خانه » استخدام در استان یزد » آگهی استخدام شرکت اعتماد کالا

آگهی استخدام شرکت اعتماد کالا

متن آگهی:

شرکت اعتماد کالا ( پخش کاشی و سرامیک ) واقع در شهر یزد  در نظر دارد جهت تکمیل کادر پرسنلی خود، از بین متقاضیان واجد شرایط ذیل ، افرادی را با شرایط حقوقی قانون کار و بیمه تأمین اجتماعی گزینش نماید.

 ۱-       کارشناس ارشد بازاریابی با روابط عمومی عالی حداقل ۲سال سابق کار مفید و باتجربه ، فوق لیسانس در رشته های مدیریت بازرگانی و مدیریت اجرایی ۳ نفر خانم

۲-      کارشناس فروش با روابط عمومی عالی حداقل ۲سال سابق کار مفید و باتجربه، حداقل لیسانس در رشته های مدیریت بازرگانی و مدیریت اجرایی، صنایع واقتصاد ۳ نفر خانم

۳-      مدیر فروش با روابط عمومی عالی حداقل ۲سال سابق کار مفید و باتجربه، حداقل لیسانس در رشته های مدیریت صنعتی و مدیریت اجرایی ۳ نفر خانم

۴-      حسابدار حداقل ۲ سال سابقه کار مفید و با تجربه، آشنا به برنامه حسابداری همکاران سیستم، ۳نفر خانم

 

 متقاضیان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام حداکثر تا مورخ ۰۵/۱۰/۹۲ به جزء روزهای ۵شنبه با تلفن ۶۲۸۶۴۲۴-۰۳۵۱   وهمراه ۰۹۱۳۲۵۸۲۸۴۶ تماس ویا به آدرس یزد خیابان مسکن و شهرسازی خیابان رهبر کوچه ۲۵ رهبر پلاک ۱۰ مراجعه نمایند.

ساعت تماس یا مراجعه ۱۷  الی۲۰ به جزء روزهای ۵شنبه

اطلاعات تماس

  • نشانی: یزد -خیابان مسکن و شهرسازی -خیابان رهبر -کوچه 25 رهبر -پلاک 10
  • تلفن: 6286424-0351 وهمراه 09132582846
کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *