خانه » استخدام در استان هرمزگان » استخدام در استان هرمزگان » تمدید ثبت نام استخدام شرکت پالایش نفت بندرعباس

تمدید ثبت نام استخدام شرکت پالایش نفت بندرعباس

متن آگهی:

آگهی استخدام شرکت پالایش نفت لاوان در سراسر کشور

شرکت پالایش نفت بندرعباس در نظر دارد بمنظور تأمین نیروی انسانی مورد نیاز خود در واحدهای مختلف عملیاتی و ستادی تعداد ۲۰۰ نفر داوطلبان مرد واجد شرایط را استخدام نماید.

 • شهرهای مورد نیاز : هرمزگان
 • تعداد مورد نیاز : ۲۰۰ نفر
 • شروع ثبت نام : ۴ شهریور ۹۱
 • تاریخ انقضا : ۲۴ شهریور ۹۱

——————————————————————————————————————————-

متن آگهی

شرکت پالایش نفت لاوان در نظر دارد بمنظور تأمین نیروی انسانی مورد نیاز خود در واحدهای مختلف عملیاتی و ستادی تعداد ۱۹۴ نفر داوطلبان مرد واجد شرایط را در مقاطع تحصیلی کاردانی و کارشناسی در رشته‌‌ها و گرایشهای مندرج در جدول ذیل از طریق برگزاری آزمون‌کتبی، مصاحبه فنی/ تخصصی، انجام معاینات طب صنعتی و گزینش بصورت قرارداد مدت معین در چارچوب قانون کار و تأمین اجتماعی دعوت به همکاری ‌نماید.

مقطع تحصیلی

رشته تحصیلی

گرایش

تعداد مورد نیاز

کارشناسی

مهندسی شیمی

صنایع پالایش، پتروشیمی، گاز، طراحی فرایند

۱۵

مهندسی مکانیک

طراحی جامدات

۸

مهندسی مکانیک

حرارت و سیالات

۶

مهندسی مکانیک

تاسیسات حرارتی برودتی

۲

مهندسی برق

قدرت

۴

مهندسی برق

الکترونیک

۲

مهندسی برق

کنترل

۲

مهندسی مواد

متالوژی صنعتی، خوردگی و حفاظت از مواد

۲

مهندسی عمران

عمران

۲

مهندسی کامپیوتر

سخت افزار

۲

مهندسی کامپیوتر

نرم افزار

۲

حسابداری

کلیه گرایشها

۱۴

مدیریت

مدیریت بازرگانی

۱۵

مهندسی ایمنی

۲

مدیریت

مدیریت دولتی

۱۱

علوم ارتباطات اجتماعی

علوم ارتباطات اجتماعی

۱

جمع

۹۰

کاردانی

شیمی

شیمی صنعتی، کاربردی، پالایش، پتروشیمی، صنایع شیمیایی

۳۵

برق

قدرت، الکترونیک، کنترل

۲۵

مکانیک

طراحی جامدات، حرارت و سیالات، تاسیسات

۳۵

ایمنی صنعتی

۱۵

جمع

۱۱۰

جمع کل

۲۰۰

 

۱- شرایط عمومی داوطلبان

۱-۱-       تابعیت نظام جمهوری اسلامی ایران و متدین به دین مبین اسلام و یا یکی از ادیان رسمی کشور

۱-۲-       عدم سوء پیشینه کیفری

۱-۳-       داشتن تندرستی و توانایی کامل جسمانی به تأیید طب صنعتی بهداشت ودرمان صنعت نفت هرمزگان

۱-۴-       دارا بودن کارت پایان خدمت یا معافیت دائم غیر پزشکی در زمان ثبت نام

۱-۵-       عدم اشتغال و تعهد خدمت در دستگاههای دولتی و مراکز وابسته به آن و نهادهای انقلابی

۱-۶-       سپردن تعهد نامه محضری مبنی بر خدمت در شرکت پالایش محل استخدام به مدت ۱۰ سال تمام

۱-۷-       داوطلبان جذب شده نباید به صورت رسمی یا پیمانی در استخدام واحدهای تابعه صنعت نفت باشند.

۱-۸-         با توجه به اینکه جذب شدگان صرفاً جهت کار در پالایشگاه بندرعباس و لاوان جذب خواهند شد لذا امکان انتقال آنان به سایر واحدهای وزارت نفت و دیگر ارگانهای دولتی تحت هیچ شرایطی وجود ندارد.

۲- شرایط اختصاصی برای داوطلبان متقاضی استخدام در شرکت پالایش نفت بندرعباس

داوطلبان متقاضی استخدام در شرکت پالایش نفت بندرعباس باید بومی استان هرمزگان باشند.

بومی استان هرمزگان به کسانی اطلاق می شود که دارای یکی از شرایط ذیل باشند:

۱-               محل تولد یا محل صدور شناسنامه داوطلب استان هرمزگان باشد.

۲-               حداقل دو مقطع تحصیلی (ابتدایی، راهنمایی و دبیرستان) را در استان هرمزگان طی کرده باشد.

۳-               حداقل ۵سال منتهی به تاریخ ۱/۶/۱۳۹۱ ساکن استان هرمزگان باشد. اخذ تائیدیه مبنی بر سکونت حداقل ۵ سال از شورای محل الزامی است.

۳- شرایط سنی برای متقاضیان استخدام در شرکت پالایش نفت بندرعباس

حداکثر سن متقاضیان با احتساب خدمت نظام وظیفه برای دارندگان مدرک کاردانی ۲۵سال و کارشناسی ۲۸ سال تمام تا تاریخ انتشار آگهی است.

تبصره۱: مدت سابقه کار معتبر و مرتبط با مدرک تحصیلی و شغل مورد نظر حداکثر به میزان ۳سال به سقف سنی افزوده می‌شود. (در صورت قبولی در آزمون کتبی ارائه گواهی سابقه کارمعتبر و پرداخت حق بیمه ایام مذکور الزامی است).

تبصره۲: شرایط حداکثر سن در مورد خانواده‌های معظم شهدا، مفقودین و جانبازان از کارافتاده کلی غیرقادر به کار در صورت داشتن شرایط مندرج در آگهی حداکثر تا ۳سال قابل افزایش می‌باشد.

در هر حال و تحت هیچ شرایطی حداکثرسن با مراعات تبصره‌های فوق‌الذکر برای داوطلبان که دارای سابقه کار مرتبط بوده و همچنین برای ایثارگران و خانواده‌ آنان در مقطع کاردانی نبایستی بیشتر از ۲۸ سال و کارشناسی نباید بیشتر از ۳۱ سال باشد.

تذکر مهم: داوطلبان گرامی تنها می توانند از یکی از تبصره‌های فوق‌الذکر درصورت داشتن شرایط لازم از آن استفاده نمایند.

۴- مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام اینترنتی و مهلت ثبت نام

با توجه به اینکه مهلت ثبت‌نام آزمون استخدامی شرکت پالایش نفت بندرعباس در روز جمعه مورخ ۱۷/۶/۱۳۹۱ به پایان می‌رسد، بر اساس هماهنگی‌‌های صورت گرفته، مهلت ثبت‌نام آزمون مذکور به مدت یک هفته و تا روز جمعه مورخ ۲۴/۶/۱۳۹۱ تمدید می‌گردد. لذا داوطلبان متقاضی ثبت‌نام در آزمون مذکور می‌توانند با مراجعه به سایت ثبت نام به نشانی www.karasa.ir  نسبت به ثبت‌نام و دریافت اطلاعات بیشتر اقدام نمایند.

۱-    ثبت تکمیل مشخصات و اطلاعات خواسته شده مطابق با فرم موجود وب سایت www.karasa.ir به طور صحیح و دقیق و دریافت کد رهگیری پس از اتمام مراحل ثبت نام اینترنتی ضروری می باشد

۲-    فایل عکس اسکن شده:  متقاضی می‌بایست یک قطعه عکس پرسنلی ۴×۳ خود را با حجم کمتر از ۴۰کیلوبایت اسکن نموده و فایل آن را از طریق برنامه ثبت نام اینترنتی ارسال نماید.

۳-    فایل اسکن صفحه اول شناسنامه با حجم کمتر از ۸۰ کیلوبایت.

۴-    واریز مبلغ ۰۰۰/۲۵۰ ریال (دویست و پنجاه هزار ریال) بعنوان حق ثبت نام بصورت پرداخت بانکی به حساب شماره ۲۰/۱۵۶۳۹۶۸ بانک ملت شعبه نخل بندرعباس (قابل واریز از تمامی شعب بانک ملت) بنام درآمدهای اختصاصی دانشگاه هرمزگان. ضمناً در موقع ثبت نام باید اسکن فیش واریزی پیوست گردد که حجم فایل آن نباید بیشتر از ۸۰ کیلوبایت باشد. نام پرداخت کننده فیش واریزی باید با نام متقاضی شرکت در آزمون یکی باشد. همچنین ارائه اصل فیش واریزی در هنگام برگزاری آزمون الزامی است.

۵-    فایل اسکن مدرک تحصیلی داوطلب که نباید بیشتر از ۸۰ کیلوبایت باشد

تذکر۱: ثبت نام نهایی منوط به تکمیل کلیه مراحل و دریافت کد رهگیری از سیستم می باشد. پس از تائید نهایی اطلاعات قابل تغییر نبوده و امکان ثبت نام مجدد نیز وجود ندارد، لذا در تکمیل فرم درخواست در سامانه اینترنتی مذکور دقت لازم معمول گردد.

تذکر۲: لازم به ذکر است هر داوطلب تنها امکان یک بار ثبت نام و انتخاب فقط یک رشته شغلی را دارد ضمناً ثبت نام به صورت ناقص یا به نحو غیر از ثبت نام از طریق سامانه اینترنتی مذکور مورد قبول نبوده و وجوه پرداختی به هیچ وجه مسترد نمی گردد.

 

۵- زمان توزیع کارت ورود به جلسه

کارت ورود به جلسه آزمون کتبی از روز یکشنبه مورخ ۲۳/۷/۹۱ لغایت چهارشنبه ۲۶/۷/۹۱ از طریق سامانه اینترنتی سایت www.karasa.ir قابل دریافت خواهد بود.

۶- زمان و محل برگزاری آزمون

تاریخ برگزاری آزمون هر داوطلب در یکی از روزهای پنجشنبه یا جمعه مورخ ۲۷/۷/۱۳۹۱ و ۲۸/۷/۱۳۹۱ در شهر بندرعباس می باشد. حوزه برگزاری آزمون در کارت ورود به جلسه داوطلبین قید خواهد شد.

 ۷- مواد آزمون عبارتند از :

آزمون عمومی و تخصصی بصورت چهارگزینه ای و با احتساب نمره منفی برای پاسخ های نادرست برگزار می گردد. مواد آزمونهای عمومی و اختصاصی در سایت ثبت نام به آدرس www.karasa.ir ذکر شده است.

تذکرات لازم:

 •  دانشجویان ترم آخر سال تحصیلی ۹۱-۹۰ که حداکثر تا پایان شهریورماه سال ۹۱ فارغ التحصیل می گردند می توانند جهت انجام مراحل جذب ثبت نام نمایند. در صورت قبولی در آزمون کتبی، این قبیل متقاضیان می بایست تصویر مدرک تحصیلی خود را به همراه سایر مدارک مورد نیاز تحویل نمایند.
 • هر داوطلب صرفا حق انتخاب یک شرکت (شرکت پالایش نفت بندرعباس یا شرکت پالایش نفت لاوان) را برای استخدام دارا بوده و پس از ثبت نام و حضور در آزمون تحت هیچ شرایطی و به هیچ عنوان شرکت محل خدمت داوطلب تغییر نخواهد کرد. لذا لازم است متقاضیان استخدام در انتخاب شرکت مورد نظر برای اشتغال نهایت دقت را مبذول نمایند چرا که کلیه اقدامات مربوطه تا انتهای فرایند بر همین اساس انجام خواهد شد.
 • به مدارک ارسالی توسط دارندگان مدارک تحصیلی کمتر یا بالاتر از مقاطع تحصیلی لیسانس و کاردانی در رشته‌های تحصیلی اعلام شده و همچنین به مدارک معادل ترتیب اثر داده نخواهد شد.
 • مسئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده در متن آگهی و یا ارسال مدارک بصورت ناقص برعهده داوطلب خواهد بود و در هر مرحله از مراحل آزمون، مصاحبه و جذب محرز شود داوطلب به اشتباه یا به عمد اطلاعات خلاف واقع داده و یا فاقد شرایط مندرج در آگهی است، از انجام مراحل بعدی محروم گردیده و در صورت صدور حکم استخدامی، حکم مزبور لغو و بلااثر می گردد.
 • وجوه پرداختی به هیچ وجه مسترد نمی گردد.
 • نتایج آزمون کتبی به صورت دو تا سه برابر ظرفیت اعلام خواهد شد. لذا کسب حد نصاب نمره لازم در آزمون کتبی هیچگونه حق استخدامی ایجاد نمی‌کند و انتخاب نهائی پذیرفته شدگان آزمون پس از طی مراحل مصاحبه تخصصی، معاینات طب صنعتی، گزینش عمومی و با رعایت اولویت های مقرر صورت می پذیرد.
 • مدارک تحصیلی فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی در صورت پذیرفته شدن در آزمون کتبی بایستی به تأیید سازمان مرکزی دانشگاه مذکور برسد.
 • ارائه ارزشنامه مدرک تحصیلی مأخوذه از خارج از کشور صادره توسط اداره کل دانش آموختگان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری برای فارغ التحصیلان دانشگاههای خارج از کشور الزامی است.
 • مدرک تحصیلی فارغ التحصیلان دانشگاه جامع علمی کاربردی صرفاً پس از گذراندن آزمون جامع آن دانشگاه توسط داوطلبان قابل قبول خواهد بود.
 • مدارک تحصیلی فارغ التحصیلان دانشگاه پیام نور می بایست از طریق سازمان مرکزی پیام نور صادر گردیده باشد.
 •   داوطلبان استخدام می بایست با آخرین مدرک تحصیلی اخذ شده در آزمون‌های استخدامی شرکت نمایند. بدیهی است در صورتیکه در هر یک از مراحل استخدام مشخص شود داوطلب دارای مدرک تحصیلی بالاتر( با تاریخ اخذ قبل از آزمون کتبی) بوده ادامه سایر اقدامات مربوط به جذب متوقف و موضوع استخدام وی منتفی خواهد شد.
 • مدارک داوطلبانی که تاریخ فراغت از تحصیل یا تاریخ پایان خدمت نظام و یا کارت معافیت دائم آنان بعد از تاریخ ۳۱/۶/۹۱ باشد به هیچ عنوان مورد پذیرش قرار نمی گیرد.
 • در صورت قبولی در آزمون کتبی ارائه مدارکی دال بر ایثارگری از مراجع ذیربط الزامی است.
 • در صورت قبولی در آزمون کتبی ارائه مدارکی دال بر فرزند کارمندان (شاغل، بازنشسته، فوت شده ناشی از کار یا عادی) صنعت نفت از مراجع ذیربط الزامی است.
 • دارا بودن مدرک تحصیلی و یا گواهی فراغت از تحصیل که در آن مقطع، رشته و گرایش تحصیلی، و تاریخ فراغت از تحصیل ذکر شده باشد الزامی است. (گواهی تحصیلی یا لغو معافیت تحصیلی صادره برای حوزه نظام وظیفه و یا گواهی‌های صادره توسط دانشگاهها مبنی بر اعلام واحدهای گذرانده شده مورد پذیرش نخواهد بود).
 •  داوطلبان می‌توانند در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر به سایت ثبت نام مراجعه و یا در ساعات اداری منحصرا با شماره تلفن: ۳۵۵۳۳۶۳-۰۷۶۱ (دانشگاه هرمزگان) تماس حاصل نمایند.
 • شرکت پالایش نفت بندرعباس و لاوان هیچ گونه تعهدی در قبال جذب نفرات ذخیره نخواهد داشت. درصورت انصراف نفر اصلی و نیاز از فرد ذخیره دعوت بکار خواهد شد.

 مدیریت اداری و آموزش شرکت پالایش نفت بندرعباس

 

 

کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

۲۸ دیدگاه تاکنون.

 1. محمدرضا گفت:

  سلام رشته مهندسی نفت (بهره‌برداری) میتونه تو ازآزمون شرکت کنه? چون گرایش بهره بهره‌برداری قبلا زیر گروه مهندسی شیمی بوده

  [پاسخ]

 2. آناهیتا گفت:

  سلام ، پس خانوما چی ؟ : (((((((((

  [پاسخ]

 3. عليرضا گفت:

  احتراما ضمن اعلام مراتب قدردانی از زحمات و تلاش خستگی ناپذیر شما … اینجانب دارای مدرک کارشناسی مکانیک و دارای مدرک کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی … اشنا به کارهای فنی از جمله … تاسیسات . مکانیک . برق . الکترونیک . سرویسکاری . مونتاژ. ساخت دستگاه و … با رزومه کاری تایید شده … خواهشمن است موردی بابت کار بود در خدمت شما هستم

  [پاسخ]

 4. یونس گفت:

  سلام خسته نباشید خدا قوت
  درسته حق با بومی اون منظقه ن بخصوص هرمزگان که شرایط آب وهوایی درستی نداره وباوجودی که یکی از استانهای صنعتی کشورمونه وهنوز مردم هرمزگان سختی های زیادی تحمل کردن واولویت با اوناست ولی یه درصدی هم برا غیر بومی ها هم بزارن خب خداروشکر کشورمون تحصیل کرده کم نداره
  به فکر جوونا باشید
  به امید سربلندی کشورمون

  [پاسخ]

 5. پخ گفت:

  آقا علیرضاشمابچسب به منطقه ی خوش آب وهوای خودت……..
  اگه جاش خوب نیست میای چیکارمابه گرمامون راضیم خدابه شما آب وهوای خوب داد به نفت وگاز و مزایای دیگه …..

  [پاسخ]

 6. شایان گفت:

  سلام.من ۲۵ ساله بندر هستم.خیرسرم ارشد مواد از امیر کبیر دارم.تازه هم تموم کردم سابقه کار ندارم این مسئولین محترم میشه بگن من کی باید کار میکردم که الان سابقه کار داشته باشم ؟ اصلا کی بیکار بودمو کار نکردم؟
  واقعا بی انصافن

  [پاسخ]

 7. علي گفت:

  سلام حالا که نتیجه ها رو زدن.چرا بندر عباس چند برابر ظرفیت اعلام نکرده .لاوان ۳ برابر ظرفیت اعلام کرده؟؟!!!!!!

  [پاسخ]

 8. سعید گفت:

  سلام خسته نباشید من ۲۱سالم هست وبومی استان هرمزگان هستم بچه شهرستان میناب وبه شدت دنبال ونیازمند شغلی هستم .بعضی که فکر میکنن جنوب جار ریخته ومیگن از ازربایجان میخوان بیان ولی بومی نیستن و واب وهوا واین حرفا. بهتون میگم جونای هرمزگان بیکارن برای مثال میناب کوچه خونه ما کم کم ۱۰۰نفری بیکار هستن .مدرک .دیپلم .فوق دیپلم.لیسانس.

  [پاسخ]

 9. maher گفت:

  سلام بنده هم بومی هستم ومدرک فوق دیپلم مکانیک خودرو @راستی چرا شرکت نفت مکانیک خودرو نمیخواد کلیه گرایش مکانیک گرفته جز خودرو .۸ماه که مدرکم رو گرفتم ولی متاسفانه کار نیست واکثر شرکتها سابقه کار میخواد این همه درس خوندیم اخرشم میگن سابقه کار .موندم چکارکنم لطفا راهنماییم کنید تا یه جا استخدام شم

  [پاسخ]

 10. کمالی گفت:

  سلام
  بنده بومی هستم مدرکم فوق دیپلم کامپیوتره
  یه کاری به ما نمیدی
  خدا شاهده خیلی گرفتارم حاضرم شب و روز براتون کار کنم
  خواهشا یه کاری دست ما هم بدین

  [پاسخ]

 11. سام گفت:

  با سلام وخسته نباشید
  من مدرکم بهمن میگیرم /شاگرد اول دانشگاه هم هستم …. امکانش هست قبول شدم یک تبصره بذارن

  [پاسخ]

 12. محمد گفت:

  سلام اگه میشه سن استخدام را ۳۰ و۳۱ ساله کنید.باتشکرازمدیریت

  [پاسخ]

 13. محمد گفت:

  لطفا سن استخدام ۳۰ سال به بالا بزنیداگه امکان داره باتشکر

  [پاسخ]

 14. masoud گفت:

  رشته مهندسی تکنولوژی جوشکاری صنعتی(مهندسی مواد) با این همه تبلیغات کجای استخدامیها قرار داریم،اگه این رشته توهیچ شرکت ارگانی تعریف نشده که بنده به همشون مراجعه کردم دلیل ارائه این رشته به دانشگاهها چیه؟
  ————
  مدیر سایت : استخدامی ذوب آهن اصفهان مهندسی مواد لیسانس، مدرک فوق دیپلم و همین طور دیپلم استخدامی داره یه نگاهی به اون بندازید ببینید رشته شمارو میخواد!
  http://www.estekhdami.org/%D8%A7%D8%B7%D9%84%D8%A7%D8%B9%DB%8C%D9%87-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%AE%D8%AF%D8%A7%D9%85%DB%8C-%D8%B4%D8%B1%DA%A9%D8%AA-%D8%B0%D9%88%D8%A8-%D8%A2%D9%87%D9%86-%D8%A7%D8%B5%D9%81%D9%87%D8%A7%D9%86#more-4124

  [پاسخ]

 15. روژین گفت:

  ای خدااااااااااااااااااااااااااااااا
  اخه چرا باید این قد ظلم بشه در حق خانما؟تا کی اخه؟

  [پاسخ]

 16. مریم گفت:

  آخه چرااااااااااا واسه برق خانم نمی خواااااااااااااااااان؟ :-(

  [پاسخ]

 17. علی گفت:

  سلام
  مرس ازراهنمایی شما

  [پاسخ]

 18. علی گفت:

  سلام میخواستم بدونم سن ۲۶سال مورد شما میباشد یافقط همان ۲۵سال مرسی
  ———-
  مدیر سایت : من بارها در اغلب نظرات به دوستان عزیزمون گفتم که سوالاتی رو که در مورد نحوه استخدام و آگهی ها دارید از خودشون بپرسید.

  [پاسخ]

 19. رضا گفت:

  سلام برای شرکت در استخدامی همه معافیتها نمی تونن یا بعضی ازمعافیت ها؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟///////

  [پاسخ]

 20. هدیه گفت:

  سلام واقعا راست میگین؟ مسخره کردن. هر چی استخدام درست و حسابی هست آقا. حالا نمیبینن اکثریت پذیرش دانشگاهها با خانمهاست. هماهنگی که نباشه مدیریت که نباشه همینه یه جا میبینی نیروی متخصص دارن ولی بهونه مرد و زن میارن کار رو میدن به نااهلش .

  [پاسخ]

 21. تبسم گفت:

  سلام پس ما خانماچی؟؟؟؟؟؟؟شما که کسی نمیخاستید چرا دانشجوخانم میگیرید؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  [پاسخ]

 22. یاسین گفت:

  سلام من کارت پایان خدمتم رو تاریخ ۱/۸/۹۱ سادر میکنند ولی خدمتم ۱۰ مهر تمومه این چه قانونیه که من نمی تونم تو ازمون شرکت کنم روز بخوام جذب بشم کارتم رو تحویل میدم این چه ایرادی که تاریخ کارت باید مال شهریور باشه هاااا؟

  [پاسخ]

 23. masoud گفت:

  معافیت چشم پزشکی خیلی با معافیتهای دیگه فرق داره اصلا مگه طب صنعتی کارش چیه؟اگه می دونستم اینجوریه خوب میرفتم خدمت میکردم
  این کار یه جور بی عدالتیه

  [پاسخ]

 24. masoud گفت:

  سلام من نممیدونم چرا معافی نمیگیرن همه معافی ها که مثل هم نیستن از شما خواهش می کنم پیگیری کنین ممنون

  [پاسخ]

 25. علی گفت:

  سلام
  آیامدرک تعمیرونگهداری خودرو کاردانی مورد قبول شما مباشد
  ———–
  مدیر سایت : از خودشون باید سوال بکنید.

  [پاسخ]

 26. علیرضا گفت:

  راس میگه بنده ی خدا . حالا اگه جای خوش اب و هوایی هم بود باز یه چیزی!

  [پاسخ]

 27. حامد گفت:

  وووووووووواااااااااااااااااا دیــــــــــــــگه بگین اســــــــــتخداااااااام نمیکنین دیگه چرا بهونه میارین باید بومی شیم من از آذربایجان بیام اونجاااااااا میخوام خدمت کنم بومی یا غیر بومی چیکار دارین من شرایط سخت میپذیرم و میخوام استخدام بشم !من بی خبر نذارین..
  اینجا هم خنک هم خوبه ولی کار نیست اونجا گرم و شرایط سخت ولی کار هست !!!!!!!
  چی گفتم؟ چه ربطی داشت ؟ نمیدونم ولی یه ذره انصاف داشت باشین همین

  [پاسخ]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *