خانه » آگهی های زیر مجموعه » آگهی استخدام شرکت مترو اصفهان

آگهی استخدام شرکت مترو اصفهان

متن آگهی:

شرکت مترو منطقه اصفهان به منظور تکمیل کادر خود از واجدین شرایط مرد ثبت نام می نماید دارا بودن مدرک تحصیلی دیپلم یا فوق دیپلم در رشته های برق و مکانیک و یا گرایش های مرتبط دارا بودن گواهینامه پایه یک راهنمایی و رانندگی مهلت ثبت نام فقط تا تاریخ ۹۳/۱۱/۳۰ می باشد.

شرایط عمومی:

الف: تابعیت و اعتقاد به جمهوری اسلامی ایران

ب: گذراندن مراحل گزینش و استخدامی شرکت مترو منطقه اصفهان.

ج: نداشتن سوء پیشینه و عدم اشتهار به فساد اخلاقی .

د: دارا بودن کارت پایان خدمت نظام وظیفه یا داشتن معافیت دائم غیر پزشکی.

شرایط اختصاصی:

الف : ساکن شهر اصفهان

ب: داشتن حداقل سن ۲۱ سال و حداکثر سن برای دیپلم ۲۵ و فوق دیپلم ۲۷ سال.

چ: دارا بودن حداقل مدرک تحصیلی دیپلم در یکی از رشته های برق، مکانیک و یا گرایش های مرتبط، و یا دیپلمه های دارای گواهینامه مهارت فنی برق و مکانیک و گرایش های مرتبط مورد تایید سازمان فنی حرفه ای وزارت کار (به استثناء دیپلمه های کار و دانش)

خ : داشتن دید (۱۰/۱۰) با چشم غیر مسلح در هر دو چشمج: داشتن گواهینامه پایه یک راهنمایی و رانندگید: عدم ابتلا به هر میزانی از کورنگی ، اختلالات محوری چشم، اختلال در دید بعد و عمیق، شب کوری، اختلالات قرنیه، ضعف یا نقص در عضلات چشم و تمامی اختلالات بینایی که توانایی ایجاد اشکال را در عملکرد شغلی دارا می باشند.

ه : عدم ابتلا به بیماری و یا اختلالاتی که موجب محدودیت حرکت در اندام های فوقانی، تحتانی و سروگردن گردیده و یا موجب اختلال در عملکرد مناسب شغلی می گردد. کلیه نواقص بدون علامت و یا علامتدار ستون فقرات که توانایی ایجاد اختلال در عملکرد شغلی را داشته باشد.

و : نداشتن نقص شنوایی بر اساس تست های کلینیکی و پاراکلینیکی تخصصی (آستانه شنوایی حسی، عصبی و هدایتی در تمام فرکانسها تا ۲۰ دسی بل).

ز: عدم اعتیاد و سو مصرف به مواد مخدر و یا روانگردان.ح: عدم ابتلا به هر میزانی از بیماریهای عصبی و روانی، اختلالات خلقی و شخصیتی، اختلالات اضطرابی، روان پریشی، شبه جسمی. ( هر گونه اختلال اعصاب و روان می تواند بر اساس تست های تخصصی به صلاحدید روانپزشک تشخیص داده شود.)

ط: عدم ابتلا به بیماری های قلبی، اختلالات متابولیک،اندوکرین (به خصوص تیرویید)، تنفسی، مغز و اعصاب، خونی، داخلی به خصوص ( فشار خون و قند خون)، ارولوژی و نفرولوژی، اختلالات اتو ایمیون و بافت همبند، ژنتیک، مشکلات گفتاری و ادراکی و ارتباطی و هرگونه اختلالی که موجب اشکال در عملکرد شغلی گردد.

ی: تست های پاراکلینیک مورد نیاز شامل انجام آزمایش کامل (خون، ادرار،مدفوع) اودیومتری، اپتومتری، اسپیرومتری، گرافی (گردنی، سینه ای، کمری) نوار قلبی، نوار مغزی ( نتیجه تست اول معتبر بوده و نتایج بعدی آنرا نقض نمی نماید)

ک: دارا بودن قد حداقل ۱۷۰ سانتیمتر و حداکثر ۱۸۵ سانتیمتر و وزن متناسب با قد (BMI بین ۲۰ تا ۳۰)

ل: تایید در معاینات عمومی طب کارتبصره: شرایط بالا و صحت و سلامتی پزشکی متقاضی را پزشکان متخصص و مورد اعتماد شرکت یا سازمان مربوطه احراز می کنند.

جهت ثبت نام اینجا کلیک نمایید

کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

۱ دیدگاه تاکنون.

  1. درمونده گفت:

    پس مدارگ بالاتر چی؟ لیسانس و فوق لیسانس و… باید بیکار باشن؟؟

    [پاسخ]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *