خانه » استخدام در استان آذربایجان غربی » آگهی استخدام شرکت پتروشیمی کردستان(تمدید مهلت ثبت نام)

آگهی استخدام شرکت پتروشیمی کردستان(تمدید مهلت ثبت نام)

متن آگهی:

با عنایت به استقبال داوطلبان محترم، مهلت ثبت نام تا تاریخ ۹۲/۱۱/۰۶ تمدید گردید.
همچنین با توجه به تمدید مهلت ثبت نام ، برگزاری آزمون به تاریخ ۹۲/۱۱/۲۵ موکول گردید.

شرکت پتروشیمی کردستان واقع در استان کردستان، شهرستان سنندج در چارچوب قانون کار و تامین اجتماعی (بصورت قرارداد مدت معین) در مقاطع و رشته های تحصیلی مختلف از داوطلبان واجد شرایط با رعایت الویت بومی استان کردستان و استانهای همجوار (بر اساس تعاریف مندرج درتوضیحات ذیل) از طریق برگزاری آزمون کتبی؛ مصاحبه فنی/تخصصی، طب صنعتی و گزینش دعوت به همکاری می نماید.
توضیحات :
– طبق دستورالعملهای موجود؛ حداقل ۵۰% جذب موضوع این آگهی به داوطلبان بومی استان کردستان (مطابق تعریف ذیل)؛ در صورت ثبت نام متقاضیان بومی و کسب امتیاز لازم در آزمون؛ به اینگونه افراد اختصاص خواهد یافت.

* تعریف بومی استان کردستان : نیروی بومی استان کردستان؛ شامل افرادی است که دارای یکی از شرایط زیر باشند:
۱- محل تولد یا صدور شناسنامه خود یا یکی از والدین آنها دراستان کردستان باشد .
۲- سابقه حداقل ۱۰ سال سکونت متوالی منتهی به زمان تقاضای کار ؛ به همراه خانواده و با تائید بخشداری محل در استان داشته باشد.

*تعریف استانهای همجوار: متولدین و یا دریافت کنندگان مدرک تحصیلی دیپلم استانهای (آذربایجان غربی ، همدان و کرمانشاه)

الف – شرایط داوطلبان استخدام :
۱- شرایط عمومی:
۱-۱- تابعیت دولت جمهوری اسلامی ایران ومتدین به دین مبین اسلام ویا یکی از ادیان رسمی کشور .
۲-۱- عدم سوء پیشینه کیفری .
۳-۱- داشتن تندرستی وتوانائی کامل جسمانی وروانشناختی .
۴-۱- دارا بودن برگ پایان خدمت یا معافیت دائم کامپیوتری برای داوطلبان درزمان ثبت نام .
۵-۱- عدم اشتغال و تعهد کار بصورت پیمانی؛ آزمایشی و رسمی درسازمانها و موسسات دولتی و مراکز وابسته به آن .

۲- شرایط سنی :
۱-۲- حداکثر سن برای داوطلبان مقاطع کاردانی ۲۴ سال ( متولدین ۶۸/۱۰/۰۱ به بعد )؛ کارشناسی ۲۸ سال (متولدین ۶۴/۱۰/۰۱ به بعد) و کارشناسی ارشد ۳۰ سال (متولدین ۶۲/۱۰/۰۱ به بعد) می باشد .
۲-۲- مدت زمان خدمت سربازی به حداکثر سن داوطلب اضافه می شود .
۳-۲- مدت سابقه کار معتبر و مرتبط با مدرک تحصیلی و در زمینه صنعت نفت؛ گاز و پتروشیمی؛ حداکثر به میزان پنج سال به سقف سنی افزوده خواهد شد. ( ارائه گواهی سابقه کار معتبر الزامی است)
۴-۲- به حداکثر سن استخدام خانواده شهدا و مفقودالاثرها (همسر؛ فرزندان)؛ جانبازان و آزادگان تا میزان سه سال اضافه می شود.
توضیح: درهرحال و تحت هیچ شرایطی حداکثر سن با مراعات کلیه بندهای مندرج در ردیف ۲ شرایط سنی از قسمت الف راهنمای آگهی برای کاردانی از ۲۹ سال؛ کارشناسی از ۳۳ سال و کارشناسی ارشد از ۳۵ سال نباید بیشتر باشد .

۳-شرایط معدل :
۱-۳- حداقل معدل برای داوطلبان با مدرک تحصیلی کاردانی و کارشناسی دانشگاه های دولتی ۱۳ و دانشگاههای غیر دولتی ۱۴ و برای مقطع کارشناسی ارشد ۱۵ می باشد .
۲-۳- به داوطلبان شاغل که به هنگام ثبت نام بصورت قراردادی تمام وقت (یا مدت معین) حسب ضوابط مصوب به خدمت گرفته شده اند به ازای هرسال سابقه خدمت درصنعت پتروشیمی ۲% نمره و حداکثر ۱ نمره درشرط معدل آنان تقلیل داده می شود.
۳-۳- شرط معدل برای جذب یکی از فرزندان کارکنان جانباز ۲۵ % و بالاتر و آزاده صنعت پتروشیمی اعم از شاغل، فوت شده و عادی (در زمان فوت مشمول حالت اشتغال گردیده) یا از کارافتاده در مقاطع تحصیلی کاردانی؛ کارشناسی ۱۲ و کارشناسی ارشد ۱۴ می باشد .
تذکر ۱ : شرط فوق فقط برای یکبار و صرفا به یکی از فرزندان کارکنان موصوف تعلق گرفته و در صورت استفاده یکی از فرزندان از سهمیه جذب؛ این امتیاز شامل دیگر فرزندان نمی گردد .
تذکر ۲ : افرادی که از مزایای این بند بهره مند می گردند؛ حق استفاده از مزایای سایر بندهای مربوط به تقلیل معدل ندارند.
۵-۳- بر اساس قانون تسهیلات استخدامی ویژه فرزندان شاهد (فرزند شهید/مفقودالاثر رعایت حداقل معدل برای فرزندان شاهد داوطلب استخدام الزامی نمی باشد. لیکن رعایت سقف معدل مورد پذیرش وزارت علوم؛ تحقیقات و فناوری الزامی است .
۶-۳- دارندگان مدارک تحصیلی رشته های فنی درمقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد دانشگاههای تهران؛ صنعتی شریف؛ صنعتی امیرکبیر؛ صنعتی اصفهان؛ تربیت مدرس؛ شیراز؛ علم و صنعت؛ خواجه نصیرالدین طوسی و صنعت نفت ازتقلیل یک نمره درشرط معدل بهره مند می شوند .

۴-شرایط مدرک تحصیلی :
۱-۴- دارا بودن مدرک تحصیلی و یا اصل گواهی فراغت از تحصیل که در آن مقطع ؛ رشته و گرایش تحصیلی؛ معدل و تاریخ فراغت از تحصیل ذکرشده باشد (گواهی تحصیلی یا لغو معافیت تحصیلی صادره برای حوزه نظام وظیفه مورد پذیرش نخواهد بود .)
۲-۴-تائید مدارک فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی از سوی دفتر امور فارغ التحصیلان سازمان مرکزی آن دانشگاه و فارغ التحصیلان خارج از کشور از طرف وزارت علوم؛ تحقیقات و فن آوری الزامی است.
۳-۴-مدارک دانشگاهی کسانی برای شرکت در آزمونهای استخدامی قابل قبول است که از طریق آزمونهای سراسری دانشگاههای دولتی یا آزاد و یا آزمون خاص سراسری دانشگاه جامع علمی– کاربردی که از طریق سازمان سنجش برگزار می شود موفق به ورود به مراکز آموزش عالی برای دریافت مدارک رسمی شده باشند و یا از دانشگاههای معتبر خارج از کشور؛ مدارک مورد تائید وزارت علوم؛ تحقیقات و فن آوری دریافت کرده باشند.
۴ -۴- مدارک تحصیلی فارغ التحصیلان دانشگاه پیام نور می بایست از طریق سازمان مرکزی دانشگاه مزبور و با درج پذیرش از طریق آزمون سراسری و با ذکر معدل صادر گردیده باشد.
۵-۴- مدارک تحصیلی تحت عناوین معادل؛ دوره های فراگیر؛ آموزش باز؛ مکاتبه ای و پودمانی دانشگاهها و مراکز آموزش عالی با توجه به نحوه خاص پذیرش که خارج از آزمونهای سراسری دانشگاههای دولتی است قابل پذیرش نمی باشد.
تذکر ۱: فارغ التحصیلان و دانشجویان مقاطع تحصیلی بالاتر از مقاطع اعلام شده؛ مجاز به ثبت نام و شرکت در آزمون استخدامی برای مقاطع تحصیلی پائین تر نخواهند بود. درصورت مشاهده بعنوان کتمان حقیقت تلقی خواهد شد و از ادامه روند استخدام آنان جلوگیری بعمل خواهد آمد.
تذکر ۲ : مدارک داوطلبانی که تاریخ فراغت از تحصیل یا تاریخ پایان خدمت نظام وظیفه و یا کارت معافیت دائم آنان بعداز تاریخ برگزاری آزمون استخدامی باشد به هیچ وجه مورد پذیرش قرار نمی گیرد.

ب: جدول نیازمندیهای نیروی انسانی :

مقطع رشته تحصیلی گرایش تحصیلی جنسیت
مرد زن
کارشناسی و کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک همه گرایش ها بجزمهندسی دریا *
مهندسی مواد متالوژی *
مهندسی صنایع همه گرایش ها *
مهندسی برق قدرت وکنترل *
مهندسی الکترونیک ابزاردقیق *
مهندسی شیمی صنایع پتروشیمی ؛ پلیمر وصنایع نفت *
شیمی ترجیحا کاربردی ؛ آلی ومحض * *
ایمنی *
محیط زیست *
اداری کارشناسی مدیریت دولتی ؛ مدیریت صنعتی * *
حسابداری * *
مخابرات مقطع کارشناسی *
کاردانی مکانیک همه گرایش ها *
برق همه گرایش ها *
شیمی همه گرایش ها *

ج – نحوه ثبت نام برای شرکت درآزمون :
ثبت نام برای شرکت در آزمون استخدامی صرفاً از طریق پایگاه اینترنتی انجام می گیرد. لذا داوطلبان درصورتی که واجد شرایط در آزمون باشند می بایست اقدامات ذیل را انجام دهند :
۱- داوطلب می بایست مبلغ ۵۰۰۰۰ ریال بابت هزینه ثبت نام به حساب جاری شماره ۷۳۷۰۰۹۹۹۲۶نزد بانک ملت شعبه چهار راه کالج به نام شرکت تعاونی اساتید و کارکنان دانشگاه امیر کبیر (قابل پرداخت در کلیه شعب بانک ملت سراسر کشور) واریز نماید.
۲- فرم ثبت نام را بطور دقیق و واقعی تکمیل نماید.

د- تاریخ ثبت نام برای آزمون :
داوطلبان پس ازمطالعه دقیق مفاد راهنمای آگهی استخدام و درصورت دارا بودن شرایط اعلام شده ؛ از ساعت ۸ صبح روز سه شنبه مورخ ۱۷/۱۰/۱۳۹۲ لغایت ساعت۲۴روز دوشنبه مورخ ۳۰/۱۰/۱۳۹۲ می توانند ثبت نام خود را از طریق پایگاه اینترنتی به آدرس فوق الذکر انجام دهند. لازم به ذکر است تاریخ ثبت نام به هیج وجه تمدید نمی گردد و امکان ثبت نام داوطلبان بعد از موعد مقرر مقدور نخواهد بود.
ضمناً آزمون کتبی روز جمعه مورخ۱۱/۱۱/۱۳۹۲ در شهرستان سنندج برگزار می گردد.
لذا داوطلبانی که اطلاعات درج شده در برگه مجوز (کارت ورود به جلسه) آنها با مشخصات واقعی مطابقت دارد جهت پرینت کارت ورود به جلسه در مورخ ۰۸/۱۱/۱۳۹۲ می توانند به پایگاه اینترنتی مربوطه مراجعه نمایند.
.

ﻫ –مواد آزمون :
الف – مقطع تحصیلی کاردانی ؛ کارشناسی وکارشناسی ارشد :
۱- دروس عمومی ( ادبیات فارسی ؛ زبان انگلیسی؛ کامپیوتر)
۲- دروس تخصصی رشته مربوطه

و- نحوه تکمیل فرم ثبت نام :
داوطلبان گرامی پیش از تکمیل فرم ثبت نام ؛ نکات بسیار مهم مندرج در بند ح راهنمای آگهی را به دقت مطالعه نموده و سپس براساس دستورالعمل ذیل نسبت به تکمیل آن اقدام نمایند.
تذکرات :
۱- قبولی در آزمون کتبی منوط به صحت مندرجات فرم ثبت نام و کسب نمره لازم می باشد.
۲- چنانچه داوطلب با ذکر مشخصات غیر واقعی در فرم ثبت نام اقدام به شرکت در آزمون نماید با مشخص شدن عدم صحت مندرجات درمراحل بعدی (حتی در صورت پذیرش در آزمون واشتغال به کار)؛ موضوع استخدامی وی منتفی و مراتب از طریق مراجع ذیصلاح قانونی پیگیری خواهد شد.
۳- کلیه داوطلبانی که قبلاً در شرکتها و سازمانهای دولتی شاغل بوده و به موجب آراء صادره از سوی هیات های رسیدگی به تخلفات اداری شرکتها و سازمانهای مربوطه اخراج شده اند؛ حق شرکت در آزمون را نخواهند داشت.
۴- مبلغ فیش پرداختی به هیچ وجه مسترد نخواهد شد .
۵-در مواردی که قسمتی از سابقه کار به یک ماه کامل نمی رسد درصورت دارا بودن بیش از ۱۵ روز سابقه کار؛ بعنوان یک ماه منظور گردد.

ز- الویت های ویژه :
الویتهای ویژه اجتماعی مربوطه طبق جدول شماره ۳ می باشد، که داوطلب در صورت دارا بودن شرایط می بایست در فرم ثبت نام اعلام نماید.

جدول شماره ۳- اولویت های ویژه اجتماعی

ردیف عنوان
۱ فرزند شهید / مفقود الاثر
۲ فرزند جانباز ازکارافتاده کلی*
۳ برادر شهید / مفقودالاثر
۴ همسر شهید / مفقودالاثر
۵ فرزند کارکنان از کارافتاده ویافوت شده ناشی از کار درصنعت نفت
۶ فرزند کارکنان ( شاغل ؛ بازنشسته ؛ ازکارافتاده وفوت شده عادی) صنعت نفت
۷ فرزند کارکنان شهید صنعت نفت
۸ فرزند کارکنان آزاده شاغل صنعت نفت
۹ فرزند کارکنان جانباز ۲۵% وبالاترشاغل صنعت نفت
۱۰ فارغ التحصیلان دانشگاه صنعت نفت
۱۱ فرزند جانبازی که قبل از فوت مشمول حالت اشتغال گردیده
۱۲ بومی استان کردستان

* صرفاً فرزندان جانباز از کار افتاده کلی از امتیاز مربوطه بهره مندخواهند شد و فرزندان جانبازان عادی مشمول این امتیاز نمی گردند.
توضیح اینکه جانبازان از کارافتاده کلی؛ جانبازانی را شامل می شود که درصد جانباز بودن آنان ۶۵% و بالاتر می باشد.

ح- نکات بسیار مهم :
۱- استخدام صرفاً در چارچوب قانون کار و تامین اجتماعی ( بصور قرارداد مدت معین) می باشد.
۲- به ثبت نام داوطلبانی که اطلاعات غیر واقعی ارائه نموده اند؛ ترتیب اثر داده نخواهد شد و چنانچه این موضوع در هر مرحله از استخدام برای شرکت محرز گردد؛ افراد خاطی از طریق مراجع ذیصلاح قانونی تحت پیگرد قانونی قرار خواهند گرفت.

ط – مدارک مورد نیاز :
۱- اصل و تصویر آخرین مدرک تحصیلی یا گواهی فراغت از تحصیل که در آن مقطع؛ رشته؛ گرایش تحصیلی؛ معدل و تاریخ فراغت از تحصیل ذکر شده باشد .
۲- تصویر صفحات شناسنامه .
۳- تصویر کارت پایان خدمت نظام وظیفه (دو طرف) و یا معافیت دائم کامپیوتری .
۴- یک قطعه عکس ۴*۳ جدید با ذکر نام و نام خانوادگی در پشت آن.
۵- اصل فیش بانکی مبلغ واریز شده بابت ثبت نام.
۶- داوطلبانی که دارای سابقه کار مرتبط با مدرک تحصیلی بصورت تمام وقت می باشند؛ لازم است گواهی سابقه کار که درآن تاریخ شروع؛ خاتمه و نوع کار ذکر شده باشد (مطابق فرم شماره سه مندرج در راهنمای آگهی) همراه با مدارک پرداخت حق بیمه را پس از امضاء توسط مقام ذیصلاح و ممهور نمودن به مهر محل خدمت در زمان مقتضی که متعاقباً اعلام خواهد شد به همراه داشته باشند (گواهی سابقه کار همزمان با تحصیل و قبل از فراغت از تحصیل و همچنین در طول خدمت نظام وظیفه قابل قبول نخواهد بود)
۷-تصویر صفحه اول شناسنامه والدین
۸-گواهی سابقه حداقل ۱۰ سال سکونت متوالی منتهی به زمان تقاضای کار؛ به همراه خانواده و با تائید بخشداری محل استان آذربایجان غربی
۹-گواهی و مدارک معتبر برای آزادگان (با ذکر مدت اسارت و حضور در جبهه)؛ جانبازان (با ذکر درصد جانبازی و مدت حضور در جبهه و طول مدت درمان )؛ رزمندگان (با ذکر مدت حضور در جبهه)؛ فرزندان شهدا؛ مفقودین؛ جانبازان از کار افتاده کلی؛ افراد خانواده شاهد و مفقودالاثرها (همسر)؛ جانبازان ؛ آزادگان ؛ فرزندان کارکنان صنعت نفت (شاغل؛ بازنشسته و از کار افتاده؛ فوت شده عادی یا ناشی ازکار) فرزندان کارکنان شهید؛ آزاده و جانباز ۲۵% و بالاتر درصنعت نفت.
تذکر ۱ : گواهی فرزندان کارکنان صنعت نفت؛ باید از طریق امور اداری شرکت محل خدمت والدین صادر شده باشد.
تذکر ۲: با توجه به اینکه ثبت نام برای شرکت در آزمون کتبی صرفاً از طریق پایگاه اینترنتی انجام می شود از داوطلبان تقاضا می گردد از ارسال هر گونه مدرک خودداری نمایند و صرفاً پذیرفته شدگان آزمون کتبی؛ و فرزندان عزیز شاهد و شاغلین حداقل ۳ سال سابقه مستمر از طریق پیمانکاری درشرکت پتروشیمی کردستان؛ موظف به ارائه مدارک مورد نیاز در زمان مقتضی که متعاقباً اعلام خواهد گردید می باشند.

برای ثبت نام اینجا را کلیک نمایید

کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

۳۰ دیدگاه تاکنون.

 1. مینا گفت:

  باسلام و احترام ایا هنوز امکان استخدامی وجود داره

  [پاسخ]

 2. امیر گفت:

  با سلام و احترام
  اینجانب فارغ التحصیل کاردانی مکانیک گرایش تاسیسات حرارتی و نیروگاه ها – مهندسی شیمی صنایع پتروشیمی و کارشناسی ارشد مهندسی شیمی گرایش بیوتکنولوژی هستم. با توجه به تاریخ اتمام دوران ضرورت سربازی در تاریخ ۱۳۹۳/۰۲/۳۰ و علاقه شخصی به اسکان در استان کرمانشاه و همکاری در شرکت مربوطه خواهشمندم در صورت امکان شرایطی برای فعالیت افراد غیر بومی در استان کرمانشاه فراهم آید.
  با تشکر

  [پاسخ]

 3. مختار گفت:

  سلام خسته نباشید
  چگونگی طرز حد نساب نمره قبولی در آزمون به چه گونه ای می باشد.دروس تخصصی چند درصد در قبولی در آزمون تاثیر گذار است.
  با تشکر

  [پاسخ]

 4. ایدین گفت:

  تو را خدا بگین که تمام افراد ی که قرار استخدام بشند از بیش تعیین شده است تا معطل نشیم …………………………

  [پاسخ]

 5. sanaz گفت:

  سلام وقتی یه تاریخی رو مشخص میکنید سر همون تاریخ ازمون بگیریدا هم برنامه ریزی کردیم کاردرستی نیست با این اطلاع رسانیه ضعیفتون

  [پاسخ]

 6. ر ضا گفت:

  هانا میتونی شرایط سنیتون ر و پایین بزنی بعد اگه خواستن بعدا مدارکتون ر و واسشون ار ائه بدی

  [پاسخ]

 7. نام شما گفت:

  دکترای مدیریت دولتی چی کوردستان استخدام میکنه

  [پاسخ]

 8. هانا گفت:

  سلام من متولد ۰۱/۱۳۶۲ با مدرک فوق لیسانس هستم ولی با ۳۱ ماه سابقه بیمه در رشته مرتبط تحصیلی نمیتونم در آزمون شرکت کنم پیغام خطا در شرایط سنی رو میده لطفا راهنمایی کنید.

  [پاسخ]

 9. شیما گفت:

  سلام من ترم آخر رشته حسابداری هستم می تونم در صورتی که مدرک فارغ التحصیلیم هنوز آماده نیست در صورت داشتن ریز نمرات ومعدل در آزمون شرکت کنم

  [پاسخ]

 10. رضا گفت:

  سلام. مدرک من کارشناسی بهداشت حرفه ایه. میتونم واسه آزمون بخش ایمنی شرکت کنم؟ آخه ایمنی خودش زیر مجموعه بهداشت حرفه ایه.

  [پاسخ]

 11. ایوب گفت:

  رشته ی من تاریخه می تونم شرکت کنم

  [پاسخ]

 12. فرزام گفت:

  مسعود جان شرمنده من الان دیدم کامنتتو شرکت نفت کرمانشاه داشت که دیروز آخرین مهلتش بود بلا نسبت همه بدبخت بیکار هستیم

  [پاسخ]

 13. رضا ایلامی گفت:

  سلام.برای کسانی که دفاع کردن در مقطع ارشد آیا گواهی دفاع کافیه؟

  [پاسخ]

 14. بهمن گفت:

  اگه میشه لطفا زمان امتحان رو عوض کنید چون همزمان هست با امتحان قوه قضاییه

  [پاسخ]

 15. ساواش گفت:

  چرا واس فرزندان جانبازغیرشاغل درشرکت امتیازی قایل نشدید

  [پاسخ]

 16. مسعود گفت:

  فرزام جان تورو خدا بگو کجا همزمان استخدامی داره؟ من بدبخت بیکار شرکت کنم

  [پاسخ]

 17. مراد بیک گفت:

  من دکترا هوش مصنوعی میخونم تو دانشگاه شریف .ارشدم هوش مصنوعی هست میتونم شرکت کنم؟لیسانسم نرم افزار بوده تو امیر کبیر معدل ارشد و کارشنایسم به ترتیب ۱۹٫۳۰و۱۸٫۵۰
  ضمنا سقز ساکنم

  [پاسخ]

 18. سمیرا گفت:

  سلام. من بهداشت حرفه‌ای خوندم و میتونم ایمنی کار کنم. در ضمن کارآموزیموهم در پالایشگاه نفت پارس گدروندم. چرا نیروی خانم نمیگیرین؟ در صورتی که همه‌ی پالایشگاهها و پتروشیمیها این کارو میکنن؟

  [پاسخ]

 19. مینا گفت:

  سلام
  من کارشناسی ارشد دارم و ۳۳ سال دارم.می تونم شرکت کنم ؟؟؟

  [پاسخ]

 20. مهران گفت:

  بنده کارشناس مدیریت دولتی هستم معدلم ۱۳٫۲۷ از دانشگاه آزاد متولد ۱۳۶۳آیا می توانم شرکت بکنم

  [پاسخ]

 21. غیــــر بومی گفت:

  شهر های مورد نیاز : کردستان ،آذربایجان غربی ، همدان و کرمانشاه
  دوستان غیر بومی نمی تونن ثبت نام کنن!!!!!!!!!!!!!!!!
  وقتتونو هدر نکنید

  موفق باشــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــید
  دوستان غیر بومی توجه کنــــید!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  من امروز از سایت استخدامی پتروشیمی کردستان سوالی در مورد شرکت در آزمون از آ.ش پرســـیدم گفتن : نمیشه

  سوال شما :
  سلام آیا بنده می تونم از اذربایجان شرقی در آزمون شرکت کنم؟
  پاسخ :
  خیر
  (بازم می تونید پیگیر باشید)

  [پاسخ]

 22. eman گفت:

  سلام واقعا چرا تعداد نیروی مورد نظر را مشخص نمی کنن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  [پاسخ]

 23. mina گفت:

  ما دخترایی که برق خوندیم چه گناهی کردیم که هرچی آگهی تو رشته برق هست همش مرد می خوان.اه

  [پاسخ]

 24. ساغر گفت:

  سلام،آیا خانم ها میتونن در رشته های دیگه ای مثل کشاورزی هم ثبت نام کنن؟

  [پاسخ]

 25. رز گفت:

  سلام دروس تخصصی برای رشته حسابداری چه درسهایی می باشد؟

  [پاسخ]

 26. رضا گفت:

  سلام
  منظور از استان های همجوار یعنی فقط از اونا نیرو میگیرید یا اینکه اونا در اولویت هستن، و ممکنه از خراسان هم در صورت کسب نمره بالا، نیرو بگیرید؟
  یعنی از استان های دیگر هم شانس پذیرش دارند؟
  تشکر

  [پاسخ]

 27. hosein گفت:

  سلام
  آیا زنجان استان همجوار محسوب نمیشود؟
  آیا استخدام فقط از همین چند استان ذکر شده صورت خواهد گرفت؟

  [پاسخ]

 28. فرهاد- شیرین گفت:

  اگه تعداد مورد نیاز قید می شد آیا اشکالی داشت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  [پاسخ]

 29. فرزام گفت:

  واقعا جای تاسف داره که زمان برگزاری آزمون رو با جاهای دیگه یک روز قرار میدن که نتونیم هردو رو شرکت کنیم

  [پاسخ]

 30. بابک گفت:

  سلام لطفا تعداد مور د نیاز در هر رشته ر ا مشخص کنید تا بدانیم امکان قبولی دار یم یا نه!

  [پاسخ]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *