خانه » استخدام در استان تهران » آگهی استخدام شرکت هتل های بین المللی پارسیان

آگهی استخدام شرکت هتل های بین المللی پارسیان

متن آگهی:

شرکت هتل های بین المللی پارسیان با همکاری شرکت آموزش مطالعات و مشاوره سیاحتی گردشگران بنیاد جهت تکمیل ظرفیت و تقویت نیروی انسانی واجد شرایط مورد نیاز هتل های تابعه تهران، از افراد متعهد و متخصص ساکن شهر تهران برای مشاغل مورد نیاز در فهرست مندرج در سایت شرکت آموزش، مطالعات و مشاوره سیاحتی گردشگران بنیاد؛ به آدرس: www.instroct.ir دعوت به همکاری می نماید.

h1 h2لینک آگهی در سایت آگهی دهنده

اطلاعات تماس

کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

۱ دیدگاه تاکنون.

  1. سعید احمدی گفت:

    آسامی پذیرفته شده گان

    [پاسخ]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *