خانه » استخدام در استان قزوین » آگهی استخدام شرکت یونیلیور ایران

آگهی استخدام شرکت یونیلیور ایران

متن آگهی:

شرکت یونیلیور ایران جهت تکمیل کادر خود در قزوین استخدام می نماید :

ردیف عنوان شغلی جنسیت تعداد حداکثر سن مدرک تحصیلی شرایط
۱ کارشناس مکانیک آقا ۱ نفر ۳۲ سال لیسانس مکانیک ( طراحی جامدات، سیالات ) حداقل ۲ سال سابقه کار مرتبط در واحد فنیتسلط کامل به زبان انگلیسی ( خواندن، نوشتن، مکالمه )

توانایی کار کردن با آفیس ( Word , Excel )

ساکن قزوین

۲ کارشناس برق آقا ۱ نفر ۳۲ سال لیسانس برق ( قدرت، الکترونیک، کنترل ) حداقل ۲ سال سابقه کار مرتبط در واحد فنیتسلط کامل به زبان انگلیسی ( خواندن، نوشتن، مکالمه )

توانایی کار کردن با آفیس ( Word , Excel )

ساکن قزوین

۳ معاونت مدیر تدارکات آقا ۱ نفر ۳۲ سال لیسانس مهندسی صنایع ، مدیریت بازرگانی حداقل ۴ سال سابقه کار مرتبط در واحد تدارکاتتسلط کامل به زبان انگلیسی ( خواندن، نوشتن، مکالمه )

توانایی کار کردن با آفیس ( Word , Excel )

ساکن قزوین

متقاضیان می توانند تا پایان مورخه ۹۵/۶/۲۲ به سایت زیر با رعایت حروف کوچک و بزرگ مراجعه و پرسشنامه استخدامی را تکمیل نمایند.

آدرس سایت : http://goo.gl/forms/btYuUkarWz

جهت تکمیل فرم ثبت نام کلیک کنید

اطلاعات تماس

کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *