تمدید ثبت نام استخدام شرکت پالایش نفت بندرعباس

شهر های مورد نیاز :
تعداد مورد نیاز :
تاریخ انقضاء :
متن آگهی

آگهی استخدام شرکت پالایش نفت لاوان در سراسر کشور

شرکت پالایش نفت بندرعباس در نظر دارد بمنظور تأمین نیروی انسانی مورد نیاز خود در واحدهای مختلف عملیاتی و ستادی تعداد 200 نفر داوطلبان مرد واجد شرایط را استخدام نماید.

 • شهرهای مورد نیاز : هرمزگان
 • تعداد مورد نیاز : 200 نفر
 • شروع ثبت نام : 4 شهریور 91
 • تاریخ انقضا : 24 شهریور 91

——————————————————————————————————————————-

متن آگهی

شرکت پالایش نفت لاوان در نظر دارد بمنظور تأمین نیروی انسانی مورد نیاز خود در واحدهای مختلف عملیاتی و ستادی تعداد ۱۹۴ نفر داوطلبان مرد واجد شرایط را در مقاطع تحصیلی کاردانی و کارشناسی در رشته‌‌ها و گرایشهای مندرج در جدول ذیل از طریق برگزاری آزمون‌کتبی، مصاحبه فنی/ تخصصی، انجام معاینات طب صنعتی و گزینش بصورت قرارداد مدت معین در چارچوب قانون کار و تأمین اجتماعی دعوت به همکاری ‌نماید.

مقطع تحصيلي

رشته تحصيلي

گرايش

تعداد مورد نیاز

کارشناسی

مهندسي شيمي

صنايع پالايش، پتروشیمی، گاز، طراحی فرایند

15

مهندسي مكانيك

طراحی جامدات

8

مهندسي مكانيك

حرارت و سیالات

6

مهندسي مكانيك

تاسیسات حرارتی برودتی

2

مهندسی برق

قدرت

4

مهندسی برق

الکترونیک

2

مهندسي برق

کنترل

2

مهندسي مواد

متالوژي صنعتي، خوردگي و حفاظت از مواد

2

مهندسي عمران

عمران

2

مهندسی کامپیوتر

سخت افزار

2

مهندسی کامپیوتر

نرم افزار

2

حسابداري

كليه گرايشها

14

مديريت

مديريت بازرگاني

15

مهندسی ایمنی

2

مدیریت

مدیریت دولتی

11

علوم ارتباطات اجتماعي

علوم ارتباطات اجتماعي

1

جمع

90

کاردانی

شیمی

شیمی صنعتی، کاربردی، پالایش، پتروشیمی، صنایع شیمیایی

35

برق

قدرت، الکترونیک، کنترل

25

مکانیک

طراحی جامدات، حرارت و سیالات، تاسیسات

35

ایمنی صنعتی

15

جمع

110

جمع کل

200

 

1- شرايط عمومي داوطلبان

1-1-       تابعيت نظام جمهوري اسلامي ايران و متدين به دين مبين اسلام و يا يكي از اديان رسمي كشور

1-2-       عدم سوء پيشينه كيفري

1-3-       داشتن تندرستي و توانايي كامل جسماني به تأييد طب صنعتي بهداشت ودرمان صنعت نفت هرمزگان

1-4-       دارا بودن كارت پايان خدمت يا معافيت دائم غير پزشكي در زمان ثبت نام

1-5-       عدم اشتغال و تعهد خدمت در دستگاههاي دولتي و مراكز وابسته به آن و نهادهاي انقلابي

1-6-       سپردن تعهد نامه محضري مبني بر خدمت در شرکت پالایش محل استخدام به مدت 10 سال تمام

1-7-       داوطلبان جذب شده نبايد به صورت رسمي يا پيماني در استخدام واحدهاي تابعه صنعت نفت باشند.

1-8-         با توجه به اينكه جذب شدگان صرفاً جهت كار در پالايشگاه بندرعباس و لاوان جذب خواهند شد لذا امكان انتقال آنان به ساير واحدهاي وزارت نفت و ديگر ارگانهاي دولتي تحت هيچ شرايطي وجود ندارد.

2- شرايط اختصاصی برای داوطلبان متقاضی استخدام در شرکت پالایش نفت بندرعباس

داوطلبان متقاضی استخدام در شرکت پالایش نفت بندرعباس باید بومي استان هرمزگان باشند.

بومی استان هرمزگان به کسانی اطلاق می شود که دارای یکی از شرایط ذیل باشند:

1-               محل تولد یا محل صدور شناسنامه داوطلب استان هرمزگان باشد.

2-               حداقل دو مقطع تحصیلی (ابتدایی، راهنمایی و دبیرستان) را در استان هرمزگان طی کرده باشد.

3-               حداقل 5سال منتهی به تاریخ 1/6/1391 ساکن استان هرمزگان باشد. اخذ تائیدیه مبنی بر سکونت حداقل 5 سال از شورای محل الزامی است.

3- شرایط سنی برای متقاضیان استخدام در شرکت پالایش نفت بندرعباس

حداكثر سن متقاضیان با احتساب خدمت نظام وظیفه براي دارندگان مدرک كارداني 25سال و كارشناسي 28 سال تمام تا تاريخ انتشار آگهي است.

تبصره1: مدت سابقه كار معتبر و مرتبط با مدرك تحصيلي و شغل مورد نظر حداكثر به ميزان 3سال به سقف سني افزوده مي‌شود. (در صورت قبولی در آزمون کتبی ارائه گواهي سابقه كارمعتبر و پرداخت حق بيمه ايام مذكور الزامي است).

تبصره2: شرايط حداكثر سن در مورد خانواده‌هاي معظم شهدا، مفقودين و جانبازان از كارافتاده كلي غيرقادر به كار در صورت داشتن شرايط مندرج در آگهي حداكثر تا 3سال قابل افزايش مي‌باشد.

در هر حال و تحت هيچ شرايطي حداكثرسن با مراعات تبصره‌هاي فوق‌الذكر براي داوطلبان كه داراي سابقه كار مرتبط بوده و همچنين براي ايثارگران و خانواده‌ آنان در مقطع كارداني نبايستي بیشتر از 28 سال و كارشناسي نباید بیشتر از 31 سال باشد.

تذكر مهم: داوطلبان گرامي تنها مي توانند از يكي از تبصره‌هاي فوق‌الذكر درصورت داشتن شرايط لازم از آن استفاده نمايند.

4- مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام اینترنتی و مهلت ثبت نام

با توجه به اينكه مهلت ثبت‌نام آزمون استخدامی شرکت پالایش نفت بندرعباس در روز جمعه مورخ 17/6/1391 به پايان مي‌رسد، بر اساس هماهنگي‌‌های صورت گرفته، مهلت ثبت‌نام آزمون مذكور به مدت یک هفته و تا روز جمعه مورخ 24/6/1391 تمديد مي‌گردد. لذا داوطلبان متقاضي ثبت‌نام در آزمون مذكور مي‌توانند با مراجعه به سايت ثبت نام به نشاني www.karasa.ir  نسبت به ثبت‌نام و دریافت اطلاعات بیشتر اقدام نمايند.

1-    ثبت تكميل مشخصات و اطلاعات خواسته شده مطابق با فرم موجود وب سایت www.karasa.ir به طور صحيح و دقيق و دريافت كد رهگيري پس از اتمام مراحل ثبت نام اينترنتي ضروري مي باشد

2-    فایل عکس اسکن شده:  متقاضی می‌بایست یک قطعه عکس پرسنلی 4×3 خود را با حجم کمتر از 40کیلوبایت اسکن نموده و فایل آن را از طریق برنامه ثبت نام اینترنتی ارسال نماید.

3-    فایل اسكن صفحه اول شناسنامه با حجم کمتر از 80 كيلوبايت.

4-    واریز مبلغ 000/250 ریال (دویست و پنجاه هزار ریال) بعنوان حق ثبت نام بصورت پرداخت بانکی به حساب شماره 20/1563968 بانک ملت شعبه نخل بندرعباس (قابل واریز از تمامی شعب بانک ملت) بنام درآمدهای اختصاصی دانشگاه هرمزگان. ضمناً در موقع ثبت نام باید اسكن فيش واريزي پيوست گردد كه حجم فایل آن نبايد بيشتر از 80 كيلوبايت باشد. نام پرداخت کننده فیش واریزی باید با نام متقاضی شرکت در آزمون یکی باشد. همچنین ارائه اصل فیش واریزی در هنگام برگزاری آزمون الزامی است.

5-    فایل اسكن مدرك تحصيلي داوطلب كه نبايد بيشتر از 80 كيلوبايت باشد

تذکر۱: ثبت نام نهایی منوط به تکمیل کلیه مراحل و دریافت کد رهگیری از سیستم می باشد. پس از تائید نهایی اطلاعات قابل تغییر نبوده و امکان ثبت نام مجدد نیز وجود ندارد، لذا در تکمیل فرم درخواست در سامانه اینترنتی مذکور دقت لازم معمول گردد.

تذکر۲: لازم به ذکر است هر داوطلب تنها امکان یک بار ثبت نام و انتخاب فقط یک رشته شغلی را دارد ضمناً ثبت نام به صورت ناقص یا به نحو غیر از ثبت نام از طریق سامانه اینترنتی مذکور مورد قبول نبوده و وجوه پرداختی به هیچ وجه مسترد نمی گردد.

 

5- زمان توزيع كارت ورود به جلسه

كارت ورود به جلسه آزمون كتبي از روز يكشنبه مورخ 23/7/91 لغايت چهارشنبه 26/7/91 از طریق سامانه اینترنتی سایت www.karasa.ir قابل دریافت خواهد بود.

6- زمان و محل برگزاري آزمون

تاريخ برگزاري آزمون هر داوطلب در يكي از روزهای پنجشنبه يا جمعه مورخ 27/7/1391 و 28/7/1391 در شهر بندرعباس می باشد. حوزه برگزاری آزمون در کارت ورود به جلسه داوطلبین قید خواهد شد.

 7- مواد آزمون عبارتند از :

آزمون عمومی و تخصصی بصورت چهارگزينه اي و با احتساب نمره منفي براي پاسخ هاي نادرست برگزار مي گردد. مواد آزمونهای عمومی و اختصاصی در سایت ثبت نام به آدرس www.karasa.ir ذکر شده است.

تذكرات لازم:

 •  دانشجویان ترم آخر سال تحصیلی ۹۱-۹۰ که حداکثر تا پایان شهریورماه سال ۹۱ فارغ التحصیل می گردند می توانند جهت انجام مراحل جذب ثبت نام نمایند. در صورت قبولی در آزمون کتبی، این قبیل متقاضیان می بایست تصویر مدرک تحصیلی خود را به همراه سایر مدارک مورد نیاز تحویل نمایند.
 • هر داوطلب صرفا حق انتخاب یک شرکت (شرکت پالایش نفت بندرعباس یا شرکت پالایش نفت لاوان) را برای استخدام دارا بوده و پس از ثبت نام و حضور در آزمون تحت هیچ شرایطی و به هیچ عنوان شرکت محل خدمت داوطلب تغییر نخواهد کرد. لذا لازم است متقاضیان استخدام در انتخاب شرکت مورد نظر برای اشتغال نهایت دقت را مبذول نمایند چرا که کلیه اقدامات مربوطه تا انتهای فرایند بر همین اساس انجام خواهد شد.
 • به مدارك ارسالي توسط دارندگان مدارك تحصيلي كمتر يا بالاتر از مقاطع تحصيلي ليسانس و كارداني در رشته‌هاي تحصيلي اعلام شده و همچنين به مدارك معادل ترتيب اثر داده نخواهد شد.
 • مسئوليت ناشي از عدم رعايت دقيق ضوابط و شرايط اعلام شده در متن آگهي و يا ارسال مدارك بصورت ناقص برعهده داوطلب خواهد بود و در هر مرحله از مراحل آزمون، مصاحبه و جذب محرز شود داوطلب به اشتباه يا به عمد اطلاعات خلاف واقع داده و يا فاقد شرايط مندرج در آگهي است، از انجام مراحل بعدي محروم گرديده و در صورت صدور حكم استخدامي، حكم مزبور لغو و بلااثر مي گردد.
 • وجوه پرداختی به هیچ وجه مسترد نمی گردد.
 • نتایج آزمون کتبی به صورت دو تا سه برابر ظرفیت اعلام خواهد شد. لذا كسب حد نصاب نمره لازم در آزمون کتبی هيچگونه حق استخدامي ايجاد نمي‌كند و انتخاب نهائي پذيرفته شدگان آزمون پس از طي مراحل مصاحبه تخصصي، معاینات طب صنعتی، گزينش عمومی و با رعايت اولويت هاي مقرر صورت مي پذيرد.
 • مدارك تحصيلي فارغ التحصيلان دانشگاه آزاد اسلامي در صورت پذيرفته شدن در آزمون کتبی بايستي به تأييد سازمان مركزي دانشگاه مذكور برسد.
 • ارائه ارزشنامه مدرک تحصیلی مأخوذه از خارج از کشور صادره توسط اداره کل دانش آموختگان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری برای فارغ التحصیلان دانشگاههای خارج از کشور الزامی است.
 • مدرک تحصیلی فارغ التحصیلان دانشگاه جامع علمی کاربردی صرفاً پس از گذراندن آزمون جامع آن دانشگاه توسط داوطلبان قابل قبول خواهد بود.
 • مدارک تحصیلی فارغ التحصیلان دانشگاه پیام نور می بایست از طریق سازمان مرکزی پیام نور صادر گردیده باشد.
 •   داوطلبان استخدام می بایست با آخرین مدرک تحصیلی اخذ شده در آزمون‌های استخدامی شرکت نمایند. بدیهی است در صورتیکه در هر یک از مراحل استخدام مشخص شود داوطلب دارای مدرک تحصیلی بالاتر( با تاریخ اخذ قبل از آزمون کتبی) بوده ادامه سایر اقدامات مربوط به جذب متوقف و موضوع استخدام وی منتفی خواهد شد.
 • مدارک داوطلبانی که تاریخ فراغت از تحصیل یا تاریخ پایان خدمت نظام و یا کارت معافیت دائم آنان بعد از تاریخ 31/6/91 باشد به هیچ عنوان مورد پذیرش قرار نمی گیرد.
 • در صورت قبولی در آزمون کتبی ارائه مداركی دال بر ايثارگري از مراجع ذيربط الزامی است.
 • در صورت قبولی در آزمون کتبی ارائه مداركی دال بر فرزند كارمندان (شاغل، بازنشسته، فوت شده ناشي از كار يا عادي) صنعت نفت از مراجع ذيربط الزامی است.
 • دارا بودن مدرک تحصیلی و یا گواهی فراغت از تحصیل که در آن مقطع، رشته و گرایش تحصیلی، و تاریخ فراغت از تحصیل ذکر شده باشد الزامی است. (گواهی تحصیلی یا لغو معافیت تحصیلی صادره برای حوزه نظام وظیفه و یا گواهي‌هاي صادره توسط دانشگاهها مبني بر اعلام واحدهاي گذرانده شده مورد پذیرش نخواهد بود).
 •  داوطلبان مي‌توانند در صورت نياز به كسب اطلاعات بيشتر به سايت ثبت نام مراجعه و يا در ساعات اداری منحصرا با شماره تلفن: 3553363-0761 (دانشگاه هرمزگان) تماس حاصل نمايند.
 • شرکت پالایش نفت بندرعباس و لاوان هیچ گونه تعهدی در قبال جذب نفرات ذخیره نخواهد داشت. درصورت انصراف نفر اصلی و نیاز از فرد ذخیره دعوت بکار خواهد شد.

 مديريت اداری و آموزش شرکت پالایش نفت بندرعباس

 

 

اطلاعات تماس
نشانی :
تلفن :
وبسایت :
عضویت در کانال تلگرام سایت استخدامی www.estekhdami.org
جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید
هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.
دیدگاه ها
حامد
۱۶:۲۳ ~ ۱ شهریور ۱۳۹۱

وووووووووواااااااااااااااااا دیــــــــــــــگه بگین اســــــــــتخداااااااام نمیکنین دیگه چرا بهونه میارین باید بومی شیم من از آذربایجان بیام اونجاااااااا میخوام خدمت کنم بومی یا غیر بومی چیکار دارین من شرایط سخت میپذیرم و میخوام استخدام بشم !من بی خبر نذارین..
اینجا هم خنک هم خوبه ولی کار نیست اونجا گرم و شرایط سخت ولی کار هست !!!!!!!
چی گفتم؟ چه ربطی داشت ؟ نمیدونم ولی یه ذره انصاف داشت باشین همین

[پاسخ]

علیرضا
۰۷:۴۸ ~ ۵ شهریور ۱۳۹۱

راس میگه بنده ی خدا . حالا اگه جای خوش اب و هوایی هم بود باز یه چیزی!

[پاسخ]

علی
۱۳:۴۶ ~ ۵ شهریور ۱۳۹۱

سلام
آیامدرک تعمیرونگهداری خودرو کاردانی مورد قبول شما مباشد
———–
مدیر سایت : از خودشون باید سوال بکنید.

[پاسخ]

masoud
۱۰:۰۳ ~ ۶ شهریور ۱۳۹۱

سلام من نممیدونم چرا معافی نمیگیرن همه معافی ها که مثل هم نیستن از شما خواهش می کنم پیگیری کنین ممنون

[پاسخ]

masoud
۱۰:۱۲ ~ ۶ شهریور ۱۳۹۱

معافیت چشم پزشکی خیلی با معافیتهای دیگه فرق داره اصلا مگه طب صنعتی کارش چیه؟اگه می دونستم اینجوریه خوب میرفتم خدمت میکردم
این کار یه جور بی عدالتیه

[پاسخ]

یاسین
۱۷:۵۵ ~ ۷ شهریور ۱۳۹۱

سلام من کارت پایان خدمتم رو تاریخ 1/8/91 سادر میکنند ولی خدمتم 10 مهر تمومه این چه قانونیه که من نمی تونم تو ازمون شرکت کنم روز بخوام جذب بشم کارتم رو تحویل میدم این چه ایرادی که تاریخ کارت باید مال شهریور باشه هاااا؟

[پاسخ]

تبسم
۱۱:۳۶ ~ ۱۱ شهریور ۱۳۹۱

سلام پس ما خانماچی؟؟؟؟؟؟؟شما که کسی نمیخاستید چرا دانشجوخانم میگیرید؟؟؟؟؟؟؟؟؟

[پاسخ]

مهرداد
۰۰:۲۰ ~ ۱۲ شهریور ۱۳۹۱

به امید پیروزی

[پاسخ]

هدیه
۱۱:۵۵ ~ ۱۲ شهریور ۱۳۹۱

سلام واقعا راست میگین؟ مسخره کردن. هر چی استخدام درست و حسابی هست آقا. حالا نمیبینن اکثریت پذیرش دانشگاهها با خانمهاست. هماهنگی که نباشه مدیریت که نباشه همینه یه جا میبینی نیروی متخصص دارن ولی بهونه مرد و زن میارن کار رو میدن به نااهلش .

[پاسخ]

رضا
۰۹:۱۵ ~ ۱۳ شهریور ۱۳۹۱

سلام برای شرکت در استخدامی همه معافیتها نمی تونن یا بعضی ازمعافیت ها؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟///////

[پاسخ]

علی
۱۶:۳۵ ~ ۱۳ شهریور ۱۳۹۱

سلام میخواستم بدونم سن 26سال مورد شما میباشد یافقط همان 25سال مرسی
———-
مدیر سایت : من بارها در اغلب نظرات به دوستان عزیزمون گفتم که سوالاتی رو که در مورد نحوه استخدام و آگهی ها دارید از خودشون بپرسید.

[پاسخ]

علی
۱۱:۲۱ ~ ۱۶ شهریور ۱۳۹۱

سلام
مرس ازراهنمایی شما

[پاسخ]

مریم
۱۲:۳۹ ~ ۱۶ شهریور ۱۳۹۱

آخه چرااااااااااا واسه برق خانم نمی خواااااااااااااااااان؟ :-(

[پاسخ]

روژین
۱۳:۳۰ ~ ۱۷ شهریور ۱۳۹۱

ای خدااااااااااااااااااااااااااااااا
اخه چرا باید این قد ظلم بشه در حق خانما؟تا کی اخه؟

[پاسخ]

masoud
۲۱:۲۹ ~ ۱۷ شهریور ۱۳۹۱

رشته مهندسی تکنولوژی جوشکاری صنعتی(مهندسی مواد) با این همه تبلیغات کجای استخدامیها قرار داریم،اگه این رشته توهیچ شرکت ارگانی تعریف نشده که بنده به همشون مراجعه کردم دلیل ارائه این رشته به دانشگاهها چیه؟
————
مدیر سایت : استخدامی ذوب آهن اصفهان مهندسی مواد لیسانس، مدرک فوق دیپلم و همین طور دیپلم استخدامی داره یه نگاهی به اون بندازید ببینید رشته شمارو میخواد!
http://www.estekhdami.org/%D8%A7%D8%B7%D9%84%D8%A7%D8%B9%DB%8C%D9%87-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%AE%D8%AF%D8%A7%D9%85%DB%8C-%D8%B4%D8%B1%DA%A9%D8%AA-%D8%B0%D9%88%D8%A8-%D8%A2%D9%87%D9%86-%D8%A7%D8%B5%D9%81%D9%87%D8%A7%D9%86#more-4124

[پاسخ]

محمد
۱۵:۲۲ ~ ۱۸ شهریور ۱۳۹۱

لطفا سن استخدام 30 سال به بالا بزنیداگه امکان داره باتشکر

[پاسخ]

محمد
۱۵:۲۴ ~ ۱۸ شهریور ۱۳۹۱

سلام اگه میشه سن استخدام را 30 و31 ساله کنید.باتشکرازمدیریت

[پاسخ]

سام
۱۰:۲۳ ~ ۱۹ شهریور ۱۳۹۱

با سلام وخسته نباشید
من مدرکم بهمن میگیرم /شاگرد اول دانشگاه هم هستم …. امکانش هست قبول شدم یک تبصره بذارن

[پاسخ]

کمالی
۰۰:۴۱ ~ ۲۱ شهریور ۱۳۹۱

سلام
بنده بومی هستم مدرکم فوق دیپلم کامپیوتره
یه کاری به ما نمیدی
خدا شاهده خیلی گرفتارم حاضرم شب و روز براتون کار کنم
خواهشا یه کاری دست ما هم بدین

[پاسخ]

maher
۱۵:۵۴ ~ ۲۲ شهریور ۱۳۹۱

سلام بنده هم بومی هستم ومدرک فوق دیپلم مکانیک خودرو @راستی چرا شرکت نفت مکانیک خودرو نمیخواد کلیه گرایش مکانیک گرفته جز خودرو .8ماه که مدرکم رو گرفتم ولی متاسفانه کار نیست واکثر شرکتها سابقه کار میخواد این همه درس خوندیم اخرشم میگن سابقه کار .موندم چکارکنم لطفا راهنماییم کنید تا یه جا استخدام شم

[پاسخ]

سعید
۲۲:۳۵ ~ ۴ مهر ۱۳۹۱

سلام خسته نباشید من ۲۱سالم هست وبومی استان هرمزگان هستم بچه شهرستان میناب وبه شدت دنبال ونیازمند شغلی هستم .بعضی که فکر میکنن جنوب جار ریخته ومیگن از ازربایجان میخوان بیان ولی بومی نیستن و واب وهوا واین حرفا. بهتون میگم جونای هرمزگان بیکارن برای مثال میناب کوچه خونه ما کم کم ۱00نفری بیکار هستن .مدرک .دیپلم .فوق دیپلم.لیسانس.

[پاسخ]

علي
۱۸:۱۴ ~ ۱۳ آذر ۱۳۹۱

سلام حالا كه نتيجه ها رو زدن.چرا بندر عباس چند برابر ظرفيت اعلام نكرده .لاوان 3 برابر ظرفيت اعلام كرده؟؟!!!!!!

[پاسخ]

شایان
۰۰:۳۳ ~ ۳۰ مرداد ۱۳۹۲

سلام.من 25 ساله بندر هستم.خیرسرم ارشد مواد از امیر کبیر دارم.تازه هم تموم کردم سابقه کار ندارم این مسئولین محترم میشه بگن من کی باید کار میکردم که الان سابقه کار داشته باشم ؟ اصلا کی بیکار بودمو کار نکردم؟
واقعا بی انصافن

[پاسخ]

پخ
۰۹:۴۴ ~ ۵ مهر ۱۳۹۲

آقا علیرضاشمابچسب به منطقه ی خوش آب وهوای خودت……..
اگه جاش خوب نیست میای چیکارمابه گرمامون راضیم خدابه شما آب وهوای خوب داد به نفت وگاز و مزایای دیگه …..

[پاسخ]

یونس
۲۱:۴۳ ~ ۱۳ دی ۱۳۹۲

سلام خسته نباشید خدا قوت
درسته حق با بومی اون منظقه ن بخصوص هرمزگان که شرایط آب وهوایی درستی نداره وباوجودی که یکی از استانهای صنعتی کشورمونه وهنوز مردم هرمزگان سختی های زیادی تحمل کردن واولویت با اوناست ولی یه درصدی هم برا غیر بومی ها هم بزارن خب خداروشکر کشورمون تحصیل کرده کم نداره
به فکر جوونا باشید
به امید سربلندی کشورمون

[پاسخ]

عليرضا
۱۱:۰۸ ~ ۲۸ فروردین ۱۳۹۳

احتراما ضمن اعلام مراتب قدرداني از زحمات و تلاش خستگي ناپذير شما … اينجانب داراي مدرك كارشناسي مكانيك و داراي مدرك كارشناسي ارشد مديريت بازرگاني … اشنا به كارهاي فني از جمله … تاسيسات . مكانيك . برق . الكترونيك . سرويسكاري . مونتاژ. ساخت دستگاه و … با رزومه كاري تاييد شده … خواهشمن است موردي بابت كار بود در خدمت شما هستم

[پاسخ]

آناهیتا
۱۴:۲۴ ~ ۲۲ تیر ۱۳۹۳

سلام ، پس خانوما چی ؟ : (((((((((

[پاسخ]

محمدرضا
۱۳:۵۱ ~ ۱۹ تیر ۱۳۹۴

سلام رشته مهندسی نفت (بهره‌برداری) میتونه تو ازآزمون شرکت کنه? چون گرایش بهره بهره‌برداری قبلا زیر گروه مهندسی شیمی بوده

[پاسخ]