خانه » آگهی های زیر مجموعه » آگهی استخدام شرکت تعاونی خدمات پشتیبانی و اداره صنعت برق خلیج فارس

آگهی استخدام شرکت تعاونی خدمات پشتیبانی و اداره صنعت برق خلیج فارس

متن آگهی:

به اطلاع می رساند شرکت تعاونی خدمات پشتیبانی و اداره صنعت برق خلیج فارس در نظر دارد به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود به تعداد ۲۵ نفر نیروی انسانی از طریق برگزاری آزمون ، تست ورزش و انجام مصاحبه ، نسبت به شناسایی افراد واجد شرایط جهت انجام کار موقت در شهرستانهای تابعه استان هرمزگان برای شغل نگهبانی با شرایط ذیل اقدام نماید .

شایان ذکر است با توجه به پذیرفته شدن ۳ برابر ظرفیت ، قبولی در آزمون کتبی به منزله تایید داوطلب جهت استخدام نمی باشد و پس از انجام تست ورزش و مصاحبه پذیرفته شدگان نهایی مشخص خواهند شد .

شرایط داوطلبان:

حداکثر سن ۲۵ سال (تبصره: در صورت داشتن سابقه مرتبط مدت سابیقه بر حسب سوابق پرداخت حق بیمه به سثق سنی افزوده می شود. همچنین مدت انجام خدمت سربازی نیز حداکثر به مدت ۲۴ ماه به سقف سنی افزوده خواهد شد.)

داشتن کارت پایان خدمت و یا معافیت دائم (غیر پزشکی)

داشتن مدرک دیپلم (دارندگان مدارک بالاتر مجاز به ثبت نام نمی باشند و از استخدام ایشان جلوگیری می شود).

برخورداری از سلامت کامل جسمانی و روانی

عدوم سوء پیشینه کیفری

بومی بودن در شهرستان محل خدمت الزامی است.

مدارک مورد نیاز:

کپی شناسنامه، کارت ملی، کارت پایان خدمت سربازی یا معافیت و مدرک تحصیلی، دو قطعه عکس ۳ در ۴، مبلغ ۱۵۰۰۰۰ ریال که بصورت الکترونیکی درون سایت ثبت نام پرداخت می باشد.

متقاضیان شرکت در آزمون می بایست جهت ثبت نام و ارائه مدارکخواسته شده به سایت مجتمع آموزش عالی اصفهان به آدرس tbh.iheari.ir مراجعه نمایند. تاریخ برگزاری آزمون ۱۳۹۵/۰۳/۰۷، کارت ور.ود به جلسه از ۱۳۹۵/۰۳/۰۴ از طریق همان سایت اعلام خواهد شد.

مفاد آزمون:

زبان عمومی، مبانی کامپیوتر،  اطلاعات سیاسی و اجتماعی و مبانی قانونی، توانمندی های ذهنی (هوش)، ادبیات فارسی، معارف اسلامی.

مهلت ثبت نام از تاریخ ۹۵/۰۲/۰۲ تا مورخه ۹۵/۰۲/۲۹ می باشد.

محل برگزاری آزمون در شهر بندرعباس و آدرس آن بر روی کارت ورود به جلسه قید خواهد شد.

ردیف استان شغل تعداد نیروی مورد نیاز محل خدمت
۱ هرمزگان نگهبان ۱۲ شهرستان بندرعباس
۲ هرمزگان نگهبان ۶ شهرستان بندر لنگه بخش شیبکوه (پست ۲۳۰ رستاق)
۳ هرمزگان نگهبان ۴ شهرستان جاسک
۴ هرمزگان نگهبان ۳ بخش سندرک

 

جهت مشاهده شرایط آگهی اینجا کلیک کنید

جهت ثبت نام اینجا کلیک کنید

اطلاعات تماس

کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *