خانه » استخدام در استان تهران » آگهی استخدام شرکت پخش یک و یک در تهران، قم و بندرعباس

آگهی استخدام شرکت پخش یک و یک در تهران، قم و بندرعباس

متن آگهی:

شرکت پخش یک و یک در راستای توسعه فعالیت های خود و به منظور تکمیل نیروی انسانی از واجدین شرایط ذیل با حقوق و مزایای مکفی و تسعیلات رفاهی دعوت به همکاری مینماید:

ردیف عنوان شغلی تحصیلات جنسیت تجربه سن محل خدمت توانایی و قابلیت ها
۱ رئیس بازاریابی حداقل فوق لیسانس بازاریابی آقا ۷ سال مرتبط حداکثر ۴۵ سال تهران مسلط به بازار شناسی و مسائل بازاریابیinfo@p1and1.com
۲ کارشناس مهندسی فروش حداقل لیسانس آقا/ خانم حداقل ۳ سال مرتبط —— تهران تسلط به نرم افزار های آفیسinfo@p1and1.com
۳ رئیس مرکز پخش حداقل لیسانس آقا ۵ سال مرتبط —— بندرعباس ترجیحا بومی استان هرمزگانinfo@p1and1.com
۴ سرپرست فروش زنجیره ای/ مویرگی حداقل لیسانس آقا ۵ سال مرتبط —— تهران آشنایی با فروش زنجیره ای، عمده فروشی و تعاونی ها و مویرگیتلفن: ۶۶۶۹۸۸۸۹ -۶۶۶۹۸۸۸۲

فکس: ۶۶۶۹۸۸۸۰

۵ فروشنده (مویرگی/ زنجیره ای) دیپلم و بالاتر آقا/ خانم —— حداکثر ۳۵ سال تهران آشنایی با مناطق غرب و شرق و فروشگاه های زنجیره ای و عمده فروشی (افراد با تحصیلات دانشگاهی در الویت می باشند)تلفن: ۶۶۶۹۸۸۸۹ – ۶۶۶۹۸۸۸۲

فکس: ۶۶۶۹۸۸۸۰

۶ سرپرست فروش حداقل لیسانس آقا ۵ سال مرتبط —— قم آشنایی با شهرستان قم و حومهinfo@p1and1.com

ردیف های ۴ و ۵ به آدرس: تهران، میدان مفتح، ابتدای جاده قدیم کرج، روبروی باند فرودگاه مهرآباد، نرسیده به آتش نشانی، کوچه دانش، پلاک یک مراجعه فرمایند.

 

اطلاعات تماس

  • نشانی: تهران، میدان مفتح، ابتدای جاده قدیم کرج، روبروی باند فرودگاه مهرآباد، نرسیده به آتش نشانی، کوچه دانش، پلاک یک
کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *