خانه » استخدام در استان تهران » آگهی استخدام شرکت فعال در زمینه پیمانکاری نفت، گاز و پتروشیمی

آگهی استخدام شرکت فعال در زمینه پیمانکاری نفت، گاز و پتروشیمی

متن آگهی:

یک شرکت فعال در زمینه پیمانکاری نفت، گاز و پتروشیمی از میان واجدین شرایط ذیل جهت پروژه بندر عباس دعوت به همکاری می نماید.

  1. مدیر اداری و مالی / دارای لیسانس حسابداری با حداقل ۷ سال سابقه کار و ترجیحا آشنا به سیستم نرم افزار های مالی رایورز و ساکن بندر عباس
  2. مدیر انبار

از متقاضیان در خواست می شود سوابق خود را به پست الکترونیکی seicoir@gmail.com یا به شماره فاکس ۲۲۲۲۷۵۷۱ -۰۲۱ ارسال نمایند.

اطلاعات تماس

  • تلفن: ۲۲۲۲۷۵۷۱ -۰۲۱
  • ایمیل: seicoir@gmail.com
کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *