خانه » استخدام در استان آذربایجان شرقی » آگهی استخدام قوه قضاییه آذر ماه سال ۹۲ (تغییر زمان برگزاری آزمون)

آگهی استخدام قوه قضاییه آذر ماه سال ۹۲ (تغییر زمان برگزاری آزمون)

متن آگهی:

اطلاعیه شماره شش :
با عرض تسلیت رحلت رسول اکرم (ص ) ، امام حسن مجتبی (ع ) و امام رضا (ع ) به اطلاع کلیه داوطلبان گرامی شرکت کننده در آزمون استخدامی قوه قضائیه میرساند :
۱- به علت هم زمانی تاریخ برگزاری آزمون قوه قضائیه با امتحان دانشکاهها ، تاریخ آزمون از ۲۷ / ۱۰ / ۹۲ به ۱۱ / ۱۱/ ۹۲ تغییر داده شده .
۲- داوطلبان می توانند از تاریخ ۱ / ۱۱ / ۹۲ تا ۱۰ / ۱۱ / ۹۲ با مراجعه به همین سایت کارت ورود به جلسه خود را با وارد نمودن کد رهگیری شش رقمی دریافت نمایند

اطلاعیه شماره پنج:
متقاضیانی که مبلغ واریزی را کمتر از مبلغ مندرج در آگهی ( با توجه به ایثارگربودن و یا ثبت نام عادی) پرداخت نموده اند در صورتی که تا پایان مهلت ثبت نام ( ۳۰ / ۹ / ۹۲ ) نسبت به واریز وجه تکمیلی مورد نظر اقدام ننمایند کد رهگیری باطل و کارت ورود به جلسه صادر نخواهد شد . در صورت واریز وجه فوق در قسمت خرید کارت به جای شماره تلفن همراه فقط کد رهگیری ۶ رقمی را که قبلا بعد از ثبت نام دریافت کرده اید ، وارد نمایید.

اطلاعیه شماره چهار:
الف) فارغ التحصیلان رشته‌های تحصیلی معارف اسلامی و فرهنگ و ارتباطات، می‌توانند در صورت داشتن شرایط مندرج در آگهی به شرح ذیل نسبت به ثبت نام خود از طریق سایت اقدام نمایند.
۱٫ دارندگان مدرک تحصیلی معارف اسلامی می‌توانند در رشته‌های شغلی کارشناس امور دینی و کاردان حقوقی ثبت نام نمایند
۲٫ دارندگان مدرک تحصیلی فرهنگ و ارتباطات می‌توانند در رشته‌های شغلی روابط عمومی و کارشناس امور فرهنگی شرکت نمایند.

ب) شرایط احراز رشته‌های شغلی ذیل اصلاح می‌شود:
۱٫ کاردان برق: دارا بودن لیسانس و یا فوق دیپلم در رشته تحصیلی برق قدرت
۲٫ کاردان شبکه، دارا بودن فوق دیپلم یا لیسانس در یکی از رشته‌های تحصیلی کاربرد کامپیوتر گرایش نرم افزار و سخت افزار، نرم افزار سیستم، مدیریت IT و مهندسی IT
۳٫ حسابدار: دارا بودن لیسانس و بالاتر در رشته‌های تحصیلی مدیریت مالی، حسابداری
۴٫ کاردان تاسیسات: دارا بودن فوق دیپلم تاسیسات (کلیه گرایشها) به شرایط احراز رشته شغلی کاردان تاسیسات اضافه شد.

۲۱ آذر ۹۲ – مهلت ثبت نام قوه قضاییه تا ۳۰ آذر تمدید شد

به اطلاع داوطلبان شرکت در آزمون قوه قضاییه می رساند که زمان پایان ثبت نام تا تاریخ پایان روز شنبه ۳۰ ام آذر ماه ۱۳۹۲ تمدید گردید

اطلاعیه دادگستری جمهوری اسلامی ایران در خصوص آزمون استخدامی سال ۹۲

الف – شرایط عمومی استخدام
۱- تابعیت جمهوری اسلامی ایران .
۲- نداشتن سابقه محکومیت جزائی مؤثر.
۳- عدم اعتیاد به دخانیات و مواد مخدر.
۴- داشتن توانائی جسمی و روانی متناسب با شغل مورد درخواست و عدم ابتلا به بیماری‌های مسری به تشخیص پزشک قانونی یا پزشک معتمد دادگستری جمهوری اسلامی ایران
۵- اعتقاد به دین مبین اسلام و یا یکی از ادیان رسمی مصرّح درقانون اساسی جمهوری اسلامی ایران.
۶- التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
۷- نداشتن منع استخدامی در دستگاههای دولتی به موجب آراء مراجع قانونی.
۸- انجام خدمت دوره ضرورت یا معافیت دائم برای آقایان
۹- دارا بودن مدرک تحصیلی دانشگاهی با معدل حداقل ۱۴ و بالاتر برای رشته‌های غیر فنی و مهندسی و حداقل معدل ۱۲ برای رشته‌های فنی و مهندسی

تذکر۱:رشته‌های شغلی فنی مهندسی عبارتند از: کاردان برق، مهندس برق، مهندس راه و ساختمان، کاردان ارتباطات و مخابرات، کاردان تاسیسات، مهندس تاسیسات،

تذکر ۲: متقاضیان شرکت در آزمون می بایست بعد از پایان ثبت نام الکترونیکی (اینترنتی) کد رهیگیری خود را یادداشت نموده و تا پایان مراحل استخدام نزد خود نگهدارند. ضمنا ورود مجدد به سایت و دریافت کارت ورود به جلسه آزمون و اطلاع از نتیجه آزمون فقط با استفاده از کد رهگیری امکان پذیر خواهد بود.

ب – مهلت و نحوه ثبت نام:
۱- ثبت نام از طریق اینترنت انجام خواهد شد. متقاضیان واجد شرایط می بایست به سایت (www.modiriat.org و یا www.dadiran.ir) مراجعه و مراحلثبت نام را از تاریخ ۱۲/۰۹/۹۲ حداکثر تا تاریخ ۲۳/۰۹/۹۲طی نمایند و نسبت به واریز مبلغ ۱۱۴۰۰۰ ریالبه صورت الکترونیکی و از طریق کارتهای بانکی متصل به شبکه شتاب به عنوان حق شرکت در آزمون استخدام اقدام نمایند (ایثارگران از پرداخت ۵۰% مبلغ مذکور معاف می باشند.)
۲- ثبت نام و پرداخت وجه به هیج عنوان موجب ایجاد تعهد استخدامی برای دستگاه نمی شود.
۳- به مدارک ناقص ترتیب اثر داده نخواهد شد ضمنا وجوه پرداختی به هیچ وجه مسترد نمی شود.

ج- تذکرات:
۱-رزمندگان با سابقه حداقل شش ماه حضور داوطلبانه در جبهه‌ها و همسر و فرزندان آنان و فرزندان جانبازان زیر بیست و پنج درصد(۲۵%) و آزادگان زیر یک سال اسارت به شرط دارابودن شرایط مذکور درآگهی از اولویت مقرر در قانون جامع حمایت از ایثارگران برخوردار خواهند بود.
۲- کارکنان قرارداد کار معین دادگستری جمهوری اسلامی ایران که در آزمون تبدیل وضع به پیمانی مورخ ۱۷/۰۳/۹۲ قبول شده‌اند حق شرکت در آزمون سراسری را ندارند
۳ – افرادیکه بطور پیوسته با شوراهای حل اختلاف همکاری داشته‌اند به شرط اشتغال و دارابودن شرایط مندرج در آگهی متناسب با سابقه خدمت حداکثر از ۵ امتیازدر آزمون عمومی برخوردار خواهند بود. (بابت هر یک سال سابقه خدمت، یک امتیاز)
۴- معلولین عادی به شرط دارابودن سایرشرایط مندرج دراین دفترچه (علی‌الخصوص بند ۴ شرایط عمومی استخدام) از ۳% سهمیه قانونی بهره‌مند خواهند بود.
۵- داوطلبان بومی در صورت کسب حد نصاب نمره لازم و داشتن شرایط مندرج در آگهی تاسقف ۵۰% مجوزهای استخدامی از اولویت لازم برخوردار می‌باشند و رقابت در بین افراد بومی همان مناطق انجام خواهد شد. چنانچه نسبت به باقیمانده سهمیه، سایر افراد بومی رتبه لازم را در بین کلیه افراد کسب کرده باشند امتیاز فوق مانع از جذب آنها به میزان بیشتر از ۵۰% سهمیه نخواهد شد.

دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی قوه قضاییه

داوطلبان بومی به افرادی اطلاق می‌شودکه دارای یکی از شرایط مندرج در بند‌های ذیل باشند
• محل تولد آنها با محل جغرافیایی مورد درخواست (استان مورد تقاضا) یکی باشد
• حداقل ۵ سال از سنوات تحصیلی داوطلب (ابتدایی، راهنمایی یا دبیرستان) به صورت پیوسته در استان مورد درخواست گذرانده شده باشد.
• فرزندان کارکنان نیروهای مسلح درصورتیکه محل ۳ سال از سنوات تحصیلی آنها (اعم از ابتدایی، راهنمایی و یا دبیرستان) با استان مورد تقاضا یکی باشد نیز بومی تلقی می‌شوند.
۶ –حافظان قرآن دارای درجات (۱ تا ۵)از ده درصد امتیاز در امتحان عمومی و به همین میزان، در امتحان تخصصی یا مسابقه تخصصی یا مصاحبه تخصصی بهره مند خواهند شد.
۷- مشمولین بندهای۱ ، ۲ ، ۳ ،۴ و۵قسمت جضروریست گواهی لازم را از مراجع ذیصلاح حسب مورد اخذ و پس از قبولی در آزمون، همراه با سایر مدارک به دادگستری استان مربوطه ارسال نمایند. ضمناً اعضای خانواده محترم جانبازان زیر ۲۵% و آزادگان زیر یک سال اسارت درصورت دارابودن کارت شناسایی معتبر از بنیاد شهید و امور ایثارگران تصویر آن را ضمیمه، درغیراینصورت گواهی لازم را از بنیاد مذکور اخذ و ارسال نمایند.

توضیح اینکه به استناد ماده ۲۱ قانون جامع حمایت از ایثارگران، افراد مشروحه ذیل از شرکت در آزمون معاف می‌باشند (هماهنگی لازم در این خصوص قبلاً با بنیاد شهید و امور ایثارگران بعمل آمده است).
• خانواده شاهد:شامل والدین، همسر، فرزند، خواهر و برادر شهید، مفقودالاثر و اسیر
• جانبازان و آزادگان
• همسر و فرزندان جانبازان ۲۵% و بالاتر
• فرزندان و همسران آزادگان با سابقه اسارت یک سال و بالاتر

۸- بهثبت نام دانشجویان و دارندگان مدارک تحصیلی بالاتر و پایین تر از مقطع تحصیلی اعلام شده در شرایط احراز مشاغل مورد اشاره و همچنین مدارک معادل(به استثناء دارندگان مدارک تحصیلی معادل صادره از دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی کشور که در آزمون جامع سازمان سنجش آموزش کشور شرکت نموده و قبول شده‌اند و گواهی مبنی بر امکان ادامه تحصیل در مقاطع بالاتر با ارزش علمی را دارند) ترتیب اثر داده نخواهد شد.
۹- تاریخ فراغت از تحصیل، تاریخ ترخیص خدمت نظام وظیفه و همچنین تاریخ صدور کارت پایان خدمت و یا معافیت دائمداوطلبان باید قبل از زمان برگزاری آزمون باشد و مدارک تحصیلییا کارت پایان خدمتو یا معافیت دائم که بعد از تاریخ مذکور اخذ شده باشد مورد قبول نخواهد بود.
۱۰- داوطلبان استخدام نباید مستخدم رسمی و یا پیمانی و یا بازخرید خدمت شده دادگستری جمهوری اسلامی ایران و سایر دستگاههای دولتی و نهادهای انقلاب اسلامی باشند.
۱۱- حداقل سن ۲۰ سال تمام و حداکثر سن برای دارندگان مدرک تحصیلیفوق دیپلم ۳۰ سال(متولدین ۲۳/۰۹/۶۲به بعد )، لیسانس ۳۲ سال (متولدین۲۳/۰۹/۶۰ به بعد) و برای دارندگان مدرک تحصیلی فوق لیسانس و بالاتر ۳۴ ســال(متولدین۲۳/۰۹/۵۸ به بعد) می‌باشد.
۱۲-مسؤولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده در متن آگهی بر عهده داوطلب خواهد بود و در هر مرحله از مراحل آزمون، گزینش و جذب، محرز شود که داوطلب به اشتباه و یا به عمد اطلاعات خلاف واقع داده و یا فاقد شرایط مندرج در آگهی است، از انجام مراحل بعدی محروم و در صورت صدور حکم استخدامی، حکم مذکور لغو و بلااثر می‌شود.
۱۳-مواد آزمون عبارتند از:

الف – آزمون عمومی شامل:
۱ –معارف اسلامی ۲- ریاضی و آمار مقدماتی ۳- زبان انگلیسی عمومی ۴- اطلاعات سیاسی و اجتماعی و مبانی قانونی ۵- زبان و ادبیات فارسی
ب- آزمون تخصصی:
سئوالات تخصصی از رشته‌های تحصیلی پیش‌بینی شده در شرایط احراز رشته‌های شغلی مندرج در آگهی تهیه خواهد شد. تبصره: اقلیت‌های دینی از پاسخگویی به سوالات معارف اسلامی معاف می‌باشند و امتیاز آن در سایر موارد امتحان توزیع می‌شود. ج – آزمون چهار مهارت اولیه ICDL شامل (مهارتهای مبانی کامپیوتر، Windows ، Word ، Excel و تایپ ده انگشتی با سرعت حداقل ۱۵۰ حرف در دقیقه) این آزمون حداکثر سه ماه پس از پذیرفته شدن در آزمون‌های عمومی، تخصصی و مصاحبه انجام می‌شود.
۱۴- نظر به اینکه برای اشتغال در برخی از مشاغل نیاز به طی دوره آموزش شغلی می‌باشد، بنابراین پذیرفته‌شدگان موظفند در شش ماهه اول خدمت، دوره مربوطه را با موفقیت طی نمایند.
۱۵–اشتغال قبول‌شدگان از بدو استخدام در رشته‌ شغلی پذیرفته شده و در منطقه جغرافیایی انتخابی حداقل به مدت ده سال خواهد بود ( در این مدت امکان ا نتقال و جابجایی وجود نداشته و تعهد محضری لازم از قبول‌شدگان اخذ خواهد شد.)
* زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون از تاریخ ۲۰/۱۰/۹۲ لغایت ۲۶/۱۰/۹۲ با استفاده از کد رهگیری از همین سایت خواهد بود.
* تاریخ برگزاری آزمون روز جمعه ۲۷/۱۰/۹۲ در نظر گرفته شده است.

رشته های شغلی و جغرافیای محل

اطلاعات تماس

برای دریافت اطلاعات بیشتر در رابطه با این آگهی و تمامی زمینه های استخدامی ؛
بدون نیاز به پیش شماره از خط ثابت با شماره 9099071613 ( از سراسر کشور ) تماس بگیرید.
پاسخگویی کارشناسان مشاور گروپ از 8صبح الی 12 شب

کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

۳۱۲ دیدگاه تاکنون.

 1. خدمتگزار خلق گفت:

  سلام واقعا تشکر از قوه قضایه بنده خودم بدون هیچ پارتی تو ازمون شرکت کردم و قبول شدم الانم سرکارم واقعا راضی ام خداروشکر ایشالا همه برید سرکار فقط توکل منم اصلا فکر نمیکردم یه روز استخدام بشم به مدت دو سال کارم اگهی نگاه کردن بود و بس با تشکر از سایت بسیار عالیتون رضا ارشد حقوق یا حق

  [پاسخ]

 2. علی گفت:

  سلام۰واقعا باید قدردانی کرد از قوه قضاییه’با توجه به شرایط اقلیمی و نوع ساخت و ساز و نگرش مردم از ساخت و ساز و چگونگی ساخت یک ساختمان که در کشور ما نیاز مبرم هست ولی متاسفانه به رشته معماری که باید از همه اهمیت بیشتری داده شه خبری نیس گفتنی است با توجه به تخلفاتی که در ساختمانها انجام میشه این موضوع به این مهمی رو به کارشناسان عمران که هیچ نوع تخصصی در این زمینه(اقلیمی)ندارند واگذار نموده لاکن درخواست دارم رشته معماری هم در بین رشته های مورد نیاز قبول واقع شود۰با سپاس

  [پاسخ]

 3. saeed گفت:

  سلام به همه دوستانی که با مدرک مدیریت بازرگانی صنعتی و بیمه در آزمون قبول شده اند یه قرار بذاریم که همه با هم جمع بشیم بریم امور اداری و استخدامی قوه قضائیه
  مخصوصا بچه های آذربایجان که تعدادشون از همه استان ها بیشتره یه زمانی رو تعیین کنید همه با هم بریم امور اداری و استخدامی قوه قضائیه

  [پاسخ]

 4. شماره معکوس گفت:

  سلام دوستان
  جواب نهایی دوشنبه ۲۶ اسفند اعلام می شود، دوستان همه برای یکدیگر دعا کنیم .
  موفق باشید

  [پاسخ]

 5. به اميد استخدامي گفت:

  جواب ازمون کی اعلام می شود

  [پاسخ]

 6. مجتبی گفت:

  جواب ازمون کی اعلام می شود

  [پاسخ]

 7. بیکار بی کس تنها گفت:

  ماکه به سن بازنشستگی رسیدیم استخدام نشدیم ولی لطفا برای بیمه اخرعمرمون یه فکری بکنید راستی جواب ازمون کی اعلام میشه

  [پاسخ]

 8. تحصيل كرده بيكار گفت:

  نتایج استخدامی قرار بود یک ماه بعد از آزمون باید چرا بعضی ازسایتها زده ۲۱ اسفند

  [پاسخ]

 9. mina گفت:

  سلام
  نتایج آزمون کی اعلام می شه؟؟؟

  [پاسخ]

 10. مسعود گفت:

  سلام
  نتایج آزمون استخدامی دادگستری کی اعلام میشه ؟؟
  تشکر

  [پاسخ]

 11. سمیه گفت:

  سوالای آزمون ما اشتباه بود (رایانه ۱) الان کی باید رسیدگی کنه ما باید به کی و کجا اعتراض کنیم!!!!؟؟؟؟ آخه این چه وضعییه!!!!

  [پاسخ]

 12. اقای 5سال بیکار گفت:

  گناه مادیپلمی هاچیه واقعا

  [پاسخ]

 13. روزبه گفت:

  باعرض سلام وخسته نباشید خدمت مدیر محترم سایت خواستم بدونم طراح سوالات آزمون استخدامی دادگستری کیه؟سنجش یا ……..

  [پاسخ]

 14. رحمان گفت:

  با سلام پس چرا لینک دریافت کارت ورود به جلسه نیست !!
  ما از کجا باید کارت رو بگیریم !!
  ————
  مدیر سایت : ازین لینک دریافت کنید
  http://185.10.72.103/index.php
  اینم لینکش تو سایت در بخش اطلاعیه ها بود این پست http://www.estekhdami.org/%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%AA-%D8%A2%D8%B2%D9%85%D9%88%D9%86-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%AE%D8%AF%D8%A7%D9%85%DB%8C-%D9%82%D9%88%D9%87-%D9%82%D8%B6%D8%A7%DB%8C%DB%8C%D9%87

  [پاسخ]

 15. نگار گفت:

  سلام من در آزمون قوه قضاییه شرکت کردم کد شش رقمی هم گرفتم الان کارت ورود به جلسه برام صادر نمیشه میگه اطللاعات اشتباهه چکار کنم تورو خدا جواب بدید آزمون نزدیکه

  [پاسخ]

 16. مجید گفت:

  سلام تا کی فرصت داریم از ویرایش اطلاعات استفاده کنیم

  [پاسخ]

 17. زهرا گفت:

  پس کارتامون کجااااااااااااااااااااس:(((((((((((((((((((((

  [پاسخ]

 18. سعید گفت:

  سلام.پس چرالینک مربوط به گرفتن کارت باز نمیشه؟؟؟؟؟

  [پاسخ]

 19. معصومه گفت:

  منم آگهی شماره ۵ نخوندم حالا چکار کنم لطفا جواب دهید؟

  [پاسخ]

 20. الی گفت:

  سلام. من بخاطره سهمیه ایثارگری ۵۷۰۰ پرداخت کردم وبعدازثبتنام دیگه وارد سایت نشدم ک آگهی شماره ۵ روببینم حالاهم ک مهلتش گذشته! چکارکنم؟یعنی ثبتنام نشدم؟

  [پاسخ]

 21. آنا گفت:

  باسلام
  چرا تاریخ آزمون رو بعد از کنکور ارشد نمیذارن؟ یعنی امتحانای دانشگاه از کنکور ارشد مهمتره؟؟؟

  [پاسخ]

 22. امیر گفت:

  با سلام من قبل این که تاریخ امتحان عوض بشه ثبت نام کرده بودم و چون با با م جانباز است از تخفیف تو قسمت پرداخت وجه استفاده کرم ولی از تغییر تاریخ امتحان مطلع نشدم و نتونستم وجه مابقی که گفتید پرداخت کنم ایا نمیتونم کارت ورود به جلسه بگیرم خواهش میکنم راهنمایی کنید ممنونم

  [پاسخ]

 23. محمدرضا گفت:

  با سلام،
  چرا کامت های بعد ۳۰ اذر رو نمیخونید؟!!! چون مهلت تموم شده!!!
  تازه سوالات داوطلبان شروع میشه، لطفا بخونید.
  اطلاعیه ۵ روز آخر زدید و همون روز هم فقط فرصت بود! من پول رو واریز کردم وکد رهگیری هم گرفتم، اما بدیل اشکال سایت (تداخل رشته و شغل) نتونستم ثبت نام کنم، پیگیری کردم خانوم “ص” پاسخگوی تلفنی، به من گفت مسئول سایت گفته شما ۹ دقیقه بامداد ۱ دی (یعنی ۹ دقیقه بعد از مهلت ثبت نام) کد رگیری گرفتید! برای همون نمیتونید ثبت نام کنید!!!
  اگه ۹ دقیقه گذشته بود، چرا لینک خرید رو باز گذاشتید!!! به خاطر ۹ دقیقه فرصت شغلی رو از فوق لیسانس بیکار مملکت میگیرید!!!
  کمی منصف باشید!

  [پاسخ]

 24. مدیریت بازرگانی گفت:

  با سلام. اگهی استخدامی قوه قضاییه برای مشاغل : کارشناس امور اداری رشته هایی رامعرفی کرده که عملا وجود ندارند و از بین انها فقط مدیریت دولتی است که هم اینک در دانشگاهها وجود دارد حال انکه طبق قانون طبقه بندی مشاغل کارشناس امور اداری و یا متصدی امور دفتری می توانند در یکی از رشته های زیر گروه مدیریت شامل بازرکانی صنعتی اموزشی و ….. باشند

  [پاسخ]

 25. ابراهیم کاظمی گفت:

  خدایی خنده دار نیست که اطلاعیه ۵ یک روزه اومد فرصتشم ۱ روز بود؟!!!
  حداقل دو روز وقت میدادین،آخه شاید یکی دسترسی به اینترنت نداشت یا اون یه روز شاید تو کارتش پول نبود

  [پاسخ]

 26. ابراهیم کاظمی گفت:

  سلام
  من فرزند جانباز زیر ۲۵& هستم.و در همان اطلاعیه اول ذکر شده بود که ۵۰& مبلغ را پرداخت کنم.از همان روز های اول برای اینکه از آزمون عقب نیفتم،مبلغ را پرداخت کرده و ثبت نام کردم با خیال راحت مشغول خواندن بودم و از اطلاعیه ها آخر داشتم.اما اطلاعیه شماره ۵ را که گفته شده باید ۱۰۰% مبلغ را بدهیم را ندیدم و الان یک روز از آن گذشته و به من کارت ورود به جلسه تعلق نمیگیرد.لطفا فکری بنمایید.

  [پاسخ]

 27. محمدرضا گفت:

  با سلام،
  لطفا جواب بدید!!!
  من موقع ثبت نام و وارد کردن اطلاعات، وقتی تایید و مرحله بعدی رو میزنم، با خطای “خطا در تکمیل بخش شغل مورد درخواست – لطفا دقت نمایید” مواجه میشم! چه کار کنم، مهلت ثبت نام داره تموم میشه،
  من کارشناس ارشد مهندسی مکانیک تبدیل انرژی هستم و شغل مهندسی تاسیسات رو انتخاب میکنم. مشکل کجاست؟
  ممنون

  [پاسخ]

 28. محمدرضا گفت:

  با سلام،
  من موقع ثبت نام و وارد کردن اطلاعات، وقتی تایید و مرحله بعدی رو میزنم، با خطای “خطا در تکمیل بخش شغل مورد درخواست – لطفا دقت نمایید” مواجه میشم! چه کار کنم، مهلت ثبت نام داره تموم میشه،
  ممنون

  [پاسخ]

 29. بهاری گفت:

  سلام .کسایی که میخواید شرکت کنید اول دفترچه رو بگیرید بعد ثبت نام کنید.بنظرم ثبت نام نکنید.چون اول پول میگیرن بعد ثبت نان میکنند و اگر رشته ت،بهش نخوره پولت پریده..مال من که ایطوری شد پولم رفت و کسی جوابگو نیست.خواهش میکنم پیاممو بذارید بخوننش.

  [پاسخ]

 30. مینا گفت:

  مشخص که یه سری ادم بی سواد نشستن رشته ها را تعیین کردن بعضی رشته ها اصلا وجود خارجی نداره به مدیریت بازرگانی هم برای کارای اداری اجازه ی ثبت نام داده نشده ولی ببینین حتی اشتباهشون را هم که می فهمن اصلاح نمی کنن الهی خدا ازتون نگذره سزاوارتون افراد بی سواد هست با فوق لیسانس مدیریت بازرگانی نمی تونم شرکت کنم به خدا به یه کار اداری ساده با امنیت شغلی راضیم می رم حرم امام رضا شکایت بی عدالتی هاشون را می برم الهی سر بچه ها شون در بیاد هر چند از ما بهترونن من که نمی گذرم ازشون به خدا سپردمشون

  [پاسخ]

 31. طاهره سادات حسینی گفت:

  خدایی واقعاً نیرو میخواین یا خزانه خالی رو میخواین پر کنین!!!!؟؟؟

  [پاسخ]

 32. محسن گفت:

  نگران نباشید دوستان اینقدر پول خرج این امتحانات میکنید تا سنتون بالا میره و دیگه نمیتونید ثبت نام کنید یعنی هنوز بیکارید

  [پاسخ]

 33. نعيمه گفت:

  سلام خواستم بپرسم من لیسانس اصلاح نباتات دارم میتونم شرکت کنم؟

  [پاسخ]

 34. حامد گفت:

  سلام.لیسانس مدیریت دارم.امکان شرکت کردن رو دارم؟

  [پاسخ]

 35. مرضیه گفت:

  سلام. فوق لیسانس ادبیات هستم میتونم ثبتنام کنم؟ با تشکر

  [پاسخ]

 36. اکرم گفت:

  با سلا م من شدیدا محتاج کار هستم ولی معدلم ۱۳٫۵۴ هست ایا میتونم ثبت نام کنم .کارشناسی اقتصاد دارم

  [پاسخ]

 37. آقا رامین گفت:

  با سلام و خسته نباشید خدمتتون، خواستم بدونم آزمون کارشناسان رسمی دادگستری دقیقا چه تاریخی برگزار میشه؟ با تشکر آقا رامین

  [پاسخ]

 38. نفس گفت:

  با سلام
  من تازه فارغ التحصیل شدم هنوز مدرکمو نگرفتم فکر نکنم تا پایان امسال هم بتونم بگیرم می تونم تو این ازمون شرکت کنم یا نه؟

  [پاسخ]

 39. ابراهيم گفت:

  سلام : من لیسانس علوم سیاسی وفوق لیسانس روابط بین الملل که گرایش دوم ازعلوم سیاسی هستش دارم میخاستم بدونم آیا میتونم شرکت کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  [پاسخ]

 40. eli گفت:

  چرا من کارت میخوام بخرم نمیشه.
  اطلاعات کارتو که وارد میکنم هر چی تایید ر میزنم اصلا جلو نمیره.در ضمن تو فیلد رشته ها رشته ی کامپیوتر رو ننوشته اما توی جدولی که شهرهارو نوشته سخت افزار رو هم نوشته قضیه چیه.من که کاردانی سخت افزار هستم میتونم ثبت نام کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  [پاسخ]

 41. پرنا گفت:

  آیا رشته مدیریت بازرگانی می تواند شرکت کند

  [پاسخ]

 42. محدثه گفت:

  من فرزندجانباز۶۰درصدهستم دارای مدرک مهندسی پزشکی که واحدهای درسی آن اکثرا”بامهندسی برق مشترک می باشد آیامن هم می تونم تبت نام بکنم.تشکر

  [پاسخ]

 43. آریا گفت:

  سلام.من کارشناس ارشد مکانیک سیالات گرایش تاسیسات حرارت وتبدیل انرژی هستم.میتونم در آزمون شرکت کنم…………

  [پاسخ]

 44. وفا گفت:

  سلام.ببخشید بنده ۲۰ درصد کم داره معدلم ایا میتونم باز شرکت کنم.ممنون میشم راهنمایم کنید.

  [پاسخ]

 45. فاطمه گفت:

  رشته مطالعات خانواده زیر مجموعه علوم اجتماعی هست چرا جند تا گرایش اعلام کردند این بی انصافی هست همجین رشته ای با دادگاه سازگاری دارد وخیلی مفید است کاش یکی بدونه

  [پاسخ]

 46. majid گفت:

  با عرض ادب و احترام
  بنده ۳۴ سال و چند ماه دارم.
  آیا خدمت سربازی به سن اضافه می شود؟؟؟؟؟؟
  چون در این صورت میتوانم ثبت نام کنم

  [پاسخ]

 47. محسن گفت:

  منظور از معاف اسلامی چیه آیا رشته های الهیات و معارف اسلامی هم میتونن برای کاردان حقوقی شرکت کنه؟

  [پاسخ]

 48. hosein گفت:

  لطفا توضیح بفرمایید که ایا با وجود سهمیه بومی بقیه افراد غیر بومی شانسی برای قبولی ندارند؟متاسفانه تو اگهی ها شفاف نیست

  [پاسخ]

 49. پهلوان گفت:

  من خرداد۹۳ مدرک تحصیلیمو می گیرم الآن می تونم ثبت نام کنم یا نه؟

  [پاسخ]

 50. رویا گفت:

  من می خوام ثبت نام کنم ،همه شرایط رو دارم .کجا باید فرم ثبت نام رو پر کنم؟

  [پاسخ]

 51. Azarakhsh گفت:

  با سلام آیا یکی مثل من که فقط یه ترم دیگه دارم تا دوره ی کارشناسی ناپیوسته مهندسی مخابراتمو تموم کنم اجازه ثبت نام در این استخدامی رو دارم؟

  [پاسخ]

 52. Azar گفت:

  سلام آیا مثل من که یه ترم دیگه دارم تا دوره کارشناسی ناپیوسته مخابرات رو تموم کنم حق شرکت دارم

  [پاسخ]

 53. sajad گفت:

  باسلام خدمت مدیرسایت.خواستم بپرسم که رشته مدیریت بازرگانی
  رو می خواد یانه لطف بفرمائید به این سوال پاسخ دهید.

  [پاسخ]

 54. مریم گفت:

  سلا م خواستم بپرسم نوشتن استخدام مددکار ، رشته علوم اجتماعی گرایش خدمات اجتماعی که در واقع همون مددکاریه ام قبول هست؟ شماره تماسی نیست سوال کنیم؟

  [پاسخ]

 55. نام شما گفت:

  باسلام خواستم ببینم من ۵ساله خونمو شیراز ولی شنلسناممو تو یکی از شهرستانای شیراز گرفتند و تحصیلاتم هم در شهرستان بوده ولی الان رشته منو خود شیراز میخواد خواستم ببینم میتونم ثبت نام کنم

  [پاسخ]

 56. محمد گفت:

  باسلام چرا رشته حقوق و گرایش شورای حل اختلاف در این استخدامی وجود ندارد این رشته دارای فارغ التحصیلان زیادی میباشد چرا که در این رشته همه درسهای حقوقی را پاس کرده ایم خواهشمندم تا وقت ثبت نام هست جواب دهید منتظریم

  [پاسخ]

 57. مجید گفت:

  بسیار عالی اطلاع رسانی کردید ، خیلی متشکرم ، امیدوارم ادامه داشته باشه

  [پاسخ]

 58. ali گفت:

  سلام و خسته نباشید من متولد ۱/۸/۶۰ و دارای کارشناسی میباشم و خدمت سربازی آیا به سن اضافه میشود یا خیر؟

  [پاسخ]

 59. اعظم گفت:

  سلام من رشته itهستم وقتی میخوام ثبت نام کنم میگه شغل انتخابی (کاردان شبکه)با رشته شما مغایرت داره باید چکار کنم

  [پاسخ]

 60. الی گفت:

  لینک خرابه:
  مدیر سایت : لینکشو تو سایت قرار دادم
  http://185.10.72.27/Files/list_region.pdf

  [پاسخ]

 61. محسن گفت:

  والا به خدا به رسول حق همه ی بازرگانی هاست آخه چرا به این سوال که صدهانفرپرسده اند جواب نمی دید .ده بگید آقا دروغ نگید نوشتید که رشته امور اداری ومدیریت آخه این مدیریت شامل جه گرایش هایی است تورو به هرکه می پرستی جواب بده!جووواب بدین

  [پاسخ]

 62. لیلی گفت:

  با سلام
  من مهندسی تکنولوژی معماری آیا شامل منم میشه و اینکه حتما باید تو شهر و استان خودم باشه

  [پاسخ]

 63. ارش گفت:

  سلام خواستم بدونم ایا مهندسی تاسیسات کلیه گرایشها؟شامل برق هم میشه؟

  [پاسخ]

 64. صالح گفت:

  سلام
  مهندس مکانیک سیالات هستم
  تاریخ خاتمه خدمتم ۰۱/۱۱/۹۲ هست
  یعنی سه روزبعد از آزمون
  کارت پایان خدمت هم یک هفته ای میاد
  میتونم ثبت نام کنم؟

  [پاسخ]

 65. دخترخوب گفت:

  چراهیچ کس جواب نمیده یه آدم خوب نیست؟/؟؟؟؟؟؟؟
  من دوبارپول ریختم برگشت میکنه؟

  [پاسخ]

 66. مهسا گفت:

  سلام من رشتم مهندسی ITهست بعد تو قسمت شغل مورد نظر کاردان شبکه رو که انتخاب میکنم میگه شغل مورد نظر با رشته تطابق ندارد در صورتی که تو قسمت کاردان شبکه IT رو هم نوشته از ادمین محترم تقاضا دارم اگه ممکنه منو راهنمایی کنه چون من کارت رو هم خریدم

  [پاسخ]

 67. علیرضا گفت:

  اون دوستمون که فرمایش کردند درس ۴ واحدی رو ۱۰ گرفتند بعد معدلشون از ۱۵ به ۱۳٫۸۰ رسیده اگه ثابت کنی من گواهنامه ارشد خودم رو اتیش می زنم کجا با ۴ نمره که ضریب ۴ بشه ۱۶ ۱٫۲۰ که کل واحدها زیر۷۰ نیست معدل اینقدر میاد پایین درضمن دادا مطمئن اینجوری نوشته میشه مسرور باشید وپاینده

  [پاسخ]

 68. MEHRAN گفت:

  سلام معافیت تحصیلی دارم ارشدمیخونم میتونم ثبتنام کنم اگه قبول شدم خدمت دوره ضرورت را درخود سازمان بگذرونم لطفا جواب بدید.

  [پاسخ]

 69. اسی گفت:

  با سلام بهتون قول میدم معدل ۱۳/۹۹ را هم قبول نمی کنن چون قبلا ازمون دادم-

  [پاسخ]

 70. مهناز گفت:

  سلام رشته کامپیوتر از رشته های فنی چرا شرط معدل بالای ۱۴براش گذاشتید ایا امکان تغییر هست اگه اره سریع جواب بدید که تا وقت هست ثبت نام کنیم با تشکر

  [پاسخ]

 71. هستی گفت:

  سلام تورو به قران قسم جواب این سوالو همین الان بدید-اگه معدل ۱۳٫۸۰باشه ولی ۱۴وارد کنیم بعد از ازمون چی میشه من لیسانس نرم افزارم چرا شرط معدل گذاشتید

  [پاسخ]

 72. reza گفت:

  باسلام خدمت مدیرمحترم
  تاجایی که مامیدونیم مهندسی کامپیوترازرشته های فنی هستش.ولی توی اطلاعیه اینطورننوشتن.به نظرتون تغییرمیکنه و یاهمینطوری یه چیزی نوشتن؟چون تو ثبت نام ما مشکل ایجادمیکنه

  [پاسخ]

 73. مهرداد گفت:

  این سوالاتی که قرار دادین برای امتحان رشته قضاوت هست ؟!!!من که رشته ام امور فرهنگی هست هم باید همین سوالارو بخونم یا اینکه سوالاش جداست؟؟؟؟؟ادمین لطفا راهنمایی کنید….
  ———
  مدیر سایت : این سوالات عمومی هستند برای تمامی رشته ها.

  [پاسخ]

 74. فرزاد گفت:

  با سلام
  بنده متولد ۱۳۵۷ هستم و مدرک کارشناسی ارشد دارم. آیا مدت خدمت سربازی هم به میزان سن افزوده می‌شود یا نه؟ به عبارتی بنده میتوانم شرکت کنم یا نه؟ چون برای مدرک فوق لیسانس زده متولدین ۵۸ به بعد.

  [پاسخ]

 75. یلدا گفت:

  با سلام
  در قسمت درسهای مورد مطالعه برای کارشناس شبکه نوشته “سیستم عامل” ولی برای کاردان شبکه نوشته “سیستم عامل مدیریت شبکه”، میخواستم بدونم منظورش همون سیستم عامله یا یه درس دیگست؟ ما همچین درسی نداشتیم!!!

  [پاسخ]

 76. z گفت:

  مثلا چرا بعضی مهندسی ها رو جدا کردین؟!!! .. مثلا یعنی اینکه ما هم شرایط خاصی داریم!! :(

  [پاسخ]

 77. کامپیوتر هم مهندسیه برادر من گفت:

  ینی اینکه رشته کامپیوتر رو جزو رشته های مهندسی حساب نکردن خیلی ضایست.
  میگم یه روز همه ی کامپیوتریا جم شن بریم قوه قضاییه رو تخریب کنیم به خاطر این توهینشون

  [پاسخ]

 78. یه دختر بد شانس گفت:

  من تو رشته برق با معدل ۱۸،۵۷ فارغ التحصیل دانشگاه دولتی شدم. حالا هر جا سر میزنم .برق نوشته فقط مرد !! پس من چی؟؟؟. من شبو روزمو با درس گذروندم بخدا دیپلم ارایشگری گرفته بودم خوشبخت تر بودم.

  [پاسخ]

 79. حدیث گفت:

  سلام.من کاردانی حقوق هستم ..میتونم ثبت نام کنم؟ لطفا راهنایی کنید ممنون…

  [پاسخ]

 80. بهترین استاد دنیااا گفت:

  من سیکل دارم
  با ۱۴تا مقاله ISI
  lمایل به همکاری وتدریس در دانشگاه هستم، البته فقط واسه مقطع ارشد و دکترا، گفته باشم با کاردانیا و کارشناسیا درس برنمیدارم

  [پاسخ]

 81. ابوالفضل گفت:

  سلام دیپلم برق دارم مدرک کاردانی حسابداری دارم آیا میتوانم درآزمون شرکت کنم

  [پاسخ]

 82. رسول گفت:

  سلام
  خیلی تلاش کردم تا لیسانس گرفتم ولی خب استاد ما نامرد از اب در اومد اخه استادمون لیسانس ریاضی فیزیک بود ولی فوق لیسانسش رو حسابداری گرفته بود نمیدونم رو چه حسابی استاد شده ،خلاصه درس چهار واحدی رو به ما ۱۰داد معدلم از۱۵شد ۱۳٫۹۸حالا هم بعد از ۲۸سال سن باید منت این دولت رو بکشم که دلش برای هیچ ایرانی نسوخته و متمعن هستم که دلش نمیسوزه برای شمایی که این نظرات رو دادید و هر کدوم مثل من دو یا چهار صدم کم دارید و نمیتونید شرکت کنید،فقط میتونم واگذار کنم همه عوامل این تصمیم گیری از اون استاد نامرد که داخل دانشگاه دولتی با لیسانس ریاضی میره فوق لیسانس حسابداری میگیره و در سن۳۷سالگی ادعا میکنه که ۲۰ساله تدریس میکنه و رو دستش کسی نیومده همه این عوامل چه پشت صحنه چه در صحنه رو به امام حسین و فاطمه زهرا که اینقدر من و امسال بنده رو بدبخت کردن.
  با تشکر
  به خاطر ۲صدم بدبخت شده

  [پاسخ]

 83. nazi گفت:

  ملت خیلی ساده هستن … نروید بیخود پول بدید اینا همش کشکه از پیش تعیین کردن . فک و فامیلا خوداشونا . اینم پول اضافه کاریا اوناست از شما میخواند بگیرن . …. والا

  [پاسخ]

 84. سما گفت:

  راه رضای خدا هیچ سایتی رشته های قابل قبول کارشناسی نزده لینکشم باز نمیشه……………به خدا اینا مارو جوون مرگ میکنن

  [پاسخ]

 85. سما گفت:

  فیزیک نمیخوان؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  [پاسخ]

 86. m گفت:

  سلام
  چرا کارشناس کامپیوتر رو جزء رشته های فنی مهندسی ثبت نکردن؟ یعنی این رشته جزء رشته های غیر فنی ومهندسی است؟

  [پاسخ]

 87. سحر گفت:

  مگر نه اینکه خانواده پایه اصلی سلامت اجتماعی است پس چرا به متخصصین این رشته مثل مطالعات خانواده ، مشاوره خانواده اهمیت نمی دن ،رشته مطالعات خانواده در جوامع اروپایی جز رشته های نخست و پایه است اما در ایران مثل خیلی چیزای مهم اهمیتی بهش داده نمیشه

  [پاسخ]

 88. زهرا گفت:

  سلام من ارشد مطالعات خانواده هستم ۶ سال دور از خانواده مشکلات زیاد را تحمل کردم با معدل خوب از دانشگاه دولتی فارغ التحصیل شدم الان به این نتیجه رسیدم عمرم تباه شده ، مطالعات خانواده دراین آزمون دولتی هم جایی نداشت

  [پاسخ]

 89. بهار گفت:

  خیلی جالبه که توی سایت استخدام گفتن که ظرفیت پذیرش بعد از آزمون اعلام میشه
  یعنی ملت همه ثبت نام کنن آقایون سودشون رو ببرن بعد مثلا مشخص بشه فلان رشته فقط یه نفر میخواسته (اونم کسی بوده که بند پ رو داشته)
  اینجا ایران است…

  [پاسخ]

 90. فاطمه گفت:

  من فوق لیسانس عمرانم،خاک بر سر اونایی که تودفترچه سازمان سنجش پذیرش زن تو رشته عمران درج می کنند،احتمالا مرض دارند که بعد این بیچاره ها رو استخدام نکنند!

  [پاسخ]

 91. مهديه گفت:

  چرا تو استخدامی ها رشته مدیریت بازرگانی کمتر دیده میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  در صورتیکه بیشتر اداره ها هم این رشته رو لازم دارند.

  [پاسخ]

 92. آرین گفت:

  باسلام؛چرا ظرفیت پذیرش به تفکیک رشته و شهر نزدند.

  [پاسخ]

 93. محمد گفت:

  سلام من الان دانشجوام ی ترم دیگه درسم تمومم میشه شرکت کنم…رشتمم کامپیوتر!با تشکر

  [پاسخ]

 94. نام شما گفت:

  اقای مدیر سایت حاقل جواب این ملت را بده ما هم سوال داریم ولی چه فایده که بپرسیم والا نپرسیم سنگینتریم
  ——–
  مدیر سایت : بفرمایید سوالتون رو ،سوال اکثر دوستان اینه فایل باز نمیشه که باور کنید من فایل رو بارها چک کردم موردی نداره. و یا میپرسن که رشته مارو پذیرش دارن خب لیست رشته ها هست من اگر رشته ای رو که نیست بگم آره ممکنه مشکلی بوجود بیاد و دوستان کارت بخرن و نتونن بعد ثبت نام کنن.

  [پاسخ]

 95. امین گفت:

  با سلام
  من لیسانس مهندسی تکنولوژی ارتباطات و فناوری اطلاعات ict هستم در کدام یک از رشته ها میتونم شرکت کنم؟
  مرسی ممنون

  [پاسخ]

 96. مصطفی گفت:

  سلام
  من لیسانس مهندسی تکنولوژی ارتباطات و فناوری اطلاعات ict هستم در کدام یک از رشته ها میتونم شرکت کنم؟
  ممنون میشم زود جواب بدهید و منو درست راهنمایی کنید چون لیست رشته های شغلی رو که دیدم اصلا متوجه نشدم. با تشکر

  [پاسخ]

 97. امین گفت:

  با سلام
  من لیسانس مهندسی تکنولوژی ارتباطات و فناوری اطلاعات (ict )هستم در کدام یک از رشته ها میتونم شرکت کنم؟
  مرسی ممنون

  [پاسخ]

 98. مینا گفت:

  من با رعایت تمام اصول خطا میدهد که رشته تحصیلی با شغل مورد درخواست تطابق ندارد لیسانس آی تی دارم و کاردان شبکه شرکت کردم حداقل تکلیف پولم چی میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  [پاسخ]

 99. سمیرا گفت:

  یه ۱۲ واحدی دارم که باید تموم کنم آیا میشه تو این آزمون دادگستری شرکت کنم

  [پاسخ]

 100. mohsen گفت:

  سلام این دومین بار است که به شما ایمیل میزنم خواستم بپرسم آیا مدت انجام خدمت سربازی به حداکثر مدت سنی افزوده میشود یا خیر؟ با تشکر

  [پاسخ]

 101. مهسا گفت:

  من رشته ام مدیریت صنعتی آیا می تونم شرکت کنم؟چون این گرایشو نگفته بودن
  خواهشا یکی جواب بده

  [پاسخ]

 102. زهرا گفت:

  من متولد ۷۳ هستم یعنی کامل ۲۰سالم نشده میتونم ثبت نام کنم لطفا راهنمایی کنید.

  [پاسخ]

 103. علی گفت:

  سلام
  منظور از اینکه فرزندان جانبازان بالای ۲۵ درصد از آزمون معاف هستند یعنی چی؟
  آیا بون آزمون وارد مرحله ی بعد میشن؟
  اصلا ما که دارای این شرایط هستیم باید چه کنیم؟
  باتشکر

  [پاسخ]

 104. معصومه گفت:

  سلام من ارشد روانشناسی بالینی دارم همه جا سر زدم معدلم بالاست دانشگاه علامه خوندم دو سال سابقه دارم اما هیچ خبری نیست دادگستری قم هم اصلا نیاز به مشاور نداره باید چه کرد

  [پاسخ]

 105. خیرالله گفت:

  سلام رشته ی من مهندسی صنایع است آیا میتونم در آزمون شرکت کنم؟

  [پاسخ]

 106. مهناز گفت:

  من معدلم۱۳٫۸۳هستش.رشتم IT.مگه IT فنی مهندسی نیست!!!!!!!!!۱ ولی همه ب ما میگن مهندس……

  [پاسخ]

 107. زهرا گفت:

  سلام
  من رشته ام نقشه برداری است.میتونم شرکت کنم؟

  [پاسخ]

 108. msm گفت:

  سلام من کاردانی نرم افزار کامیوتر دارم معدلم ۱۳/۹۹ و زیر چهارده ارورو میده اگر چهارده وارد کنم سپس در آزمون شرکت کنم مشکلی نداره؟

  [پاسخ]

 109. msm گفت:

  سلام من کاردانی نرم افزار کامیوتر دارم آیا در آزمون میتوانم شرکت کنم

  [پاسخ]

 110. م.اس گفت:

  سلام خسته نباشید من رشته مدیریت بازرگانی هستم بخدا خیلی منتظر استخدامی بودم ولی گرایش ما رو نمیگیرن تور رو خدا جواب بدید من میتونم ثبت نام کنم؟

  [پاسخ]

 111. نیما گفت:

  سلام.
  رشته های فنی و مهندسی گفتید معدل حداقل ۱۲ به بالا معدل من ۱۳ هست ثبت نام کردم آخرش نوشته خطا میده معدل کمه چکار کنم کاردانی نرم افزار دارم

  [پاسخ]

 112. روح الله گفت:

  سلام ببخشید مگه حداقل معدل برای رشته های فنی و مهندسی ۱۲ نیست پس چرا error میده

  [پاسخ]

 113. مهشید گفت:

  سلام من کارت آزمون خریدم اما شماره پیگیری یاداشت نکردم راهی داره یا باید دوباره کارت بخرم .لطفا جواب بدید با تشکر

  [پاسخ]

 114. dansh گفت:

  سلام من الان دو ساله بیکارم ومنتظر ی آزمونم ولی توی شهر خودم باگرایش پژوهشگری علوم اجتماعی نمیتونم ثبت نام کنم الان هم غیر تهران هیچ شهردیگه رو نداره پس داوطلبای شهرستانی چیکارکنن از جنوب کرمان متشکر از سایت خوبتون.

  [پاسخ]

 115. م.س گفت:

  سلام.خسته نباشید من لیسانس مشاوره هستم ولی ۵ سال کارشناس اداری بودم آیا می تونم مشاغل اداری رو انتخاب کنم؟

  [پاسخ]

 116. سحر گفت:

  سلام به داداین همه بیکاربرسیدچراسایت شغل ومنطقه جغرافیایی باز نمیشه زمان ثبت نام داره ازدست میره

  [پاسخ]

 117. مجید گفت:

  با سلام.میخواستم بدونم اونایی که کاردانی کامپیوتر دارن میتونن تو این استخدامی شرکت کنند؟

  [پاسخ]

 118. فاطمه زهرا گفت:

  سلام من رشتم حقوقه و خیلی وقته که منتظر استخدامی قوه قضاییه بودم اما اصلا کارشناس حقوق زن نمیخوان آخه وقتی قوه قضاییه مارو جذب نکنه واقعا کمال بی انصافیه پس ما به چی دلمون خوش باشه…

  [پاسخ]

 119. لادن گفت:

  سلام خسته نباشید.ببخشید خواستم بدون چه رشته روانشناسی عمومی هم استخدامی داره؟

  [پاسخ]

 120. مهین گفت:

  با سلام و خسته نباشید
  کارت بانکی خریداری نموده ام اما شرایط ثبت نام نداشتم برای استرداد هزینه چکار باید کرد با تشکر

  [پاسخ]

 121. لیلا گفت:

  با سلام و خسته نباشی
  فرزند جانباز ۲۵%می باشم اما گزینه ۲۵%موجود نیست در فرم ثبت نام .من باید کدام گزینه را انتخاب کنم با تشکر از شما

  [پاسخ]

 122. hadi گفت:

  باسلام وخسته نباشید من معدل را متوجه نشدم معدلم ۱۳٫۶۳ هست ثبت نام کردم با معدل ۱۴ اگر درازمون موفق شدم میشه تخفیف قائل شد

  [پاسخ]

 123. محمد حسین گفت:

  سلام
  من رشته حسابداری هستم معدل من ۱۳٫۹۲ هسته می تونم در امتحان شرکت بکنم آخه دانشگاه پیام نور تمامی امتحاناتش سراسری می باشند و نسبت به دانشگاههای دیگر خیلی سخت می شه نمره بگیری لطفا جوابمو بدین .

  [پاسخ]

 124. مدیریت بازرگانی ها گفت:

  سلام
  بچه های مدیریت بازرگانی که با رشته مدیریت امور اداری ثبت نام کرده اند در قسمت پرسش و پاسخ این سوال رو مطرح کنن که چرا رشته مدیریت بازرگانی در سال ۹۲ از گروه شغلی امور اداری حذف شده درحالیکه سال ۹۰ بوده؟
  با توجه به اطلاعیه شماره یک امکان اضافه شدن این رشته هست

  اطلاعیه شماره یک:
  با سلام به داوطلبان گرامی شرکت کننده در آزمون استخدامی سال ۱۳۹۲ قوه قضائیه به اطلاع می‌رساند:
  سوالات زیادی به این مرکز واصل شده است که در دست پاسخگویی قراردارد لذا به منظور تسهیل در امر پاسخگویی، سوالات تکراری در بخش سوالات متداول پاسخ داده می‌شود. از تمام کسانی که سوال مطرح و ارسال نموده‌اند درخواست می‌شود سوالات و پاسخ‌های متداول را مطالعه و چنانچه پاسخ سوال خود را نیافتند مجدداً نسبت به طرح و ارسال آن اقدام نمایندتوجه: به داوطلبان عزیز اطمینان داده می‌شود که تا قبل از پایان مهلت ثبت نام به سوالات و مشکلات آنان رسیدگی خواهد شد به طوری که در روند ثبت نام ایشان خللی وارد نشود.

  [پاسخ]

 125. مسعود گفت:

  سلام ما اومدیم کارت بخریم از حساب ما کمم کرد ولی اصلا” معلوم نشد چی شد با شماره پیگیری که بانک بهم اس کرد هم که میرم ارور میده چی کار کنیم

  [پاسخ]

 126. نام شما گفت:

  رشته بنده مهندسی برق_گرایش الکترونیک است که خود یکی از گرایشهای برق است.ولی در جدول رشته ها فقط قید شده مهندسی برق.
  آیا مهندسی برق_گرایش الکترونیک هم شامل این استخدام می شود؟

  [پاسخ]

 127. مدیریت بازرگانی ها تماس بگیرن گفت:

  سلام
  بچه های بازرگانی با شمار ریر تماس بگیرین اگه تعداد تماس ها زیاد باشه حتما موثر واقع میشه فقط خطش یکم مشغوله پشت هم شماره بگیرین تا تماس برقرار شه بعد بگین وصل کنه کارگزینی

  شماره تماس:۰۲۱۸۸۹۷۶۱۰۱

  [پاسخ]

 128. سحر گفت:

  با سلام من با فوق دیپلم کامپیوتر میتونم ردیف شغلی کاردان شبکه رو ثبت نام کنم??

  [پاسخ]

 129. محمدرضا گفت:

  سلام. من معدلم ۱۳/۸۹ است. میتونم شرکت کنم؟ رشته مدیریت بازرگانی هستم. لطفا راهنماییم کنید!

  [پاسخ]

 130. ops گفت:

  من فوق لیسانس مدیریت بازرگانی دارم میتونم شرکت کنم ؟

  [پاسخ]

 131. دریا گفت:

  من منتظر جوابتونم بچه ها زود جواب بدید تا منم فرصت کنم ثبت نام کنم گفتم خواهش میکنم من لیست رشته ها رو ندارم هرکس داره به منم اطلاع بده

  [پاسخ]

 132. دریا گفت:

  سلام لطفا بهم بگید من که رشتم الهیات علوم قرانه میتونم شرکت کنم خواهش میکنم یکی جواب بده اخه لینک رشته ها دانلود نمیشه خواهش

  [پاسخ]

 133. طیبه گفت:

  باسلام خدمت مدیرسایت توروخداجوابموبدیددارم سکته می کنم
  من یکی از درسهام تازه نمره ش وارد شده و امروز برای فارغ التحصیلی اقدام کردم آیا می توانم ثبت نام کنم؟اگه ثبت نام کنم بعد از پایان مهلت ثبت نام می توانم تاریخ فارغ التحصیلی را ویرایش کنم ؟لطفاهرچه سریعتر جوابم را بدهید خیلی حیاتیه ممنون ……
  ——
  مدیر سایت : من نمیتونم جواب این سوال رو همین طوری از خودم بدم باز مشکلی براتون بوجود بیاد خدای نکرده.

  [پاسخ]

 134. mohammad گفت:

  با سلام

  با سلام ،چرا جواب سوالم را نمی دید آیا افراد غیر بومی هم می تونند در آزمون شرکت کنند؟ لطفا جواب بدید.

  [پاسخ]

 135. ابراهیم گفت:

  سلام
  چرا تعداد نفرات استخدامی ذکر نشده

  [پاسخ]

 136. طیبه گفت:

  باسلام من یکی از درسهام تازه نمره ش وارد شده و امروز برای فارغ التحصیلی اقدام کردم آیا می توانم ثبت نام کنم؟اگه ثبت نام کنم بعد از پایان مهلت ثبت نام می توانم تاریخ فارغ التحصیلی را ویرایش کنم ؟لطفاهرچه سریعتر جوابم را بدهید خیلی حیاتیه ممنون ……

  [پاسخ]

 137. مدیریت بازرگانی گفت:

  با سلام امروز منم با دادگستری تماس گرفتم گفتن که در سال ۹۰ هر رشته ای خواستیم تو هر گروه شغلی اینجا هم تکرار شده و بر اساس قانون استخدامی کشور میباشد و گفت اگر در ردیف های شغلی امور اداری که شامل ردیف و پست های تصدی امور دفتری ، خدمات اداری ، کارگزین و ….. میباشد رشته های مورد درخواستمون همون رشته های سال ۹۰ میباشد در حالی که الان فقط رشته مدیریت بازرگانی حذف شده و بقیه رشته ها هستن لطفا هر کسی که رشتش مدیریت بازرگانییه با شماره زیر تماس بگیره و بگن وصل کنن به گزینش یا کار گزینی در ضمن باید زود زود بگیری چون خطش مشغوله اینم لینک مربوط به رشته های شغلی سال ۹۰ میباشد .
  http://uploadboy.com/ihn95m7ldrn9.html
  شماره: ۰۲۱-۸۸۹۷۶۱۰۱

  [پاسخ]

 138. محمود گفت:

  سلام سوال داشتم:ایا کاردان ictمی تواند در این ازمون شرکت کند؟

  [پاسخ]

 139. چی بگم !!!!!!!!!!!! گفت:

  سلام ای بابا داغ دلمو تازه نکنین مهندسیه شیمی خوندم با معدل ۱۷ کسی رشته ی شیمی رو رشته حساب نمیکنه که مدرکمو گذاشتم جلو چشم هر روز غصه میخورم.اگه باز شیمی برداشتین خبر بدین.

  [پاسخ]

 140. مریم گفت:

  تورو خدایکی به من بگه رشته مدیریت بازرگانی میتونه شرکت کنه یا نه

  [پاسخ]

 141. رومينا گفت:

  سلام.از کجا بفهمیم واسه چه مشاغلی میخوان و باچه مدرکی؟ داخل لینکی که معرفی کردین رفتم اما باز نمی شه
  ——
  مدیر سایت : ببینید ازینجا میشه دانلود کنید
  http://www.estekhdami.org/download/files/uploads/list_region.zip

  [پاسخ]

 142. epak گفت:

  سلام شما که گفتین رشته های فنی مهندسی معدل ۱۲ به بالا حالا مگه چه فرقی میکنه که کامپیوتر رو جز رشته های مهندسی نمیدونید ومعدل ۱۴ باید باشه

  [پاسخ]

 143. رضا گفت:

  امکان پاسخ به سئوالات کاربران هست یاخیر؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  [پاسخ]

 144. رضا گفت:

  با سلام من فوق دیپلم کامپیوترومتولد ۶۱/۱۰/۲۹هستم آیا با سه سال سابقه کار در شرکت خصوصی می تونم شرکت کنم .با توجه به شرایط سنی که اعلام شده؟ممنون

  [پاسخ]

 145. mمحبی ن گفت:

  باسلام من رشته حقوق هستم معدلم ۱۳/۷۵است وفرزند جانباز %۱۰هستم ایا میتوانم ثبتنام کنم ممنون میشم اگه باسخم را بدهید.

  [پاسخ]

 146. علیییییی گفت:

  سلام ببخشید من عنوان رشته شغلیمو اشتباه انتخاب کردم چیکار کنم لطفا ج بدین
  اگه دوباره هم بخوام پول بد اینکارو میکنم
  ——–
  مدیر سایت : ویرایش و اصلاح داره بزنید.

  [پاسخ]

 147. بهرام گفت:

  معلوم نیست چی میگن از کجا میگن همون هوایی میگن, می خوان باز با این آهی ها پول یارانه هارو جمع کنن. آخرش هم معلوم نیست دو نفر قبول کنن یا نه اونم پارتیه.

  [پاسخ]

 148. مریم گفت:

  سلام نمیشه شرط معدل بردارین؟

  [پاسخ]

 149. p گفت:

  برای امتحان(۲۹۲/۱۰/۲۷) میشه جایی غیر از محل سکونتو انتخاب کرد؟

  [پاسخ]

 150. زهره گفت:

  سلام.چرا رشته ها رو دقیقا ننوشتن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  [پاسخ]

 151. rozita گفت:

  فقط بومی ها اون شهری که نیرو نیاز دارن باید شرکت کنن؟غیر بومی ها نمیتونن؟لطفا جواب بدین باتشکر

  [پاسخ]

 152. کیارش گفت:

  معدل من ۱۳/۸۶، میشه شرکت کرد؟

  [پاسخ]

 153. zolilkha گفت:

  پول رو پرداخت کردم . ننوشته بودن پذیرش مال زنه یا مرده .الان که اومدم ثبت نام کنم . خطا میده میگه پذیرش فقط مال مرده . چرا اول تعداد پذیرش و نوع جنسیت رو مشخص نمیکنید .الان پولمو چجوری پس بگیرم ؟؟؟

  [پاسخ]

 154. نام شما گفت:

  با سلام
  چرا نمیشه پول حق ثبت نام رو واریز کرد هر چی گزینه خرید کارت رو میزنم و شماره کارتم رو وارد میکنم اخطار میده باید چیکار کنم
  به جز خرید اینترنتی با روش دیگه ای نمیشه پول واریز کنیم
  لطفا راهنمایی کنید

  [پاسخ]

 155. my گفت:

  با سلام
  چرا نمیشه پول حق ثبت نام رو واریز کرد هر چی گزینه خرید کارت رو میزنم و شماه کارتم رو وارد میکنم اخطار میده

  [پاسخ]

 156. fatima گفت:

  ببخشید میشه براایمیلم بفرستین که مهندسی کامپیوتر نرم افزار برای استان ایلام می خواد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  [پاسخ]

 157. بهزاد گفت:

  سلام به هم نام خودم آقا بهزاد ،افرادی که در رشته کشاورزی فعالیت دارند خودشان باعث کارآفرینی هستند. جهاد کشاورزی وام با ۴سال تنفس میدهد. فقط لازم هست شما یا همراه هم رشته ای هاتون طرحی زود بازده و جدیدی را ارائه کنید. مثل تکثیر و پرورش زالو یا پرورش صدف های مروارید سازو…

  [پاسخ]

 158. حمزه گفت:

  چناب آقای مدیر
  لطفا پیگیری کن ببین شرایط سنی با پارامتر هایی مثل سابقه کار – خدمت سربازی – و…. تغیر میکنه یا نه
  بنده کاردانی کامپیوتر دارم ۳۱ سالمه
  ۶ سال هم سابقه کاری دارم
  خواهشا پیگیر باش

  [پاسخ]

 159. زینب گفت:

  باسلام….
  من رشتم جغرافیا گرایش آب و هواشناسی…درحال تحصیل هستم…معدلمم جالب نیست…میتونم پبتنام کنم…

  [پاسخ]

 160. منصوره گفت:

  من کاردانی عمران هستم میتونم ثبت نام کنم ممنون میشم بهم پاسخ بدید

  [پاسخ]

 161. بهزاد گفت:

  من مهندس کشاورزی هستم .بس ما چی؟کجا باید کار بیدا کنیم.

  [پاسخ]

 162. طاها گفت:

  آقای مدیر لطفا جواب دهید. تو استانهای تقاضا کننده شغل بازرسی و نظارت، یکی از استانها آذربایجان غربی است ولی در لینک ثبت نام چنین استانی وجود ندارد. اگه اینجوری باشه ما نمی توانیم ثبت نام کنیم و پول ما بیکارها دوباره به جیب بعضیها می رود. لطفا جواب دهید
  ———
  مدیر سایت : باید از خودشون سوال کنید در رابطه با این مشکلتون.

  [پاسخ]

 163. نازی گفت:

  سلام لظفا به من پاسخ دهید که رشته مهندسی برق-الکترونیک خانم میخواند یا نه؟؟؟؟ ممنون.

  [پاسخ]

 164. سلام گفت:

  سلام
  گذراندن دوره خدمت ضروری یعنی چی؟ یعنی سربازی رو به طور کامل گذرانده باشیم یا نه فقط دوره آموزشی را گذرانده باشیم؟

  [پاسخ]

 165. آرام گفت:

  دوستان باید برید تو سایت خود قوه ی قضایه اونجا رشته ها شهرها و زمان ثبت نام هست.توی همین صفحه روی لینک ثبت نام کلیک کنید سایت دادگستری باز میشه

  [پاسخ]

 166. حامدی گفت:

  سلام در بخشی از رشته های مورد نیاز رشته مدیریت زده آیا بنده با رشته مدیریت جهانگردی میتونم متقاضی بشم؟؟ لطفاً راهنمایی بفرمایید

  [پاسخ]

 167. نام شما گفت:

  با سلام بنده ۷ سال سابقه کار در شورای حل اختلاف دارم وبیمه نیز هستم ولی سنم ۳۳میباشد با توجه به سابقه کاری وبیمه آیا میتوانم در آزمون شرکت کنم؟

  [پاسخ]

 168. ساشا گفت:

  کارشناس عمران چند نفر میخواد؟

  [پاسخ]

 169. شماها غیر از این جوابی ندارید به کاربران بدید : مدیر سایت : روی هاست خودمون گذاشتیم میتونید دانلود کنید ولی سایت ثبت نامشون هنوز مشکل داره / پس گفت:

  چند بارازتون سوال پرسیدم (نه تنها که جواب سوال ما رو نمی دید برای بقیه کاربران هم نمی دید)
  رشته تحصیلی من کارشناسی مهندسی تکنولوژی معماری
  آیا رشته فنی مهندسی میخواهید شامل من هم میشه ؟؟؟
  در ضمن شرایط سنی ذکر نشده آیا فرقی نمیکنه ؟؟؟
  چند بار پیام گذاشتم جواب ندادید . ( تو رو خدا جواب بدید) ……..
  ————
  مدیر سایت : همین طور که در بخش ثبت نام میبینید رشته های فنی و مهندی رو خودش ذکر کرده
  تذکر۱:رشته‌های شغلی فنی مهندسی عبارتند از: کاردان برق، مهندس برق، مهندس راه و ساختمان، کاردان ارتباطات و مخابرات، کاردان تاسیسات، مهندس تاسیسات،

  [پاسخ]

 170. رياضي كاربردي گفت:

  با سلام و خسته نباشید
  بنده رشته ام ریاضی کاربردی هست که قبلا اسمش ریاضی و کاربرد در کامپیوتر بوده و در حال حاضر دوباره تغییر نام داده به ریاضیات و کاربرد ها… منظور از کاربرد کامپوتر و انالیز سیستم ها در ردیف ۲۳همین رشته است؟ و اینکه آیا من می تونم در آزمون ثبت نام کنم یا خیر؟ تشکر

  [پاسخ]

 171. نام شما گفت:

  با سلام و خسته نباشی من همسرم لیسانس عمران گرایش سد و شبکه است ولی ۲ سال میشه که توی یک شرکت راه سازی مشغوله،میتونه توی این آزمون شرکت کنه؟

  [پاسخ]

 172. تینا گفت:

  سلام . رشته تحصیلی من کارشناسی مهندسی تکنولوژی معماری
  آیا رشته فنی مهندسی میخواهید شامل من هم میشه ؟؟؟
  در ضمن شرایط سنی ذکر نشده آیا فرقی نمیکنه ؟؟؟
  چند بار پیام گذاشتم جواب ندادید . ( تو رو خدا جواب بدید) ……..
  ———–
  مدیر سایت : آگهی رو به دقت بخونید جواب همه سوالات شما توش هست

  [پاسخ]

 173. مهدی گفت:

  مدیر محترم سایت
  با سلام و احترام
  بنده یک تناقضی می بینم که گمان می کنم شاید فایل لینک “گروه بندی رشته های تحصیلی”در بالای همین صفحه که در انتهای آن تاریخ ۱۸/۴/۹۲ درج شده مربوط به این آزمون نباشد؛ضمنا در هیچ جای این فایل نامی از قوه قضائیه نیامده است.
  تناقضی که برای بنده به وجود آمده است این است که در جدول دانلود شده از لینک”گروه بندی رشته های تحصیلی”در ردیف ۴ برای لیسانس و فوق لیسانس مدیریت اجرایی در ستون رشته های شغلی قابل انتخاب، رشته شغلی “مسوول خدمات اداری”آورده شده است اما در فایل دانلود شده از لینک “رشته های شغلی و جغرافیای محل”در ردیف ۲۹ در شرایط احراز رشته شغلی “مسوول خدمات اداری”نام اکثر رشته هایی که اعلام شده است آمده ولی نام رشته مدیریت اجرایی(نه لیسانس و نه فوق لیسانس)درج نشده است.از شما خیلی زیاد خواهش می کنم این مورد را پیگیری کنید تا ببینیم اشتباه چاپی بوده یا نه و تکلیف خود را برای ثبت نام یا عدم ثبت نام در آزمون بدانیم.یا حداقل شماره تماس و البته اگر آدرس ایمیلی از آنها دارید – شاید بهتر باشد- محبت فرموده و اعلام کنید که تا دیر نشده تکلیف خود را بدانیم.
  با تشکر از همه زحمات شما

  [پاسخ]

 174. مهندس گفت:

  با سلام.رشته تحصیلی من مهندسی کامپیوتر است آیا میتوانم در عنوان شغلی کاردان شبکه شرکت کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟ خواهشمنم سریع راهنمایی فرمایید؟؟؟؟؟؟

  [پاسخ]

 175. نام شما گفت:

  با اینکه این ازمون شامل من نشد در صورتی که ارشد رشته فقوحقوق خوندم وبا معدل بالا ولی بهتون میگم خدارو شکر کنید که شرط سنش یه کم بالاست نگفته مثلا متولدین ۶۸ یا۷۰اگر چه خودم شرط سنی رو هم دارم ولی شهر مانیرو نمیخواد ولی برای شما خوشحالم مخصوصا سن بالاش

  [پاسخ]

 176. آرین گفت:

  سلام
  مدیر جان خواهشا پیگیری کن و همه ی ما بیکارها رو از سردر گمی دربیار ، ایا رشته مدیریت بازرگانی میتونه شرکت کنه؟

  [پاسخ]

 177. fiv,c گفت:

  من رشته حسابداری خوندم و الان در حین خدمت هستم ۱/۱۱/۹۲ سربازیم تموم بشه .درست ۳ روز بعد ازمون، ایا می تونم شرکت بکنم.
  لطفا پاسخ بدید.

  [پاسخ]

 178. كامران گفت:

  این خیلی عجیب تو تمام دنیا اون هایی که مدرکشون بالاتره جذب می کنند ، و کاردانی ، کاشناسی میتونه ولی ارشد نه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  [پاسخ]

 179. سجاد گفت:

  با سلام آیا برا رشته روانشناسی استخدامی نداره؟

  [پاسخ]

 180. انور گفت:

  سلام دوستان یک سوال داشتم لطفا راهنمایی کنید ! من لیسانس حسابداری دارم و ارشد مدیریت دولتی ، تو تمامی رشته ها شهر ما کاردانی و یا کارشناسی مدیریت دولتی رو می خواد یعنی من که ارشد دارم نمی تونم شرکت کنم ؟؟؟؟؟؟ جالبه

  [پاسخ]

 181. حیدری گفت:

  با سلام و خسته نباشید
  با توجه به اینکه من در روز آزمون در شهر تهران هستم ولی محل سکونت و کار من اصفهان است آیا این امکان وجود دارد که محل آزمون من در شهر تهران باشد ولی محل خدمت را در شهر اصفهان انتخاب کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  خواهشمندم من را راهنمایی کنید .
  متشکرم

  [پاسخ]

 182. مريم گفت:

  سلام نوشتن لیسانس رشته امور اداری و مدیریت میخوان من مدرک لیسانس مدیریت بازرگانی دارم میتونم شرکت کنم؟

  [پاسخ]

 183. شکری از همدان گفت:

  من بعنوان فرزند جانباز ۲۵درصد ی که لازم نیست در ازمون شرکت کنم صریقه ثبت نامم چگونه است؟

  [پاسخ]

 184. نام شما گفت:

  ایا رشته مهندسی معماری میتواند در ازمون شرکت کند یا نه وهمچنین چون فرزند جانباز ۲۵ درصد هستم نباید در ازمون شرکت کنم وباید چیکار کنم؟

  [پاسخ]

 185. ندا گفت:

  سلام.من رشته فقه وحقوق دارم.معدل۱۳٫۳۴ هست.خواستم بدونم میتونم شرکت کنم؟حیف به اون همه پولی که خرج درسم شد!کاش میدادمش ماشین واسه رفاهم.واقعاکه!!!

  [پاسخ]

 186. سامان گفت:

  من رشتم تاسیسات ولی داخل لینک ثبت نام میشم رشته ی من جز رشته ی تحصیلی نیست و فقط آی تی و رشته های دیگه داره

  [پاسخ]

 187. مرضیه گفت:

  من هر کار کردم لینک گروها باز نشد لیسانس مهندسی شیمی ام واسه منم هست

  [پاسخ]

 188. نيلوفر گفت:

  سلام واسه شغل کاردان شبکه رشته هایی که میخان نوشته علوم کامپیوتر گرایش نرم افزار وسخت افزار من مهندسی کامپیوتر گرایش نرم افزار هستم میتونم ثبت نام کنم؟

  [پاسخ]

 189. احمد گفت:

  سلام.به استحضار مدیریت محترم می رسانم که این جانب کاردانی حقوق قضایی هستم اما شرایط سنی من بزرگتر از شرایط استخدامی شما می باشد که سن من ۴۰سال می باشد از جناب عالی می خواستم بپرسم که می توانم در آزمون استخدامی شما شرکت کنم؟

  [پاسخ]

 190. فاطمه گفت:

  مدیریت بازرگانی چی؟؟!!!!!!!

  [پاسخ]

 191. elham گفت:

  من مدرکم لیسانس کامپیوتره.ولی میخوام اپراتور رو شرکت کنم که نیاز به مدرک فوق دیپلم داره. اجازه هست با لیسانس شرکت کنم ؟ اخه در شرایط نوشته:
  ۸- بهثبت نام دانشجویان و دارندگان مدارک تحصیلی بالاتر و پایین تر از مقطع تحصیلی اعلام شده در شرایط احراز مشاغل مورد اشاره و همچنین مدارک معادل(به استثناء دارندگان مدارک تحصیلی معادل صادره از دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی کشور که در آزمون جامع سازمان سنجش آموزش کشور شرکت نموده و قبول شده‌اند و گواهی مبنی بر امکان ادامه تحصیل در مقاطع بالاتر با ارزش علمی را دارند) ترتیب اثر داده نخواهد شد.

  [پاسخ]

 192. رویا گفت:

  با سلام میخواستم بپرسم من مهندس کامپیوتر نرم افزارم تو کاردان شبکه میتونم شرکن کنم یا نه؟ بومی این شهر ها هم نیستم باز میتونم شرکت کنم یا نه؟

  [پاسخ]

 193. بیکار گفت:

  با سلام
  تورو خدا شرط معدل رو بردارید آخه این همه سال درس میخونیم آخرشم بخاطر معدل نمیتونیم هیچ جا ثبت نام کنیم

  [پاسخ]

 194. نگار گفت:

  سلام من لیسانس الکترونیک دارم ولی همه ی موارد ازمون مخابرات رو پاس کردم الان من جزو مهندسی مخابراتم یا مهندسی برق؟ چون موارد ازمون برق بیشتر برق قدرته.جواب سوالمو باید کجا پیدا کنم ؟

  [پاسخ]

 195. سیما گفت:

  سلام چرا رشته های غیر مهندسی ذکر نشده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  [پاسخ]

 196. s گفت:

  مکان برگزاری ازمون کجاست ؟

  [پاسخ]

 197. بی کار گفت:

  نوشته مدیریت ولی معلوم نیست چه رشته هایی، من فوق لیسانس مدیریت صنعتی هستم امکان ثبت نام دارم. لطفا شماره تماس جایی که سوال کنم رو بذارید

  [پاسخ]

 198. ساراحلمی گفت:

  میخواستم ببینم برای مشاور خانواده هم استخدام دارید؟و شرایط سنی مشاور چطوره؟ منارشد مشاوره هستم ولی شرایط سنی را ندارم

  [پاسخ]

 199. علی گفت:

  سلام به مدیر محترم سایت ببخشید من رشته م مهندسی صنایع هست میتونم تو آزمون شرکت کنم لطفا راهنمایی کنید؟

  [پاسخ]

 200. بیکار گفت:

  من رشته مدیریت بازرگانیم و در این آزمون شرکت کردم لطفا نام رشته های خواسته شده را درست وارد کنید مدیریت بازرگانی هم جز علوم اداریه.

  [پاسخ]

 201. سمیرا گفت:

  سلام آیا برای ثبت نام ارسال مدرک لازم است؟

  [پاسخ]

 202. طاها گفت:

  تو استانهای تقاضا کننده برای شغل کارشناس امور نظارت و بازرسی یکی از استانها، آذربایجان غربی است. اما در لینک ثبت نام استان آذربایجان غربی وجود ندارد .خواهشا جواب بدهید وگرنه نمی تونم ثبت نام کن

  [پاسخ]

 203. مصطفی گفت:

  سلام پدر من یه سپاهی هستش و حدود ۶۰ ماه حضور در جبهه دارد اما کارت ایثارگری ندارد آیا میتوانم بدون داشتن کد ایثارگری وبا داشتن مدارکی که ۶۰ماه در جبهه بود به عنوان فرزند ایثارگر ثبت نام کنم.لطفا پاسخش به ایمیلم بفرستیدammar6062@yahoo.com

  [پاسخ]

 204. مونا گفت:

  salam lila jan kanon vokala faghat az karshenas be balay reshtea hoghogh faghat migire az sayer reshteha sabtenam nemikone

  [پاسخ]

 205. hossein گفت:

  من در رشته مهندسی برق مدرک دارم وسن ام ۳۳سال آیا میتونم درآزمون شرکت کنم

  [پاسخ]

 206. دختر خوب گفت:

  سلام
  رشته حسابداری کجا میخوا آخه نمیتونم مشاغل راببینم/؟

  [پاسخ]

 207. هر جی خدا بخواد ولی قسمت قسمت جنبان می خواد . گفت:

  سلام تو رو خدا ، تو رو به قرآن مدیر سایت پیگیری کنه مدیریت بازرگانی می تونه ثبت نام کنه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ب خدا حق ما هم هست . تو رو قرآن جواب بدید .زدند امور اداری و مدیریت
  یعنی مدیریت ها همشون می تونند ثبت نام کنند. تو رو قرآن جواب بدید و با خبر بله ما را به حق امام زمان (عج) خوشحال کنید .

  [پاسخ]

 208. نسیم گفت:

  سلام اگه بومی نباشیم هم میتونیم شرکت کنیم؟لطفا جواب بدید

  [پاسخ]

 209. هادي-خ گفت:

  دوستان استحدامی تو قوه قضاییه آش دهن سوزی نیست…والا بیشتر ۸۰۰ نمیدن برا کارشناس…این بزارید اولویت اخرتون
  خدایی بعضی ارگانا به نگهباناشون بیشتر یک و نیم میدن.

  [پاسخ]

 210. علی گفت:

  با عرض سلام
  من رشته حسابداری هستم مدرک کاردانیمو گرفتم دارم کارشناسی میخونم ۳۰ واحدم مونده خرداد ۹۳ مدرکمو میگیرم میتونم با مدرک کارشناسی ثبت نام کنم یا اینکه با مدرک کاردانی باید ثبت نام کنم

  [پاسخ]

 211. مسعود گفت:

  سلام خسته نباشید بنده در عنوان رشته شغلی مورد تقاضا گزینه کارشناس امور بررسی و نظارت را انتخاب کردم اما در پایان ثبت نام گروه امتحانی من توسط سیستم امور اداری – منابع دروس اختصاصی:مبانی سازمان مدیریت-روش تحقیق و آمار -منابع انسانی و رفتار سازمانی-مبانی مدیریت دولتی- انتخاب شد که این مغایر با جدول گروه بندی رشته های تحصیلی و منابع درسی مربوطه می باشد با این حال رشته من علوم سیاسی می باشد که منابع دیگری دارد. حالا من مانده ام کدام منابع را مطالعه کنم؟ لطفا راهنمایی بفرمایید

  با تشکر: مسعود مرادی ۹۲٫۰۹٫۱۴

  [پاسخ]

 212. محسن کمالی گفت:

  من جزو خانواده زیر ۲۵% هستم ایا جزو ایثارگران محسوب میشوم چون اگر جزو ایثارگران نباشم بجای ۱۱۴۰۰۰ ریال ۵۷۰۰۰ ریال پرداخت کنیم از ازمون کنار گذاشته میشویم

  [پاسخ]

 213. مریم.ک گفت:

  من مهندسی نرم افزار کامپیوتر خوندم معدلم ۱۳ هستش یعنی رشته ی من جزو گروه مهندسی نیست و باید معدلم بالای ۱۴ می بود؟؟؟؟؟ آخه نوشته تذکر:
  ۹- دارا بودن مدرک تحصیلی دانشگاهی با معدل حداقل ۱۴ و بالاتر برای رشته‌های غیر فنی و مهندسی و حداقل معدل ۱۲ برای رشته‌های فنی و مهندسی
  تذکر۱:رشته‌های شغلی فنی مهندسی عبارتند از: کاردان برق، مهندس برق، مهندس راه و ساختمان، کاردان ارتباطات و مخابرات، کاردان تاسیسات، مهندس تاسیسات،
  —————
  من که نگاه کردم دیدم مهندسی نرم افزار کامپیوتر جزو (اپراتور –
  کاردان شبکه -کارشناس شبکه) ها می شه
  خواهشا راهنمایی کنید

  [پاسخ]

 214. زهرا گفت:

  وقتی تو دانشگاه نمره کیلوی میدن شرط معدل معنی نداره.به نظر من معدل بالا دلیل داشتن معلومات خوب نیست-همه باید تو ازمون به طور یکسان شرکت کنن-از مجریان بر گزاریه ازمون خواهش میکنیم تو قسمت داشتن شرط معدل تجدیدنظر کنن .

  [پاسخ]

 215. مرتضی گفت:

  رشته من جغرافیاستتتتتتت!
  این چی؟
  یا باید قید این کارم بزنم؟
  لامذهب نه که خیلی واسه رشته ما تو این مملکت کار هست!!!!
  آخ آخ آخ!!!!

  [پاسخ]

 216. مرتضی گفت:

  بابا چرا جواب معدل هارو نمیدین؟
  منم معدلم ۱۳٫۳۶هست قبول میکنن؟

  [پاسخ]

 217. زهرا گفت:

  با سلام.من ارشد زبان وادبیات عرب خوندم میتونم تو ازمون قوه قضایه شرکت کنم

  [پاسخ]

 218. علی گفت:

  من رشته حسابداری خوندم و الان در حین خدمت امریه هستم یه ۵ تا ۶ ماه مونده تا سربازیم تموم بشه می تونم شرکت بکنم.
  لطفا پاسخ بدید.

  [پاسخ]

 219. درنا بیژن زاده گفت:

  salam man lasanse fizik mohandesi lezer va opticam v daneshjoye mohandesi fotonic gerayeshe mokhaberatam mikhastam bedonam ke aya mitonam sherkat konam

  [پاسخ]

 220. مریم گفت:

  توروخدا یکی به من بگه جرا لینک رشته ها و محل جغرافیایی باز نمیشه آخه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  ———
  مدیر سایت : از همین سایت دانلود نمیشه؟مشکلی نداره که فایل به صورت زیپ هست همه دوستان تونستند دانلود کنند.حجمشم در حد چند کیلو بایت هست.

  [پاسخ]

 221. پونه گفت:

  سلام .ایا کسی که مدرک مهندسی سخت افزار داره میتونه در علوم کامپیوتر گرایش سخت افزار شرکت کنه؟

  [پاسخ]

 222. نام شما گفت:

  سلام نمیشه رشته زبان انگلیسی هم اضافه میشد دعاتون میکردیم یه تجدیدنظر میشد

  [پاسخ]

 223. بهزاد گفت:

  نه مهسا جون نمیشه

  [پاسخ]

 224. محمد گفت:

  با سلام بازم پارتی بازی یکی نیست به اینا بگه رشته مهندسی کامپیوتر جزئ رشته های فنی و مهندسی هست از مهندسی ساختمان که کمتر نیست تو رو خدا تفاوت قائل نشین یا همه یا هیچ کدام

  [پاسخ]

 225. یاسمن گفت:

  پس ما دیگه هیچی… عجب.این همه درس بخون با معدل خوب آخرش همش مرد میخوان .واقعا چی میشه گفت!!!!!!!!!!!!

  [پاسخ]

 226. مهسا گفت:

  حالا نمیشد این شرط معدل نبود

  [پاسخ]

 227. علی گفت:

  من رشته کارشناسی کنترل ابزار دقیق گرایش برقم ایا میشه ؟

  [پاسخ]

 228. سمانه گفت:

  سلام
  من فارق التحصیل رشته خدمات جهانگردی هستم و فرزند جانباز ۲۵ درصد . میخواستم ببینم میتونم در ازمون شرکت کنم یا نه ؟
  با تشکر

  [پاسخ]

 229. مریم -ح گفت:

  سلام لطفا بفرمایید رشته مدیریت بازرگانی میتونه شرکت کنه؟

  [پاسخ]

 230. فاطمه گفت:

  تو رو خدا به من بگید علوم کامپیوتر جز رشته های فنی حساب میشه اینجا یا نه؟ من معدلم ۱۳٫۷۰ نمیتونم شرکت کنم ینی؟

  [پاسخ]

 231. علی گفت:

  سلام اقای مدیر چرابعد از یکسال که هیچ اگهی استخدامی نبود حالا تو دادگستری رشته مدیریت بازرگانی را حذف کرده اید تواین ازمون این جوانها گناه دارند

  [پاسخ]

 232. fateme گفت:

  moadeleo az koja bayad bebinim?

  [پاسخ]

 233. بازرگانی گفت:

  سلام .بابا یکی به این مدیریت بازرگانی های بیچاره کمک کنه .همه جا واسه استخدامی میذارن(مدیریت با گرایش:دولتی -بازرگانی-مالی و…)آخه مایی که این همه منتظر استخدامی اینجا بودیم ،اسم همه گرایشها هست به جز بازرگانی….خواهشا یکی جواب بده..

  [پاسخ]

 234. جواد گفت:

  سلام
  کارشناس عمران چند نفر میخواد؟

  [پاسخ]

 235. نام شما گفت:

  کسی نیست جوا بده ؟؟؟؟؟؟ چرا فقط به سوال هایی که به سایت مربوطه جواب می دید…..!!!؟؟؟؟

  [پاسخ]

 236. بازرگانی گفت:

  سلام من مدرک مدیریت بازرگانی دارم میتونم شرکت کنم چون مدیریت زیاد میخواد و بازرگانی رو ذکر نکرده اگه شرکت کنم مشکل داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟.بچه های این رشته هم در مدیریت مهارت دارند و هم در حسابداری و قسمت اداری ، ما۱۲ واحد تخصصی حسابداری رو هم گذروندیم ولی جالبه که هیچ کجا اسمشون نیست نه مدیریت ها و نه حسابداری.(سابقه کار غیر رسمی در قسمت اداری و مالی و فرهنگی رو دارم)خواهشا تا زمان ثبت نام تموم نشده جواب بدید…

  [پاسخ]

 237. محمد فیروز گفت:

  با سلام خدمت شما خاستم ببینم که آیا مدرک فوق دیپلم کامپیوتر برای استخدامی قوه قضاییه قابل قبوله البته من الان طرم دوم کارشناسی آی تی هستم با تشکر

  [پاسخ]

 238. نام شما گفت:

  شما رو به قران رشته های زبان خارجی رو هم اضافه کنید خسته شدم دنبال کار گشتن میخوام خودکشی کنم

  [پاسخ]

 239. صادق گفت:

  محل برگزاری آزمون ونتیجه آزمون چه تارخی اعلام می شود

  [پاسخ]

 240. هادي-خ گفت:

  سلام وقتی گفته برق شامل نمامی گرایشا میشه
  ولی در مورد مدیریت کاملا قید شده چه گرایشایی
  و مکانیک هم همینطور فقط تاسیسات

  [پاسخ]

 241. محمد گفت:

  با سلام خدمت مدیریت محترم اگر بومی مناطق ذکر شده نباشیم می تونیم توی آزمون شرکت کنیم ؟با تشکر

  [پاسخ]

 242. بیکار گفت:

  سلام آیا رشته مهندسی نرم افزار هم می تواند شرکت کند پاسخ دهید

  [پاسخ]

 243. همایون گفت:

  دوستان کسی میدونه خدمت سربازی هم به سن اضافه میشه یا ن؟ ضمنا من برا منطقه کاری مقطع ارشد برا حسابداری ندیدم ولی برا مواد آزمون به ارشد اشاره کرده! بعدم تاکید کرده اگه ارشدین کارشناسی شرکت نکنین !!این ینی چیییییییییییی

  [پاسخ]

 244. بیچاره گفت:

  با سلام من اومدم باهیجان نشستم که ثبت نام میکنه تو رشته ی من! اومدم مبلغ رو ریختم شروع کردم به ثبت نام, آقا چه ثبت نامی چه کشکی! من برق تموم کردم دیدم فقط یجا برق برمیداره اونم تهران, گفتم چاره ای نیس از بیکاری بهتره! آخرش هم فرم رو تکمیل کردم دیدم به به فقط مرد میخوان.آخه انصاف برادر من خواهر من؟ پول به جهنم فدای سرم, اما آخه رحم. و موروتتون چی شده؟ یا از اول قشنگ واضح توضیح میدادین که فلان رشته ها رو مرد میخواد فلان رو زن این یعنی نهایت ظلم و مال حروم خوردن! جمع کنین این چاپیدناتونو گدایی از این با شرفتره! خاک تو سرتون تو مملکت آدم های بیکار دارن دیوونه میشم بعد شما فکر تیغ زدنه مردمین
  من که نمیگذرم از حقم
  بحث پول نیس بحث اینکه ما اینجا داریم تو فقر دست و پا میزنیم شما اونجا دارین به سادگیه ما میخندین
  خدا بدونه با شما و حیله هاتون!؟

  [پاسخ]

 245. ساشا گفت:

  سلام
  من مهندسم عمرانم و طبق معمول همیشه آقا بر می دارن پس اگه نمیخاسین خانوم بردارین برا چی این گزینه رو میذارین تو دفترچه سنجش ها !!!!!

  [پاسخ]

 246. مهدي گفت:

  سلام تعداد مورد نیاز برای هر کدام از رشته های مورد نیاز در استخدامی قوه قضایه مشخص نشده لطف اعلام کنید از هر رشته جند نفر مورد نیاز میباشد؟

  [پاسخ]

 247. محسن گفت:

  رشته بنده مهندسی برق_گرایش الکترونیک است که خود یکی از گرایشهای برق است.ولی در جدول رشته ها فقط قید شده مهندسی برق.
  آیا مهندسی برق_گرایش الکترونیک هم شامل این استخدام می شود؟

  [پاسخ]

 248. حیدری گفت:

  با سلام و خسته نباشید
  من ساکن اصفهان هستم و می خواهم در این شهر خدمت کنم ولی در روز آزمون در تهران هستم و نمیتوانم در آزمون اصفهان شرکت کنم. آیا میتوانم فقط برای آزمون در تهران آزمون دهم؟؟؟
  با تشکر

  [پاسخ]

 249. a گفت:

  سلام.خسته نباشیدمعدل من ۱۳٫۹۶میباشد میتونم در این امتحان شرکت کنم.لطفا پاسخ دهید.

  [پاسخ]

 250. جابر گفت:

  همش سر کاریه…امتحان هم بدین میفهمین که اخرش یا قوم وخویش کارمندان رده بالا قبول میشن یا…بماند

  [پاسخ]

 251. hamed گفت:

  آیا لیسانس علوم کامپیوتر بامعدل ۱۲٫۵حائزشرایط استخدام میباشد؟

  [پاسخ]

 252. بهاره گفت:

  حالا که روانشناس میخان برای اصفهان..مرد میخان!!!

  [پاسخ]

 253. زهرا گفت:

  یعنی الان من دوست دارم داد بزنم.. هوینجوری از بی دردی!!!!

  [پاسخ]

 254. بهار گفت:

  سلام.
  منظورشون از اموراداری و مدیریت چیه؟
  رشته ها ی مدیریت را شامل میشه؟

  [پاسخ]

 255. زهره گفت:

  سلام از کجا میشه با قوه قضاییه در ارتباط بود من نیم نمره کم دارم دوستان لطفا راهنمایی کنید.

  [پاسخ]

 256. س گفت:

  با سلام خدمت دوستان واسه خانما این رشته هایی که می نویسم میخواد بقیه فقط مال آقایونه: ۱- اپراتور(کاردانی کامپیوتر)۲- حسابدار(لیسانس حسابداری)۳- کاردان حقوقی۴- کاردان شبکه(مهندسی کامپیوتر همه گرایشها)۵- کارشناس آمار موضوعی۶- کارشناس امور آموزشی۷- کارشناس امور اداری۸-کارشناس امور پژوهشی۹- کارشناس امور تحقیقات۱۰- کارشناس امور فرهنگی۱۱-کارشناس برنامه ریزی۱۲- کارشناس برنامه و بودجه۱۳- کارشناس مطالعات اجتماعی۱۴- کارگزین۱۵- مددکار۱۶- مسئول خدمات مالی. من خودم مهندسی it دارم با معدل ۹۰/۱۸ صدم پدرمم جانبازه و تو توضیحات هست که از آزمون استخدامی هم معاف هستم ولی فک نکنم بتونم استخدام شم چون شهر ما واسه رشته ما نیرو نمیخواد خدایا چقد بدشانسم بدجور حالم گرفته شده !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  [پاسخ]

 257. طاهره ابراهیمی گفت:

  سلام.صفحه مربوط به رشته ها را باز نمیکنه.میشه بگید رشته کامپیوتر هم میخوان یا نه؟

  [پاسخ]

 258. مهدی گفت:

  سلام دراستان تهران یا البرز نیرومیخوان اونم برانگهبانیورانندگی

  [پاسخ]

 259. کار گفت:

  چرا لینکها دانلود نمیشه؟لطفا بگین رشته کامپیوتر هم میخوان؟
  —–
  مدیر سایت : خیر لینک ها موردی نداره.

  [پاسخ]

 260. پاندا گفت:

  با سلام و احترام
  لینک مشکل داره لطفا یک نفر بگه علوم اجتماعی گرایش پژوهشگری رو میخواد یا نه؟؟؟؟ممنونم

  [پاسخ]

 261. ماندانا گفت:

  من ۲۳ سالمه ایا میتونم در این ازمون شرکت کنم

  [پاسخ]

 262. AREZU گفت:

  سلام. ترویج کشاورزی ام میتونه شرکت کنه؟

  [پاسخ]

 263. بيكار گفت:

  باسلام من در حال تحصیل هستم ایا میتوانم در ازمون شرکت کنم؟رشته مدیریت بازرگانی

  [پاسخ]

 264. بیکار گفت:

  از رشته های زیست شناسی و تاریخ هم پذیرش دارن ؟
  ممنون میشم اگه کسی جوابم رو بده.

  [پاسخ]

 265. نام شما گفت:

  سلام من ارشد مطالعات خانواده هستم رشته ما اولیت رشته برا مشاوره دادگاه خانواده تصویب شده اما متاسفانه اگهی استخدام این رشته رو اعلام نیاز نکرده

  [پاسخ]

 266. arash گفت:

  سلام.کاردانی عمران نمیتونه ثبت نام کنه؟

  [پاسخ]

 267. شهین گفت:

  من رشته مدیریت دولتی خوندم تو این آگهی اکثر رشته ها مردا رو استخدام میکنن.خدا حقمون رو ازتون بگیره ان شاالله!!!!!!

  [پاسخ]

 268. در پی کار گفت:

  این چه وضع کار در رشته علوم اجتماعی ما ارشد علوم اجتماعی هستیم ۸ سال بیکاریم و ۲۵ جا ثبت کردیم ولی بجز رابطه و ضابطه چیزی ندیدیم اینم مملکته که درست کردید واسه جوانها نه ازدواج نه کار بعد می گن چرا اینقد فساد زیاده

  [پاسخ]

 269. هادي-خ گفت:

  اخرین مدرک تحصیلی ملا که
  مسال یکنفر کاردان برق داره و لیسانس مدیریت دولتی و ارشد مثلا مدیریت اموزشی
  این نفر باید بنا به سلیقه خودش تصمیم بگیره تو کدوم کروه استخدامی شرکت کنه

  [پاسخ]

 270. هادي-خ گفت:

  لطفا سوالات تخیلی نپرسید ذهن خواننده مخدوش میکنید
  بازرگانی که ننوشته چرا میپرسید اقایان خانما چجور کارشناسی گرفتید که با اینکه کامل توضیح داده باز سوال میپرسید ..مدیر سایت لطفا هر سوالی نزار تو صفحه

  [پاسخ]

 271. پیمان گفت:

  سلام من مدرک کاردانی ام کارهای عمومی ساختمانه و کارشناسی ام عمرانه میتونم در رشته راه و ساختمان شرکت کنم . ممنون

  [پاسخ]

 272. بی کار گفت:

  چرا رشته حقوق فقط مرد می گیره ؟؟؟؟؟؟؟
  اخه این چه وضعیه ؟؟؟؟؟؟؟
  پس ما چی؟؟؟

  [پاسخ]

 273. حامد گفت:

  مدیریت سایت استخدامی خواهشا به گوش مسئولین برسونین… یه جا اگهی می زنن علوم اجتماعی رو برای کارشناس روابط عمومی می خوان علوم ارتباطات اجتماعی رو نمی خوان و برعکس… این که سلیقه ای… شده اخه این رشته یه رده شغلی مشخص نداره؟ از مدیریت سایت استخدامی تقاضا دارم پیگیری کنید… ممنون میشم

  [پاسخ]

 274. حامد گفت:

  تو رشته هایی مث علوم اجتماعی که گرایشات متعدد داره این چه وضع اعلام اگهیه؟ تو سه تا گروه شغلی مختلف از علوم ارتباطات اجتماعی فقط نام برده… یعنی علوم ارتباطات تو سه رده شغلی متخلف اعم کارشناس روابط عمومی،کارشناس فرهنگی اجتماعی، و کارشناس مسائل اجتماعی اعلام نیاز شده اما اسمی از علوم اجتماعی که عام هست برده نشده… من کارشناسی علوم اجتماعی دارم دانشجوی جامعه شناسی ارشد هم هستم اما متاسفانه اسمی از علوم اجتماعی و گرایش رفاه نیست…

  [پاسخ]

 275. پیمان گفت:

  من فوق مدیریت دولتی هستم
  در دفترچه آزمون شرایط احراز رو زده کارشناس مدیریت دولتی میگیره اما در گروه بندی رشته تحصیلی و مواد آزمون زده لیسانس یا فوق لیسانس
  جریان چیه؟
  به کدومش اکتفا کنیم آخه من کارشناسیم رشته مدیریت دولتی نیست

  [پاسخ]

 276. زهرا گفت:

  با سلام و خسته نباشید
  من لیسانس مدیریت خدمات بهداشتی و درمانی هستم تو گروه بندی رشته های تحصیلی زده آخرش زده امور اداری و مدیریت
  منظور از این مدیریت چیه ؟
  بنظرتون سایر رشته های مدیریته ، یعنی میتونم منم شرکت کنم

  [پاسخ]

 277. مژده گفت:

  سلام من ارشد مدیریت بازرگانی هستم ایا میتونم در این ازمون شرکت کنم برام حیاتی لطفا جواب دهید با تشکر

  [پاسخ]

 278. مریم گفت:

  ای خدا همون بهتر که لینک ثبت نامش باز نمیشه
  بیا اینم ما را نخواست
  همش مرد

  [پاسخ]

 279. هادی گفت:

  سایتش که ارور ۴۰۳ میده معلوم نیست کجا باید ثبت نام کنیم
  ———-
  مدیر سایت : بله فعلا سایتشون مشکل داره

  [پاسخ]

 280. آرزو گفت:

  سلام. من معدلم ۱۳/۸۷ است میتونم شرکت کنم/ اگر بخوام با کاردانی شرکت کنم از نظر سنی یک ماه بیشتره / تو رو خدا راهنمایی کنید باید چیکار کنم

  [پاسخ]

 281. بیکار گفت:

  لینکا همه خرابه باز نمیشه ارور میده
  پیگیری کنید لطفا

  [پاسخ]

 282. هادی گفت:

  لینک رشته ها رو درست کنید……..
  ——
  مدیر سایت : روی هاست خودمون گذاشتیم میتونید دانلود کنید ولی سایت ثبت نامشون هنوز مشکل داره.

  [پاسخ]

 283. فاطمه گفت:

  من لیسانس مدیریت بازرگانی دارم میتونم شرکت کنم ؟

  [پاسخ]

 284. فرزانه گفت:

  لینک هایی که قرار دادین باز نمیشه
  HTTP Error 404. The requested resource is not found.
  این ارور رو میده

  [پاسخ]

 285. سجاد گفت:

  سلام لینک ثبت نامک باز نمیشه مرتب خطا میدهد باید چه کار کنیم
  ——
  مدیر سایت : عجله نکنید فعلا سایت ثبت نام مشکل داره،

  [پاسخ]

 286. نام شما گفت:

  سلام معدل نباید شرط باشد

  [پاسخ]

 287. محمد گفت:

  سلام.اگر بومی استان نباشیم میشه ثیت نام کرد؟رشته منو فقط ۴استان میگیره

  [پاسخ]

 288. علیرضا گفت:

  لینک ها که خراب هست. چی کار کنیم؟؟؟
  ——-
  مدیر سایت : متاسفانه تا دیشب درست بود ولی الان خراب شده.

  [پاسخ]

 289. s گفت:

  هرچه سعی میکنم صفحه ی گروه بندی رشته ها باز نمیشود
  آیا اقتصاد بازرگانی هم هست-لطفا سریعتر اطلاع دهید

  [پاسخ]

 290. e.l گفت:

  لیست مشاغل و رشته مورد نیاز رو باز نمیکنه

  [پاسخ]

 291. behi گفت:

  سلام لیست رشته هایی که می خوان و از کجا باید ببینم.لینگش که باز نمیشه

  [پاسخ]

 292. اکرم گفت:

  لطفا در صورت امکان لینک ها را درست کنید

  [پاسخ]

 293. rana گفت:

  با سلام
  لینکایی که تو سایته باز نمیشه هیچ کدوم لطفا بررسی کنید.

  [پاسخ]

 294. بهاره گفت:

  ÷س چرا لینک ها باز نمیشه؟؟برای همه اینجوره؟؟؟چیکار کنم؟

  [پاسخ]

 295. آرام گفت:

  باسلام لینک هایی که اعلام کردین باز نمی شن ممنون میشم راهنمایی کنین

  [پاسخ]

 296. الهه گفت:

  سلام من فوق لیسانس زراعت هستم رشته کشاورزی هم میتونن در این ازمون شرکت کنند سایتش باز نمیکنه خطا میده از کجا بفهمم رشته منم میخان یا نه
  ممنون میشم پاسخش به ایمیلم بفرستین
  با تشکر

  [پاسخ]

 297. ابوالفضل گفت:

  فایلهای pdf مربوط به گروه های شغلی و غیره از سایت دانلود نمیشود لطفا بررسی کنید
  با تشکر

  [پاسخ]

 298. azadeh گفت:

  سلام چرا لینکش باز نمیشه؟

  [پاسخ]

 299. samira گفت:

  سلام کجابریم ثبت نام کنیم؟سایتهایی که گذاشتن گزینه ثبت نام ندارن؟از کجا میشه فهمید کدوم شهرها چه رشته هایی میخان ؟باتشکر از سایت خوبتون .ممنون

  [پاسخ]

 300. امین گفت:

  لینک ها خراب هستند

  [پاسخ]

 301. سميرا گفت:

  سلام.کجا بریم ثبت نام کنیم ؟سایتهایی که گذاشتن هیچ کدوم گزینه ثبت نام ندارن؟با تشکر از سایت خوبتون.مرسی

  [پاسخ]

 302. پريسا ج گفت:

  سلام.من کاردانی حسابداری هستم میتونم شرکت کنم یا فقط کارشناسی میخواد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  لطفا جوابمو بدین!

  [پاسخ]

 303. hitasb گفت:

  سلام.صفحه مربوط به رشتهها را باز نمیکنه.میشه بگید رشته کامپیوتر هم میخوان یا نه؟

  [پاسخ]

 304. samira گفت:

  سلام
  میخام بدونم برای کدوم مناطق چه رشته ای رو میخان؟از کجا بدونم میشه سریع جواب بدین.ممنونم

  [پاسخ]

 305. مریم گفت:

  من هر چقدر رو لینک رشته ها میزنم خطا میده
  مشکلش چیه؟
  ——-
  مدیر سایت : بله متاسفانه،حالا سعی میکنیم اگر شد روی هاست خودمون بذاریم تا دوستان دانلود کنند.

  [پاسخ]

 306. تینا گفت:

  سلام . رشته تحصیلی من کارشناسی مهندسی تکنولوژی معماری
  آیا رشته فنی مهندسی میخواهید شامل من هم میشه ؟؟؟
  در ضمن شرایط سنی ذکر نشده آیا فرقی نمیکنه ؟؟؟

  [پاسخ]

 307. مریم گفت:

  سلام.خیلی منتظراین آگهی بودم.اما با کمال تاسف،تو رشته های حقوقی همش مرد میخوان.پس ما زنا چی؟ چه گناهی کردیم؟! واقعا که!!!

  [پاسخ]

 308. محمدرضا گفت:

  من مدرک مدیریت بازرگانی دارم میتونم شرکت کنم چون مدیریت زیاد میخواد و بازرگانی رو ذکر نکرده اگه شرکت کنم مشکل داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ لطفا جواب بدید ممنون.

  [پاسخ]

 309. محمد گفت:

  سلام. رشته های مختلفی رو برمی دارند.از برخی رشته های مهندسی گرفته تا رشته های حسابداری و… لیست موجود رو با دقت بخونی .پیدا میشه

  [پاسخ]

 310. AMIR گفت:

  با سلام استخدامی قوه قضائیه درسته به اشتباه کانون درج شده
  در ضمن این معدل ۱۴ رو نمیشه کمتر کنن من معدلم ۹۶/۱۳ هست فقط ۴صدم کم دارم تا ۱۴….

  [پاسخ]

 311. نام شما گفت:

  سلام.از کجا بفهمیم واسه چه مشاغلی میخوان و باچه مدرکی؟هیج جا نزده که
  ———–
  مدیر سایت : لینکشو تو سایت قرار دادم
  http://185.10.72.27/Files/list_region.pdf

  [پاسخ]

 312. لیلا گفت:

  با سلام، می خواستم بدونم که استخدامی کانون وکلا شامل فارغ التحصیلان رشته علوم اقتصادی هم می شود؟

  [پاسخ]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.