توانند از تاریخ 1 / 11 / 92 تا 10 / 11 / 92 با مراجعه به همین سایت کارت ورود به جلسه خود را با وارد نمودن کد رهگیری شش رقمی دریافت نمایند

اطلاعیه شماره پنج:
متقاضیانی که مبلغ واریزی را کمتر از مبلغ مندرج در آگهی ( با توجه به ایثارگربودن و یا ثبت نام عادی) پرداخت نموده اند در صورتی که تا پایان مهلت ثبت نام ( ۳۰ / ۹ / ۹۲ ) نسبت به واریز وجه تکمیلی مورد نظر اقدام ننمایند کد رهگیری باطل و کارت ورود به جلسه صادر نخواهد شد . در صورت واریز وجه فوق در قسمت خرید کارت به جای شماره تلفن همراه فقط کد رهگیری ۶ رقمی را که قبلا بعد از ثبت نام دریافت کرده اید ، وارد نمایید.

اطلاعیه شماره چهار:
الف) فارغ التحصيلان رشته‌هاي تحصيلي معارف اسلامي و فرهنگ و ارتباطات، مي‌توانند در صورت داشتن شرايط مندرج در آگهي به شرح ذيل نسبت به ثبت نام خود از طريق سايت اقدام نمايند.
1. دارندگان مدرك تحصيلي معارف اسلامي مي‌توانند در رشته‌هاي شغلي كارشناس امور ديني و كاردان حقوقي ثبت نام نمايند
2. دارندگان مدرك تحصيلي فرهنگ و ارتباطات مي‌توانند در رشته‌هاي شغلي روابط عمومي و كارشناس امور فرهنگي شركت نمايند.

ب) شرايط احراز رشته‌هاي شغلي ذيل اصلاح مي‌شود:
1. كاردان برق: دارا بودن ليسانس و يا فوق ديپلم در رشته تحصيلي برق قدرت
2. كاردان شبكه، دارا بودن فوق ديپلم يا ليسانس در يكي از رشته‌هاي تحصيلي كاربرد كامپيوتر گرايش نرم افزار و سخت افزار، نرم افزار سيستم، مديريت IT و مهندسي IT
3. حسابدار: دارا بودن ليسانس و بالاتر در رشته‌هاي تحصيلي مديريت مالي، حسابداري
4. كاردان تاسيسات: دارا بودن فوق ديپلم تاسيسات (كليه گرايشها) به شرايط احراز رشته شغلي كاردان تاسيسات اضافه شد.

21 آذر ۹۲ – مهلت ثبت نام قوه قضاییه تا ۳۰ آذر تمدید شد

به اطلاع داوطلبان شرکت در آزمون قوه قضاییه می رساند که زمان پایان ثبت نام تا تاریخ پایان روز شنبه ۳۰ ام آذر ماه ۱۳۹۲ تمدید گردید

اطلاعیه دادگستری جمهوری اسلامی ایران در خصوص آزمون استخدامی سال ۹۲

الف – شرایط عمومی استخدام
۱- تابعیت جمهوری اسلامی ایران .
۲- نداشتن سابقه محکومیت جزائی مؤثر.
۳- عدم اعتیاد به دخانیات و مواد مخدر.
۴- داشتن توانائی جسمی و روانی متناسب با شغل مورد درخواست و عدم ابتلا به بیماری‌های مسری به تشخیص پزشک قانونی یا پزشک معتمد دادگستری جمهوری اسلامی ایران
۵- اعتقاد به دین مبین اسلام و یا یکی از ادیان رسمی مصرّح درقانون اساسی جمهوری اسلامی ایران.
۶- التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
۷- نداشتن منع استخدامی در دستگاههای دولتی به موجب آراء مراجع قانونی.
۸- انجام خدمت دوره ضرورت یا معافیت دائم برای آقایان
۹- دارا بودن مدرک تحصیلی دانشگاهی با معدل حداقل ۱۴ و بالاتر برای رشته‌های غیر فنی و مهندسی و حداقل معدل ۱۲ برای رشته‌های فنی و مهندسی

تذکر۱:رشته‌های شغلی فنی مهندسی عبارتند از: کاردان برق، مهندس برق، مهندس راه و ساختمان، کاردان ارتباطات و مخابرات، کاردان تاسیسات، مهندس تاسیسات،

تذکر ۲: متقاضیان شرکت در آزمون می بایست بعد از پایان ثبت نام الکترونیکی (اینترنتی) کد رهیگیری خود را یادداشت نموده و تا پایان مراحل استخدام نزد خود نگهدارند. ضمنا ورود مجدد به سایت و دریافت کارت ورود به جلسه آزمون و اطلاع از نتیجه آزمون فقط با استفاده از کد رهگیری امکان پذیر خواهد بود.

ب – مهلت و نحوه ثبت نام:
۱- ثبت نام از طریق اینترنت انجام خواهد شد. متقاضیان واجد شرایط می بایست به سایت (www.modiriat.org و یا www.dadiran.ir) مراجعه و مراحلثبت نام را از تاریخ ۱۲/۰۹/۹۲ حداکثر تا تاریخ ۲۳/۰۹/۹۲طی نمایند و نسبت به واریز مبلغ ۱۱۴۰۰۰ ریالبه صورت الکترونیکی و از طریق کارتهای بانکی متصل به شبکه شتاب به عنوان حق شرکت در آزمون استخدام اقدام نمایند (ایثارگران از پرداخت ۵۰% مبلغ مذکور معاف می باشند.)
۲- ثبت نام و پرداخت وجه به هیج عنوان موجب ایجاد تعهد استخدامی برای دستگاه نمی شود.
۳- به مدارک ناقص ترتیب اثر داده نخواهد شد ضمنا وجوه پرداختی به هیچ وجه مسترد نمی شود.

ج- تذکرات:
۱-رزمندگان با سابقه حداقل شش ماه حضور داوطلبانه در جبهه‌ها و همسر و فرزندان آنان و فرزندان جانبازان زیر بیست و پنج درصد(۲۵%) و آزادگان زیر یک سال اسارت به شرط دارابودن شرایط مذکور درآگهی از اولویت مقرر در قانون جامع حمایت از ایثارگران برخوردار خواهند بود.
۲- کارکنان قرارداد کار معین دادگستری جمهوری اسلامی ایران که در آزمون تبدیل وضع به پیمانی مورخ ۱۷/۰۳/۹۲ قبول شده‌اند حق شرکت در آزمون سراسری را ندارند
۳ – افرادیکه بطور پیوسته با شوراهای حل اختلاف همکاری داشته‌اند به شرط اشتغال و دارابودن شرایط مندرج در آگهی متناسب با سابقه خدمت حداکثر از ۵ امتیازدر آزمون عمومی برخوردار خواهند بود. (بابت هر یک سال سابقه خدمت، یک امتیاز)
۴- معلولین عادی به شرط دارابودن سایرشرایط مندرج دراین دفترچه (علی‌الخصوص بند ۴ شرایط عمومی استخدام) از ۳% سهمیه قانونی بهره‌مند خواهند بود.
۵- داوطلبان بومی در صورت کسب حد نصاب نمره لازم و داشتن شرایط مندرج در آگهی تاسقف ۵۰% مجوزهای استخدامی از اولویت لازم برخوردار می‌باشند و رقابت در بین افراد بومی همان مناطق انجام خواهد شد. چنانچه نسبت به باقیمانده سهمیه، سایر افراد بومی رتبه لازم را در بین کلیه افراد کسب کرده باشند امتیاز فوق مانع از جذب آنها به میزان بیشتر از ۵۰% سهمیه نخواهد شد.

دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی قوه قضاییه

داوطلبان بومی به افرادی اطلاق می‌شودکه دارای یکی از شرایط مندرج در بند‌های ذیل باشند
• محل تولد آنها با محل جغرافیایی مورد درخواست (استان مورد تقاضا) یکی باشد
• حداقل ۵ سال از سنوات تحصیلی داوطلب (ابتدایی، راهنمایی یا دبیرستان) به صورت پیوسته در استان مورد درخواست گذرانده شده باشد.
• فرزندان کارکنان نیروهای مسلح درصورتیکه محل ۳ سال از سنوات تحصیلی آنها (اعم از ابتدایی، راهنمایی و یا دبیرستان) با استان مورد تقاضا یکی باشد نیز بومی تلقی می‌شوند.
۶ –حافظان قرآن دارای درجات (۱ تا ۵)از ده درصد امتیاز در امتحان عمومی و به همین میزان، در امتحان تخصصی یا مسابقه تخصصی یا مصاحبه تخصصی بهره مند خواهند شد.
۷- مشمولین بندهای۱ ، ۲ ، ۳ ،۴ و۵قسمت جضروریست گواهی لازم را از مراجع ذیصلاح حسب مورد اخذ و پس از قبولی در آزمون، همراه با سایر مدارک به دادگستری استان مربوطه ارسال نمایند. ضمناً اعضای خانواده محترم جانبازان زیر ۲۵% و آزادگان زیر یک سال اسارت درصورت دارابودن کارت شناسایی معتبر از بنیاد شهید و امور ایثارگران تصویر آن را ضمیمه، درغیراینصورت گواهی لازم را از بنیاد مذکور اخذ و ارسال نمایند.

توضیح اینکه به استناد ماده ۲۱ قانون جامع حمایت از ایثارگران، افراد مشروحه ذیل از شرکت در آزمون معاف می‌باشند (هماهنگی لازم در این خصوص قبلاً با بنیاد شهید و امور ایثارگران بعمل آمده است).
• خانواده شاهد:شامل والدین، همسر، فرزند، خواهر و برادر شهید، مفقودالاثر و اسیر
• جانبازان و آزادگان
• همسر و فرزندان جانبازان ۲۵% و بالاتر
• فرزندان و همسران آزادگان با سابقه اسارت یک سال و بالاتر

۸- بهثبت نام دانشجویان و دارندگان مدارک تحصیلی بالاتر و پایین تر از مقطع تحصیلی اعلام شده در شرایط احراز مشاغل مورد اشاره و همچنین مدارک معادل(به استثناء دارندگان مدارک تحصیلی معادل صادره از دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی کشور که در آزمون جامع سازمان سنجش آموزش کشور شرکت نموده و قبول شده‌اند و گواهی مبنی بر امکان ادامه تحصیل در مقاطع بالاتر با ارزش علمی را دارند) ترتیب اثر داده نخواهد شد.
۹- تاریخ فراغت از تحصیل، تاریخ ترخیص خدمت نظام وظیفه و همچنین تاریخ صدور کارت پایان خدمت و یا معافیت دائمداوطلبان باید قبل از زمان برگزاری آزمون باشد و مدارک تحصیلییا کارت پایان خدمتو یا معافیت دائم که بعد از تاریخ مذکور اخذ شده باشد مورد قبول نخواهد بود.
۱۰- داوطلبان استخدام نباید مستخدم رسمی و یا پیمانی و یا بازخرید خدمت شده دادگستری جمهوری اسلامی ایران و سایر دستگاههای دولتی و نهادهای انقلاب اسلامی باشند.
۱۱- حداقل سن ۲۰ سال تمام و حداکثر سن برای دارندگان مدرک تحصیلیفوق دیپلم ۳۰ سال(متولدین ۲۳/۰۹/۶۲به بعد )، لیسانس ۳۲ سال (متولدین۲۳/۰۹/۶۰ به بعد) و برای دارندگان مدرک تحصیلی فوق لیسانس و بالاتر ۳۴ ســال(متولدین۲۳/۰۹/۵۸ به بعد) می‌باشد.
۱۲-مسؤولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده در متن آگهی بر عهده داوطلب خواهد بود و در هر مرحله از مراحل آزمون، گزینش و جذب، محرز شود که داوطلب به اشتباه و یا به عمد اطلاعات خلاف واقع داده و یا فاقد شرایط مندرج در آگهی است، از انجام مراحل بعدی محروم و در صورت صدور حکم استخدامی، حکم مذکور لغو و بلااثر می‌شود.
۱۳-مواد آزمون عبارتند از:

الف – آزمون عمومی شامل:
۱ –معارف اسلامی ۲- ریاضی و آمار مقدماتی ۳- زبان انگلیسی عمومی ۴- اطلاعات سیاسی و اجتماعی و مبانی قانونی ۵- زبان و ادبیات فارسی
ب- آزمون تخصصی:
سئوالات تخصصی از رشته‌های تحصیلی پیش‌بینی شده در شرایط احراز رشته‌های شغلی مندرج در آگهی تهیه خواهد شد. تبصره: اقلیت‌های دینی از پاسخگویی به سوالات معارف اسلامی معاف می‌باشند و امتیاز آن در سایر موارد امتحان توزیع می‌شود. ج – آزمون چهار مهارت اولیه ICDL شامل (مهارتهای مبانی کامپیوتر، Windows ، Word ، Excel و تایپ ده انگشتی با سرعت حداقل ۱۵۰ حرف در دقیقه) این آزمون حداکثر سه ماه پس از پذیرفته شدن در آزمون‌های عمومی، تخصصی و مصاحبه انجام می‌شود.
۱۴- نظر به اینکه برای اشتغال در برخی از مشاغل نیاز به طی دوره آموزش شغلی می‌باشد، بنابراین پذیرفته‌شدگان موظفند در شش ماهه اول خدمت، دوره مربوطه را با موفقیت طی نمایند.
۱۵–اشتغال قبول‌شدگان از بدو استخدام در رشته‌ شغلی پذیرفته شده و در منطقه جغرافیایی انتخابی حداقل به مدت ده سال خواهد بود ( در این مدت امکان ا نتقال و جابجایی وجود نداشته و تعهد محضری لازم از قبول‌شدگان اخذ خواهد شد.)
* زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون از تاریخ ۲۰/۱۰/۹۲ لغایت ۲۶/۱۰/۹۲ با استفاده از کد رهگیری از همین سایت خواهد بود.
* تاریخ برگزاری آزمون روز جمعه ۲۷/۱۰/۹۲ در نظر گرفته شده است.
لینک ثبت نام
شرایط آگهی

رشته های شغلی و جغرافیای محل

دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی قوه قضاییه
اطلاعات تماس
نشانی :
تلفن :
وبسایت : 185.10.72.103
عضویت در کانال تلگرام سایت استخدامی www.estekhdami.org
جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید
هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.
دیدگاه ها
لیلا
۲۱:۱۸ ~ ۱۱ آذر ۱۳۹۲

با سلام، می خواستم بدونم که استخدامی کانون وکلا شامل فارغ التحصیلان رشته علوم اقتصادی هم می شود؟

[پاسخ]

نام شما
۲۱:۴۵ ~ ۱۱ آذر ۱۳۹۲

سلام.از کجا بفهمیم واسه چه مشاغلی میخوان و باچه مدرکی؟هیج جا نزده که
———–
مدیر سایت : لینکشو تو سایت قرار دادم
http://185.10.72.27/Files/list_region.pdf

[پاسخ]

AMIR
۲۲:۴۳ ~ ۱۱ آذر ۱۳۹۲

با سلام استخدامي قوه قضائيه درسته به اشتباه كانون درج شده
در ضمن اين معدل 14 رو نميشه كمتر كنن من معدلم 96/13 هست فقط 4صدم كم دارم تا 14….

[پاسخ]

محمد
۲۲:۵۳ ~ ۱۱ آذر ۱۳۹۲

سلام. رشته های مختلفی رو برمی دارند.از برخی رشته های مهندسی گرفته تا رشته های حسابداری و… لیست موجود رو با دقت بخونی .پیدا میشه

[پاسخ]

محمدرضا
۲۳:۴۸ ~ ۱۱ آذر ۱۳۹۲

من مدرک مدیریت بازرگانی دارم میتونم شرکت کنم چون مدیریت زیاد میخواد و بازرگانی رو ذکر نکرده اگه شرکت کنم مشکل داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ لطفا جواب بدید ممنون.

[پاسخ]

مریم
۰۷:۱۲ ~ ۱۲ آذر ۱۳۹۲

سلام.خیلی منتظراین آگهی بودم.اما با کمال تاسف،تو رشته های حقوقی همش مرد میخوان.پس ما زنا چی؟ چه گناهی کردیم؟! واقعا که!!!

[پاسخ]

تینا
۰۷:۲۶ ~ ۱۲ آذر ۱۳۹۲

سلام . رشته تحصیلی من کارشناسی مهندسی تکنولوژی معماری
آیا رشته فنی مهندسی میخواهید شامل من هم میشه ؟؟؟
در ضمن شرایط سنی ذکر نشده آیا فرقی نمیکنه ؟؟؟

[پاسخ]

مریم
۰۸:۲۹ ~ ۱۲ آذر ۱۳۹۲

من هر چقدر رو لینک رشته ها میزنم خطا میده
مشکلش چیه؟
——-
مدیر سایت : بله متاسفانه،حالا سعی میکنیم اگر شد روی هاست خودمون بذاریم تا دوستان دانلود کنند.

[پاسخ]

samira
۰۸:۳۳ ~ ۱۲ آذر ۱۳۹۲

سلام
ميخام بدونم براي كدوم مناطق چه رشته اي رو ميخان؟از كجا بدونم ميشه سريع جواب بدين.ممنونم

[پاسخ]

hitasb
۰۸:۳۵ ~ ۱۲ آذر ۱۳۹۲

سلام.صفحه مربوط به رشتهها را باز نمیکنه.میشه بگید رشته کامپیوتر هم میخوان یا نه؟

[پاسخ]

پريسا ج
۰۸:۴۲ ~ ۱۲ آذر ۱۳۹۲

سلام.من كارداني حسابداري هستم ميتونم شركت كنم يا فقط كارشناسي ميخواد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
لطفا جوابمو بدين!

[پاسخ]

سميرا
۰۸:۴۳ ~ ۱۲ آذر ۱۳۹۲

سلام.كجا بريم ثبت نام كنيم ؟سايتهايي كه گذاشتن هيچ كدوم گزينه ثبت نام ندارن؟با تشكر از سايت خوبتون.مرسي

[پاسخ]

امین
۰۸:۴۸ ~ ۱۲ آذر ۱۳۹۲

لینک ها خراب هستند

[پاسخ]

samira
۰۸:۵۶ ~ ۱۲ آذر ۱۳۹۲

سلام كجابريم ثبت نام كنيم؟سايتهايي كه گذاشتن گزينه ثبت نام ندارن؟از كجا ميشه فهميد كدوم شهرها چه رشته هايي ميخان ؟باتشكر از سايت خوبتون .ممنون

[پاسخ]

azadeh
۰۹:۱۱ ~ ۱۲ آذر ۱۳۹۲

سلام چرا لينكش باز نميشه؟

[پاسخ]

ابوالفضل
۰۹:۲۶ ~ ۱۲ آذر ۱۳۹۲

فایلهای pdf مربوط به گروه های شغلی و غیره از سایت دانلود نمیشود لطفا بررسی کنید
با تشکر

[پاسخ]

الهه
۰۹:۳۷ ~ ۱۲ آذر ۱۳۹۲

سلام من فوق لیسانس زراعت هستم رشته کشاورزی هم میتونن در این ازمون شرکت کنند سایتش باز نمیکنه خطا میده از کجا بفهمم رشته منم میخان یا نه
ممنون میشم پاسخش به ایمیلم بفرستین
با تشکر

[پاسخ]

آرام
۰۹:۴۱ ~ ۱۲ آذر ۱۳۹۲

باسلام لینک هایی که اعلام کردین باز نمی شن ممنون میشم راهنمایی کنین

[پاسخ]

بهاره
۰۹:۴۲ ~ ۱۲ آذر ۱۳۹۲

÷س چرا لینک ها باز نمیشه؟؟برای همه اینجوره؟؟؟چیکار کنم؟

[پاسخ]

rana
۰۹:۴۳ ~ ۱۲ آذر ۱۳۹۲

با سلام
لینکایی که تو سایته باز نمیشه هیچ کدوم لطفا بررسی کنید.

[پاسخ]

اکرم
۰۹:۵۷ ~ ۱۲ آذر ۱۳۹۲

لطفا در صورت امکان لینک ها را درست کنید

[پاسخ]

behi
۱۰:۰۳ ~ ۱۲ آذر ۱۳۹۲

سلام لیست رشته هایی که می خوان و از کجا باید ببینم.لینگش که باز نمیشه

[پاسخ]

e.l
۱۰:۰۴ ~ ۱۲ آذر ۱۳۹۲

لیست مشاغل و رشته مورد نیاز رو باز نمیکنه

[پاسخ]

s
۱۰:۰۶ ~ ۱۲ آذر ۱۳۹۲

هرچه سعی میکنم صفحه ی گروه بندی رشته ها باز نمیشود
آیا اقتصاد بازرگانی هم هست-لطفا سریعتر اطلاع دهید

[پاسخ]

علیرضا
۱۰:۱۲ ~ ۱۲ آذر ۱۳۹۲

لینک ها که خراب هست. چی کار کنیم؟؟؟
——-
مدیر سایت : متاسفانه تا دیشب درست بود ولی الان خراب شده.

[پاسخ]

محمد
۱۰:۱۲ ~ ۱۲ آذر ۱۳۹۲

سلام.اگر بومی استان نباشیم میشه ثیت نام کرد؟رشته منو فقط 4استان میگیره

[پاسخ]

نام شما
۱۰:۱۳ ~ ۱۲ آذر ۱۳۹۲

سلام معدل نباید شرط باشد

[پاسخ]

سجاد
۱۰:۱۹ ~ ۱۲ آذر ۱۳۹۲

سلام لينك ثبت نامك باز نميشه مرتب خطا ميدهد بايد چه كار كنيم
——
مدیر سایت : عجله نکنید فعلا سایت ثبت نام مشکل داره،

[پاسخ]

فرزانه
۱۰:۲۰ ~ ۱۲ آذر ۱۳۹۲

لینک هایی که قرار دادین باز نمیشه
HTTP Error 404. The requested resource is not found.
این ارور رو میده

[پاسخ]

فاطمه
۱۰:۲۳ ~ ۱۲ آذر ۱۳۹۲

من لیسانس مدیریت بازرگانی دارم میتونم شرکت کنم ؟

[پاسخ]

هادی
۱۰:۳۰ ~ ۱۲ آذر ۱۳۹۲

لینک رشته ها رو درست کنید……..
——
مدیر سایت : روی هاست خودمون گذاشتیم میتونید دانلود کنید ولی سایت ثبت نامشون هنوز مشکل داره.

[پاسخ]

بیکار
۱۰:۳۷ ~ ۱۲ آذر ۱۳۹۲

لینکا همه خرابه باز نمیشه ارور میده
پیگیری کنید لطفا

[پاسخ]

آرزو
۱۰:۳۹ ~ ۱۲ آذر ۱۳۹۲

سلام. من معدلم 13/87 است میتونم شرکت کنم/ اگر بخوام با کاردانی شرکت کنم از نظر سنی یک ماه بیشتره / تو رو خدا راهنمایی کنید باید چیکار کنم

[پاسخ]

هادی
۱۱:۱۳ ~ ۱۲ آذر ۱۳۹۲

سایتش که ارور 403 میده معلوم نیست کجا باید ثبت نام کنیم
———-
مدیر سایت : بله فعلا سایتشون مشکل داره

[پاسخ]

مریم
۱۱:۳۲ ~ ۱۲ آذر ۱۳۹۲

ای خدا همون بهتر که لینک ثبت نامش باز نمیشه
بیا اینم ما را نخواست
همش مرد

[پاسخ]

مژده
۱۱:۳۹ ~ ۱۲ آذر ۱۳۹۲

سلام من ارشد مدیریت بازرگانی هستم ایا میتونم در این ازمون شرکت کنم برام حیاتی لطفا جواب دهید با تشکر

[پاسخ]

زهرا
۱۱:۴۰ ~ ۱۲ آذر ۱۳۹۲

با سلام و خسته نباشید
من لیسانس مدیریت خدمات بهداشتی و درمانی هستم تو گروه بندی رشته های تحصیلی زده آخرش زده امور اداری و مدیریت
منظور از این مدیریت چیه ؟
بنظرتون سایر رشته های مدیریته ، یعنی میتونم منم شرکت کنم

[پاسخ]

پیمان
۱۱:۴۳ ~ ۱۲ آذر ۱۳۹۲

من فوق مدیریت دولتی هستم
در دفترچه آزمون شرایط احراز رو زده کارشناس مدیریت دولتی میگیره اما در گروه بندی رشته تحصیلی و مواد آزمون زده لیسانس یا فوق لیسانس
جریان چیه؟
به کدومش اکتفا کنیم آخه من کارشناسیم رشته مدیریت دولتی نیست

[پاسخ]

حامد
۱۱:۴۶ ~ ۱۲ آذر ۱۳۹۲

تو رشته هایی مث علوم اجتماعی که گرایشات متعدد داره این چه وضع اعلام اگهیه؟ تو سه تا گروه شغلی مختلف از علوم ارتباطات اجتماعی فقط نام برده… یعنی علوم ارتباطات تو سه رده شغلی متخلف اعم کارشناس روابط عمومی،کارشناس فرهنگی اجتماعی، و کارشناس مسائل اجتماعی اعلام نیاز شده اما اسمی از علوم اجتماعی که عام هست برده نشده… من کارشناسی علوم اجتماعی دارم دانشجوی جامعه شناسی ارشد هم هستم اما متاسفانه اسمی از علوم اجتماعی و گرایش رفاه نیست…

[پاسخ]

حامد
۱۱:۵۰ ~ ۱۲ آذر ۱۳۹۲

مدیریت سایت استخدامی خواهشا به گوش مسئولین برسونین… یه جا اگهی می زنن علوم اجتماعی رو برای کارشناس روابط عمومی می خوان علوم ارتباطات اجتماعی رو نمی خوان و برعکس… این که سلیقه ای… شده اخه این رشته یه رده شغلی مشخص نداره؟ از مدیریت سایت استخدامی تقاضا دارم پیگیری کنید… ممنون میشم

[پاسخ]

بی کار
۱۱:۵۴ ~ ۱۲ آذر ۱۳۹۲

چرا رشته حقوق فقط مرد می گیره ؟؟؟؟؟؟؟
اخه این چه وضعیه ؟؟؟؟؟؟؟
پس ما چی؟؟؟

[پاسخ]

پیمان
۱۲:۴۶ ~ ۱۲ آذر ۱۳۹۲

سلام من مدرک کاردانی ام کارهای عمومی ساختمانه و کارشناسی ام عمرانه میتونم در رشته راه و ساختمان شرکت کنم . ممنون

[پاسخ]

هادي-خ
۱۲:۵۵ ~ ۱۲ آذر ۱۳۹۲

لطفا سوالات تخيلي نپرسيد ذهن خواننده مخدوش ميكنيد
بازرگاني كه ننوشته چرا ميپرسيد اقايان خانما چجور كارشناسي گرفتيد كه با اينكه كامل توضيح داده باز سوال ميپرسيد ..مدير سايت لطفا هر سوالي نزار تو صفحه

[پاسخ]

هادي-خ
۱۲:۵۹ ~ ۱۲ آذر ۱۳۹۲

اخرين مدرك تحصيلي ملا كه
مسال يكنفر كاردان برق داره و ليسانس مديريت دولتي و ارشد مثلا مديريت اموزشي
اين نفر بايد بنا به سليقه خودش تصميم بگيره تو كدوم كروه استخدامي شركت كنه

[پاسخ]

در پی کار
۱۳:۱۷ ~ ۱۲ آذر ۱۳۹۲

این چه وضع کار در رشته علوم اجتماعی ما ارشد علوم اجتماعی هستیم 8 سال بیکاریم و 25 جا ثبت کردیم ولی بجز رابطه و ضابطه چیزی ندیدیم اینم مملکته که درست کردید واسه جوانها نه ازدواج نه کار بعد می گن چرا اینقد فساد زیاده

[پاسخ]

شهین
۱۳:۱۹ ~ ۱۲ آذر ۱۳۹۲

من رشته مدیریت دولتی خوندم تو این آگهی اکثر رشته ها مردا رو استخدام میکنن.خدا حقمون رو ازتون بگیره ان شاالله!!!!!!

[پاسخ]

arash
۱۳:۲۴ ~ ۱۲ آذر ۱۳۹۲

سلام.کاردانی عمران نمیتونه ثبت نام کنه؟

[پاسخ]

نام شما
۱۳:۵۱ ~ ۱۲ آذر ۱۳۹۲

سلام من ارشد مطالعات خانواده هستم رشته ما اولیت رشته برا مشاوره دادگاه خانواده تصویب شده اما متاسفانه اگهی استخدام این رشته رو اعلام نیاز نکرده

[پاسخ]

بیکار
۱۳:۵۳ ~ ۱۲ آذر ۱۳۹۲

از رشته های زیست شناسی و تاریخ هم پذیرش دارن ؟
ممنون میشم اگه کسی جوابم رو بده.

[پاسخ]

بيكار
۱۴:۵۹ ~ ۱۲ آذر ۱۳۹۲

باسلام من در حال تحصيل هستم ايا ميتوانم در ازمون شركت كنم؟رشته مديريت بازرگاني

[پاسخ]

AREZU
۱۵:۲۲ ~ ۱۲ آذر ۱۳۹۲

سلام. ترویج کشاورزی ام میتونه شرکت کنه؟

[پاسخ]

ماندانا
۱۵:۳۱ ~ ۱۲ آذر ۱۳۹۲

من 23 سالمه ايا ميتونم در اين ازمون شركت كنم

[پاسخ]

پاندا
۱۵:۴۲ ~ ۱۲ آذر ۱۳۹۲

با سلام و احترام
لینک مشکل داره لطفا یک نفر بگه علوم اجتماعی گرایش پژوهشگری رو میخواد یا نه؟؟؟؟ممنونم

[پاسخ]

کار
۱۵:۵۵ ~ ۱۲ آذر ۱۳۹۲

چرا لینکها دانلود نمیشه؟لطفا بگین رشته کامپیوتر هم میخوان؟
—–
مدیر سایت : خیر لینک ها موردی نداره.

[پاسخ]

مهدی
۱۶:۱۶ ~ ۱۲ آذر ۱۳۹۲

سلام دراستان تهران یا البرز نیرومیخوان اونم برانگهبانیورانندگی

[پاسخ]

طاهره ابراهیمی
۱۶:۴۴ ~ ۱۲ آذر ۱۳۹۲

سلام.صفحه مربوط به رشته ها را باز نمیکنه.میشه بگید رشته کامپیوتر هم میخوان یا نه؟

[پاسخ]

س
۱۷:۲۷ ~ ۱۲ آذر ۱۳۹۲

با سلام خدمت دوستان واسه خانما این رشته هایی که می نویسم میخواد بقیه فقط مال آقایونه: 1- اپراتور(کاردانی کامپیوتر)2- حسابدار(لیسانس حسابداری)3- کاردان حقوقی4- کاردان شبکه(مهندسی کامپیوتر همه گرایشها)5- کارشناس آمار موضوعی6- کارشناس امور آموزشی7- کارشناس امور اداری8-کارشناس امور پژوهشی9- کارشناس امور تحقیقات10- کارشناس امور فرهنگی11-کارشناس برنامه ریزی12- کارشناس برنامه و بودجه13- کارشناس مطالعات اجتماعی14- کارگزین15- مددکار16- مسئول خدمات مالی. من خودم مهندسی it دارم با معدل 90/18 صدم پدرمم جانبازه و تو توضیحات هست که از آزمون استخدامی هم معاف هستم ولی فک نکنم بتونم استخدام شم چون شهر ما واسه رشته ما نیرو نمیخواد خدایا چقد بدشانسم بدجور حالم گرفته شده !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

[پاسخ]

زهره
۱۷:۴۲ ~ ۱۲ آذر ۱۳۹۲

سلام از کجا میشه با قوه قضاییه در ارتباط بود من نیم نمره کم دارم دوستان لطفا راهنمایی کنید.

[پاسخ]

بهار
۱۸:۱۸ ~ ۱۲ آذر ۱۳۹۲

سلام.
منظورشون از اموراداری و مدیریت چیه؟
رشته ها ی مدیریت را شامل میشه؟

[پاسخ]

زهرا
۱۸:۱۸ ~ ۱۲ آذر ۱۳۹۲

یعنی الان من دوست دارم داد بزنم.. هوینجوری از بی دردی!!!!

[پاسخ]

بهاره
۱۹:۰۲ ~ ۱۲ آذر ۱۳۹۲

حالا که روانشناس میخان برای اصفهان..مرد میخان!!!

[پاسخ]

hamed
۲۱:۱۲ ~ ۱۲ آذر ۱۳۹۲

آیا لیسانس علوم کامپیوتر بامعدل 12.5حائزشرایط استخدام میباشد؟

[پاسخ]

جابر
۲۱:۲۶ ~ ۱۲ آذر ۱۳۹۲

همش سر کاریه…امتحان هم بدین میفهمین که اخرش یا قوم وخویش کارمندان رده بالا قبول میشن یا…بماند

[پاسخ]

a
۲۲:۳۷ ~ ۱۲ آذر ۱۳۹۲

سلام.خسته نباشیدمعدل من 13.96میباشد میتونم در این امتحان شرکت کنم.لطفا پاسخ دهید.

[پاسخ]

حیدری
۲۲:۴۰ ~ ۱۲ آذر ۱۳۹۲

با سلام و خسته نباشید
من ساکن اصفهان هستم و می خواهم در این شهر خدمت کنم ولی در روز آزمون در تهران هستم و نمیتوانم در آزمون اصفهان شرکت کنم. آیا میتوانم فقط برای آزمون در تهران آزمون دهم؟؟؟
با تشکر

[پاسخ]

محسن
۲۲:۵۴ ~ ۱۲ آذر ۱۳۹۲

رشته بنده مهندسی برق_گرایش الکترونیک است که خود یکی از گرایشهای برق است.ولی در جدول رشته ها فقط قید شده مهندسی برق.
آیا مهندسی برق_گرایش الکترونیک هم شامل این استخدام می شود؟

[پاسخ]

مهدي
۰۰:۱۱ ~ ۱۳ آذر ۱۳۹۲

سلام تعداد مورد نياز براي هر كدام از رشته هاي مورد نياز در استخدامي قوه قضايه مشخص نشده لطف اعلام كنيد از هر رشته جند نفر مورد نياز ميباشد؟

[پاسخ]

ساشا
۰۰:۱۴ ~ ۱۳ آذر ۱۳۹۲

سلام
من مهندسم عمرانم و طبق معمول همیشه آقا بر می دارن پس اگه نمیخاسین خانوم بردارین برا چی این گزینه رو میذارین تو دفترچه سنجش ها !!!!!

[پاسخ]

بیچاره
۰۱:۳۹ ~ ۱۳ آذر ۱۳۹۲

با سلام من اومدم باهیجان نشستم که ثبت نام میکنه تو رشته ی من! اومدم مبلغ رو ریختم شروع کردم به ثبت نام, آقا چه ثبت نامی چه کشکی! من برق تموم کردم دیدم فقط یجا برق برمیداره اونم تهران, گفتم چاره ای نیس از بیکاری بهتره! آخرش هم فرم رو تکمیل کردم دیدم به به فقط مرد میخوان.آخه انصاف برادر من خواهر من؟ پول به جهنم فدای سرم, اما آخه رحم. و موروتتون چی شده؟ یا از اول قشنگ واضح توضیح میدادین که فلان رشته ها رو مرد میخواد فلان رو زن این یعنی نهایت ظلم و مال حروم خوردن! جمع کنین این چاپیدناتونو گدایی از این با شرفتره! خاک تو سرتون تو مملکت آدم های بیکار دارن دیوونه میشم بعد شما فکر تیغ زدنه مردمین
من که نمیگذرم از حقم
بحث پول نیس بحث اینکه ما اینجا داریم تو فقر دست و پا میزنیم شما اونجا دارین به سادگیه ما میخندین
خدا بدونه با شما و حیله هاتون!؟

[پاسخ]

همایون
۰۶:۱۲ ~ ۱۳ آذر ۱۳۹۲

دوستان کسی میدونه خدمت سربازی هم به سن اضافه میشه یا ن؟ ضمنا من برا منطقه کاری مقطع ارشد برا حسابداری ندیدم ولی برا مواد آزمون به ارشد اشاره کرده! بعدم تاکید کرده اگه ارشدین کارشناسی شرکت نکنین !!این ینی چیییییییییییی

[پاسخ]

بیکار
۰۷:۲۲ ~ ۱۳ آذر ۱۳۹۲

سلام آیا رشته مهندسی نرم افزار هم می تواند شرکت کند پاسخ دهید

[پاسخ]

محمد
۰۷:۵۹ ~ ۱۳ آذر ۱۳۹۲

با سلام خدمت مدیریت محترم اگر بومی مناطق ذکر شده نباشیم می تونیم توی آزمون شرکت کنیم ؟با تشکر

[پاسخ]

هادي-خ
۰۸:۵۰ ~ ۱۳ آذر ۱۳۹۲

سلام وقتي گفته برق شامل نمامي گرايشا ميشه
ولي در مورد مديريت كاملا قيد شده چه گرايشايي
و مكانيك هم همينطور فقط تاسيسات

[پاسخ]

صادق
۰۹:۰۰ ~ ۱۳ آذر ۱۳۹۲

محل برگزاری آزمون ونتیجه آزمون چه تارخی اعلام می شود

[پاسخ]

نام شما
۱۰:۲۴ ~ ۱۳ آذر ۱۳۹۲

شما رو به قران رشته های زبان خارجی رو هم اضافه کنید خسته شدم دنبال کار گشتن میخوام خودکشی کنم

[پاسخ]

محمد فیروز
۱۰:۳۱ ~ ۱۳ آذر ۱۳۹۲

با سلام خدمت شما خاستم ببینم که آیا مدرک فوق دیپلم کامپیوتر برای استخدامی قوه قضاییه قابل قبوله البته من الان طرم دوم کارشناسی آی تی هستم با تشکر

[پاسخ]

بازرگانی
۱۱:۵۶ ~ ۱۳ آذر ۱۳۹۲

سلام من مدرک مدیریت بازرگانی دارم میتونم شرکت کنم چون مدیریت زیاد میخواد و بازرگانی رو ذکر نکرده اگه شرکت کنم مشکل داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟.بچه های این رشته هم در مدیریت مهارت دارند و هم در حسابداری و قسمت اداری ، ما12 واحد تخصصی حسابداری رو هم گذروندیم ولی جالبه که هیچ کجا اسمشون نیست نه مدیریت ها و نه حسابداری.(سابقه کار غیر رسمی در قسمت اداری و مالی و فرهنگی رو دارم)خواهشا تا زمان ثبت نام تموم نشده جواب بدید…

[پاسخ]

نام شما
۱۲:۰۲ ~ ۱۳ آذر ۱۳۹۲

کسی نیست جوا بده ؟؟؟؟؟؟ چرا فقط به سوال هایی که به سایت مربوطه جواب می دید…..!!!؟؟؟؟

[پاسخ]

جواد
۱۲:۲۶ ~ ۱۳ آذر ۱۳۹۲

سلام
کارشناس عمران چند نفر میخواد؟

[پاسخ]

بازرگانی
۱۲:۳۴ ~ ۱۳ آذر ۱۳۹۲

سلام .بابا یکی به این مدیریت بازرگانی های بیچاره کمک کنه .همه جا واسه استخدامی میذارن(مدیریت با گرایش:دولتی -بازرگانی-مالی و…)آخه مایی که این همه منتظر استخدامی اینجا بودیم ،اسم همه گرایشها هست به جز بازرگانی….خواهشا یکی جواب بده..

[پاسخ]

fateme
۱۲:۵۱ ~ ۱۳ آذر ۱۳۹۲

moadeleo az koja bayad bebinim?

[پاسخ]

علی
۱۲:۵۶ ~ ۱۳ آذر ۱۳۹۲

سلام اقای مدیر چرابعد از یکسال که هیچ اگهی استخدامی نبود حالا تو دادگستری رشته مدیریت بازرگانی را حذف کرده اید تواین ازمون این جوانها گناه دارند

[پاسخ]

فاطمه
۱۳:۰۳ ~ ۱۳ آذر ۱۳۹۲

تو رو خدا به من بگید علوم کامپیوتر جز رشته های فنی حساب میشه اینجا یا نه؟ من معدلم 13.70 نمیتونم شرکت کنم ینی؟

[پاسخ]

مریم -ح
۱۳:۲۲ ~ ۱۳ آذر ۱۳۹۲

سلام لطفا بفرمایید رشته مدیریت بازرگانی میتونه شرکت کنه؟

[پاسخ]

سمانه
۱۳:۲۶ ~ ۱۳ آذر ۱۳۹۲

سلام
من فارق التحصیل رشته خدمات جهانگردی هستم و فرزند جانباز 25 درصد . میخواستم ببینم میتونم در ازمون شرکت کنم یا نه ؟
با تشکر

[پاسخ]

علی
۱۴:۳۹ ~ ۱۳ آذر ۱۳۹۲

من رشته کارشناسی کنترل ابزار دقیق گرایش برقم ایا میشه ؟

[پاسخ]

مهسا
۱۶:۱۰ ~ ۱۳ آذر ۱۳۹۲

حالا نمیشد این شرط معدل نبود

[پاسخ]

یاسمن
۱۸:۲۶ ~ ۱۳ آذر ۱۳۹۲

پس ما دیگه هیچی… عجب.این همه درس بخون با معدل خوب آخرش همش مرد میخوان .واقعا چی میشه گفت!!!!!!!!!!!!

[پاسخ]

محمد
۱۹:۵۶ ~ ۱۳ آذر ۱۳۹۲

با سلام بازم پارتی بازی یکی نیست به اینا بگه رشته مهندسی کامپیوتر جزئ رشته های فنی و مهندسی هست از مهندسی ساختمان که کمتر نیست تو رو خدا تفاوت قائل نشین یا همه یا هیچ کدام

[پاسخ]

بهزاد
۲۰:۱۸ ~ ۱۳ آذر ۱۳۹۲

نه مهسا جون نمیشه

[پاسخ]

نام شما
۲۰:۳۰ ~ ۱۳ آذر ۱۳۹۲

سلام نمیشه رشته زبان انگلیسی هم اضافه میشد دعاتون میکردیم یه تجدیدنظر میشد

[پاسخ]

پونه
۲۲:۰۱ ~ ۱۳ آذر ۱۳۹۲

سلام .ایا کسی که مدرک مهندسی سخت افزار داره میتونه در علوم کامپیوتر گرایش سخت افزار شرکت کنه؟

[پاسخ]

مریم
۲۲:۵۴ ~ ۱۳ آذر ۱۳۹۲

توروخدا یکی به من بگه جرا لینک رشته ها و محل جغرافیایی باز نمیشه آخه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

———
مدیر سایت : از همین سایت دانلود نمیشه؟مشکلی نداره که فایل به صورت زیپ هست همه دوستان تونستند دانلود کنند.حجمشم در حد چند کیلو بایت هست.

[پاسخ]

درنا بیژن زاده
۰۱:۵۶ ~ ۱۴ آذر ۱۳۹۲

salam man lasanse fizik mohandesi lezer va opticam v daneshjoye mohandesi fotonic gerayeshe mokhaberatam mikhastam bedonam ke aya mitonam sherkat konam

[پاسخ]

علی
۰۵:۳۵ ~ ۱۴ آذر ۱۳۹۲

من رشته حسابداری خوندم و الان در حین خدمت امریه هستم یه 5 تا 6 ماه مونده تا سربازیم تموم بشه می تونم شرکت بکنم.
لطفا پاسخ بدید.

[پاسخ]

زهرا
۱۰:۱۵ ~ ۱۴ آذر ۱۳۹۲

با سلام.من ارشد زبان وادبیات عرب خوندم میتونم تو ازمون قوه قضایه شرکت کنم

[پاسخ]

مرتضی
۱۰:۲۴ ~ ۱۴ آذر ۱۳۹۲

بابا چرا جواب معدل هارو نمیدین؟
منم معدلم 13.36هست قبول میکنن؟

[پاسخ]

مرتضی
۱۰:۲۸ ~ ۱۴ آذر ۱۳۹۲

رشته من جغرافیاستتتتتتت!
این چی؟
یا باید قید این کارم بزنم؟
لامذهب نه که خیلی واسه رشته ما تو این مملکت کار هست!!!!
آخ آخ آخ!!!!

[پاسخ]

زهرا
۱۰:۳۵ ~ ۱۴ آذر ۱۳۹۲

وقتی تو دانشگاه نمره کیلوی میدن شرط معدل معنی نداره.به نظر من معدل بالا دلیل داشتن معلومات خوب نیست-همه باید تو ازمون به طور یکسان شرکت کنن-از مجریان بر گزاریه ازمون خواهش میکنیم تو قسمت داشتن شرط معدل تجدیدنظر کنن .

[پاسخ]

مریم.ک
۱۱:۳۶ ~ ۱۴ آذر ۱۳۹۲

من مهندسی نرم افزار کامپیوتر خوندم معدلم 13 هستش یعنی رشته ی من جزو گروه مهندسی نیست و باید معدلم بالای 14 می بود؟؟؟؟؟ آخه نوشته تذکر:
۹- دارا بودن مدرک تحصیلی دانشگاهی با معدل حداقل ۱۴ و بالاتر برای رشته‌های غیر فنی و مهندسی و حداقل معدل ۱۲ برای رشته‌های فنی و مهندسی
تذکر۱:رشته‌های شغلی فنی مهندسی عبارتند از: کاردان برق، مهندس برق، مهندس راه و ساختمان، کاردان ارتباطات و مخابرات، کاردان تاسیسات، مهندس تاسیسات،
—————
من که نگاه کردم دیدم مهندسی نرم افزار کامپیوتر جزو (اپراتور –
كاردان شبكه -كارشناس شبكه) ها می شه
خواهشا راهنمایی کنید

[پاسخ]

محسن کمالی
۱۱:۴۶ ~ ۱۴ آذر ۱۳۹۲

من جزو خانواده زیر 25% هستم ایا جزو ایثارگران محسوب میشوم چون اگر جزو ایثارگران نباشم بجای 114000 ریال 57000 ریال پرداخت کنیم از ازمون کنار گذاشته میشویم

[پاسخ]

مسعود
۱۲:۴۵ ~ ۱۴ آذر ۱۳۹۲

سلام خسته نباشید بنده در عنوان رشته شغلی مورد تقاضا گزینه كارشناس امور بررسي و نظارت را انتخاب کردم اما در پایان ثبت نام گروه امتحانی من توسط سیستم امور اداري – منابع دروس اختصاصی:مبانی سازمان مدیریت-روش تحقیق و آمار -منابع انسانی و رفتار سازمانی-مبانی مدیریت دولتی- انتخاب شد که این مغایر با جدول گروه بندي رشته هاي تحصيلي و منابع درسي مربوطه می باشد با این حال رشته من علوم سیاسی می باشد که منابع دیگری دارد. حالا من مانده ام کدام منابع را مطالعه کنم؟ لطفا راهنمایی بفرمایید

با تشکر: مسعود مرادی 92.09.14

[پاسخ]

علی
۱۳:۰۸ ~ ۱۴ آذر ۱۳۹۲

با عرض سلام
من رشته حسابداری هستم مدرک کاردانیمو گرفتم دارم کارشناسی میخونم 30 واحدم مونده خرداد 93 مدرکمو میگیرم میتونم با مدرک کارشناسی ثبت نام کنم یا اینکه با مدرک کاردانی باید ثبت نام کنم

[پاسخ]

هادي-خ
۱۴:۲۷ ~ ۱۴ آذر ۱۳۹۲

دوستان استحدامي تو قوه قضاييه آش دهن سوزي نيست…والا بيشتر 800 نميدن برا كارشناس…اين بزاريد اولويت اخرتون
خدايي بعضي ارگانا به نگهباناشون بيشتر يك و نيم ميدن.

[پاسخ]

نسیم
۱۴:۴۶ ~ ۱۴ آذر ۱۳۹۲

سلام اگه بومی نباشیم هم میتونیم شرکت کنیم؟لطفا جواب بدید

[پاسخ]

هر جی خدا بخواد ولی قسمت قسمت جنبان می خواد .
۱۶:۰۸ ~ ۱۴ آذر ۱۳۹۲

سلام تو رو خدا ، تو رو به قرآن مدیر سایت پیگیری کنه مدیریت بازرگانی می تونه ثبت نام کنه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ب خدا حق ما هم هست . تو رو قرآن جواب بدید .زدند امور اداری و مدیریت
یعنی مدیریت ها همشون می تونند ثبت نام کنند. تو رو قرآن جواب بدید و با خبر بله ما را به حق امام زمان (عج) خوشحال کنید .

[پاسخ]

دختر خوب
۱۶:۵۵ ~ ۱۴ آذر ۱۳۹۲

سلام
رشته حسابداری کجا میخوا آخه نمیتونم مشاغل راببینم/؟

[پاسخ]

hossein
۲۱:۲۰ ~ ۱۴ آذر ۱۳۹۲

من در رشته مهندسی برق مدرک دارم وسن ام 33سال آیا میتونم درآزمون شرکت کنم

[پاسخ]

مونا
۰۰:۰۸ ~ ۱۵ آذر ۱۳۹۲

salam lila jan kanon vokala faghat az karshenas be balay reshtea hoghogh faghat migire az sayer reshteha sabtenam nemikone

[پاسخ]

مصطفی
۰۰:۴۶ ~ ۱۵ آذر ۱۳۹۲

سلام پدر من یه سپاهی هستش و حدود 60 ماه حضور در جبهه دارد اما کارت ایثارگری ندارد آیا میتوانم بدون داشتن کد ایثارگری وبا داشتن مدارکی که 60ماه در جبهه بود به عنوان فرزند ایثارگر ثبت نام کنم.لطفا پاسخش به ایمیلم بفرستیدammar6062@yahoo.com

[پاسخ]

طاها
۱۰:۰۹ ~ ۱۵ آذر ۱۳۹۲

تو استانهای تقاضا کننده برای شغل کارشناس امور نظارت و بازرسی یکی از استانها، آذربایجان غربی است. اما در لینک ثبت نام استان آذربایجان غربی وجود ندارد .خواهشا جواب بدهید وگرنه نمی تونم ثبت نام کن

[پاسخ]

سمیرا
۱۰:۵۷ ~ ۱۵ آذر ۱۳۹۲

سلام آیا برای ثبت نام ارسال مدرک لازم است؟

[پاسخ]

بیکار
۱۱:۱۰ ~ ۱۵ آذر ۱۳۹۲

من رشته مدیریت بازرگانیم و در این آزمون شرکت کردم لطفا نام رشته های خواسته شده را درست وارد کنید مدیریت بازرگانی هم جز علوم اداریه.

[پاسخ]

علی
۱۱:۱۱ ~ ۱۵ آذر ۱۳۹۲

سلام به مدیر محترم سایت ببخشید من رشته م مهندسی صنایع هست میتونم تو آزمون شرکت کنم لطفا راهنمایی کنید؟

[پاسخ]

ساراحلمی
۱۲:۳۰ ~ ۱۵ آذر ۱۳۹۲

میخواستم ببینم برای مشاور خانواده هم استخدام دارید؟و شرایط سنی مشاور چطوره؟ منارشد مشاوره هستم ولی شرایط سنی را ندارم

[پاسخ]

بی کار
۱۳:۱۰ ~ ۱۵ آذر ۱۳۹۲

نوشته مدیریت ولی معلوم نیست چه رشته هایی، من فوق لیسانس مدیریت صنعتی هستم امکان ثبت نام دارم. لطفا شماره تماس جایی که سوال کنم رو بذارید

[پاسخ]

s
۱۳:۳۰ ~ ۱۵ آذر ۱۳۹۲

مکان برگزاری ازمون کجاست ؟

[پاسخ]

سیما
۱۳:۳۸ ~ ۱۵ آذر ۱۳۹۲

سلام چرا رشته های غیر مهندسی ذکر نشده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

[پاسخ]

نگار
۱۴:۱۴ ~ ۱۵ آذر ۱۳۹۲

سلام من لیسانس الکترونیک دارم ولی همه ی موارد ازمون مخابرات رو پاس کردم الان من جزو مهندسی مخابراتم یا مهندسی برق؟ چون موارد ازمون برق بیشتر برق قدرته.جواب سوالمو باید کجا پیدا کنم ؟

[پاسخ]

بیکار
۱۴:۱۸ ~ ۱۵ آذر ۱۳۹۲

با سلام
تورو خدا شرط معدل رو بردارید آخه این همه سال درس میخونیم آخرشم بخاطر معدل نمیتونیم هیچ جا ثبت نام کنیم

[پاسخ]

رویا
۱۴:۲۷ ~ ۱۵ آذر ۱۳۹۲

با سلام میخواستم بپرسم من مهندس کامپیوتر نرم افزارم تو کاردان شبکه میتونم شرکن کنم یا نه؟ بومی این شهر ها هم نیستم باز میتونم شرکت کنم یا نه؟

[پاسخ]

elham
۱۵:۲۴ ~ ۱۵ آذر ۱۳۹۲

من مدرکم لیسانس کامپیوتره.ولی میخوام اپراتور رو شرکت کنم که نیاز به مدرک فوق دیپلم داره. اجازه هست با لیسانس شرکت کنم ؟ اخه در شرایط نوشته:
8- بهثبت نام دانشجويان و دارندگان مدارك تحصيلي بالاتر و پايين تر از مقطع تحصيلي اعلام شده در شرايط احراز مشاغل مورد اشاره و همچنين مدارك معادل(به استثناء دارندگان مدارك تحصيلي معادل صادره از دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالي كشور كه در آزمون جامع سازمان سنجش آموزش كشور شركت نموده و قبول شده‌اند و گواهي مبني بر امكان ادامه تحصيل در مقاطع بالاتر با ارزش علمي را دارند) ترتيب اثر داده نخواهد شد.

[پاسخ]

فاطمه
۱۶:۳۶ ~ ۱۵ آذر ۱۳۹۲

مدیریت بازرگانی چی؟؟!!!!!!!

[پاسخ]

احمد
۱۶:۵۳ ~ ۱۵ آذر ۱۳۹۲

سلام.به استحضار مدیریت محترم می رسانم که این جانب کاردانی حقوق قضایی هستم اما شرایط سنی من بزرگتر از شرایط استخدامی شما می باشد که سن من 40سال می باشد از جناب عالی می خواستم بپرسم که می توانم در آزمون استخدامی شما شرکت کنم؟

[پاسخ]

نيلوفر
۱۸:۱۴ ~ ۱۵ آذر ۱۳۹۲

سلام واسه شغل كاردان شبكه رشته هايي كه ميخان نوشته علوم كامپيوتر گرايش نرم افزار وسخت افزار من مهندسي كامپيوتر گرايش نرم افزار هستم ميتونم ثبت نام كنم؟

[پاسخ]

مرضیه
۱۸:۱۵ ~ ۱۵ آذر ۱۳۹۲

من هر کار کردم لینک گروها باز نشد لیسانس مهندسی شیمی ام واسه منم هست

[پاسخ]

سامان
۱۸:۵۲ ~ ۱۵ آذر ۱۳۹۲

من رشتم تاسیسات ولی داخل لینک ثبت نام میشم رشته ی من جز رشته ی تحصیلی نیست و فقط آی تی و رشته های دیگه داره

[پاسخ]

ندا
۱۹:۳۰ ~ ۱۵ آذر ۱۳۹۲

سلام.من رشته فقه وحقوق دارم.معدل13.34 هست.خواستم بدونم میتونم شرکت کنم؟حیف به اون همه پولی که خرج درسم شد!کاش میدادمش ماشین واسه رفاهم.واقعاکه!!!

[پاسخ]

نام شما
۲۰:۱۳ ~ ۱۵ آذر ۱۳۹۲

ایا رشته مهندسی معماری میتواند در ازمون شرکت کند یا نه وهمچنین چون فرزند جانباز 25 درصد هستم نباید در ازمون شرکت کنم وباید چیکار کنم؟

[پاسخ]

شکری از همدان
۲۰:۱۵ ~ ۱۵ آذر ۱۳۹۲

من بعنوان فرزند جانباز 25درصد ی که لازم نیست در ازمون شرکت کنم صریقه ثبت نامم چگونه است؟

[پاسخ]

مريم
۲۰:۱۹ ~ ۱۵ آذر ۱۳۹۲

سلام نوشتن ليسانس رشته امور اداري و مديريت ميخوان من مدرك ليسانس مديريت بازرگاني دارم ميتونم شركت كنم؟

[پاسخ]

حیدری
۲۰:۴۷ ~ ۱۵ آذر ۱۳۹۲

با سلام و خسته نباشید
با توجه به اینکه من در روز آزمون در شهر تهران هستم ولی محل سکونت و کار من اصفهان است آیا این امکان وجود دارد که محل آزمون من در شهر تهران باشد ولی محل خدمت را در شهر اصفهان انتخاب کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خواهشمندم من را راهنمایی کنید .
متشکرم

[پاسخ]

انور
۲۱:۰۸ ~ ۱۵ آذر ۱۳۹۲

سلام دوستان يك سوال داشتم لطفا راهنمايي كنيد ! من ليسانس حسابداري دارم و ارشد مديريت دولتي ، تو تمامي رشته ها شهر ما كارداني و يا كارشناسي مديريت دولتي رو مي خواد يعني من كه ارشد دارم نمي تونم شركت كنم ؟؟؟؟؟؟ جالبه

[پاسخ]

سجاد
۲۱:۰۹ ~ ۱۵ آذر ۱۳۹۲

با سلام آیا برا رشته روانشناسی استخدامی نداره؟

[پاسخ]

كامران
۲۱:۱۴ ~ ۱۵ آذر ۱۳۹۲

اين خيلي عجيب تو تمام دنيا اون هايي كه مدركشون بالاتره جذب مي كنند ، و كارداني ، كاشناسي ميتونه ولي ارشد نه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

[پاسخ]

fiv,c
۲۲:۲۳ ~ ۱۵ آذر ۱۳۹۲

من رشته حسابداری خوندم و الان در حین خدمت هستم 1/11/92 سربازیم تموم بشه .درست 3 روز بعد ازمون، ایا می تونم شرکت بکنم.
لطفا پاسخ بدید.

[پاسخ]

آرین
۲۲:۵۳ ~ ۱۵ آذر ۱۳۹۲

سلام
مدیر جان خواهشا پیگیری کن و همه ی ما بیکارها رو از سردر گمی دربیار ، ایا رشته مدیریت بازرگانی میتونه شرکت کنه؟

[پاسخ]

نام شما
۰۰:۱۱ ~ ۱۶ آذر ۱۳۹۲

با اینکه این ازمون شامل من نشد در صورتی که ارشد رشته فقوحقوق خوندم وبا معدل بالا ولی بهتون میگم خدارو شکر کنید که شرط سنش یه کم بالاست نگفته مثلا متولدین 68 یا70اگر چه خودم شرط سنی رو هم دارم ولی شهر مانیرو نمیخواد ولی برای شما خوشحالم مخصوصا سن بالاش

[پاسخ]

مهندس
۰۱:۳۱ ~ ۱۶ آذر ۱۳۹۲

با سلام.رشته تحصیلی من مهندسی کامپیوتر است آیا میتوانم در عنوان شغلی کاردان شبکه شرکت کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟ خواهشمنم سریع راهنمایی فرمایید؟؟؟؟؟؟

[پاسخ]

مهدی
۰۲:۴۸ ~ ۱۶ آذر ۱۳۹۲

مدیر محترم سایت
با سلام و احترام
بنده یک تناقضی می بینم که گمان می کنم شاید فایل لینک “گروه بندی رشته های تحصیلی”در بالای همین صفحه که در انتهای آن تاریخ 18/4/92 درج شده مربوط به این آزمون نباشد؛ضمنا در هیچ جای این فایل نامی از قوه قضائیه نیامده است.
تناقضی که برای بنده به وجود آمده است این است که در جدول دانلود شده از لینک”گروه بندی رشته های تحصیلی”در ردیف 4 برای لیسانس و فوق لیسانس مدیریت اجرایی در ستون رشته های شغلی قابل انتخاب، رشته شغلی “مسوول خدمات اداری”آورده شده است اما در فایل دانلود شده از لینک “رشته های شغلی و جغرافیای محل”در ردیف 29 در شرایط احراز رشته شغلی “مسوول خدمات اداری”نام اکثر رشته هایی که اعلام شده است آمده ولی نام رشته مدیریت اجرایی(نه لیسانس و نه فوق لیسانس)درج نشده است.از شما خیلی زیاد خواهش می کنم این مورد را پیگیری کنید تا ببینیم اشتباه چاپی بوده یا نه و تکلیف خود را برای ثبت نام یا عدم ثبت نام در آزمون بدانیم.یا حداقل شماره تماس و البته اگر آدرس ایمیلی از آنها دارید – شاید بهتر باشد- محبت فرموده و اعلام کنید که تا دیر نشده تکلیف خود را بدانیم.
با تشکر از همه زحمات شما

[پاسخ]

تینا
۰۸:۳۴ ~ ۱۶ آذر ۱۳۹۲

سلام . رشته تحصیلی من کارشناسی مهندسی تکنولوژی معماری
آیا رشته فنی مهندسی میخواهید شامل من هم میشه ؟؟؟
در ضمن شرایط سنی ذکر نشده آیا فرقی نمیکنه ؟؟؟
چند بار پیام گذاشتم جواب ندادید . ( تو رو خدا جواب بدید) ……..
———–
مدیر سایت : آگهی رو به دقت بخونید جواب همه سوالات شما توش هست

[پاسخ]

نام شما
۰۹:۳۴ ~ ۱۶ آذر ۱۳۹۲

با سلام و خسته نباشی من همسرم لیسانس عمران گرایش سد و شبکه است ولی 2 سال میشه که توی یک شرکت راه سازی مشغوله،میتونه توی این آزمون شرکت کنه؟

[پاسخ]

رياضي كاربردي
۱۰:۳۶ ~ ۱۶ آذر ۱۳۹۲

با سلام و خسته نباشيد
بنده رشته ام رياضي كاربردي هست كه قبلا اسمش رياضي و كاربرد در كامپيوتر بوده و در حال حاضر دوباره تغيير نام داده به رياضيات و كاربرد ها… منظور از كاربرد كامپوتر و اناليز سيستم ها در رديف 23همين رشته است؟ و اينكه آيا من مي تونم در آزمون ثبت نام كنم يا خير؟ تشكر

[پاسخ]

شماها غیر از این جوابی ندارید به کاربران بدید : مدیر سایت : روی هاست خودمون گذاشتیم میتونید دانلود کنید ولی سایت ثبت نامشون هنوز مشکل داره / پس
۱۰:۴۴ ~ ۱۶ آذر ۱۳۹۲

چند بارازتون سوال پرسیدم (نه تنها که جواب سوال ما رو نمی دید برای بقیه کاربران هم نمی دید)
رشته تحصیلی من کارشناسی مهندسی تکنولوژی معماری
آیا رشته فنی مهندسی میخواهید شامل من هم میشه ؟؟؟
در ضمن شرایط سنی ذکر نشده آیا فرقی نمیکنه ؟؟؟
چند بار پیام گذاشتم جواب ندادید . ( تو رو خدا جواب بدید) ……..
————
مدیر سایت : همین طور که در بخش ثبت نام میبینید رشته های فنی و مهندی رو خودش ذکر کرده
تذكر1:رشته‌هاي شغلي فني مهندسي عبارتند از: كاردان برق، مهندس برق، مهندس راه و ساختمان، كاردان ارتباطات و مخابرات، كاردان تاسيسات، مهندس تاسيسات،

[پاسخ]

ساشا
۱۲:۰۰ ~ ۱۶ آذر ۱۳۹۲

کارشناس عمران چند نفر میخواد؟

[پاسخ]

نام شما
۱۲:۱۰ ~ ۱۶ آذر ۱۳۹۲

با سلام بنده 7 سال سابقه کار در شورای حل اختلاف دارم وبیمه نیز هستم ولی سنم 33میباشد با توجه به سابقه کاری وبیمه آیا میتوانم در آزمون شرکت کنم؟

[پاسخ]

حامدی
۱۲:۲۵ ~ ۱۶ آذر ۱۳۹۲

سلام در بخشی از رشته های مورد نیاز رشته مدیریت زده آیا بنده با رشته مدیریت جهانگردی میتونم متقاضی بشم؟؟ لطفاً راهنمایی بفرمایید

[پاسخ]

آرام
۱۲:۴۱ ~ ۱۶ آذر ۱۳۹۲

دوستان باید برید تو سایت خود قوه ی قضایه اونجا رشته ها شهرها و زمان ثبت نام هست.توی همین صفحه روی لینک ثبت نام کلیک کنید سایت دادگستری باز میشه

[پاسخ]

سلام
۱۲:۵۱ ~ ۱۶ آذر ۱۳۹۲

سلام
گذراندن دوره خدمت ضروری یعنی چی؟ یعنی سربازی رو به طور کامل گذرانده باشیم یا نه فقط دوره آموزشی را گذرانده باشیم؟

[پاسخ]

نازی
۱۳:۰۸ ~ ۱۶ آذر ۱۳۹۲

سلام لظفا به من پاسخ دهید که رشته مهندسی برق-الکترونیک خانم میخواند یا نه؟؟؟؟ ممنون.

[پاسخ]

طاها
۱۳:۳۶ ~ ۱۶ آذر ۱۳۹۲

آقای مدیر لطفا جواب دهید. تو استانهای تقاضا کننده شغل بازرسی و نظارت، یکی از استانها آذربایجان غربی است ولی در لینک ثبت نام چنین استانی وجود ندارد. اگه اینجوری باشه ما نمی توانیم ثبت نام کنیم و پول ما بیکارها دوباره به جیب بعضیها می رود. لطفا جواب دهید
———
مدیر سایت : باید از خودشون سوال کنید در رابطه با این مشکلتون.

[پاسخ]

بهزاد
۱۴:۰۰ ~ ۱۶ آذر ۱۳۹۲

من مهندس کشاورزی هستم .بس ما چی؟کجا باید کار بیدا کنیم.

[پاسخ]

منصوره
۱۶:۰۷ ~ ۱۶ آذر ۱۳۹۲

من کاردانی عمران هستم میتونم ثبت نام کنم ممنون میشم بهم پاسخ بدید

[پاسخ]

زینب
۱۷:۰۷ ~ ۱۶ آذر ۱۳۹۲

باسلام….
من رشتم جغرافیا گرایش آب و هواشناسی…درحال تحصیل هستم…معدلمم جالب نیست…میتونم پبتنام کنم…

[پاسخ]

حمزه
۱۷:۱۴ ~ ۱۶ آذر ۱۳۹۲

چناب آقای مدیر
لطفا پیگیری کن ببین شرایط سنی با پارامتر هایی مثل سابقه کار – خدمت سربازی – و…. تغیر میکنه یا نه
بنده کاردانی کامپیوتر دارم 31 سالمه
6 سال هم سابقه کاری دارم
خواهشا پیگیر باش

[پاسخ]

بهزاد
۱۷:۲۴ ~ ۱۶ آذر ۱۳۹۲

سلام به هم نام خودم آقا بهزاد ،افرادی که در رشته کشاورزی فعالیت دارند خودشان باعث کارآفرینی هستند. جهاد کشاورزی وام با 4سال تنفس میدهد. فقط لازم هست شما یا همراه هم رشته ای هاتون طرحی زود بازده و جدیدی را ارائه کنید. مثل تکثیر و پرورش زالو یا پرورش صدف های مروارید سازو…

[پاسخ]

fatima
۱۹:۲۳ ~ ۱۶ آذر ۱۳۹۲

ببخشید میشه براایمیلم بفرستین که مهندسی کامپیوتر نرم افزار برای استان ایلام می خواد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

[پاسخ]

my
۱۹:۵۷ ~ ۱۶ آذر ۱۳۹۲

با سلام
چرا نمیشه پول حق ثبت نام رو واریز کرد هر چی گزینه خرید کارت رو میزنم و شماه کارتم رو وارد میکنم اخطار میده

[پاسخ]

نام شما
۲۰:۰۰ ~ ۱۶ آذر ۱۳۹۲

با سلام
چرا نمیشه پول حق ثبت نام رو واریز کرد هر چی گزینه خرید کارت رو میزنم و شماره کارتم رو وارد میکنم اخطار میده باید چیکار کنم
به جز خرید اینترنتی با روش دیگه ای نمیشه پول واریز کنیم
لطفا راهنمایی کنید

[پاسخ]

zolilkha
۲۰:۴۵ ~ ۱۶ آذر ۱۳۹۲

پول رو پرداخت کردم . ننوشته بودن پذیرش مال زنه یا مرده .الان که اومدم ثبت نام کنم . خطا میده میگه پذیرش فقط مال مرده . چرا اول تعداد پذیرش و نوع جنسیت رو مشخص نمیکنید .الان پولمو چجوری پس بگیرم ؟؟؟

[پاسخ]

کیارش
۲۰:۴۷ ~ ۱۶ آذر ۱۳۹۲

معدل من 13/86، میشه شرکت کرد؟

[پاسخ]

rozita
۲۲:۲۴ ~ ۱۶ آذر ۱۳۹۲

فقط بومی ها اون شهری که نیرو نیاز دارن باید شرکت کنن؟غیر بومی ها نمیتونن؟لطفا جواب بدین باتشکر

[پاسخ]

زهره
۲۲:۴۰ ~ ۱۶ آذر ۱۳۹۲

سلام.چرا رشته ها رو دقیقا ننوشتن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

[پاسخ]

p
۲۲:۵۵ ~ ۱۶ آذر ۱۳۹۲

برای امتحان(292/10/27) میشه جایی غیر از محل سکونتو انتخاب کرد؟

[پاسخ]

مریم
۲۳:۰۷ ~ ۱۶ آذر ۱۳۹۲

سلام نمیشه شرط معدل بردارین؟

[پاسخ]

بهرام
۲۳:۵۰ ~ ۱۶ آذر ۱۳۹۲

معلوم نیست چی میگن از کجا میگن همون هوایی میگن, می خوان باز با این آهی ها پول یارانه هارو جمع کنن. آخرش هم معلوم نیست دو نفر قبول کنن یا نه اونم پارتیه.

[پاسخ]

علیییییی
۰۸:۳۷ ~ ۱۷ آذر ۱۳۹۲

سلام ببخشید من عنوان رشته شغلیمو اشتباه انتخاب کردم چیکار کنم لطفا ج بدین
اگه دوباره هم بخوام پول بد اینکارو میکنم
——–
مدیر سایت : ویرایش و اصلاح داره بزنید.

[پاسخ]

mمحبی ن
۰۹:۳۹ ~ ۱۷ آذر ۱۳۹۲

باسلام من رشته حقوق هستم معدلم 13/75است وفرزند جانباز %10هستم ایا میتوانم ثبتنام کنم ممنون میشم اگه باسخم را بدهید.

[پاسخ]

رضا
۱۰:۲۱ ~ ۱۷ آذر ۱۳۹۲

با سلام من فوق دیپلم کامپیوترومتولد 61/10/29هستم آیا با سه سال سابقه کار در شرکت خصوصی می تونم شرکت کنم .با توجه به شرایط سنی که اعلام شده؟ممنون

[پاسخ]

رضا
۱۰:۲۴ ~ ۱۷ آذر ۱۳۹۲

امکان پاسخ به سئوالات کاربران هست یاخیر؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

[پاسخ]

epak
۱۰:۴۳ ~ ۱۷ آذر ۱۳۹۲

سلام شما که گفتین رشته های فنی مهندسی معدل 12 به بالا حالا مگه چه فرقی میکنه که کامپیوتر رو جز رشته های مهندسی نمیدونید ومعدل 14 باید باشه

[پاسخ]

رومينا
۱۲:۲۵ ~ ۱۷ آذر ۱۳۹۲

سلام.از کجا بفهمیم واسه چه مشاغلی میخوان و باچه مدرکی؟ داخل لينكي كه معرفي كردين رفتم اما باز نمي شه
——
مدیر سایت : ببینید ازینجا میشه دانلود کنید
http://www.estekhdami.org/download/files/uploads/list_region.zip

[پاسخ]

مریم
۱۲:۲۷ ~ ۱۷ آذر ۱۳۹۲

تورو خدایکی به من بگه رشته مدیریت بازرگانی میتونه شرکت کنه یا نه

[پاسخ]

چی بگم !!!!!!!!!!!!
۱۳:۳۷ ~ ۱۷ آذر ۱۳۹۲

سلام ای بابا داغ دلمو تازه نکنین مهندسیه شیمی خوندم با معدل 17 کسی رشته ی شیمی رو رشته حساب نمیکنه که مدرکمو گذاشتم جلو چشم هر روز غصه میخورم.اگه باز شیمی برداشتین خبر بدین.

[پاسخ]

محمود
۱۴:۳۴ ~ ۱۷ آذر ۱۳۹۲

سلام سوال داشتم:ایا کاردان ictمی تواند در این ازمون شرکت کند؟

[پاسخ]

مدیریت بازرگانی
۱۴:۳۴ ~ ۱۷ آذر ۱۳۹۲

با سلام امروز منم با دادگستری تماس گرفتم گفتن که در سال ۹۰ هر رشته ای خواستیم تو هر گروه شغلی اینجا هم تکرار شده و بر اساس قانون استخدامی کشور میباشد و گفت اگر در ردیف های شغلی امور اداری که شامل ردیف و پست های تصدی امور دفتری ، خدمات اداری ، کارگزین و ….. میباشد رشته های مورد درخواستمون همون رشته های سال ۹۰ میباشد در حالی که الان فقط رشته مدیریت بازرگانی حذف شده و بقیه رشته ها هستن لطفا هر کسی که رشتش مدیریت بازرگانییه با شماره زیر تماس بگیره و بگن وصل کنن به گزینش یا کار گزینی در ضمن باید زود زود بگیری چون خطش مشغوله اینم لینک مربوط به رشته های شغلی سال ۹۰ میباشد .
http://uploadboy.com/ihn95m7ldrn9.html
شماره: ۰۲۱-۸۸۹۷۶۱۰۱

[پاسخ]

طیبه
۱۵:۱۷ ~ ۱۷ آذر ۱۳۹۲

باسلام من یکی از درسهام تازه نمره ش وارد شده و امروز برای فارغ التحصیلی اقدام کردم آیا می توانم ثبت نام کنم؟اگه ثبت نام کنم بعد از پایان مهلت ثبت نام می توانم تاریخ فارغ التحصیلی را ویرایش کنم ؟لطفاهرچه سریعتر جوابم را بدهید خیلی حیاتیه ممنون ……

[پاسخ]

ابراهیم
۱۷:۰۰ ~ ۱۷ آذر ۱۳۹۲

سلام
چرا تعداد نفرات استخدامی ذکر نشده

[پاسخ]

mohammad
۱۷:۴۵ ~ ۱۷ آذر ۱۳۹۲

با سلام

با سلام ،چرا جواب سوالم را نمي ديد آيا افراد غير بومي هم مي تونند در آزمون شركت كنند؟ لطفا جواب بديد.

[پاسخ]

طیبه
۱۷:۴۵ ~ ۱۷ آذر ۱۳۹۲

باسلام خدمت مدیرسایت توروخداجوابموبدیددارم سکته می کنم
من یکی از درسهام تازه نمره ش وارد شده و امروز برای فارغ التحصیلی اقدام کردم آیا می توانم ثبت نام کنم؟اگه ثبت نام کنم بعد از پایان مهلت ثبت نام می توانم تاریخ فارغ التحصیلی را ویرایش کنم ؟لطفاهرچه سریعتر جوابم را بدهید خیلی حیاتیه ممنون ……
——
مدیر سایت : من نمیتونم جواب این سوال رو همین طوری از خودم بدم باز مشکلی براتون بوجود بیاد خدای نکرده.

[پاسخ]

دریا
۱۸:۰۰ ~ ۱۷ آذر ۱۳۹۲

سلام لطفا بهم بگید من که رشتم الهیات علوم قرانه میتونم شرکت کنم خواهش میکنم یکی جواب بده اخه لینک رشته ها دانلود نمیشه خواهش

[پاسخ]

دریا
۱۸:۱۲ ~ ۱۷ آذر ۱۳۹۲

من منتظر جوابتونم بچه ها زود جواب بدید تا منم فرصت کنم ثبت نام کنم گفتم خواهش میکنم من لیست رشته ها رو ندارم هرکس داره به منم اطلاع بده

[پاسخ]

ops
۱۹:۰۱ ~ ۱۷ آذر ۱۳۹۲

من فوق لیسانس مدیریت بازرگانی دارم میتونم شرکت کنم ؟

[پاسخ]

محمدرضا
۲۱:۳۳ ~ ۱۷ آذر ۱۳۹۲

سلام. من معدلم ۱۳/۸9 است. میتونم شرکت کنم؟ رشته مديريت بازرگاني هستم. لطفا راهنماييم كنيد!

[پاسخ]

سحر
۲۲:۲۰ ~ ۱۷ آذر ۱۳۹۲

با سلام من با فوق دیپلم کامپیوتر میتونم ردیف شغلی کاردان شبکه رو ثبت نام کنم??

[پاسخ]

مدیریت بازرگانی ها تماس بگیرن
۲۳:۰۹ ~ ۱۷ آذر ۱۳۹۲

سلام
بچه های بازرگانی با شمار ریر تماس بگیرین اگه تعداد تماس ها زیاد باشه حتما موثر واقع میشه فقط خطش یکم مشغوله پشت هم شماره بگیرین تا تماس برقرار شه بعد بگین وصل کنه کارگزینی

شماره تماس:۰۲۱۸۸۹۷۶۱۰۱

[پاسخ]

نام شما
۲۳:۳۰ ~ ۱۷ آذر ۱۳۹۲

رشته بنده مهندسی برق_گرایش الکترونیک است که خود یکی از گرایشهای برق است.ولی در جدول رشته ها فقط قید شده مهندسی برق.
آیا مهندسی برق_گرایش الکترونیک هم شامل این استخدام می شود؟

[پاسخ]

مسعود
۰۰:۵۷ ~ ۱۸ آذر ۱۳۹۲

سلام ما اومديم كارت بخريم از حساب ما كمم كرد ولي اصلا” معلوم نشد چي شد با شماره پيگيري كه بانك بهم اس كرد هم كه ميرم ارور ميده چي كار كنيم

[پاسخ]

مدیریت بازرگانی ها
۰۸:۵۸ ~ ۱۸ آذر ۱۳۹۲

سلام
بچه های مدیریت بازرگانی که با رشته مدیریت امور اداری ثبت نام کرده اند در قسمت پرسش و پاسخ این سوال رو مطرح کنن که چرا رشته مدیریت بازرگانی در سال ۹۲ از گروه شغلی امور اداری حذف شده درحالیکه سال ۹۰ بوده؟
با توجه به اطلاعیه شماره یک امکان اضافه شدن این رشته هست

اطلاعیه شماره یک:
با سلام به داوطلبان گرامی شرکت کننده در آزمون استخدامی سال ۱۳۹۲ قوه قضائیه به اطلاع می‌رساند:
سوالات زیادی به این مرکز واصل شده است که در دست پاسخگویی قراردارد لذا به منظور تسهیل در امر پاسخگویی، سوالات تکراری در بخش سوالات متداول پاسخ داده می‌شود. از تمام کسانی که سوال مطرح و ارسال نموده‌اند درخواست می‌شود سوالات و پاسخ‌های متداول را مطالعه و چنانچه پاسخ سوال خود را نیافتند مجدداً نسبت به طرح و ارسال آن اقدام نمایندتوجه: به داوطلبان عزیز اطمینان داده می‌شود که تا قبل از پایان مهلت ثبت نام به سوالات و مشکلات آنان رسیدگی خواهد شد به طوری که در روند ثبت نام ایشان خللی وارد نشود.

[پاسخ]

محمد حسین
۰۹:۳۷ ~ ۱۸ آذر ۱۳۹۲

سلام
من رشته حسابداری هستم معدل من 13.92 هسته می تونم در امتحان شرکت بکنم آخه دانشگاه پیام نور تمامی امتحاناتش سراسری می باشند و نسبت به دانشگاههای دیگر خیلی سخت می شه نمره بگیری لطفا جوابمو بدین .

[پاسخ]

hadi
۱۱:۳۲ ~ ۱۸ آذر ۱۳۹۲

باسلام وخسته نباشید من معدل را متوجه نشدم معدلم 13.63 هست ثبت نام کردم با معدل 14 اگر درازمون موفق شدم میشه تخفیف قائل شد

[پاسخ]

لیلا
۱۷:۰۷ ~ ۱۸ آذر ۱۳۹۲

با سلام و خسته نباشی
فرزند جانباز 25%می باشم اما گزینه 25%موجود نیست در فرم ثبت نام .من باید کدام گزینه را انتخاب کنم با تشکر از شما

[پاسخ]

مهین
۱۷:۰۸ ~ ۱۸ آذر ۱۳۹۲

با سلام و خسته نباشید
کارت بانکی خریداری نموده ام اما شرایط ثبت نام نداشتم برای استرداد هزینه چکار باید کرد با تشکر

[پاسخ]

لادن
۱۸:۲۱ ~ ۱۸ آذر ۱۳۹۲

سلام خسته نباشید.ببخشید خواستم بدون چه رشته روانشناسی عمومی هم استخدامی داره؟

[پاسخ]

فاطمه زهرا
۱۸:۲۷ ~ ۱۸ آذر ۱۳۹۲

سلام من رشتم حقوقه و خیلی وقته که منتظر استخدامی قوه قضاییه بودم اما اصلا کارشناس حقوق زن نمیخوان آخه وقتی قوه قضاییه مارو جذب نکنه واقعا کمال بی انصافیه پس ما به چی دلمون خوش باشه…

[پاسخ]

مجید
۲۰:۳۶ ~ ۱۸ آذر ۱۳۹۲

با سلام.میخواستم بدونم اونایی که کاردانی کامپیوتر دارن میتونن تو این استخدامی شرکت کنند؟

[پاسخ]

سحر
۲۰:۵۸ ~ ۱۸ آذر ۱۳۹۲

سلام به داداین همه بیکاربرسیدچراسایت شغل ومنطقه جغرافیایی باز نمیشه زمان ثبت نام داره ازدست میره

[پاسخ]

م.س
۰۴:۱۳ ~ ۱۹ آذر ۱۳۹۲

سلام.خسته نباشید من لیسانس مشاوره هستم ولی 5 سال کارشناس اداری بودم آیا می تونم مشاغل اداری رو انتخاب کنم؟

[پاسخ]

dansh
۰۹:۲۲ ~ ۱۹ آذر ۱۳۹۲

سلام من الان دو ساله بیکارم ومنتظر ی آزمونم ولی توی شهر خودم باگرایش پژوهشگری علوم اجتماعی نمیتونم ثبت نام کنم الان هم غیر تهران هیچ شهردیگه رو نداره پس داوطلبای شهرستانی چیکارکنن از جنوب کرمان متشکر از سایت خوبتون.

[پاسخ]

مهشید
۱۰:۲۱ ~ ۱۹ آذر ۱۳۹۲

سلام من کارت آزمون خریدم اما شماره پیگیری یاداشت نکردم راهی داره یا باید دوباره کارت بخرم .لطفا جواب بدید با تشکر

[پاسخ]

روح الله
۱۰:۴۵ ~ ۱۹ آذر ۱۳۹۲

سلام ببخشید مگه حداقل معدل برای رشته های فنی و مهندسی 12 نیست پس چرا error میده

[پاسخ]

نیما
۱۱:۲۷ ~ ۱۹ آذر ۱۳۹۲

سلام.
رشته های فنی و مهندسی گفتید معدل حداقل 12 به بالا معدل من 13 هست ثبت نام کردم آخرش نوشته خطا میده معدل کمه چکار کنم کاردانی نرم افزار دارم

[پاسخ]

م.اس
۱۱:۴۹ ~ ۱۹ آذر ۱۳۹۲

سلام خسته نباشید من رشته مدیریت بازرگانی هستم بخدا خیلی منتظر استخدامی بودم ولی گرایش ما رو نمیگیرن تور رو خدا جواب بدید من میتونم ثبت نام کنم؟

[پاسخ]

msm
۱۳:۴۸ ~ ۱۹ آذر ۱۳۹۲

سلام من کاردانی نرم افزار کامیوتر دارم آیا در آزمون میتوانم شرکت کنم

[پاسخ]

msm
۱۴:۰۵ ~ ۱۹ آذر ۱۳۹۲

سلام من کاردانی نرم افزار کامیوتر دارم معدلم 13/99 و زیر چهارده ارورو میده اگر چهارده وارد کنم سپس در آزمون شرکت کنم مشکلی نداره؟

[پاسخ]

زهرا
۱۴:۱۵ ~ ۱۹ آذر ۱۳۹۲

سلام
من رشته ام نقشه برداری است.میتونم شرکت کنم؟

[پاسخ]

مهناز
۱۵:۰۴ ~ ۱۹ آذر ۱۳۹۲

من معدلم13.83هستش.رشتم IT.مگه IT فنی مهندسی نیست!!!!!!!!!1 ولی همه ب ما میگن مهندس……

[پاسخ]

خیرالله
۱۶:۲۹ ~ ۱۹ آذر ۱۳۹۲

سلام رشته ی من مهندسی صنایع است آیا میتونم در آزمون شرکت کنم؟

[پاسخ]

معصومه
۱۶:۳۲ ~ ۱۹ آذر ۱۳۹۲

سلام من ارشد روانشناسی بالینی دارم همه جا سر زدم معدلم بالاست دانشگاه علامه خوندم دو سال سابقه دارم اما هیچ خبری نیست دادگستری قم هم اصلا نیاز به مشاور نداره باید چه کرد

[پاسخ]

علی
۱۶:۳۳ ~ ۱۹ آذر ۱۳۹۲

سلام
منظور از اینکه فرزندان جانبازان بالای 25 درصد از آزمون معاف هستند یعنی چی؟
آیا بون آزمون وارد مرحله ی بعد میشن؟
اصلا ما که دارای این شرایط هستیم باید چه کنیم؟
باتشکر

[پاسخ]

زهرا
۱۷:۰۳ ~ ۱۹ آذر ۱۳۹۲

من متولد 73 هستم یعنی کامل 20سالم نشده میتونم ثبت نام کنم لطفا راهنمایی کنید.

[پاسخ]

مهسا
۱۹:۲۲ ~ ۱۹ آذر ۱۳۹۲

من رشته ام مدیریت صنعتی آیا می تونم شرکت کنم؟چون این گرایشو نگفته بودن
خواهشا یکی جواب بده

[پاسخ]

mohsen
۰۸:۰۳ ~ ۲۰ آذر ۱۳۹۲

سلام این دومین بار است که به شما ایمیل میزنم خواستم بپرسم آیا مدت انجام خدمت سربازی به حداکثر مدت سنی افزوده میشود یا خیر؟ با تشکر

[پاسخ]

سمیرا
۱۰:۳۳ ~ ۲۰ آذر ۱۳۹۲

یه 12 واحدی دارم که باید تموم کنم آیا میشه تو این آزمون دادگستری شرکت کنم

[پاسخ]

مینا
۱۲:۵۹ ~ ۲۰ آذر ۱۳۹۲

من با رعایت تمام اصول خطا میدهد که رشته تحصیلی با شغل مورد درخواست تطابق ندارد لیسانس آی تی دارم و کاردان شبکه شرکت کردم حداقل تکلیف پولم چی میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

[پاسخ]

امین
۱۳:۳۱ ~ ۲۰ آذر ۱۳۹۲

با سلام
من لیسانس مهندسی تکنولوژی ارتباطات و فناوری اطلاعات (ict )هستم در کدام یک از رشته ها میتونم شرکت کنم؟
مرسی ممنون

[پاسخ]

مصطفی
۱۳:۳۵ ~ ۲۰ آذر ۱۳۹۲

سلام
من لیسانس مهندسی تکنولوژی ارتباطات و فناوری اطلاعات ict هستم در کدام یک از رشته ها میتونم شرکت کنم؟
ممنون میشم زود جواب بدهید و منو درست راهنمایی کنید چون لیست رشته های شغلی رو که دیدم اصلا متوجه نشدم. با تشکر

[پاسخ]

امین
۱۳:۳۷ ~ ۲۰ آذر ۱۳۹۲

با سلام
من لیسانس مهندسی تکنولوژی ارتباطات و فناوری اطلاعات ict هستم در کدام یک از رشته ها میتونم شرکت کنم؟
مرسی ممنون

[پاسخ]

نام شما
۱۹:۴۸ ~ ۲۰ آذر ۱۳۹۲

اقای مدیر سایت حاقل جواب این ملت را بده ما هم سوال داریم ولی چه فایده که بپرسیم والا نپرسیم سنگینتریم
——–
مدیر سایت : بفرمایید سوالتون رو ،سوال اکثر دوستان اینه فایل باز نمیشه که باور کنید من فایل رو بارها چک کردم موردی نداره. و یا میپرسن که رشته مارو پذیرش دارن خب لیست رشته ها هست من اگر رشته ای رو که نیست بگم آره ممکنه مشکلی بوجود بیاد و دوستان کارت بخرن و نتونن بعد ثبت نام کنن.

[پاسخ]

محمد
۲۰:۲۶ ~ ۲۰ آذر ۱۳۹۲

سلام من الان دانشجوام ی ترم دیگه درسم تمومم میشه شرکت کنم…رشتمم کامپیوتر!با تشکر

[پاسخ]

آرین
۲۱:۵۹ ~ ۲۰ آذر ۱۳۹۲

باسلام؛چرا ظرفیت پذیرش به تفکیک رشته و شهر نزدند.

[پاسخ]

مهديه
۱۰:۵۶ ~ ۲۱ آذر ۱۳۹۲

چرا تو استخدامي ها رشته مديريت بازرگاني كمتر ديده ميشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
در صورتيكه بيشتر اداره ها هم اين رشته رو لازم دارند.

[پاسخ]

فاطمه
۱۱:۵۶ ~ ۲۱ آذر ۱۳۹۲

من فوق لیسانس عمرانم،خاک بر سر اونایی که تودفترچه سازمان سنجش پذیرش زن تو رشته عمران درج می کنند،احتمالا مرض دارند که بعد این بیچاره ها رو استخدام نکنند!

[پاسخ]

بهار
۱۲:۰۶ ~ ۲۱ آذر ۱۳۹۲

خيلي جالبه كه توي سايت استخدام گفتن كه ظرفيت پذيرش بعد از آزمون اعلام ميشه
يعني ملت همه ثبت نام كنن آقايون سودشون رو ببرن بعد مثلا مشخص بشه فلان رشته فقط يه نفر ميخواسته (اونم كسي بوده كه بند پ رو داشته)
اينجا ايران است…

[پاسخ]

زهرا
۱۴:۴۵ ~ ۲۱ آذر ۱۳۹۲

سلام من ارشد مطالعات خانواده هستم 6 سال دور از خانواده مشکلات زیاد را تحمل کردم با معدل خوب از دانشگاه دولتی فارغ التحصیل شدم الان به این نتیجه رسیدم عمرم تباه شده ، مطالعات خانواده دراین آزمون دولتی هم جایی نداشت

[پاسخ]

سحر
۱۴:۵۲ ~ ۲۱ آذر ۱۳۹۲

مگر نه اینکه خانواده پایه اصلی سلامت اجتماعی است پس چرا به متخصصین این رشته مثل مطالعات خانواده ، مشاوره خانواده اهمیت نمی دن ،رشته مطالعات خانواده در جوامع اروپایی جز رشته های نخست و پایه است اما در ایران مثل خیلی چیزای مهم اهمیتی بهش داده نمیشه

[پاسخ]

m
۱۵:۰۸ ~ ۲۱ آذر ۱۳۹۲

سلام
چرا کارشناس کامپیوتر رو جزء رشته های فنی مهندسی ثبت نکردن؟ یعنی این رشته جزء رشته های غیر فنی ومهندسی است؟

[پاسخ]

سما
۱۷:۱۰ ~ ۲۱ آذر ۱۳۹۲

فیزیک نمیخوان؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

[پاسخ]

سما
۱۷:۱۹ ~ ۲۱ آذر ۱۳۹۲

راه رضای خدا هیچ سایتی رشته های قابل قبول کارشناسی نزده لینکشم باز نمیشه……………به خدا اینا مارو جوون مرگ میکنن

[پاسخ]

nazi
۱۷:۳۴ ~ ۲۱ آذر ۱۳۹۲

ملت خیلی ساده هستن … نروید بیخود پول بدید اینا همش کشکه از پیش تعیین کردن . فک و فامیلا خوداشونا . اینم پول اضافه کاریا اوناست از شما میخواند بگیرن . …. والا

[پاسخ]

رسول
۱۹:۵۹ ~ ۲۱ آذر ۱۳۹۲

سلام
خیلی تلاش کردم تا لیسانس گرفتم ولی خب استاد ما نامرد از اب در اومد اخه استادمون لیسانس ریاضی فیزیک بود ولی فوق لیسانسش رو حسابداری گرفته بود نمیدونم رو چه حسابی استاد شده ،خلاصه درس چهار واحدی رو به ما 10داد معدلم از15شد 13.98حالا هم بعد از 28سال سن باید منت این دولت رو بکشم که دلش برای هیچ ایرانی نسوخته و متمعن هستم که دلش نمیسوزه برای شمایی که این نظرات رو دادید و هر کدوم مثل من دو یا چهار صدم کم دارید و نمیتونید شرکت کنید،فقط میتونم واگذار کنم همه عوامل این تصمیم گیری از اون استاد نامرد که داخل دانشگاه دولتی با لیسانس ریاضی میره فوق لیسانس حسابداری میگیره و در سن37سالگی ادعا میکنه که 20ساله تدریس میکنه و رو دستش کسی نیومده همه این عوامل چه پشت صحنه چه در صحنه رو به امام حسین و فاطمه زهرا که اینقدر من و امسال بنده رو بدبخت کردن.
با تشکر
به خاطر 2صدم بدبخت شده

[پاسخ]

ابوالفضل
۰۲:۲۹ ~ ۲۲ آذر ۱۳۹۲

سلام دیپلم برق دارم مدرک کاردانی حسابداری دارم آیا میتوانم درآزمون شرکت کنم

[پاسخ]

بهترین استاد دنیااا
۱۱:۵۰ ~ ۲۲ آذر ۱۳۹۲

من سیکل دارم
با ۱۴تا مقاله ISI
lمایل به همکاری وتدریس در دانشگاه هستم، البته فقط واسه مقطع ارشد و دکترا، گفته باشم با کاردانیا و کارشناسیا درس برنمیدارم

[پاسخ]

حدیث
۱۱:۵۵ ~ ۲۲ آذر ۱۳۹۲

سلام.من کاردانی حقوق هستم ..میتونم ثبت نام کنم؟ لطفا راهنایی کنید ممنون…

[پاسخ]

یه دختر بد شانس
۱۲:۲۸ ~ ۲۲ آذر ۱۳۹۲

من تو رشته برق با معدل 18،57 فارغ التحصیل دانشگاه دولتی شدم. حالا هر جا سر میزنم .برق نوشته فقط مرد !! پس من چی؟؟؟. من شبو روزمو با درس گذروندم بخدا دیپلم ارایشگری گرفته بودم خوشبخت تر بودم.

[پاسخ]

کامپیوتر هم مهندسیه برادر من
۱۲:۵۷ ~ ۲۲ آذر ۱۳۹۲

ینی اینکه رشته کامپیوتر رو جزو رشته های مهندسی حساب نکردن خیلی ضایست.
میگم یه روز همه ی کامپیوتریا جم شن بریم قوه قضاییه رو تخریب کنیم به خاطر این توهینشون

[پاسخ]

z
۱۴:۱۵ ~ ۲۲ آذر ۱۳۹۲

مثلا چرا بعضی مهندسی ها رو جدا کردین؟!!! .. مثلا یعنی اینکه ما هم شرایط خاصی داریم!! :(

[پاسخ]

یلدا
۱۹:۴۳ ~ ۲۲ آذر ۱۳۹۲

با سلام
در قسمت درسهای مورد مطالعه برای کارشناس شبکه نوشته “سیستم عامل” ولی برای کاردان شبکه نوشته “سیستم عامل مدیریت شبکه”، میخواستم بدونم منظورش همون سیستم عامله یا یه درس دیگست؟ ما همچین درسی نداشتیم!!!

[پاسخ]

فرزاد
۲۱:۰۵ ~ ۲۲ آذر ۱۳۹۲

با سلام
بنده متولد 1357 هستم و مدرک کارشناسی ارشد دارم. آیا مدت خدمت سربازی هم به میزان سن افزوده می‌شود یا نه؟ به عبارتی بنده میتوانم شرکت کنم یا نه؟ چون برای مدرک فوق لیسانس زده متولدین 58 به بعد.

[پاسخ]

مهرداد
۲۱:۰۷ ~ ۲۲ آذر ۱۳۹۲

این سوالاتی که قرار دادین برای امتحان رشته قضاوت هست ؟!!!من که رشته ام امور فرهنگی هست هم باید همین سوالارو بخونم یا اینکه سوالاش جداست؟؟؟؟؟ادمین لطفا راهنمایی کنید….
———
مدیر سایت : این سوالات عمومی هستند برای تمامی رشته ها.

[پاسخ]

reza
۲۳:۲۶ ~ ۲۲ آذر ۱۳۹۲

باسلام خدمت مدیرمحترم
تاجایی که مامیدونیم مهندسی کامپیوترازرشته های فنی هستش.ولی توی اطلاعیه اینطورننوشتن.به نظرتون تغییرمیکنه و یاهمینطوری یه چیزی نوشتن؟چون تو ثبت نام ما مشکل ایجادمیکنه

[پاسخ]

هستی
۰۹:۳۳ ~ ۲۳ آذر ۱۳۹۲

سلام تورو به قران قسم جواب این سوالو همین الان بدید-اگه معدل 13.80باشه ولی 14وارد کنیم بعد از ازمون چی میشه من لیسانس نرم افزارم چرا شرط معدل گذاشتید

[پاسخ]

مهناز
۰۹:۳۹ ~ ۲۳ آذر ۱۳۹۲

سلام رشته کامپیوتر از رشته های فنی چرا شرط معدل بالای 14براش گذاشتید ایا امکان تغییر هست اگه اره سریع جواب بدید که تا وقت هست ثبت نام کنیم با تشکر

[پاسخ]

اسی
۱۰:۵۴ ~ ۲۳ آذر ۱۳۹۲

با سلام بهتون قول میدم معدل 13/99 را هم قبول نمی کنن چون قبلا ازمون دادم-

[پاسخ]

MEHRAN
۱۱:۰۳ ~ ۲۳ آذر ۱۳۹۲

سلام معافیت تحصیلی دارم ارشدمیخونم میتونم ثبتنام کنم اگه قبول شدم خدمت دوره ضرورت را درخود سازمان بگذرونم لطفا جواب بدید.

[پاسخ]

علیرضا
۱۴:۰۲ ~ ۲۳ آذر ۱۳۹۲

اون دوستمون که فرمایش کردند درس 4 واحدی رو 10 گرفتند بعد معدلشون از 15 به 13.80 رسیده اگه ثابت کنی من گواهنامه ارشد خودم رو اتیش می زنم کجا با 4 نمره که ضریب 4 بشه 16 1.20 که کل واحدها زیر70 نیست معدل اینقدر میاد پایین درضمن دادا مطمئن اینجوری نوشته میشه مسرور باشید وپاینده

[پاسخ]

مهسا
۱۵:۵۵ ~ ۲۳ آذر ۱۳۹۲

سلام من رشتم مهندسی ITهست بعد تو قسمت شغل مورد نظر کاردان شبکه رو که انتخاب میکنم میگه شغل مورد نظر با رشته تطابق ندارد در صورتی که تو قسمت کاردان شبکه IT رو هم نوشته از ادمین محترم تقاضا دارم اگه ممکنه منو راهنمایی کنه چون من کارت رو هم خریدم

[پاسخ]

دخترخوب
۱۷:۳۹ ~ ۲۳ آذر ۱۳۹۲

چراهیچ کس جواب نمیده یه آدم خوب نیست؟/؟؟؟؟؟؟؟
من دوبارپول ریختم برگشت میکنه؟

[پاسخ]

صالح
۱۸:۱۰ ~ ۲۳ آذر ۱۳۹۲

سلام
مهندس مکانیک سیالات هستم
تاریخ خاتمه خدمتم 01/11/92 هست
یعنی سه روزبعد از آزمون
کارت پایان خدمت هم یک هفته ای میاد
میتونم ثبت نام کنم؟

[پاسخ]

ارش
۱۸:۵۰ ~ ۲۳ آذر ۱۳۹۲

سلام خواستم بدونم ایا مهندسی تاسیسات کلیه گرایشها؟شامل برق هم میشه؟

[پاسخ]

لیلی
۱۹:۲۱ ~ ۲۳ آذر ۱۳۹۲

با سلام
من مهندسی تکنولوژی معماری آیا شامل منم میشه و اینکه حتما باید تو شهر و استان خودم باشه

[پاسخ]

محسن
۲۰:۳۳ ~ ۲۳ آذر ۱۳۹۲

والا به خدا به رسول حق همه ی بازرگانی هاست آخه چرا به این سوال که صدهانفرپرسده اند جواب نمی دید .ده بگید آقا دروغ نگید نوشتید که رشته امور اداری ومدیریت آخه این مدیریت شامل جه گرایش هایی است تورو به هرکه می پرستی جواب بده!جووواب بدین

[پاسخ]

الی
۲۳:۱۴ ~ ۲۳ آذر ۱۳۹۲

لینک خرابه:
مدیر سایت : لینکشو تو سایت قرار دادم
http://185.10.72.27/Files/list_region.pdf

[پاسخ]

اعظم
۰۹:۳۰ ~ ۲۴ آذر ۱۳۹۲

سلام من رشته itهستم وقتی میخوام ثبت نام کنم میگه شغل انتخابی (کاردان شبکه)با رشته شما مغایرت داره باید چکار کنم

[پاسخ]

ali
۰۹:۳۳ ~ ۲۴ آذر ۱۳۹۲

سلام و خسته نباشيد من متولد 1/8/60 و داراي كارشناسي ميباشم و خدمت سربازي آيا به سن اضافه ميشود يا خير؟

[پاسخ]

مجید
۱۱:۳۱ ~ ۲۴ آذر ۱۳۹۲

بسیار عالی اطلاع رسانی کردید ، خیلی متشکرم ، امیدوارم ادامه داشته باشه

[پاسخ]

محمد
۱۳:۴۳ ~ ۲۴ آذر ۱۳۹۲

باسلام چرا رشته حقوق و گرایش شورای حل اختلاف در این استخدامی وجود ندارد این رشته دارای فارغ التحصیلان زیادی میباشد چرا که در این رشته همه درسهای حقوقی را پاس کرده ایم خواهشمندم تا وقت ثبت نام هست جواب دهید منتظریم

[پاسخ]

نام شما
۱۵:۳۴ ~ ۲۴ آذر ۱۳۹۲

باسلام خواستم ببینم من 5ساله خونمو شیراز ولی شنلسناممو تو یکی از شهرستانای شیراز گرفتند و تحصیلاتم هم در شهرستان بوده ولی الان رشته منو خود شیراز میخواد خواستم ببینم میتونم ثبت نام کنم

[پاسخ]

مریم
۲۲:۲۱ ~ ۲۴ آذر ۱۳۹۲

سلا م خواستم بپرسم نوشتن استخدام مددکار ، رشته علوم اجتماعی گرایش خدمات اجتماعی که در واقع همون مددکاریه ام قبول هست؟ شماره تماسی نیست سوال کنیم؟

[پاسخ]

sajad
۲۲:۲۸ ~ ۲۴ آذر ۱۳۹۲

باسلام خدمت مدیرسایت.خواستم بپرسم که رشته مدیریت بازرگانی
رو می خواد یانه لطف بفرمائید به این سوال پاسخ دهید.

[پاسخ]

Azar
۰۰:۴۶ ~ ۲۵ آذر ۱۳۹۲

سلام آیا مثل من که یه ترم دیگه دارم تا دوره کارشناسی ناپیوسته مخابرات رو تموم کنم حق شرکت دارم

[پاسخ]

Azarakhsh
۰۹:۳۳ ~ ۲۵ آذر ۱۳۹۲

با سلام آیا یکی مثل من که فقط یه ترم دیگه دارم تا دوره ی کارشناسی ناپیوسته مهندسی مخابراتمو تموم کنم اجازه ثبت نام در این استخدامی رو دارم؟

[پاسخ]

رویا
۱۲:۵۴ ~ ۲۵ آذر ۱۳۹۲

من می خوام ثبت نام کنم ،همه شرایط رو دارم .کجا باید فرم ثبت نام رو پر کنم؟

[پاسخ]

پهلوان
۱۳:۵۶ ~ ۲۵ آذر ۱۳۹۲

من خرداد93 مدرك تحصيليمو مي گيرم الآن مي تونم ثبت نام كنم يا نه؟

[پاسخ]

hosein
۱۵:۲۶ ~ ۲۶ آذر ۱۳۹۲

لطفا توضیح بفرمایید که ایا با وجود سهمیه بومی بقیه افراد غیر بومی شانسی برای قبولی ندارند؟متاسفانه تو اگهی ها شفاف نیست

[پاسخ]

محسن
۱۶:۳۴ ~ ۲۶ آذر ۱۳۹۲

منظور از معاف اسلامی چیه آیا رشته های الهیات و معارف اسلامی هم میتونن برای کاردان حقوقی شرکت کنه؟

[پاسخ]

majid
۱۹:۰۱ ~ ۲۶ آذر ۱۳۹۲

با عرض ادب و احترام
بنده 34 سال و چند ماه دارم.
آیا خدمت سربازی به سن اضافه می شود؟؟؟؟؟؟
چون در این صورت میتوانم ثبت نام کنم

[پاسخ]

فاطمه
۲۰:۲۲ ~ ۲۶ آذر ۱۳۹۲

رشته مطالعات خانواده زیر مجموعه علوم اجتماعی هست چرا جند تا گرایش اعلام کردند این بی انصافی هست همجین رشته ای با دادگاه سازگاری دارد وخیلی مفید است کاش یکی بدونه

[پاسخ]

وفا
۲۱:۱۴ ~ ۲۶ آذر ۱۳۹۲

سلام.ببخشید بنده 20 درصد کم داره معدلم ایا میتونم باز شرکت کنم.ممنون میشم راهنمایم کنید.

[پاسخ]

آریا
۲۲:۰۴ ~ ۲۶ آذر ۱۳۹۲

سلام.من کارشناس ارشد مکانیک سیالات گرایش تاسیسات حرارت وتبدیل انرژی هستم.میتونم در آزمون شرکت کنم…………

[پاسخ]

محدثه
۰۸:۵۱ ~ ۲۷ آذر ۱۳۹۲

من فرزندجانباز60درصدهستم دارای مدرک مهندسی پزشکی که واحدهای درسی آن اکثرا”بامهندسی برق مشترک می باشد آیامن هم می تونم تبت نام بکنم.تشکر

[پاسخ]

پرنا
۰۹:۴۶ ~ ۲۷ آذر ۱۳۹۲

آیا رشته مدیریت بازرگانی می تواند شرکت کند

[پاسخ]

eli
۱۰:۳۹ ~ ۲۷ آذر ۱۳۹۲

چرا من کارت میخوام بخرم نمیشه.
اطلاعات کارتو که وارد میکنم هر چی تایید ر میزنم اصلا جلو نمیره.در ضمن تو فیلد رشته ها رشته ی کامپیوتر رو ننوشته اما توی جدولی که شهرهارو نوشته سخت افزار رو هم نوشته قضیه چیه.من که کاردانی سخت افزار هستم میتونم ثبت نام کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

[پاسخ]

ابراهيم
۱۱:۱۴ ~ ۲۷ آذر ۱۳۹۲

سلام : من ليسانس علوم سياسي وفوق ليسانس روابط بين الملل كه گرايش دوم ازعلوم سياسي هستش دارم ميخاستم بدونم آيا ميتونم شركت كنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

[پاسخ]

نفس
۱۴:۴۸ ~ ۲۷ آذر ۱۳۹۲

با سلام
من تازه فارغ التحصیل شدم هنوز مدرکمو نگرفتم فکر نکنم تا پایان امسال هم بتونم بگیرم می تونم تو این ازمون شرکت کنم یا نه؟

[پاسخ]

آقا رامین
۱۹:۳۳ ~ ۲۷ آذر ۱۳۹۲

با سلام و خسته نباشید خدمتتون، خواستم بدونم آزمون کارشناسان رسمی دادگستری دقیقا چه تاریخی برگزار میشه؟ با تشکر آقا رامین

[پاسخ]

اکرم
۰۰:۲۲ ~ ۲۸ آذر ۱۳۹۲

با سلا م من شدیدا محتاج کار هستم ولی معدلم 13.54 هست ایا میتونم ثبت نام کنم .کارشناسی اقتصاد دارم

[پاسخ]

مرضیه
۰۸:۱۹ ~ ۲۸ آذر ۱۳۹۲

سلام. فوق لیسانس ادبیات هستم میتونم ثبتنام کنم؟ با تشکر

[پاسخ]

حامد
۱۹:۴۸ ~ ۲۸ آذر ۱۳۹۲

سلام.لیسانس مدیریت دارم.امکان شرکت کردن رو دارم؟

[پاسخ]

نعيمه
۲۲:۰۷ ~ ۲۸ آذر ۱۳۹۲

سلام خواستم بپرسم من ليسانس اصلاح نباتات دارم ميتونم شركت كنم؟

[پاسخ]

محسن
۲۳:۴۰ ~ ۲۸ آذر ۱۳۹۲

نگران نباشید دوستان اینقدر پول خرج این امتحانات میکنید تا سنتون بالا میره و دیگه نمیتونید ثبت نام کنید یعنی هنوز بیکارید

[پاسخ]

طاهره سادات حسینی
۰۰:۳۸ ~ ۲۹ آذر ۱۳۹۲

خدایی واقعاً نیرو میخواین یا خزانه خالی رو میخواین پر کنین!!!!؟؟؟

[پاسخ]

مینا
۰۸:۳۷ ~ ۲۹ آذر ۱۳۹۲

مشخص که یه سری ادم بی سواد نشستن رشته ها را تعیین کردن بعضی رشته ها اصلا وجود خارجی نداره به مدیریت بازرگانی هم برای کارای اداری اجازه ی ثبت نام داده نشده ولی ببینین حتی اشتباهشون را هم که می فهمن اصلاح نمی کنن الهی خدا ازتون نگذره سزاوارتون افراد بی سواد هست با فوق لیسانس مدیریت بازرگانی نمی تونم شرکت کنم به خدا به یه کار اداری ساده با امنیت شغلی راضیم می رم حرم امام رضا شکایت بی عدالتی هاشون را می برم الهی سر بچه ها شون در بیاد هر چند از ما بهترونن من که نمی گذرم ازشون به خدا سپردمشون

[پاسخ]

بهاری
۲۲:۲۸ ~ ۲۹ آذر ۱۳۹۲

سلام .کسایی که میخواید شرکت کنید اول دفترچه رو بگیرید بعد ثبت نام کنید.بنظرم ثبت نام نکنید.چون اول پول میگیرن بعد ثبت نان میکنند و اگر رشته ت،بهش نخوره پولت پریده..مال من که ایطوری شد پولم رفت و کسی جوابگو نیست.خواهش میکنم پیاممو بذارید بخوننش.

[پاسخ]

محمدرضا
۰۰:۳۶ ~ ۱ دی ۱۳۹۲

با سلام،
من موقع ثبت نام و وارد کردن اطلاعات، وقتی تایید و مرحله بعدی رو میزنم، با خطای “خطا در تکمیل بخش شغل مورد درخواست – لطفا دقت نمایید” مواجه میشم! چه کار کنم، مهلت ثبت نام داره تموم میشه،
ممنون

[پاسخ]

محمدرضا
۱۳:۳۱ ~ ۱ دی ۱۳۹۲

با سلام،
لطفا جواب بدید!!!
من موقع ثبت نام و وارد کردن اطلاعات، وقتی تایید و مرحله بعدی رو میزنم، با خطای “خطا در تکمیل بخش شغل مورد درخواست – لطفا دقت نمایید” مواجه میشم! چه کار کنم، مهلت ثبت نام داره تموم میشه،
من کارشناس ارشد مهندسی مکانیک تبدیل انرژی هستم و شغل مهندسی تاسیسات رو انتخاب میکنم. مشکل کجاست؟
ممنون

[پاسخ]

ابراهیم کاظمی
۱۴:۵۷ ~ ۱ دی ۱۳۹۲

سلام
من فرزند جانباز زیر 25& هستم.و در همان اطلاعیه اول ذکر شده بود که 50& مبلغ را پرداخت کنم.از همان روز های اول برای اینکه از آزمون عقب نیفتم،مبلغ را پرداخت کرده و ثبت نام کردم با خیال راحت مشغول خواندن بودم و از اطلاعیه ها آخر داشتم.اما اطلاعیه شماره 5 را که گفته شده باید 100% مبلغ را بدهیم را ندیدم و الان یک روز از آن گذشته و به من کارت ورود به جلسه تعلق نمیگیرد.لطفا فکری بنمایید.

[پاسخ]

ابراهیم کاظمی
۱۵:۰۶ ~ ۱ دی ۱۳۹۲

خدایی خنده دار نیست که اطلاعیه 5 یک روزه اومد فرصتشم 1 روز بود؟!!!
حداقل دو روز وقت میدادین،آخه شاید یکی دسترسی به اینترنت نداشت یا اون یه روز شاید تو کارتش پول نبود

[پاسخ]

مدیریت بازرگانی
۱۹:۱۵ ~ ۳ دی ۱۳۹۲

با سلام. اگهی استخدامی قوه قضاییه برای مشاغل : کارشناس امور اداری رشته هایی رامعرفی کرده که عملا وجود ندارند و از بین انها فقط مدیریت دولتی است که هم اینک در دانشگاهها وجود دارد حال انکه طبق قانون طبقه بندی مشاغل کارشناس امور اداری و یا متصدی امور دفتری می توانند در یکی از رشته های زیر گروه مدیریت شامل بازرکانی صنعتی اموزشی و ….. باشند

[پاسخ]

محمدرضا
۱۹:۵۱ ~ ۸ دی ۱۳۹۲

با سلام،
چرا کامت های بعد 30 اذر رو نمیخونید؟!!! چون مهلت تموم شده!!!
تازه سوالات داوطلبان شروع میشه، لطفا بخونید.
اطلاعیه 5 روز آخر زدید و همون روز هم فقط فرصت بود! من پول رو واریز کردم وکد رهگیری هم گرفتم، اما بدیل اشکال سایت (تداخل رشته و شغل) نتونستم ثبت نام کنم، پیگیری کردم خانوم “ص” پاسخگوی تلفنی، به من گفت مسئول سایت گفته شما 9 دقیقه بامداد 1 دی (یعنی 9 دقیقه بعد از مهلت ثبت نام) کد رگیری گرفتید! برای همون نمیتونید ثبت نام کنید!!!
اگه 9 دقیقه گذشته بود، چرا لینک خرید رو باز گذاشتید!!! به خاطر 9 دقیقه فرصت شغلی رو از فوق لیسانس بیکار مملکت میگیرید!!!
کمی منصف باشید!

[پاسخ]

امیر
۱۱:۴۹ ~ ۱۷ دی ۱۳۹۲

با سلام من قبل این که تاریخ امتحان عوض بشه ثبت نام کرده بودم و چون با با م جانباز است از تخفیف تو قسمت پرداخت وجه استفاده کرم ولی از تغییر تاریخ امتحان مطلع نشدم و نتونستم وجه مابقی که گفتید پرداخت کنم ایا نمیتونم کارت ورود به جلسه بگیرم خواهش میکنم راهنمایی کنید ممنونم

[پاسخ]

آنا
۱۲:۵۰ ~ ۱۷ دی ۱۳۹۲

باسلام
چرا تاريخ آزمون رو بعد از كنكور ارشد نميذارن؟ يعني امتحاناي دانشگاه از كنكور ارشد مهمتره؟؟؟

[پاسخ]

الی
۱۹:۱۸ ~ ۲۰ دی ۱۳۹۲

سلام. من بخاطره سهمیه ایثارگری 5700 پرداخت کردم وبعدازثبتنام دیگه وارد سایت نشدم ک آگهی شماره 5 روببینم حالاهم ک مهلتش گذشته! چکارکنم؟یعنی ثبتنام نشدم؟

[پاسخ]

معصومه
۱۶:۱۹ ~ ۲۱ دی ۱۳۹۲

منم آگهي شماره 5 نخوندم حالا چكار كنم لطفا جواب دهيد؟

[پاسخ]

سعید
۱۰:۰۸ ~ ۱ بهمن ۱۳۹۲

سلام.پس چرالینک مربوط به گرفتن کارت باز نمیشه؟؟؟؟؟

[پاسخ]

زهرا
۱۲:۴۷ ~ ۱ بهمن ۱۳۹۲

پس کارتامون کجااااااااااااااااااااس:(((((((((((((((((((((

[پاسخ]

مجید
۱۱:۴۲ ~ ۲ بهمن ۱۳۹۲

سلام تا کی فرصت داریم از ویرایش اطلاعات استفاده کنیم

[پاسخ]

نگار
۱۵:۳۰ ~ ۳ بهمن ۱۳۹۲

سلام من در آزمون قوه قضاییه شرکت کردم کد شش رقمی هم گرفتم الان کارت ورود به جلسه برام صادر نمیشه میگه اطللاعات اشتباهه چکار کنم تورو خدا جواب بدید آزمون نزدیکه

[پاسخ]

رحمان
۱۷:۱۰ ~ ۳ بهمن ۱۳۹۲

با سلام پس چرا لینک دریافت کارت ورود به جلسه نیست !!
ما از کجا باید کارت رو بگیریم !!
————
مدیر سایت : ازین لینک دریافت کنید
http://185.10.72.103/index.php
اینم لینکش تو سایت در بخش اطلاعیه ها بود این پست http://www.estekhdami.org/%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%AA-%D8%A2%D8%B2%D9%85%D9%88%D9%86-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%AE%D8%AF%D8%A7%D9%85%DB%8C-%D9%82%D9%88%D9%87-%D9%82%D8%B6%D8%A7%DB%8C%DB%8C%D9%87

[پاسخ]

روزبه
۰۰:۳۳ ~ ۴ بهمن ۱۳۹۲

باعرض سلام وخسته نباشيد خدمت مدير محترم سايت خواستم بدونم طراح سوالات آزمون استخدامي دادگستري كيه؟سنجش يا ……..

[پاسخ]

اقای 5سال بیکار
۱۹:۵۱ ~ ۶ بهمن ۱۳۹۲

گناه مادیپلمی هاچیه واقعا

[پاسخ]

سمیه
۱۱:۱۳ ~ ۱۳ بهمن ۱۳۹۲

سوالای آزمون ما اشتباه بود (رایانه 1) الان کی باید رسیدگی کنه ما باید به کی و کجا اعتراض کنیم!!!!؟؟؟؟ آخه این چه وضعییه!!!!

[پاسخ]

مسعود
۱۶:۵۰ ~ ۲۱ بهمن ۱۳۹۲

سلام
نتايج آزمون استخدامي دادگستري كي اعلام ميشه ؟؟
تشكر

[پاسخ]

mina
۰۰:۲۰ ~ ۷ اسفند ۱۳۹۲

سلام
نتایج آزمون کی اعلام می شه؟؟؟

[پاسخ]

تحصيل كرده بيكار
۲۳:۱۵ ~ ۹ اسفند ۱۳۹۲

نتايج استخدامي قرار بود يك ماه بعد از آزمون بايد چرا بعضي ازسايتها زده 21 اسفند

[پاسخ]

بیکار بی کس تنها
۲۰:۵۴ ~ ۱۰ اسفند ۱۳۹۲

ماکه به سن بازنشستگی رسیدیم استخدام نشدیم ولی لطفا برای بیمه اخرعمرمون یه فکری بکنید راستی جواب ازمون کی اعلام میشه

[پاسخ]

مجتبی
۰۸:۰۶ ~ ۱۱ اسفند ۱۳۹۲

جواب ازمون کی اعلام می شود

[پاسخ]

به اميد استخدامي
۰۰:۱۲ ~ ۱۳ اسفند ۱۳۹۲

جواب ازمون کی اعلام می شود

[پاسخ]

شماره معکوس
۲۱:۰۳ ~ ۲۱ اسفند ۱۳۹۲

سلام دوستان
جواب نهایی دوشنبه 26 اسفند اعلام می شود، دوستان همه برای یکدیگر دعا کنیم .
موفق باشید

[پاسخ]

saeed
۲۲:۲۸ ~ ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۳

سلام به همه دوستانی که با مدرک مدیریت بازرگانی صنعتی و بیمه در آزمون قبول شده اند یه قرار بذاریم که همه با هم جمع بشیم بریم امور اداری و استخدامی قوه قضائیه
مخصوصا بچه های آذربایجان که تعدادشون از همه استان ها بیشتره یه زمانی رو تعیین کنید همه با هم بریم امور اداری و استخدامی قوه قضائیه

[پاسخ]

علی
۱۵:۳۷ ~ ۲۴ مهر ۱۳۹۳

سلام۰واقعا باید قدردانی کرد از قوه قضاییه’با توجه به شرایط اقلیمی و نوع ساخت و ساز و نگرش مردم از ساخت و ساز و چگونگی ساخت یک ساختمان که در کشور ما نیاز مبرم هست ولی متاسفانه به رشته معماری که باید از همه اهمیت بیشتری داده شه خبری نیس گفتنی است با توجه به تخلفاتی که در ساختمانها انجام میشه این موضوع به این مهمی رو به کارشناسان عمران که هیچ نوع تخصصی در این زمینه(اقلیمی)ندارند واگذار نموده لاکن درخواست دارم رشته معماری هم در بین رشته های مورد نیاز قبول واقع شود۰با سپاس

[پاسخ]

خدمتگزار خلق
۲۲:۲۷ ~ ۸ تیر ۱۳۹۴

سلام واقعا تشکر از قوه قضایه بنده خودم بدون هیچ پارتی تو ازمون شرکت کردم و قبول شدم الانم سرکارم واقعا راضی ام خداروشکر ایشالا همه برید سرکار فقط توکل منم اصلا فکر نمیکردم یه روز استخدام بشم به مدت دو سال کارم اگهی نگاه کردن بود و بس با تشکر از سایت بسیار عالیتون رضا ارشد حقوق یا حق

[پاسخ]