خانه » استخدام در استان کرمان » آگهی استخدام شرکت سیمرغ واحد کرمان

آگهی استخدام شرکت سیمرغ واحد کرمان

متن آگهی:

شرکت سیمرغ واحد کرمان جهت به منظور تکمیل کادر کارکنان مزرعه شماره ۲ واقع در منطقه گلزار بردسیر در نظر دارد یک نفر دامپزشک مرد با حداکثر سن ۲۸ سال به صورت قرار دادی استخدام نماید.

متقاضیان می توانند برای دریافت و تکمیل فرم مربوطه به همراه تصویر مدارک خود شامل (مدرک تحصیلی،کارت پایان خدمت ، کارت ملی و شناسنامه )از تاریخ درج آگهی به مدت ۷ روز به امور اداری شرکت واقع در : خیابان امام خمینی- نبش کوچه ۲۷- ساختمان سیمرغ  مراجعه فرمایند.

 

اطلاعات تماس

  • نشانی: خیابان امام خمینی- نبش کوچه ۲۷- ساختمان سیمرغ
کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *