خانه » استخدام در استان آذربایجان شرقی » آگهی استخدام سازمان تامین اجتماعی سال ۹۳ (شروع ثبت نام)

آگهی استخدام سازمان تامین اجتماعی سال ۹۳ (شروع ثبت نام)

متن آگهی:

دین وسیله به اطلاع کلیه داوطلبان متقاضی ثبت نام و شرکت در آزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی در سال ۱۳۹۳ می‌رساند،که ثبت نام در این آزمون منحصراً به صورت اینترنتی از طریق سایت سازمان تامین اجتماعی به نشانی:  www.tamin.ir  از روز چهارشنبه مورخ ۱۵/۵/۹۳ آغاز و لغایت روز شنبه مورخ ۲۵/۵/۹۳ پایان می‌پذیرد.

لذا کلیه متقاضیان، ضرورت دارد که در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه شرایط و ضوابط عمومی و اختصاصی آزمون و فراهم نمودن مدارک و اطلاعات مورد نیاز ثبت‌نام، نسبت به ثبت‌نام در آزمون فوق اقدام نمایند.

ورود به سیستم ثبت نام استخدامی تامین اجتماعی

دریافت فایل جداول مربوط به عناوین شغلی مورد نیاز

دریافت فایل مواد آزمون عمومی و اختصاصی

دانلود نمونه سوالات استخدامی سازمان تامین اجتماعی


الف- شرایط عمومی استخدام:

۱- تابعیت جمهوری اسلامی ایران.

۲- اعتقاد به نظام جمهوری اسلامی ایران و دین مبین اسلام ی یکی از ادیان مصرح در قانون اساسی.

۳- دارا بودن حداقل ۲۰ سال سن تمام و حداکثر سن برابر مفاد مندرج در شرایط اختصاصی.

۴- دارابودن تحصیلات ودانش تخصصی وتوانایی های لازم برای انجام وظایف ومسئولیتهای شغل موردنظرحداکثر تاتاریخ ۲۵/۵/۹۳٫

۵- دارا بودن برگ پایان خدمت زیر پرچم و یا معافیت دائم برای مردان حداکثر تا تاریخ (۲۵/۵/۹۳).

۶- داشتن سلامتی جسمی و روانی و عدم اعتیاد به مواد مخدر.

۷- نداشتن سابقه محکومیت جزائی مؤثر.

۸- استخدام افرادی که در اجرای قانون رسیدگی به تخلفات اداری یا آراء قانونی مراجع ذیصلاح به مجازاتهای اخراج، بازنشستگی، باز خرید خدمت و انفصال دائم از خدمات دولتی محکوم شده اند ممنوع است.

ب- شرایط اختصاصی استخدام:

۱- مقاطع و رشته های تحصیلی در عنوان شغلی مورد تقاضا براساس مقاطع و رشته های تحصیلی مندرج در این آگهی می‌باشد.

۲- شرایط سنی و مقطع تحصیلی و معدل کل داوطلبان به شرح ذیل تعیین می‌گردد:

۱/۲- دارندگان مدرک تحصیلی دیپلم با شرط معدل کل حداقل ۱۴ و شرط سنی حداکثر ۲۵ سال تمام.

(درعنوان شغلی بهداردارابودن گواهی نامه دوره کمک بهیاری ازمراجع ذیصلاح درصورت پذیرش وقبل ازشروع به کارالزامی می‌باشد).

۲/۲- دارندگان مدرک تحصیلی دیپلم در رشته تحصیلی بهیاری بدون شرط معدل و با شرط سنی حداکثر ۳۰ سال.

۳/۲- دارندگان مدرک تحصیلی فوق دیپلم با شرط معدل حداقل ۱۲ و شرط سنی حداکثر۳۰ سال تمام.

۴/۲- دارندگان مدرک تحصیلی لیسانس با شرط معدل حداقل ۱۲ و شرط سنی حداکثر۳۰ سال تمام .

۵/۲-دارندگان مدرک تحصیلی دکتری(عمومی و متخصص) با حداکثر ۴۰ سال تمام .

تذکر: تاریخ ۴/۸/۹۳ ملاک محاسبه سن داوطلبان می باشد.

توضیح: مدارک تحصیلی موسسات آموزش عالی که مورد تائید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و وزارت بهداشت، درمان وآموزش پزشکی می باشد ملاک عمل خواهد.

تبصره ۱- مدت خدمت سربازی، طرح لایحه نیروی انسانی، انجام خدمات قانونی، مدت اشتغال متقاضیان استخدام در واحدهای تابعه سازمان (باستثناء شرکتها و موسسات تابعه)، شرکت های ماموریتی و تکلیفی، کارگزاری های رسمی سازمان و نیروهای شاغل در رسته بهداشتی و درمانی  بیمارستان های میلاد، البرز و سایر مراکز درمانی متعلق به سازمان که به صورت موسسه و یا هیات مدیره فعالیت می نمایند، با ارائه گواهی پرداخت حق بیمه و اشتغال دال بر تائید مراتب مذکور و سنوات ارفاقی مندرج در قانون اصلاح حداکثر سن داوطلبان در مورد ایثارگران به حداکثر سن مندرج در شرایط فوق مشروط به آن که از حداکثر ۳۵ سال و برای رشته‌های دکتری ۴۰ سال تمام تجاوز ننماید، اضافه می گردد.

منظور از شرکتهای ماموریتی و تکلیفی شرکتها و موسسات تابعه سازمان به شرح ذیل می باشد:

 ۱-موسسه املاک و مستغلات تامین اجتماعی ۲- بانک رفاه کارگران ۳- موسسه حسابرسی تامین اجتماعی ۴- شرکت گروه هتل های هما ۵- موسسه فرهنگی و هنری آهنگ آتیه ۶- رفاه گستر ۷-سرمایه گذاری تامین اجتماعی ۸- شرکت بازرگانی بین المللی تامین اجتماعی ۹- شرکت انتشارات علمی و فرهنگی ۱۰- کار و تامین ۱۱- گروه پزشکی حکمت ۱۲- شرکت سرمایه گذاری خانه سازی ایران ۱۳- شرکت مشاور مدیریت و خدمات ماشینی تامین

توضیح: با عنایت به قانون اصلاح حداکثر سن داوطلبان استخدام، مدت حضور داوطلبانه در جبهه های نبرد حق علیه باطل به میزان حضور در جبهه و همچنین مدت زمان بستری شدن و یا استراحت پزشکی رزمندگان داوطلب در اثر مجروحیت در جبهه‌های نبرد حق علیه باطل به میزان مدت بستری، مدت اسارت در مورد داوطلبانی که در طول جنگ تحمیلی به اسارت دشمن بعثی و یا گروههای ضدانقلاب درآمده اند به میزان مدت اسارت و افراد خانواده شهدا، آزادگان و جانبازان ازکارافتاده کلی که قادر بکار نمی‌باشد و مفقودالاثرها (فرزندان، همسر، پدر، مادر، برادر و خواهر) تا میزان ۵ سال در صورت ارائه گواهی از مراجع ذیصلاح به حداکثر شرط سنی مندرج در این آگهی قابل افزایش خواهد بود.

تبصره ۲ : جانبازان، آزادگان و فرزندان معزز شاهد، جانبازان ۲۵% و بالاتر و آزادگان متقاضی استخدام از طریق آزمون استخدامی از شرط معدل و سن مشروط به آنکه تا تاریخ ۴/۸/۹۳ از حداکثر ۳۵ سال و برای رشته های دکتری ۴۰  سال تمام تجاوز ننماید، معاف می باشند.

تبصره ۳: چنانچه در هریک از مراحل استخدامی یا سایر مراحل بعدی مشخص شود که داوطلبی شرایط سنی لازم را دارا نبوده است، موضوع استخدام وی منتفی خواهد شد.

۳- معافیت پزشکی داوطلبان در صورت قبولی در آزمون استخدامی (کتبی، مصاحبه) صرفاً پس از تأیید واحد طب کار مدیریت های درمان استان ذیربط مبنی بر توانائی انجام امور مربوط در عنوان شغلی مورد تقاضا قابل پذیرش خواهد بود.

۴- ارائه گواهی پایان طرح لایحه نیروی انسانی و یا معافیت از آن درمورد فارغ التحصیلان رسته بهداشتی و درمانی و پزشکان به هنگام مصاحبه علمی الزامی می باشد. بدیهی است در صورت عدم ارائه گواهی مذکور در زمان مقرر، قبولی متقاضی در آزمون کتبی کان لم یکن تلقی خواهد شد.

۵- عدم اشتغال و همچنین نداشتن تعهد انجام کار در سایر سازمانها، شرکتهای دولتی و سازمانهای وابسته به دولت و موسساتی که شمول قانون بر آنها مستلزم ذکرنام است به هنگام انعقاد قرارداد و شروع بکار درسازمان الزامی می‌باشد.

۶-ثبت نام کارکنان رسمی، آزمایشی و پیمانی سازمان تامین اجتماعی در آزمون استخدامی ممنوع می باشد.

۷- متقاضیانی که به هنگام شروع بکار، دانشجو و یا دارای مدرک تحصیلی بالاتر از مقطع تحصیلی شغل مورد تقاضا می باشند، در صورتیکه پس از اشتغال بکار مدرک تحصیلی غیرمرتبط با شرایط احراز مشاغل سازمان ارائه نمایند امکان پذیرش و تطبیق مدرک مذکور در طول خدمت میسر نخواهد بود. ضمناً آن دسته از متقاضیانی که پس از اشتغال بکار در سازمان مدرک تحصیلی منطبق با شرایط احراز مشاغل سازمان ارائه نمایند، پذیرش مدرک موصوف پس از طی پنج سال خدمت در عنوان شغلی مورد تقاضای آزمون مربوطه مشروط به وجود ردیف بلاتصدی، رضایت از عملکرد و عدم نیاز استان به تامین نیروی جایگزین تا آزمون آتی با لحاظ قوانین و مقررات ذیربط سازمان امکانپذیر خواهد بود.

۸- به داوطلبان بومی استان ۲۰ امتیاز پس از اخذ حدنصاب مقرر در آزمون کتبی قابل تخصیص می باشد.

تبصره : بومی استان به داوطلبی اطلاق می شود که دارای یکی از ویژگی های زیر باشد :

•محل تولد داوطلب با استان مورد تقاضا برای استخدام یکی باشد.

•حداقل پنج سال از سنوات تحصیلی داوطلب (ابتدائی، راهنمایی یا دبیرستان) بصورت پیوسته در استان مورد تقاضا طی شده و یا محل اخذ دو مقطع از سه مقطع تحصیلی (ابتدائی ، راهنمایی یا دبیرستان) در یکی از شهرستانهای استان مورد تقاضا باشد.

•محل تقاضای عنوان شغلی فرزندان و همسر پرسنل شاغل نیروهای مسلح در استان محل تولد پرسنل مذکور باشد.

•همسروفرزندان بازنشستگان نیروهای مسلح که محل سکونت کنونی آنان دراستان موردتقاضای شغل باشد.

•فرزندان و همسران کارکنان رسمی، پیمانی و نیروهای قراردادی که در اجرای مصوبات “کارگروه انتقال کارکنان دولت از تهران” به استان مورد تقاضا  منتقل شده اند.

•همسر و فرزندان افراد بومی ساکن در استان.

۹- فرزندان همکاران شاغل و بازنشسته سازمان از امتیاز مربوطه برخوردار خواهند شد.

۱۰- مصاحبه استخدامی از  داوطلبان در صورت  احراز حدنصاب امتیاز آزمون کتبی و با رعایت اولویت امتیاز مکتسبه به میزان دو برابر ظرفیت استخدامی در عنوان شغلی مربوطه صورت خواهد پذیرفت.

۱۱- متقاضیان بابت خدمت در سازمان در قالب قراردادهای منعقده باستناد آئین نامه استخدامی سازمان باستثناء نیروهای شاغل براساس تبصره ماده (۲۰) آئین‌نامه مذکور در مرحله مصاحبه از امتیاز مربوطه برخوردار خواهند شد.

۱۲- در صورت کسب حد نصاب مقرر، ۱۰ درصد به امتیاز کتبی نیروهای قراردادی ماده ۲۰ آیین نامه استخدامی، کارگزاری های رسمی سازمان و نیروهای شاغل در رسته بهداشتی و درمانی بیمارستانهای میلاد و سایر مراکز درمانی متعلق به سازمان تامین اجتماعی (که بصورت موسسه و یا هیات مدیره فعالیت می‌نمایند) که در حال حاضر در واحدهای تابعه استان تهران شاغل می باشند در صورت تقاضای استخدام در شهر محل تولد اضافه خواهد شد.

ج- مراحل ثبت نام :

– مراجعه به سایت سازمان تامین اجتماعی به نشانی :  www.tamin.ir

– تکمیل فرم تقاضانامه الکترونیکی در سایت مذکور.

– ارسال عکس : داوطلب می بایست یک قطعه عکس با مشخصات ذیل اسکن و در قسمت مربوط بارگذاری نماید.

•عکس ۴×۳ که در سال جاری گرفته شده باشد.(عکس تمام رخ)

•عکس اسکن شده باید با فرمت jpg باشد.

•اندازه عکس اسکن شده باید حداکثر ۴۰۰×۳۰۰ پیکسل و حداقل ۳۰۰×۲۰۰ پیکسل باشد.

•تصویر داوطلب باید واضح ، مشخص و فاقد اثر مهر ، منگنه و هرگونه لکه باشد.

•حجم فایل ذخیره شده عکس نباید از ۷۰ کیلو بایت بیشتر باشد.

•حاشیه های زاید عکس اسکن شده باید حذف شده باشد.

•حتی الامکان عکس ها سیاه و سفید و در صورت رنگی بودن دارای زمینه سفید باشد.

د – پرداخت وجه ثبت نام: 

متقاضیان واجد شرایط، به منظور ثبت نام در آزمون استخدامی می بایست از روز چهارشنبه مورخ ۱۵/۵/۹۳ تا پایان روز شنبه ۲۵/۵/۹۳ پس از مراجعه به سایت سازمان تامین اجتماعی به نشانی:  www.tamin.ir نسبت به واریز مبلغ ۵۰۰٫۰۰۰ (پانصد هزار) ریال به عنوان هزینه ثبت نام در آزمون استخدامی سازمان تأمین اجتماعی از درگاه اینترنتی و با کارت های بانکی متصل به شبکه شتاب اقدام نمایند.

توضیح ۱: مدت زمان فوق به هیچ عنوان تمدید نمی‌شود و متقاضیان باید در مدت زمان تعیین شده نسبت به ثبت‌نام اقدام و از موکول نمودن ثبت نام به روزهای پایانی خودداری نمایند.

توضیح ۲: ثبت نام زمانی تکمیل می گردد که مراحل با موفقیت انجام شده و شماره پیگیری از طریق سیستم به متقاضی اعلام شود. (متقاضیان شرکت در آزمون باید پس از پایان ثبت‌نام، کد پیگیری خود را یادداشت و تا پایان مراحل استخدام نزد خود نگهداری نمایند.)

توضیح ۳: ثبت‌نام متقاضیان صرفاً از طریق سایت سازمان تامین اجتماعی و بصورت اینترنتی بوده و نیازی به ارسال مدارک نمی‌باشد. به تقاضاهای حضوری و یا مدارک ارسالی از طریق پست ترتیب اثر داده نخواهد شد و تعهدی را نیز برای سازمان ایجاد نخواهد کرد.

توضیح ۴: به ثبت‌نام‌های ناقص ترتیب اثر داده نخواهد شد و هیچگونه مسئولیتی متوجه سازمان نخواهد بود و وجوه پرداختی به هیچ عنوان مسترد نمی شود.

ه‍- زمان برگزاری آزمون و نحوه دریافت کارت شرکت در آزمون:

کارت شرکت در آزمون از روز چهارشنبه مورخ ۲/۷/۹۳ لغایت روز پنجشنبه مورخ ۳/۷/۹۳ برای مشاهده و پرینت بر روی سایت سازمان تامین اجتماعی به نشانی : www.tamin.ir خواهد گرفت. آزمون در روز جمعه مورخ ۴/۷/۹۳ در تهران و سایر مراکز استانها برگزار خواهد شد. ساعت شروع و محل برگزاری آزمون بر روی کارت شرکت در آزمون درج و هنگام پرینت کارت به آگاهی داوطلبان خواهد رسید. لازم به ذکر است صدور کارت شرکت در آزمون به منزله تایید اطلاعات ارسالی نمی‌باشد و مدارک داوطلبان بعد از آزمون بررسی خواهد شد.

تذکر مهم: رشته‌های شغلی پزشک متخصص ارتوپدی (کد ۱۰۷)، پزشک متخصص اطفال (کد ۱۰۸)، پزشک متخصص بیهوشی (کد ۱۰۹)، پزشک متخصص پاتولوژی (کد ۱۱۰)، پزشک متخصص جراحی عمومی (کد ۱۱۱)، پزشک متخصص جراحی مغز و اعصاب (کد ۱۱۲)، پزشک متخصص چشم (کد ۱۱۳)، پزشک متخصص داخلی (کد ۱۱۴)، پزشک متخصص رادیولوژی (کد ۱۱۵)، پزشک متخصص زنان و زایمان (کد ۱۱۶)، پزشک متخصص قلب و عروق (کد ۱۱۷) و پزشک متخصص گوش و حلق و بینی (کد ۱۱۸) پس از انجام مراحل ثبت نام، صرفاً مصاحبه علمی برابر اعلام سازمان تامین اجتماعی صورت می‌گیرد و نیازی به شرکت در آزمون نمی باشد.

و- مواد آزمون:

آزمون عمومی :

۱- ریاضیات وآمار مقدماتی ۲- معارف اسلامی ۳-زبان و ادبیات فارسی ۴- زبان انگلیسی ۵- شناخت تأمین اجتماعی  ۶- اطلاعات عمومی ۷- آشنایی مقدماتی با رایانه.

* اقلیت های مذهبی از پاسخگوئی به سوالات معارف اسلامی معاف می‌باشند و امتیاز آن در سایر مواد آزمون توزیع می‌گردد.

آزمون تخصصی:

در مقاطع تحصیلی بالاتر از دیپلم (بجز عنوان شغلی بهیار «کد ۱۰۳»)، علاوه برآزمون عمومی، آزمون تخصصی حسب مورد در عنوان شغلی مربوطه به شرح جداول ذیل پیوست این آگهی بعمل خواهد آمد.

سوالات هر دو آزمون عمومی و تخصصی بصورت چهارگزینه‌ای می‌باشد.

* از پزشکان متخصص پس از وصول و تائید مدارک و مستندات مندرج در این آگهی، صرفاً آزمون مصاحبه که تاریخ آن متعاقباً از سوی سازمان اعلام می‌گردد، دعوت به عمل خواهد آمد.

* تذکرات:

۱- مسؤولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده در متن آگهی بر عهده داوطلب خواهد بود و در هر مرحله از مراحل آزمون، گزینش و جذب، محرز شود که داوطلب به اشتباه و یا عمدا اطلاعات خلاف واقع داده و یا فاقد شرایط مندرج در آگهی است، از انجام مراحل بعدی محروم و در صورت صدور حکم استخدامی، حکم مذکور لغو و بلااثر می‌شود.

۲- تاریخ فراغت از تحصیل، تاریخ ترخیص خدمت نظام وظیفه و یا معافیت دائم داوطلبان باید پایان زمان ثبت‌نام (۲۵/۵/۹۳) باشد و مدارک تحصیلی یا کارت پایان خدمت و یا معافیت دائم که بعد از تاریخ مذکور اخذ شده باشد مورد قبول نخواهد بود.

۳- شرکت در آزمون های کتبی، مصاحبه، گزینش و سایر مراحل جذب بمنزله قبولی در آزمون استخدامی سازمان محسوب نمی‌گردد. بدیهی است  نتیجه نهایی آزمون پس از برگزاری آزمون مصاحبه از دو برابر مجوزهای صادره براساس الویت امتیاز مکتسبه  آزمون کتبی و آزمون مصاحبه و اخذ نظریه هسته گزینش برابر مجوز استخدامی اعلام خواهد شد. ضمناً آزمونهای مذکور دارای حدنصاب مقرر بر اساس ضابطه استخدامی سازمان می باشد.

۴- کسب حد نصاب نمره لازم در آزمون صرفا به منزله تائید تصحیح اوراق امتحان بوده و هیچگونه حق استخدامی ایجاد نمی‌کند.

۵- ﻣﺴﺌﻮﻟﻴﺖ ﻧﺎﺷﻲ از ﻋﺪم رﻋﺎﻳﺖ دﻗﻴﻖ ﺿﻮاﺑﻂ و ﺷﺮاﻳﻂ اﻋﻼم ﺷﺪه در ﻣﺘﻦ آﮔﻬﻲ و ﻳﺎ ﺛﺒﺖ اﻃﻼﻋﺎت ﻧﺎﻗﺺ ﺑﺮ ﻋﻬﺪه داوﻃﻠﺐ ﺧﻮاﻫـﺪ ﺑﻮد و ﭼﻨﺎﻧﭽﻪ ﭘﺲ از ﺗﻮﻓﻴﻖ ﻣﺘﻘﺎﺿﻴﺎن در ﻣﺮﺣﻠﻪ آزﻣﻮن ﻛﺘﺒﻲ و ﺑﺮرﺳﻲ و ﺗﻄﺎﺑﻖ ﻣﺪارک اﺳﺘﺨﺪاﻣﻲ آﻧﺎن ﺑﺎ ﺷﺮاﻳﻂ ﻣﻨـﺪرج در آﮔﻬـﻲ ﺣﺎﺿﺮ و ﻳﺎ در ﻫﺮ ﻣﺮﺣﻠﻪ از ﺑﺮرﺳﻲﻫﺎی ﺑﻌﺪی سازمان (ﻣﺮاﺣﻞ ﻣﺼﺎﺣﺒﻪ، ﮔﺰﻳﻨﺶ، ﻣﻌﺎﻳﻨﺎت ﭘﺰﺷﻜﻲ، دوره آﻣﻮزﺷـﻲ و … ) ﻣـﺸﺨﺺ ﺷـﻮد، داوﻃﻠﺒﻲ واﺟﺪ ﺷﺮاﻳﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ و اﺧﺘﺼﺎﺻﻲ اﺷﺎره ﺷﺪه در ﻣﺘﻦ آﮔﻬﻲ ﻧﺒﻮده اﺳﺖ، اداﻣﻪ رﺳﻴﺪﮔﻲ ﺑﻪ وﺿـﻌﻴﺖ اﺳـﺘﺨﺪاﻣﻲ و اﺳـﺘﻤﺮار ﺧﺪﻣﺖ وی در سازمان ﻣﻨﺘﻔﻲ ﺧﻮاﻫﺪ ﺷﺪ و در اﻳﻦ ﺻﻮرت داوﻃﻠﺐ ﺣﻖ ﻫﻴﭽﮕﻮﻧﻪ اﻋﺘﺮاﺿﻲ را ﻧﺨﻮاﻫﺪ داﺷﺖ.

۶ – ﻗﺒﻞ از وارﻳﺰ وﺟﻪ ﺛﺒﺖ ﻧﺎم ﻻزم اﺳﺖ ﻣﺘﻘﺎﺿﻴﺎن از اﺣﺮاز ﺷﺮاﻳﻂ ﺧﻮد ﺑﺎ ﻣﻔﺎد آﮔﻬﻲ اﺳﺘﺨﺪام اﻃﻤﻴﻨﺎن ﺣﺎﺻﻞ ﻧﻤﺎﻳﻨﺪ. ﺑﺪﻳﻬﻲ است ﻫﺰﻳﻨﻪ ﺛﺒﺖ ﻧﺎم ﺑﻪ ﻫﻴﭻ وﺟﻪ ﻣﺴﺘﺮد ﻧﺨﻮاﻫﺪ ﺷﺪ.

۷- از آﻧﺠﺎﻳﻲ ﻛﻪ از ﻧﻔﺮات ﺑﺮﺗﺮ در ﻣﺮﺣﻠﻪ آزﻣﻮن ﻋﻤﻮﻣﻲ و ﺗﺨﺼﺼﻲ  ﺑـﺮای ﺷـﺮﻛﺖ در ﻣـﺼﺎﺣﺒﻪ اﺳﺘﺨﺪاﻣﻲ دﻋﻮت ﺑﻌﻤﻞ ﻣﻲ‌آﻳﺪ، ﻟﺬا ﻣﻘﺘﻀﻲ اﺳـﺖ داوﻃﻠﺒـﺎن دﻗـﺖ ﻻزم را در ﺧـﺼﻮص درج ﺗﻠﻔـﻦ ﻫـﺎی ﺿـﺮوری ﺗﻤـﺎس (در ﻓـﺮم ﺗﻘﺎﺿﺎﻧﺎﻣﻪ) ﻣﺒﺬول ﻧﻤﺎﻳﻨﺪ.

* توضیحات:

آن دسته از متقاضیانی که در ردیف پذیرفته شدگان آزمون استخدامی کتبی به میزان دو برابر ظرفیت مجوزهای صادره در عناوین شغلی مربوطه قرار می‌گیرند می‌بایست نسبت به ارائه مدارک لازم حسب مورد برابر اعلام سازمان در موعد مقرر قبل از برگزاری مصاحبه علمی اقدام نمایند.

برای مشاهده آگهی در وب سایت سازمان سنجش اینجا کلیک کنید

دریافت فایل آشنایی اجمالی با سازمان تامین اجتماعی

دریافت فایل جداول مربوط به عناوین شغلی مورد نیاز

دریافت فایل مواد آزمون عمومی و اختصاصی

دانلود نمونه سوالات استخدامی سازمان تامین اجتماعی

اطلاعات تماس

کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

۱۷۹ دیدگاه تاکنون.

 1. حامد گفت:

  این پولارو جمع میکنن تا حقوقای چند ده میلیونیه مدیران تامین اجتماعی رو بدن … خدا ازشون نگذره

  [پاسخ]

 2. ali گفت:

  سلام لطفا رشته های درخواستی را هم ذکر میکردین

  [پاسخ]

 3. حسام گفت:

  خدایا خودت به داد جوانان جویای کار برس

  [پاسخ]

 4. امير گفت:

  سلام خدایا به امید تو
  فوق دیپلم نرم افزار ولیسانس مهندسی تکنولوژی فناوری اطلاعات
  ولی بیکار

  [پاسخ]

 5. معترض گفت:

  خجالت نمیکشن،۵۰ هزااااااااااااااااااااار
  بگن ملت هرکی ۵۰ تومن بده یه کارخونه درست کنیم بعد واقعا از بینشون استخدام کنن شرافتمندانه تره .حلال تره . تو فیش حقوقی شون چند تا صفر کم شده میخوان جبران کنن.
  فقط میتونم بگم خدا نگذره ازتون

  [پاسخ]

 6. ایر گفت:

  دارمتون بااین استخدامی هاتون

  [پاسخ]

 7. لیلی گفت:

  سلام.اخه تورو خدا این انصافه؟؟؟؟؟؟؟؟ ۵۰۰۰۰ واسه یه استخدامی!!چرا به فکر فقیر و فقرا نیستید؟من لیسانس مدیریت بازرگانی ام ولی بیکار بی پولم هستم ..با چه امیدی اینهمه هزینه کنم و آخرشم با پارتی یکیرو استخدام کنن.چرا کسی جواب گو نیست

  [پاسخ]

 8. tara گفت:

  مسخرس واقعا مسخرس……………………….

  [پاسخ]

 9. علیرضا گفت:

  دوستان هرکی میتونه تلفن برداره زنگ بزنه ۲۰:۳۰ وقتی ببینن امار بالایی از متقاضیان شرکت در ازمون به هزینه ها اعتراض دارن تغییر رویه میدن

  [پاسخ]

 10. محمد گفت:

  بچه ها بیاید زنگ بزنیم ۲۰:۳۰ هزینه های ازکمونای استخدامی رو رسانه ای کنیم شاید فرجی حاصل شد

  [پاسخ]

 11. سحر گفت:

  اقا رضا کی گفته تو بندر قبولی اسونه من خودم فوق لیسانسه کامپیوتر سال ۹۰ مدرکمو گرفتم همه ازمونای استخدامی شرکت می کنم اما بعد از ۲ سال هیچی به هیچی بندر فارغ التحصیلایه بومیش خیلی زیاده باز خود دانی من فکر میکنم شانست تو شهره خودت بیشتره

  [پاسخ]

 12. شیان گفت:

  ۵۰هزار داشتم میرفتم زن میگرفتم دیگه………………

  [پاسخ]

 13. orkideh گفت:

  سلام به دوستای گلم و در به در دنبال کار
  گول این آزمونهای استخدامیو نخورید.من خودم سال۹۱ تو آزمون استخدامیه سازمان مخابرات و تامین اجتماعی و بیمه رازی رو هم امسال شرکت کردم.نیروهای قرار دادی شونو رسمی کردن وفامیلاشونم جذب کردن.بودجه شون از آزمونها در می آد.بودجه سالیانه شونم حق ماموریت نرفته کارکنان و اضافه کاری درد دل آخر وقت اداری و پاداش خوش خدمتی کارمندان………
  اسم مملکتمونم گذاشتیم اسلامی؟؟؟؟؟
  یه همچین مسائلیه باعث میشه جهان در باره ما و اسم اسلام اشتباه فکر کنه.

  [پاسخ]

 14. من از ایران گفت:

  اگه من ۵۰۰۰۰تومن داشتم که آزمون استخدامی لازم نبود ثبت نام کنم

  [پاسخ]

 15. ailin گفت:

  سلام ؛والا چی بگم !!!
  منم کار میخاام!!

  [پاسخ]

 16. حسين گفت:

  سلام
  آگهی تامین اجتماعی تمدید نمی شه؟

  [پاسخ]

 17. جوان دهه 60 گفت:

  من گناهی جز جوانی ندارم خدایا خودت کمکم کن

  [پاسخ]

 18. رضا گفت:

  سلام آقای مدیر.لطفا راهنمایی کنید من فقط تا امروز وقت دارم . من ساکن یکی از شهرستانهای ایلامم ک همون شهرستان یک نفر رشته کامپیوتر میخاد.حالا ب نظر شما من برا شهر خودم شرکت کنم یا بندر عباس ک اونجا هم ۱نفر میخاد?حالا دلایلم چین.ببینید شهر خودم ۲۰امتیاز بومی بودن رو دارم ولی از اونطرف شرکت کننده بسیار زیاد داره ایلام در واقع استان ایلام(در واقع بیکاراش خیلی خیلی زیاده) و از طرفه دیگر سهمیه دارای اینجا خیلی زیادتر از بندرعباس هستند.بندر عباس۲۰ امتیاز سهمیه بومی رو ندارم از طرفی شرکت کننده ش کمتر از ایلامه و سهمیه داراش هم خیلی کمترن.به هر حال بندرعباس بیکارش خیلی کمتر از ایلامه بخصوص مهندس های کامپیوترشّ.حالا با این ۲ وضعیت شما میگید برا کدومشون شرکت کنم?مشکل رفتن ب بندرعباس رو هم ندارم.منتظر جوابتونم ممنون

  [پاسخ]

 19. امیر گفت:

  بچه ببینید اگه یه بنگاهی میبود همین پول های شرکت در آزمون های استخدامی رو جمع میکرد، میتونست یه کسب و کار بزرگ واسه عده کثیری از جوانان راه بندازه. همینای اینا سر اینه که ما ایرانیها team-work بلد نیستیم. و إلا نباید سازمانها بیان و ما ها رو سرکیسه کنند.

  [پاسخ]

 20. عاقبت محصل درسخوان گفت:

  به مولا علی بیکار نگه داشتن کسی با شکنجه دادنش هیچ فرقی نداره به امید تیر خلاصیم

  [پاسخ]

 21. نام شما گفت:

  یکی به ما بگه بالاخره زمان آزمون چه تاریخیه داخل فایل مواد آزمون زده ۶/۱۳ جای دیگه زده ۷/۲٫آقای مدیر لطفا راهنمایی مون کنید ک دقیقا کیه
  ——
  مدیر سایت : در قسمت تاریخ آزمون ها در بالای سایت زده شده که طبق اعلام سایت سنجش می باشد.

  [پاسخ]

 22. الیا گفت:

  واقعا بااین نرخایی که برای ثبت نام توآزموناقراردادین دیگه شورشو درآوردین من میخوام بدونم این نرخاروکی نعیین میکنه واقعآبرای این مملکتم بااین همه دزدمتآسفم خجالت بکشید!بسه دیگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگه!!!!!!!!!!!!!!

  [پاسخ]

 23. مهین گفت:

  خواهش میکنم لطف کنید پولم برگرده مشخص نکردید چند نفر میخایید منم به پولم نیاز دارم.

  [پاسخ]

 24. مهین گفت:

  من کارت خریدم نمیخام ثبت نام کنم جه کارکنم پولم برگرده زودتر تا صبح شنبه جوابم بدید.

  [پاسخ]

 25. ظ گفت:

  سلام
  چه خبرشونه،از کجا بیاریم سرسوزن انصاف ندارن تو این گرونی مردم به نون شبشون محتاجن پول یه وعده برنج ندارن.منه بیکاربه اندازه کافی برا دانشگام به بابام خرج تحمیل کردم حداقل برا آزمون کمتر بگیرین این باباها گناه کردن بابا هستن؟همه خرجا به عهده شونه.
  کاش می رفتم خیاطی بخدا تا الان برا خودم کلی پول در میاوردم

  [پاسخ]

 26. خاک گفت:

  قبلا بعضی وقتا متاسف میشد م که دارم توهمچین مملکتی زندگی میکن.ولی الان دایما این حسو دارم.گرفتن اینهمه پول از یه مشت جوون بیکارو کجای اسلامو انقلاب نوشتن حلاله!!!»

  [پاسخ]

 27. برادر شهید گفت:

  واقعا عجیبه پول های هنگفت رو ازمردم میگیرند و بستگان و آشنایان خود را جذب میکنند و با پول مردم حقوق آنان را تامین میکنند من لیسانس کنترل ابزاردقیق هستم ولی میدونم که این آزمونها کاملا فرمالیته هستش و علناً با دست خودم ۵۰هزار تومن و میندازم آشغال (میدونم که افرادخودرا جذب خواهند نمود)ثبت نام نمیکنم

  [پاسخ]

 28. ش گفت:

  به خدا انصافم خوب چیزیه ، به خدا این دزدیه ، چه خبر ۵۰ تومن ،‌با این کاراتون فقط مردم از خودتون و همه اون کسایی که دارن این وضع میبینن سکوت میکنن متنفر میگنید (مسئول یا همون دزد عزیز)، این آزمونا فقط واسه جبران …. اخرشم فامیل خودشون با مدرک کاردانی علمی کاربردی دانشگاه اسدلله اباد سفلی رشته پروزش ابزیان میبرن سرکار، حیف یه عمر درس خوندنم من که دیکه دارم دیوونه میشم

  [پاسخ]

 29. زهرا گفت:

  چرا شرایط سنی رو اینقدر محدودش کردند ایکاش واسه دیپلم یه سال دیگه وقت میدادند. البته من فوق دارم میخواستم مدرک دیپلممو ارائه بدم

  [پاسخ]

 30. خودم! گفت:

  به نظر من اینا پول کم آوردن میخوان از هر کی ۵۰ هزار تومان بگیرن جبران دزدی هاشون بشه. آخر سر هم هیچکی رو استخدام نمیکنن اگر هم واقعا نیرو لازم داشته باشن از خودشون برمیدارن و پارتی بازی میکنن.

  [پاسخ]

 31. لیسانس طراحی گفت:

  اگه من ۵۰هزار داشتم کنار خیابان دست فروشی نمیکردم

  [پاسخ]

 32. بیکار بدبخت گفت:

  سلام-اینا که نه تعداداستخدامیشون مشخصه نه اینکه واسه کدوم شهر میخوان چه نیرویی بردارن چراوقتی اینا مشخص نیست هزینه ثبت نام میگیرن اونم این همه پول؟؟؟؟؟؟؟

  [پاسخ]

 33. البوش گفت:

  سلام من لیسانس همیشه بیکاری رشته جوش دارم ایااااااااامنم میتونم شرکت کنم ……تورووووووخدا جواب ب ب بدین

  [پاسخ]

 34. abolfazl گفت:

  سلام
  اگه بچه پولدار نباشی هرچی هم درس بخونی نفر اول هم باشی بیفایدس پولدارا بانفوذند………………
  چرا انقد به این جوون ها ظلم میکنید کسی که کار نداره ۵۰۰۰۰تومن و از کجا بیاره اونم واسه یه امتحانی که عاقبت ورقه هامعلوم نیست………
  بعدشم میگین ازدواج کنین اخه باچه پولی.کسی که خرج خودشو نمیتونه در بیاره چطوری ازدواج کنه……
  اگه استخدامی خانم نمیخوایین بگین بیچاره ها اینقد خودشونو آواره نکنن آخه علمی رو که به دردت نمیخوره برا چی واسش زحمت بکشی…………………
  انقد این جوونا زجر کشیدن دیگه ازدواج کرده هاشونم میگن یه فرزند کافیه……….
  لطفا وخواهشن مسوولان رسیدگی کنن………..

  [پاسخ]

 35. سمانه گفت:

  ۵۰۰۰۰ تووماااان
  مگه میخوان چه آزمونی بگیرن؟؟؟؟؟؟
  متاسفم واسشون :(

  [پاسخ]

 36. سعید گفت:

  ۵۰ هزارتومان دگه چرا میگیرین.اینها از قبل انتخاب شده اند

  [پاسخ]

 37. بهار گفت:

  ازسال ۸۹ که دیگه ترم آخر دانشگام بوده هرچی استخدامی استانداری و بانکهای دولتی و خصوصی وصندوق و دادگستری و تامین اجتماعی و… بوده شرکت کردم کلی هزینه کردم که اگه همونا رو واسه خودم سرمایه میکردم کلی میشد. تازشم چقده بوده که ثبت نام کردن و از آزمون خبری نبوده.. واقعا خجالت نمیکشین اینقد صریح دزدی میکنین. مگه ماها که دنبال کارمیگردیم سرگنج نشستیم بخدا ما بچه های یه کارمند ساده ایم اونم حقوق یه نظامی که زیر یک میلیون واقعا خنده داره…. یه استخدام بزارین بدون هزینه یا با هزینه واقعی که عمرا ۲۰۰۰تومن بیشترشه

  [پاسخ]

 38. جواد گفت:

  دوستان سلام کسی ۵۰۰۰۰تومن داره بمن قرضی بده قول میدم وقتی کارمند شدم بهتون پس بدم

  [پاسخ]

 39. ايران گفت:

  همه اونهایی که باید سرکار باشند الان سرکار هستند آزمون یک صورت مسئله است برای جوابی که از قبل آماده بوده !

  [پاسخ]

 40. حمید گفت:

  این ارگان سابقه خوبی در اختلاس دارن اینم یکی دیگه.

  [پاسخ]

 41. داریوش @ @ @ گفت:

  چه آغازی چه انجامی چه باید بود و باید شد ؟در این گرداب وحشت زا .چه امیدی چه پیغامی برای کودک فردا….
  زمین از غصه میمیرد گل از باد زمستانی شعور شعرناپیدادراین مرداب انسانی…
  همه جا سایه وحشت همه جا چکمه قدرت …
  گلوی هر غناری را بریدند از سر نفرت.

  [پاسخ]

 42. امیررضا گفت:

  سلام رشته ی من گفتار درمانیه از رشته ی منم ورمیدارین؟

  [پاسخ]

 43. مهسا گفت:

  سلام
  لیسانس مدییرت بازرگانی دارم و سنم یه روز بیشتره یعینی متولد ۳۰/۶/۶۳ هستم عایا میتونم توی آزمون شرکت کنم؟ آخه یه روز بزرگترم…گناه دارم اجازه بدید شرکت کنم تو روخداااااااااا لطفا جواب بدین

  [پاسخ]

 44. iman گفت:

  مسئولین محترم قبلا استخدام انجام دادن اینا فقط برا اینه که بگن دولت استخدامی داره و جیب خودشون از پول ما پر کنن. سه سال قبل من همین تامین اجتماعی امتحان دادم دیگه برای اولین و آخرین بارم بود که همچین اسنخدامی هایی شرکت کنم.

  [پاسخ]

 45. ز-م-ن-د گفت:

  بی پول شدن دارن جوونای مردمو می چاپن ،تعداد متقاضییا روضرب ۵۰۰۰۰بکنید بببنید چه پولی تو جیب این برادرها می رود

  [پاسخ]

 46. elnaz گفت:

  بابا این چه جور استخدامیه باور کنید از قبل تعیین شده اند نیروهایی که میخوان بگیرن فقط از ما پول میخوان بگیرن من فوق لیسانس کشاورزیم و بیکاررررررررررررررررررررر

  [پاسخ]

 47. یه جوان ایرانی گفت:

  واقعا اینا دیگه شورشو در آوردن مسخره ها مارو چی فرض کردن آخه چرا بایدپنجاه هزارتومن پول الکی پرداخت کنیم…؟

  [پاسخ]

 48. مریم گفت:

  هیشکی نمیدونه علوم کامپیوتر هم میتونه شرکت کنه یا نه!!!؟؟؟

  [پاسخ]

 49. محمد گفت:

  خداییش ۵ هزار تومنم زیاده چ برسه به ۵۰ هزار با چ شوق اومدم واسه ثبت نام مگه پولم رو از سر راه پیدا کردم بدم اینا بخورن بیکار بمونی شرافت داره ب این کار

  [پاسخ]

 50. حیدری گفت:

  ایبابا چرا اینقدر ازمردم پول اضافه میگیری اخه راستکی یانه سر کاری جواب بدید که نمیدی

  [پاسخ]

 51. منصوره گفت:

  ۵۰ هزار تومن خیلی زیاده.
  برای رضای خدا هم شده هزینه ثبت نام رو کمتر کنید ما هم بتونیم شرکت کنیم

  [پاسخ]

 52. ارسطو گفت:

  اخه واسه امور ادارى و منشى مىاد ادبیات و علوم انسانی رو بر میداره واقعا مسخرس کامپیوتر خوندم اون کارا هم واسم اب خوردنه واقعا مسخرس کاراى کامپیوتر رو گذاشتن واسه علوم انسانیا

  [پاسخ]

 53. zaree گفت:

  سلام . فارغ التحصیلان پرستاری که طرح نگذروندند میتونن ثبت نلم کنن؟لطفا جواب بدید

  [پاسخ]

 54. یه بیکار دیگه گفت:

  همچین که شنیدم تامین اجتماعی میخاد نیرو بگیره داشتم بال در میاوردم، اومدم شریطشم خوندم دیدم به به شریطشم دارم
  قیمت واریزو دیدم گفتم به به چه خوب الان با کارت واریز میکنم
  ولی از قضا
  چشام یه صفرو کم دیده بود
  بر غمم افزونتر شد وختی سوالات امتاحان کتبی هم باید به مبلغ شیش هزار تومن خرید
  البته اگه همین الان بخریم یه نایسر دایسر پلاس هم برامون پست میکنن
  خلاصه اینکه حالا که انقد شرایط استخدامی خوبه من تصمیم گرفتم اصن نرم تامین اجتماعی کار کنم، چه کاریه
  نه به خاطر پولو ایناهااا
  همینجوری دور همی

  [پاسخ]

 55. ساناز گفت:

  اگر کسی مدرک پایین تر ارائه بده میتونه شرکت کنه.

  [پاسخ]

 56. مهندس بیکار گفت:

  نمیشه ۵۰ هزار تمن رو به صورت اقصاتی بگیرین که من هم بتونم شرکت کنم

  [پاسخ]

 57. نا امید گفت:

  کاااااااااش حداقل میگفتین ۴۵۰۰۰تومان یارانه مو میدادم ثبت نام میکردم

  [پاسخ]

 58. نام شما گفت:

  سلام بنده با مدرک فوق مدیریت اجرایی میتوانم در عنوان شغلی کارشناس امور اداری شرکت کنم؟با سپاس از پاسخگویی

  [پاسخ]

 59. الهه گفت:

  واقعا بی انصافیه ۵۰
  هزار تومان………………………………………………………………………………………….

  [پاسخ]

 60. سما گفت:

  یه باره دیگه هم شهردای استخدام زد با هزینه ثبت نام ۲۵ هزار ، اینا همش حقه است برای پول گرفتن از مردم بیخود و بی جهت. خواهشا گول نخورید.

  [پاسخ]

 61. mb گفت:

  بچه ها نگران نباشید اضافی این پولها برای کمک به مردم ستمدیده غزه استفاده میشه

  [پاسخ]

 62. یه بیکار گفت:

  هر چه بشورد نمکش می زنند وای … واقعا کم آوردین و می خوایین از ضعیفترین طبقه جامعه اینجوری اخازی کنید بابا دست مریزا ۵۰ هزار تومن ……!!!!!!!!!!!!!! آخه برای چی یکی نیست بررسی کنه ؟

  [پاسخ]

 63. بهار گفت:

  چرا همه جا مدرک تحصیلی هایی که میخوان یکسانه؟؟؟ کسایی مثل من که زحمت کشیدن و درس خوندن و با معدل بالا تحصیلاتشون رو به پایان رسوندن باید چه کار کنن؟ منی که کارشناسی ارشد فیزیولوژی با معدل بالای ۱۷ از دانشگاه سراسری دارم حق شرکت تو این آزمون رو ندارم؟؟!!! خیلی مزحکه!

  [پاسخ]

 64. khaste گفت:

  سلام خوب شماها میگید شرکت نکنید .هرچی میگذره سنمون هم میره بالا دیگه جایی نمیمونه تا شرکت کنیم/یا اگه هم بگیرن معدل بالای ۱۶ میخوان .دهه ۶۰ ها همیشه بیچاره بودن

  [پاسخ]

 65. همایون گفت:

  می خواهند پول ها را بفرستند نوار غربی غزه رو مسلح کنند

  [پاسخ]

 66. sahar گفت:

  سلام. ۲۶ من مدرک فوق لیسانسه کشاورزیه.۲۶ سالمه. اما دیپلمم ریاضیه. میتونم مدرک دیپلممو ارائه بدم. آخه رشته منو نمیخواند. من مجبورم مدرک دیپلممو ارائه بدم. خدایا این همه درس خوندیم آخرش هیچی به هیچی. خواهش میکنم پاسخ دهید

  [پاسخ]

 67. آنا گفت:

  بچه ها من تو یه اداره دولتی کار میکنم من خودم دو سال پیش با پارتی اومدم و نمیدونم اسمما چه جوری جز قبولی استخدامی این اداره رد کرده بودند میخام بهتون بگم این آزمونا سرکاریه نه من بلکه همه همکارام با پارتی اومدند و این مبالغی که برای هزینه آزمونه رو فقط بچه پولدارا میتونند بدند ببینید تا کجا تبعیض کار هم مال بچه پولداراس

  [پاسخ]

 68. dorsa گفت:

  Khoooob raveshi peida kardin bara pul jam kardan . 50Hezaaar mage mikhayn mardome shili ro gaza bedin :|

  [پاسخ]

 69. همایون گفت:

  خــــــــــــــــــــــــــستـــــــــــــــه نـــــــــــــــــــــــــباشــــــــــــــــید

  و من الله الدزدی :سوت

  عامو من ۵۰ هـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــزار تومن داشتم کار واسه چیم بود:سوت:دی

  [پاسخ]

 70. عثمان گوک گفت:

  با سلام چرا به افرادی که تحت پوشش بهزیستی هستند سهمیه نمیدن در حالی که در بقیه آزمون ها ۳% اختصاص میدادن

  [پاسخ]

 71. امیرسینا گفت:

  تو این مملکت نظارتی وجود نداره مگه؟۵۰هزارتومن ؟چه خبره؟
  روز روشن دزدی ؟اونم که معلوم نیست طرف یبول بشه!با این همه پارتی بازی و رفیق و فامیل بازی!!!

  [پاسخ]

 72. reza گفت:

  ۵۰۰۰۰ تومان بدم اونم شاید استخدام شم با این شرایط تون . خب یه خورده کمتر بگیرید من که بیکارم از کجا بیارم

  [پاسخ]

 73. لیلا گفت:

  بیکاریم درست! جویای کاریم بازم درست!! ولی … که نیستیم بابا جان!!!! این افرادی که اینجا کامنت گذاشتن حداقلشون لیسانسن؟! به نظر من از هیچ کس نباید پولی گرفته بشه بابت آزمون ورودی، همه آزمون بدن هر کی قبول شد انشاله پولشو اِخ کنه!!!!! هر کی قبول داره تایید کنه!

  [پاسخ]

 74. hasan گفت:

  به نظر من برن سه کارشناس بیارن واین هزینه آزمون محاسبه کنن هزار تومن نمیشه این ۴۹ هزار تومن کجا میره خدا میداند …

  [پاسخ]

 75. علی گفت:

  سلام اگه یادتون باشه دو سال پیش هم تامین اجتماعی این ازمونو داشت اینا همش دروغه تامین بودجه است .من دو سال پیش شرکت کرده بودم .اینا مگه چقدر تو سال کادر بازنشسته میکنن که نیرو جایگزین کنن بجاش از این وضع بیمارستان هامون میشه فهمید.در ضمن ازمون استخدام ها اگه سازمان سنجش برگزار کنه درسته پارتی بازی نیست نه این که خود تامین اجتماعی.

  [پاسخ]

 76. آهای آهای آهای گفت:

  ببینید باید کارآفرین باشید معنی انقلاب درون را میگم ها.
  بازم خوبه تامین اجتماعی استخدام داره برا بعضیا. شکرخدا

  [پاسخ]

 77. زری گفت:

  دوستان این کارشناس امور اداری در تهران استخدامی نداره کد ۱۲۳رو میگم ؟؟؟/

  [پاسخ]

 78. آهای آهای آهای گفت:

  ۳۰۰۰ نفر(به نقل از خودشون) ضرب در ۵۰۰۰۰ تومن = ۱۵۰۰۰۰۰۰۰ از پذیرفته شده ها.
  چه برسه نشده ها

  [پاسخ]

 79. آهای آهای آهای گفت:

  تازه جوانان ایران باید از درون انقلاب کنند ننننننننننننننننننهههههه؟

  [پاسخ]

 80. مجتبی گفت:

  سلام و وقت بخیر
  میگم که
  گدا به گدا، رحمت به خدا

  [پاسخ]

 81. بهداشت محیط گفت:

  من یک بار برای بهداشت محیط انهم در سال ۱۳۷۷ ثبت نام کردم بعد در بررسی فهمیدم که کسی که قرار بوده بگیرند قبلا وارد تامین اجتماعی شده ، وما هم عملا برای قانونی جلوه دادن استخدام پول دادیم.البته اون وقطها اینقدر هم پولکی نبود واقعا که اب گل الوده

  [پاسخ]

 82. sasan گفت:

  دوستان من فقط کافیه یه کم باهوش باشین ۵۰۰۰۰تومن میگیرن هیچ کسی رو هم نمیگیرن درست بیکاری بهتون فشار اورده ولی بهشون ثابت کنین ببو گلابی نیستین

  [پاسخ]

 83. نام شما گفت:

  حواستون هست که نوشته فرزندان بازنشستگان و شاغلین سازمان اولویت دارند

  [پاسخ]

 84. no گفت:

  ای مردم بیدار بشین!!! حیف این پولاتون نیست به باد بدین بره!؟ توی هر شهری راحت ۲۰۰۰نفر در این آزمون شرکت میکنه بعدنفری ۵۰ هزار که پول بگیرن میشه ۱۰۰ میلیون تومن!!!!!!! یعنی شما از جیب خودتون حقوق اون نفر قبول شده رو جلوجلو تا بازنشستگیش به بیمه پرداخت کردین!!!این فاجعه است

  [پاسخ]

 85. پاسخ زهرا گفت:

  رشته های شغلی مورد تایید اونهایی هستند که در لینک “جداول مورد نیاز” در صفحه ثبت نام، بالا سمت راست صحفه وجود دارد و بقیه کشکن مثل رشته ماکه در فایل مواد آزمون اومده ولی سایت ثبت نام قبول نیمکنه(الکترونیک)

  [پاسخ]

 86. پاسخ سیما گفت:

  برای دیدن کد رشته تحصیلی کارشناسی آمار باید حرف “آ” یا “م” رو به تنهایی تایپ کنید!! کد رشته شما ۳۰۰۹ است.

  [پاسخ]

 87. جبار سینگ گفت:

  خیلی خیلی جالب بید تو قسمت * تذکرات: بند چهر نوشته که : ۴- کسب حد نصاب نمره لازم در آزمون صرفا به منزله تائید تصحیح اوراق امتحان بوده و هیچگونه حق استخدامی ایجاد نمی‌کند. یعنی دادا اگه در آزمون از صد نمرشم ۱۰۰ بگیری تازه چیزی نشده هنو کار ی نکردی که بند پ داری یا نه مثلا آیا شما از جانبازان، آزادگان و فرزندان معزز شو شَدا (طفل شهید)، جانبازان ۲۵% و بالاتر و همسروفرزندان بازنشستگان نیروهای مسلح ، کارکنان رسمی، پیمانی و نیروهای قراردادی … الی آخر . یعنی برو کشکتو بساو !!!!

  [پاسخ]

 88. مسلم گفت:

  ما همه بچه های بیکار واقعا واسه شما متاسفیم !مگه یه ازمون برگذار کردن چقد هزینه که واسه هر نفر ۵۰هزار تومن هزینه داشته باشه .خب اگه پول می خواین بگین بهتون بدیم این همه ادا اطفار نداره.این اگهی های استخدامی خوب راهی شده واسه پول جم کردن همه بهش روی اوردن

  [پاسخ]

 89. منصور گفت:

  سلام.به جای امتحان گرفتن و سر کار بودن،سعی کنید بعضی از باز نشسته های حریص را از شرکت ها و اداره ها جمع کنید تا جوونا ببرن سر کار.با این کار آمار طلاق کمتر میشه

  [پاسخ]

 90. mohamad گفت:

  سلام.جای اینکه اینجا بنویسین برین به واحدهای خبری یا خبر ۲۰:۳۰شبکه دوم زنگ بزنین یا پیام و ایمیل بزنین تا از این دزدی ها دست بردارند

  [پاسخ]

 91. غریبه گفت:

  من نظر دادم خوششون نیومد بالا نزاشتن تا مردم بخونن میخاین که فردا قبول شدین پارتی بازی نکن وشما برین سر کار واقعا که؟

  [پاسخ]

 92. فرزانه گفت:

  سلام.مشاغل مورد نیاز چی هست؟و منظور ازدانش تخصصی و مهارت دقیقا چیست؟

  [پاسخ]

 93. فرناز گفت:

  سلام من کارشناسی رشته معماری هستم میتونم ثبت نام کنم؟؟؟

  [پاسخ]

 94. مهدی گفت:

  مگه علف بزه ۵۰هزار تومن – تازه بری امتحان بدی نفر اول هم دوره قبلی شدم حدود ۳۵ دقیقه مصاحبه کردند و بعد یک نفر بعد من با کلی اختلاف در ازمون شده را با ۵ دقیقه مصاحبه قبول کنند بعد بگویند تو حیفی بیای تو این سازمان – ارزش تو بیشتر از اینجاست – شدند دایه مهربانتر از مادررررررررررر

  [پاسخ]

 95. بنفشه گفت:

  ما داریم کجاااااا میریم؟

  [پاسخ]

 96. صلاح الدین گفت:

  سلام. من کارشناسی رشته مدیریت بهداشت و درمان رو دارم. آیا واقعا برای سازمانهای درمانی مثل بیمارستانهای تامین اجتماعی رشته مدیریت بهداشت و درمان بهتر از مدیریت صنعتی و بازرگانی…… نیست؟؟؟؟؟؟؟ خواهشمندیم پیگیری گنید

  [پاسخ]

 97. mmt گفت:

  میگن داعش خوب استخدام میکنه ۵۰۰۰۰۰پول ثبت نام هم نمیخواد.کلی امکانات میده.نظرتون چیه؟؟؟؟؟؟من که رفتم

  [پاسخ]

 98. سیما گفت:

  چرا توی کد رشته های تحصیلی، کارشناسی آمار رو نمیاره؟؟؟؟؟
  اون تلفنی هم نوشتن بذای پاسخگویی یا اشغاله یا برنمیدارن

  [پاسخ]

 99. atiiiii گفت:

  سلام من دانشجوی کار شناسی حسابداری هستم می خواستم بدونم ما ه مدرک بهیاری نداریم می تونیم تو ازمونش شرکت کنیم یا نه بعد من که الان دانشجویم و درسم دو ترم دیگه مونده مدرک دیپلمم رو باید نشون بدم اخه چرا از معدل کل ۱۴ به بالا من معدل دیپلمم از این مقدار کمتره لطفا کاربرا راهنمایی کنید خودشون که جواب نمیدن فقط نشستن شریاط تعیین میکنن بعد ما ۵۰۰۰۰ تومن بدیم الکی پولمون هدر بشه استخدامم نشیم خب این چه کاریه دیگه خواهشا جواب بدید دوستان ممنون

  [پاسخ]

 100. نام شما گفت:

  باسلام.تراخداجواب بدین فوق لیسانس ۳۱ساله رشته مدیریت میتونه شرکت کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  [پاسخ]

 101. مریم گفت:

  چه خبره پنجاه هزارتومن هزینه ثبت نام.اگه قراربود تو هر آزمون استخدام انقدر پول بدیم ک پس پولداربودیم دیگه لابد.دیگه نیازی نبوددنبال کاربگردیم ک.مسخره کردن آخرشم هر کس ک مدنظرخودشونه قبول میشه

  [پاسخ]

 102. فاطمه گفت:

  سام این چه وضعشه این همه پول از ملت بگیرید و اخرش هیچی به هیچی .من اگه براهر ازمون ۵۰هزارتومن داشتم دیگه نیازی به کار نداشتم.ببینید جوری سنگ میاندازید پیش پامردم حتما افرادش هم ازقبل انتخاب شدن.

  [پاسخ]

 103. رضا گفت:

  رشته فوریت های پزشکی با ۵ سال سابقه کار به کارتون نمیاد ؟

  [پاسخ]

 104. ASHKAN گفت:

  ۵۰۰۰۰تومن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/ دزدی در روز روشن

  [پاسخ]

 105. محسن گفت:

  همش کلک پول هست گول نخورید پولتونو بیخودی دور نندازید

  [پاسخ]

 106. کارمند تامین اجتماعی گفت:

  بچه ها اصلا اینطور که می گید نیست من دوسال پیش ازمون دادم پارتی نداشتم و قبول شدم خوب بخونید فقط تازه ما یازده میلیونم حقوق نمی گیریم والااااااا

  [پاسخ]

 107. somi گفت:

  بسیار ممنونم از سایت خوب و ایمیل های به موقعتون

  [پاسخ]

 108. شیما گفت:

  ۵۰۰۰۰ازکجابیارم….توبگو پنج هزارتومن ندارم……آقا من اگرقبول شدم ازحقوق اولم کم کنید…والللللا….ندارم…یا امام زمان ظهورکن…

  [پاسخ]

 109. pegah گفت:

  Pol nadaram nahayat 10 hezar toman mitonam berizam valli moadelo malomatam kheili balae chikarr mitonam bekonam

  [پاسخ]

 110. زهرا گفت:

  سلام چرا فایل عناوین شغلی شما با اون چیزی که تو سایت تامین اجتماعی و سنجش و سایر سایتای استخدامی هست فرق میکنه شما نوشتین استان بوشهر بهدار می خواد در حالی که بقیه نوشتن بهیار بالاخره کدومش درست هست؟ لطفا بگید که هزینه بدون دلیل پرداخت نشه ممنونم

  [پاسخ]

 111. زهره گفت:

  اونایی که باید استخدام بشن الان پشت میزاشون نشستن.بودجه کم اوردن میخوان از ملت گدایی کنن.واقعا که.چرا کسی رسیدگی نمیکنه.خدایش ۵۰۰۰۰تومان زیاد نیست ؟!!!!!!
  تورو خدا ی فکری به حال ما بکنید.این همه درس خوندیم آخرش هیچی!!

  [پاسخ]

 112. زهره گفت:

  اونایی که باید استخدام بشن الان پشت میزاشون نشستن.بودجه کم اوردن میخوان از ملت گدایی کنن.واقعا که.چرا کسی رسیدگی نمیکنه.خدایش ۵۰۰۰۰تومان زیاد نیست ؟!!!!!!

  [پاسخ]

 113. رضا گفت:

  تنها راه حل برچیده شدن این آزمونهای قلابی تحریم همگانی آزمونهای استخدامی هست. با شرکت تو این آزمونهایی که نفراتش از قبل تعیین شده قبول میکنین که بهتون توهین بشه و عادت میکنین که پول بدین تا حقتون را ضایع بکنن.

  [پاسخ]

 114. مهندس گفت:

  سلام به همه دوستان بیکار با این وضع بی پولی و هزینه استخدامی ها خدا صبرتون بده بیاین دعا کنیم امام زمان هر چه زودتر ظهور کنه. اللهم عجل لولیک الفرج
  ۵۰توممممممن چه خبره

  [پاسخ]

 115. سمیه گفت:

  پول زیاد خوردن حالا کم اوردن نشستن فکر کردن استخدامی زدن اونم ۵۰هزار تومان واقعا محشره ؟والا بابام پول نمیده ؟از قبل استخدام شدن کسی بفکر ما ها نیس کاش یه نفر دلش برا ما بسوزه

  [پاسخ]

 116. امین گفت:

  سلام ، دوستان برای مشاهده تعدادنفرات هر رشته و استان، کدام جدول باید دید؟
  گروه IT برای فراداده نمیتونه شرکت کنه؟

  [پاسخ]

 117. دوست سارا گفت:

  موافقم با نقدهایی که در مورد فریب و دلخوشی بیخود ما جوونای بیچارست…………………….

  [پاسخ]

 118. سارا گفت:

  دوستان از سر دلسوزی میگم باور کنین این کسایی که میخوان استخدام بشن تا حالا اقلا ۲،۳ ماه حقوقشونو هم گرفتن !این آزمون فقط گذاشتن که پولا رو جمع کنن
  تازه تا فک وفامیلای نماینده و شورای شهر و… مونده که …..

  [پاسخ]

 119. نام شما گفت:

  مردم رو مسخره کردن با این استخدامای صوری.مملکتی که همه چیزش پول و پارتیه و سواد و مدرک تحصیلی هیچ اهمیتی نداره و ازموناش همش فرمالیته هست.

  [پاسخ]

 120. 93 گفت:

  واقعا نسل سوخته اینه که می بینید !!!!!!!! مملکت داریم واقعا متاسفم . پنجاه هزار تومان هزینه ثبت نام جالبه هیچ کس هیچی نمیگه !!!!!!!!!!!!!!!!!!

  [پاسخ]

 121. کامپیوتر گفت:

  پول کم آوردن اومدن آکهی زدن که از مردم بدبخت و بیکار جبران کن من که شرکت نخواهم کرد مطمئن باشید افرادی که میخوان از قبل مشخص شده . پنجاه هزار تومان هزینه ثبت نام !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  [پاسخ]

 122. ???????????? گفت:

  من اگه این پنجاه هزار تومنا رو برا هر استخدامی داشتم دیگه چه مشکلی داشتم؟ به کار هم نیازی نداشتم…..
  استخدامیتون ارزونی خودتون………
  واقعا که …مردومو مسخره کردن

  [پاسخ]

 123. 00000 گفت:

  تامین اجتماعی بی پول شده پول نداره حقوق بده اگهی راه انداخته مگه میخواد با چی پذیرایی کنه که۵۰هزار تومن میگیره اینم از مملکت ما دلمونو دیگه به چی خوش کنیم خدا داند

  [پاسخ]

 124. ANTI ISIS گفت:

  بابا بلیط ناسام برای سفر به کره مریخ ۵۰۰۰۰۰ ریال نیست!!!مگه چه خبره میخواین کمبود بودجه دولتو جبران کنید!!!!به خدا انصاف هم خوب چیزیه.

  [پاسخ]

 125. hossein گفت:

  سلام
  پنجاه هزار مگه چه خبره؟؟؟
  استخدامی دارن یا تغییر وضعیت کارکنان قراردادی به پیمانی و رسمی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  مردم الافن فک کنم

  [پاسخ]

 126. nahan گفت:

  خخخخخخخ مردم از خنده خخخخخخخ همش پنجاه هزار پنجاه هزار میکنین. عاقا اصلا پول از من ثبت نام از شما فقط تا ۱۲امشب فرصت دارین خخخخخخخخ

  [پاسخ]

 127. حامد گفت:

  راستی کارشناسی ایمنی پیشگیری از حریق وحوادث هم شامل استخدامی میشه

  [پاسخ]

 128. منتقد گفت:

  ازقبل تعین کردن استخدامیارو پول ندارن میخوان پول در بیارن

  [پاسخ]

 129. یه بیکار گفت:

  سلام به همه دوستان بیکارم.من دانشجوی ارشد اقتصاداسلامی هستم و مثل همه بیکار بهتره خودتونو اذیت نکنین برین دنبال یه کار خصوصی کار دولتی تموم شد

  [پاسخ]

 130. naser گفت:

  برای فرج اقا امام زمان (عج).صلوات

  [پاسخ]

 131. علی بد بخت گفت:

  سلام بابا شما مسئولین فکری به حال نسل سوخته انقلابم بکنیین دهه سشصتی ها ، چقد بیکار داریم تو این دهه & دیگه شرایط سنی هم اقتضا نمی کنه

  [پاسخ]

 132. حیدری گفت:

  سلا م جدی این جا ایران . اون با دین اسلا م که دارن این جوری دارن د زدی مکنن . اون هم از طرف دولت . اخه ۵۰۰۰۰ هزار تومان . چه خبره . خدا رحم کنه . یا امام زمان بیا دیگه جوانان ایران رو بیچاره کردن

  [پاسخ]

 133. هیچکس گفت:

  بیخود نی ک به کارمندای تامین ۱۱ میلیون حقوق میدن

  [پاسخ]

 134. دوست گفت:

  سلام به نظر شما چرا ۵۰۰۰۰ تومن؟
  یه مبلغی برای کاغذ مثلا ۲۰۰۰ تومن که خیلی کمتره
  یه مبلغی برای اجاره محل مثلا نفری خیلی بشه ۵۰۰۰ تومن بیشتر نی
  یه مبلغی هم برای دست مزدهای مراقبا و غیره هم خیلی بشه نفری ۵۰۰۰ تومن
  سرجمع میشه ۱۲-۱۵ هزار تومن اگه ۱۵ هزار تومن برای هر نفر حساب کنیم
  ۵۰۰۰۰-۱۵۰۰۰=۳۵۰۰۰
  ۳۵۰۰۰*مقدار متقاضی=؟؟
  اگر ما مقدار متقاضی در کشور که کم نیستن رو یه میلیون حساب کنیم که خیلی خیلی بیشتره
  ۳۵۰۰۰*۱۰۰۰۰۰۰=۳۵۰۰۰۰۰۰۰۰۰
  ۳۵ میلیارد تومن درآمد خالص
  این مقداری که خیلی کم حساب کردیم اینقدر میشه
  به نظر شما به این چی می گن ؟
  دزدی – سوء استفاده از جویای کاران عزیز – درآمد زایی بی از حد برای سازمان مربوطه و غیره
  دولت عزیز اول این کارا رو درست کن بعد برای ما کار پیشنهاد بده

  [پاسخ]

 135. edalat گفت:

  دزدی و ظلم اندازه داره

  [پاسخ]

 136. ف گفت:

  یعنی چی چرا۹۹ درصدشغل هایشان رابرای آقایون گذاشتند. مگه خانوماکارلازم نیستند؟

  [پاسخ]

 137. کوروش گفت:

  حالم از همه استخدامی ها به هم میخوره اینا همشون سرکاریه . اونایی که باید جذب بشن رو خودشون از قبل تعیین کردن .
  ماها فقط سرکاریم. تازه با این تبلیغ ها کیسه دوختن واسه پولهای نداشته ما …

  [پاسخ]

 138. لیلا گفت:

  با سام من لیسانس کتابداری دارم میتونم با مد رک د یپلم ریاضی م و سن ۲۷ سال تو متصدی خدمات اداری شرگت کنم؟لطفا راهنماییم کنید چون ۳۰ و ۲۵ سال نوشته من سر د ر نمیارم

  [پاسخ]

 139. خوش خواب گفت:

  خیلی روش خوبیه برای تامین کسر بودجه بعضی از نهادها کلی تو مملکت بیکار هست از هر کدوم ۵۰ هزار تومن بگیر بگو خدا بده برکت بعدشم نیروهایی که از قبل تعیین شده رو بردار. راهزنای قدیم هم اینطوری دزدی نمیکردن.

  [پاسخ]

 140. سمانه جعفری زاده گفت:

  سلام وعرض خسته نباشی من فرزندجانباز۴۰درصدهستم فوق دیپلم تربیت بدنی به کامپیوترواردم اگه میشه به فکرماجوانهاباشید.

  [پاسخ]

 141. بیکار گفت:

  ای دزدا، دزدی تو روز روشن، ۵۰۰۰۰ تومان!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! شماکه دارین تمام پول مردم رو پیش پیش میگیرین.

  [پاسخ]

 142. سحر گفت:

  بچه ها شرکت نکنین چند وقت پیش یکی از فامیلام با مدرک دیپلم گرافیک داشت رفت تغییر رشته داد به کامپیونر رفت استخدام تامین اجتماعی شده با پارتی .مارو گیر آوردن

  [پاسخ]

 143. فرشته گفت:

  سلام
  چرا همش کارشناس میخوان پس کاردان ها چیکارکنن. خیلی وقته دنبال این آزمون بودم ولی امروز که دیدم کاردان آزمایشگاه نمیخوان خیلی خیلی ناراحت شدم اعصابم بهم ریخت. چرا کسی به فکر ما که پارتی نداریم نیست خدایا خودت به داد ما برس

  [پاسخ]

 144. lili گفت:

  آخه چرا ۵۰ تومن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :(
  خودشم معلوم نیس آخرش پذیرش بشیم یا نه !!!!!!
  چرا حسرت به دل میذارین آدمو؟؟؟؟؟؟؟؟

  [پاسخ]

 145. علي گفت:

  ۵۰۰۰۰۰ تومان ؟ چه خبره مگه می خوان چیکار کنن یه ورقه با یه ساندیس که ان هارفارو نداره
  تازه اگه مثله همیشه ‍زارتی بازی نکننننننن

  [پاسخ]

 146. نام شما گفت:

  دزدی تو روز روشن واقعا که ……
  خجالتم خوب چیزیه….

  [پاسخ]

 147. suzan گفت:

  ۵۰ هزار تومان واقعا زیاده . خسته نباشین نخاستم پیش کش

  [پاسخ]

 148. مهدی گفت:

  سلام دوستان
  اینا دیگه شورشو دراوردند اگه قرار نفری ۵۰ هزار تومان بدیم .میشه با این مقدار یک شرکت را راه اندازی کرد . …

  [پاسخ]

 149. حمیدرضا گفت:

  سلام
  ببخشید من شرایط ثبت نام رو مطالعه کردم در ضمن دانشجوی کارشناسی ناپیوسته هستم و آخرین مدرکم فوق دیپلمه اما معدل کاردانی ام کمتره در حالیکه ۲ ترم مونده کارشناسیمو بگیرم معدلم خیلی بالاست (۱۶:۹۱) . با این اوصاف من می تونم با این شرایط ثبت نام کنم؟

  [پاسخ]

 150. saeid گفت:

  بابا برین خجالت بکشین ۵۰ هزارتومان. خوب بازاری پیدا کردن واسه درآمدتون .اونایی که اون بالاها نشستین پیگیری کنین لطفا. هرچند مطمئنم فایده ای نداره…………..

  [پاسخ]

 151. ابراهیم گفت:

  سلام
  خداییش کسی نیست به داداین جوانها برسه چه خبره مگه هزینه برگذاری آ زمون چقدره که این همه پول ازملت جمع میکنن.این دولت ها کاری نمیکنن غیر ازاینگه جیب مردم خالی میکنن .تازه نیرو هاشم سرکارن.

  [پاسخ]

 152. amir گفت:

  خداییش ۵۰ هزار تومن واسه ثبت نام خیلی زیاده طرف بیکاره ۵۰ تومنم میخواد واسه ثبت نام بده اصلا امیدی به استخدامم نیست..

  [پاسخ]

 153. جمشید گفت:

  آقای تامین اجتماعی من ۵۰ تومن ندارم. ۱۰هزار تومن برای ثبت نام میپردازم، بقیشو وقتی قبول شدم میپردازم.آیا وجدان دارید که اجازه دهید.

  [پاسخ]

 154. رضا گفت:

  سلام.من میتونم در آزمون شرکت کنم. سریع جواب دهید.مچکرم

  [پاسخ]

 155. فرزاد گفت:

  فایل شهر های مورد نیاز رو نذاشتین که !!
  کاربران عزیز اگه اطلاعی دارید به ما هم بگید

  [پاسخ]

 156. منتقد گفت:

  ۵۰۰۰۰تومن گفتند که آشناهای خودشون سر کار برن وگرنه ما پول داشتیم اسم بیکار و بی پول رو ما نبود….خوش به حال غیرت خودمون که کم میخوریم ولی مال خودمون رو….

  [پاسخ]

 157. habib king گفت:

  آقا سلام علیکم :
  خداییش این ۵۰هزارتومن که اینا میخوان از مردم بدبخت جمع کنن ۳۰سال که هیچ ۵۰سال حقوق اینا که استخدام میشن رو یکجا پیش پیش از مردم جمع کردن بهتر نبود اول آزمون بگیرن بعدش از قبول شده ها که استخدام میشن نفری اصلا ۲۰۰هزار تومن بگیرن هرکی ام باشه زورش نمیاد پرداخت میکنه چون میدونه قراره دیگه بره سرکار…!!!!!!!!

  [پاسخ]

 158. hajar گفت:

  سلام
  آقا پس این لینک ثبت نامش کجاست؟ تو سایت تامین که هیچ لینک ثبت نامی وجود نداره و خداییش موافقم ۵۰ تومن زیاده…

  [پاسخ]

 159. نام شما گفت:

  سلام بیکاران عزیز. کلی پول بدیم آزمون صوری بعد بعضیا با پارتی برن سرکار ما هم سماق بمکیم…. جالبه. توسایت تامین اجتماعی هم که لینک ثبت نامی ندیدم شما دیدید به من هم بگید.

  [پاسخ]

 160. بی|ژنگ گفت:

  سلام خسته نباشید من۳۴سال دارم که ۱۲سال در بسیج فعالیت میکنم و ۸سال در شورای حل اختلاف کار میکنم ایا شامل سن من میشود؟لطفا زود جواب بدهیدمدرکم لیسانس

  [پاسخ]

 161. میهن گفت:

  سلام دوستان کسی ثبت نام کرده اصلاثبت نام نداره خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ

  [پاسخ]

 162. نازی گفت:

  همین پولای استخدامی رو جمع کنیم یه کاسبی می شه باهاش راه انداخت …. این همه درس بخون … آخرم هیچی …

  [پاسخ]

 163. وحید گفت:

  توجه داشته باشین که جدیدا استخدامی ها تعداد نفراتی روکه جذب میکنند کاهش(به یه نفررسوندن با توجه حجم کثیر متقاضیان)و هزینه هارو افزایش(درآمد زایی خوب۰۰۰/۵۰) دادند،بنابراین هنگام تنگ دستی با برگزاری یه آزمون استخدامی فرمالیته(اسمش استخدامیه ! برا یه نفر درهر شهر)وثبت نام بسیاری از افراد پولی خوبی به جیب می زنند !فقط یه جو استخدامی داره!

  [پاسخ]

 164. hamid گفت:

  اقا تورو خدا پنجاه هزار تومن…!بقران بابام دیگه بهم پول نمیده…

  [پاسخ]

 165. ar گفت:

  سه فرزند دارم یکی دوتا لیسانس ودیگری فوق دیپلم آبخیزداری و کارشناسی آبخیزدارد دارد و آن دیگر هم همینطور و ۵۰۰٫۰۰۰ریال برای ثبت نام خیلی زیا د است از کجا بیاوریم و تازه هیچی هم معلوم نیست که میشود یانه کمی به فکر ماهم باشید

  [پاسخ]

 166. نام شما گفت:

  شما ۳ واحدم ادبیات پاس کن! بر میدارند نه ور میدارند!!!!
  با این سطح سواد شمارو واسه مدیر عاملی انتخاب می کنن!

  [پاسخ]

 167. akbar گفت:

  پنجاه هزار تومان … چه خبره. یک فرد بیکار اگه برای هر ازمون استخدامی چنین مبلغی بپردازه کارش دراومده

  [پاسخ]

 168. علی گفت:

  سلام
  چرا بی خود و بی جهت تاریخ استخدامی می دید.
  توی خود سایت تامین اجتماعی زدن : تاریخ شروع ثبت‌نام در آزمون استخدامی سازمان تأمین‌اجتماعی متعاقباً از طریق سایت این سازمان اعلام می‌شود.
  ولی شما تاریخ براش تعیین کردید.
  تازه تاریخ خبر ۹۳/۵/۱۴ بوده ولی شما زدید که تاریخ ثبت نام از ۹۳/۵/۱۳ شروع میشه
  دیگه نمی شه به هیچ چیزی اعتماد کرد

  [پاسخ]

 169. نام شما گفت:

  karaj ke karshenasi farabari dadaeh bar nemidarid.to in shahreh be in bozorgii.vaghan ke.

  [پاسخ]

 170. ماهان گفت:

  خسته شدم از بس که اگهی خوندم.تو استخدام های دولتی یجوری تو مراحل استخدامی گیر میکنی.راستی چرا ۵۰ تومن میگیرن.گدایی تا این حد

  [پاسخ]

 171. لیلا گفت:

  سلام پس توسایت تامین که چیزی نیس

  [پاسخ]

 172. s گفت:

  من مکانیک خوندم . از رشته منم ورمیدارند؟

  [پاسخ]

 173. نازنین گفت:

  هزینه ی ثبت نام چقدر؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!! ۵۰ هزار تومان !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! میدونین این مبلغ از هر داوطلب تو کل کشور گرفته بشه چه سرمایه ای میشه برای تامین اجتماعی !!!!!!!!!!!!!!!!!!! آخه دزدی دیگه چه جوری !!!!!!!!!! چرا کسی چیزی نمیگه آخه !!!!!!!!!!!!!!!!!

  [پاسخ]

 174. نام شما گفت:

  خیلی جالبه که واسه فرابری داده ها ای تی نمیگیرن در صورتی که بچه های ای تی خیلی بیشتر از سخت افزاری ها رو داده ها کار میکنن

  [پاسخ]

 175. nashenes گفت:

  به نظر پول کم آوردن میخوان پول جمع کنن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  کسی ک بیکاره واسه هر استخدامی اینقد پول از کجا بیاره واقعا ک!!!!!!!!!!

  [پاسخ]

 176. alireza گفت:

  ۵۰هزار تومان!مگه میخوان بلیط فینال جام جهانی بفروشن؟

  [پاسخ]

 177. مریم گفت:

  چرا اصلا فایل مشاغل مورد نیاز دانلود نمیشه؟
  لطفا رسیدگی کنید

  [پاسخ]

 178. کوثر گفت:

  سلام من رشته الهیات گرایش قرآن وحدیث هستم منم می تونم در آزمون تامین اجتماعی ثبت نام کنم ببخشید زود بمن ااطلاع دهید ممنونم.

  [پاسخ]

 179. روزبه گفت:

  آخه با این پذیرش محدود ۱ نفر برای استان(برای من) داوطلب بیچاره با چه امیدی شرکت کنه….تازه اونم با وجود تبصره هایی چون فرزند شهید و جانباز و آزاده و فرزند شاغلین ت اجتماعی و فرزندان بازنشسته ت اج و …………

  شما جواب بدین…داوطلب بیچاره به چی دلخوش باشه…
  ۱ نفر پذیرش و چند هزار داوطلب…

  [پاسخ]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *