خانه » استخدام در استان تهران » آگهی استخدام شرکت صنایع پنتان شیمی

آگهی استخدام شرکت صنایع پنتان شیمی

متن آگهی:

شرکت صنایع پنتان شیمی فعال  درزمینه ساخت تجهیزات صنایع نفت برای تکمیل نیروی انسانی خود در دفتر تهران ( شهرک غرب ) از متقاضیان زیر دعوت به همکاری می نماید .

  •  ردیف ۱ – کارشناس بازاریابی ، مهندس شیمی ، حداقل پنج سال سابقه کار مفید در صنایع نفت ، ترجیحا فوف لیسانس مدیریت اجرایی ، مدیریت بازاریابی و فروش
  • ردیف ۲- کارشناس فروش ، مهندسی شیمی ، حداقل دو سال سابقه فروش و تجهیزات در صنایع نفت
  • ردیف ۳- نقشه کش صنعتی ، فوق دیپلم مکانیک ،  نقشه کشی ، حداقل پنج سال سابقه کار مفید در صنایع نفت ، مسلط به نقشه کشی ، زبان انگلیسی و استاندارد های مربوطه

علاقمندان می توانند رزمه خود را ظرف یک هفته یک هفته از تاریخ آگهی به آدرس الکترونیکی زیر ارسال نمایند .ضمنا داشتن تسلط به زبان انگلیسی و نرم افزار های مربوط به هر رشته ضروری می باشد .

درج ردیف شغلی در درزمه ارسالی می باشد .

داشتن حداقل سابقه کار مرتبط الزامی می باشد :

آدرس ایمیل: job@pentanechem.com

اطلاعات تماس

کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *