خانه » آگهی های زیر مجموعه » آگهی استخدام شرکت آسایش گستر بوشهر(ویرایش اطلاعات)

آگهی استخدام شرکت آسایش گستر بوشهر(ویرایش اطلاعات)

متن آگهی:

ویرایش ثبت نام پذیرش نیروی قراردادی شرکت آسایش گستر بوشهر واقع در منطقه ویژه اقتصادی صنایع انرژی بر پارسیان تا ساعت ۱۴ روز یکشنبه

برای ویرایش اطلاعات اینجا کلیک کنید


شرکت آسایش گستر بوشهر واقع در منطقه ویژه اقتصادی صنایع انرژی بر پارسیان در نظر دارد جهت تکمیل نیروی انسانی مورد نیاز خود، در مجموعه حراست(واحد انتظامات) تعداد ۱۰ نفر در مقطع دیپلم از داوطلبین مرد بومی شهرستان پارسیان (گاوبندی)  به شرح جدول ذیل از طریق برگزاری آزمون کتبی، مصاحبه تخصصی، روانشناختی و گزینش به صورت قراردادی نیرو جذب نماید.
افرادی که متقاضی شرکت در آزمون می باشند، می توانند جهت ثبت نام از تاریخ ۹۵/۰۴/۲۰ تا تاریخ ۹۵/۰۵/۰۱ به سایت (www.karasa.ir) مراجعه نموده و پس از مطالعه دقیق مفاد آگهی و با توجه به شرایط ذکر شده نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

رشته‌ها و گرایش‌های تحصیلی مورد نیاز

مقطع تحصیلی رشته تعداد جنسیت توضیحات
دیپلم کلیه رشته ها ۱۰ مرد

شرایط شرکت در آزمون
۱- شرایط عمومی
۱-۱- تابعیت نظام جمهوری اسلامی ایران
۱-۲- تدیّن به دین مبین اسلام
۱-۳- دارا بودن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی و یا معافیت دایم غیرپزشکی ( معافیت پزشکی مورد تایید نمی باشد )
۱-۴- عدم اشتهار به فساد اخلاقی، نداشتن سابقه محکومیت و سوء پیشینه کیفری که موجب محرومیت از حقوق اجتماعی شده باشد. (با تأیید مراجع ذی‌صلاح)
۱-۵- عدم تعهد اشتغال در دستگاهها، مؤسسات و شرکتها و کلیه نهادها و ارگان­ها به هر شکل ممکن
۱-۶- داشتن تندرستی و توانایی کامل جسمی و روانی به تأیید امور ایمنی و بهداشت شرکت آسایش گستر بوشهر
۱-۷- عدم اعتیاد به مواد مخدر (با تایید مراجع ذی صلاح)

۲- شرایط سنی
۲-۱- حداکثر سن مجاز برای داوطلبان دیپلم ۲۸ سال (متولدین ۶۷/۰۵/۰۱ و بعد از آن)
۲-۲- مدت زمان خدمت سربازی به حداکثر سن مجاز داوطلبان افزوده خواهد شد.
۲-۳- به ازای هر سال سابقه کار معتبر و مرتبط که به تأیید سازمان تأمین اجتماعی رسیده باشد، یک سال به حداکثر سن مجاز فوق افزوده خواهد شد.
۲-۴- در هر حال و تحت هیچ شرایطی حداکثر سن داوطلبان از ۳۲ سال نبایستی تجاوز نماید.
۳- شرایط مدرک تحصیلی
۳-۱- دارا بودن مدرک تحصیلی و یا گواهی فراغت از تحصیل که در آن مقطع، رشته و گرایش تحصیلی، معدل و تاریخ فراغت از تحصیل ذکر شده باشد.
۴- اولویتهای جذب

۴-۱- صرفا افراد بومی حق ثبت نام در آزمون را دارند.
تبصره : بومی به افرادی گفته می‌شود که :
الف- محل تولد و صدور شناسنامه داوطلب شهرستان پارسیان باشد
ب- محل اخذ دو مقطع تحصیلی (ابتدایی،راهنمایی و دبیرستان ) آنها شهرستان پارسیان باشد.
ج- داوطلب حداقل بمدت پنج سال منتهی به تاریخ ۹۵/۰۵/۰۱ در شهرستان پارسیان سکونت داشته باشد، در صورت قبولی در آزمون کتبی، ارائه مدارک مثبته در خصوص سکونت داوطلب در شهرستان پارسیان الزامی است. لذا چنانچه در بررسیها و یا در مرحله گزینش عدم سکونت داوطلب در مدت قید شده در شهرستان پارسیان محرز شود کتمان حقیقت تلقی شده و موضوع جذب وی لغو می شود و حق هر گونه اعتراضی از داوطلب سلب می گردد.

۵- نحوه ثبت نام و مهلت آن
داوطلبان از تاریخ درج این آگهی حداکثر تا پایان روز ۹۵/۰۵/۰۱  فرصت خواهند داشت به ترتیب ذیل برای شرکت در آزمون ثبت نام نمایند.
*زمان تعیین شده تمدید نخواهد شد.
۵-۱- مطالعه دقیق آگهی و شرایط مندرج در آن
۵-۲- واریز مبلغ ۴۰۰.۰۰۰ریال (چهارصد هزارریال) به صورت الکترونیکی به عنوان حق ثبت نام در آزمون
*وجه واریزی به هیچ عنوان مسترد نخواهد شد.
۵-۳- داوطلبان جهت ثبت نام حتما موارد ذیل را اسکن کرده و فایل آن را به هنگام ثبت نام به همراه داشته باشند. (حجم عکس ۴×۳ نباید بیشتر از ۴۰ کیلوبایت و بقیه موارد اسکن شده نباید بیشتر از ۸۰ کیلوبایت باشد)
·عکس داوطلب ۴×۳
·گواهی تحصیلی
·کارت ملی
·کارت پایان خدمت وظیفه عمومی و یا معافیت دایم غیرپزشکی
·مدارک مورد نیاز جهت بومی بودن
·سوابق مورد نیاز با ارائه مستندات مربوط به پرداخت حق بیمه مورد تایید سازمان تامین اجتماعی

۵-۴- ثبت مشخصات و اطلاعات خواسته شده مطابق با فرم موجود در سایت www.karasa.ir به طور صحیح و دقیق و دریافت کد رهگیری پس از اتمام مراحل ثبت نام اینترنتی ضروری می‌باشد.
۵-۵- داوطلبان باید یک هفته پس از ثبت نام به سایت مذکور مراجعه کرده با ورود کد رهگیری از وضعیت ثبت نام نهایی خود مطلع شوند و جهت چاپ صفحه تاییدیه نهایی ثبت نام خود اقدام نمایید.
۵-۶-  تاریخ دریافت کارت ورود به جلسه، زمان، مکان و نحوه برگزاری آزمون در سایت مذکور اعلام می­گردد.
تبصره : لازم است داوطلبان گرامی در مرحله ثبت نام اینترنتی در تکمیل اطلاعات دقت نمایند. مسئولیت درستی اطلاعات وارد شده به‌عهده داوطلب بوده و پس از اعلام نتایج مرحله اول آزمون، دعوت شدگان برای مصاحبه بایستی اصل مدارک خواسته شده و کپی آنها را به همراه داشته باشند.
۶- نحوه برگزاری آزمون
۶-۱- آزمون بصورت چهارگزینه‌ای و با احتساب نمره منفی برای پاسخ‌های نادرست برگزار می‌گردد.
۶-۲- آزمون کتبی هر رشته از دروس (شامل ادبیات فارسی، معارف اسلامی و اطلاعات عمومی، زبان انگلیسی، فن آوری اطلاعات و استعدادهای تحصیلی) مورد نظر خواهد بود.
تبصره: اقلیت‌های مذهبی از پاسخگویی به سؤالات معارف اسلامی معاف می‌باشند و امتیاز آن در سایر مواد آزمون توزیع می‌شود.

 برای دانلود نمونه سوالات رایج آزمون های استخدامی اینجا کلیک نمایید

۷- توضیحات مهم
۷-۱- چنانچه داوطلب با ذکر مشخصات غیر واقعی در فرم ثبت نام اقدام به شرکت در مصاحبه نماید، با مشخص شدن عدم صحت مندرجات در مراحل بعدی (حتی در صورت پذیرش در آزمون و اشتغال به کار) موضوع بکارگیری وی منتفی و در صورت لزوم مورد پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.
۷-۲- بدیهی است قبولی در مصاحبه حضوری به منزله جذب نهایی فرد نمی باشد بلکه مراحل جذب شامل قبولی در مصاحبه تخصصی، آزمون عملی و معاینات پزشکی و تایید فرد توسط کمیسیون مربوطه و قبولی در گزینش می باشد که در صورت پذیرش داوطلب در هر کدام از مراحل قید شده از ایشان جهت انجام مراحل بعدی دعوت به عمل خواهد آمد.
۷-۳- دارندگان مدرک بالاتر حق ثبت نام را ندارند و در صورت مشاهده، ثبت نام وی کان لم یکن تلقی شده و هزینه ثبت نام قابل عودت نخواهد بود.
۷-۴- افراد متقاضی باید از نظر جسمانی و فیزیکی توانایی انجام کار در شغل مورد نیاز را دارا باشند
۷-۵ افراد متقاضی دارای گواهینامه موتور سیکلت در اولویت می باشند.
۷-۶- محل شرکت آسایش گستر بوشهر واقع در منطقه ویژه اقتصادی صنایع انرژی بر پارسیان می باشد و نحوه اشتغال و محل خدمت افراد را حراست منطقه ویژه اقتصادی صنایع انرژی بر پارسیان تعیین می کند
۷-۷- کار بصورت شیفتی، نوع استخدام قرار داد کار مدت معین و از نظر بیمه و بازنشستگی تابع قوانین کار، مناطق ویژه و سازمان تامین اجتماعی می باشد و نحوه اشتغال و محل خدمت افراد را حراست منطقه ویژه اقتصادی صنایع انرژی بر پارسیان تعیین می کند.
۷-۸- منطقه ویژه پارسیان و موسسه حفاظتی مراقبتی آسایش گستر بوشهر هیچ گونه تعهدی در قبال اسکان پذیرفته شدگان نخواهد داشت.
۷-۹- ۵ برابر ظرفیت نیروی مورد نیاز حفاظت فیزیکی منطقه ویژه برابر ۵۰ نفر که حد نصاب نمرات آزمون را کسب کرده باشند به مصاحبه دعوت خواهند شد که تعداد۱۰ نفر جذب نهایی می گردد.
۷-۱۰- افرادی که بومی شهر کوشکنار و بخش ها و روستاهای مجاور سایت منطقه ویژه پارسیان باشند دارای امتیاز ویژه بوده و در اولویت جذب در لیست نهایی قرار خواهند گرفت.
۸- دریافت کارت آزمون
۸-۱- دریافت کارت ورود به جلسه برای داوطلبان، از طریق سایت مذکور طبق کد رهگیری ارائه شده، در تاریخهای تعیین شده امکان‌پذیر است.
۸-۲- آزمون درشهر پارسیان برگزار خواهد شد. محل و زمان دقیق آزمون در زمان دریافت کارت در سایت قابل مشاهده است.
۹- اعلام نتایج آزمون
۹-۱- نتایج مرحله اول آزمون و محل و زمان برگزاری مصاحبه متعاقباً از طریق سایت مذکور (www.karasa.ir) اعلام خواهد شد.
۹-۲- داوطلبان در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره تلفن  ۶۶۵۶۰۴۶۵  -۶۶۵۳۰۰۴۳- ۰۲۱ تماس حاصل نمایند.

برای ثبت نام اینجا کلیک نمایید

 برای دانلود نمونه سوالات رایج آزمون های استخدامی اینجا کلیک نمایید

کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *