خانه » استخدام در استان کرمان » آگهی استخدام شرکت بابک مس ایرانیان

آگهی استخدام شرکت بابک مس ایرانیان

متن آگهی:

شرکت بابک مس ایرانیان (سهامی خاص) در نظر دارد از بین دارندگان مدرک تحصیلی کارشناسی مهندسی صنایع با مشخصات ذیل یک نفر مرد را جهت همکاری در دفتر کرمان این شرکت ،از طریق بررسی رزومه تحصیلی و سوابق اجرایی به صورت قرارداد موقت بکارگیری نماید.

لذا متقاضیان می توانند رزومه تحصیلی و کاری به همراه مشخصات کامل و شماره تماس خود راحداکثر تا تاریخ ۱۳۹۵/۹/۴ به آدرس ایمیل m.shafiee@ibhco.com ارسال نمایند.

رشته تحصیلی  سابقه کار  محل کار تعداد مورد نیاز
 مهندس صنایع  حداقل ۵ سال سابقه مرتبط دفتر بازرگانی مس ایرانیان( کرمان)  ۱ نفر

اطلاعات تماس

  • ایمیل: m.shafiee@ibhco.com
کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *