خانه » استخدام در استان تهران » آگهی استخدام شرکت صنایع مس شهید با هنر (سهامی عام)

آگهی استخدام شرکت صنایع مس شهید با هنر (سهامی عام)

متن آگهی:

استخدام کارشناس حسابرسی داخلی

شرکت صنایع مس شهید با هنر (سهامی عام) در دفتر تهران برای تکمیل کادر واحد حسابرسی داخلی خود از واجدین شرایط به شرح ذیل دعوت به همکاری می نماید لذا از کلیه متقاضیان فارغ التحصیل در رشته زیر درخواست می شود به آدرس www.csp.ir  مراجعه فرم مربوطه را تکمیل و تصویر مدارک خواسته شده را تا تاریخ ۹۴/۱۲/۲۹ به آدرس email:employment@csp.ir  ارسال نمایند.

شرایط و رشته های تحصیلی مورد نیاز:

ردیف

عنوان شغل

تعداد

مدرک تحصیلی

توضیحات

جنسیت

شرایط و مدارک لازم

۱

کارشناس حسابرسی داخلی

یک نفر

حسابداری

 مرد

سابقه کار اولویت محسوب می شود متولدین سال ۱۳۶۰ به بعد فرم تکمیل شده پرسشنامه استخدامی ، کپی مدرک تحصیلی، کارت پایان خدمت یا معافیت غیر پزشکی ، ارائه کامل رزومه کاری و درج مشخصات

روابط عمومی شرکت صنایع مس شهید باهنر

اطلاعات تماس

  • ایمیل: 1 نفر
  • وبسایت: csp.ir
کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *