خانه » آگهی های زیر مجموعه » آگهی استخدام دانشگاه علوم پزشکی تهران

آگهی استخدام دانشگاه علوم پزشکی تهران

متن آگهی:

فراخوان دعوت به همکاری دارندگان مدرک کارشناسی بهداشت عمومی
معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تهران در نظر دارد جهت ارائه خدمات بهداشتی درمانی در واحدهای تحت پوشش، افراد واجد شرایط عمومی و تخصصی ذیل را پس از قبولی در آزمون علمی و  مصاحبه، از طریق شرکت های تأمین نیروی انسانی بصورت قراردادی دعوت به همکاری نماید:
شرایط عمومی:
۱/ تابعیت نظام جمهوری اسلامی ایران و تدین به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان رسمی کشور مصرح در قانون اساسی
۲/ عدم سوءپیشینه کیفری ،فقدان محکومیت مؤثر کیفری و محکومیت ناشی از اقدام علیه امنیت کشور، انقلاب و نظام جمهوری اسلامی ایران
۳/عدم سوءپیشینه حرفه ای
۴/ عدم اعتیاد
۵/ نداشتن عضویت، یا وابستگی و هواداری از احزاب، گروه‌ها و سازمان‌های سیاسی معاند نظام جمهوری اسلامی ایران
۶/عدم معروفیت به فساد اخلاقی برابر ضوابط گزینش
۷/ داشتن سلامت جسمی و روانی و توانایی برای انجام کار
۸/ داوطلبان در زمان ثبت نام نباید مستخدم رسمی یا پیمانی سایر دستگاه های دولتی و یا دانشجو  باشند

شرایط اختصاصی جذب نیرو در رشته بهداشت عمومی:
دارا بودن مدرک تحصیلی کارشناسی بهداشت عمومی (صرفا آقایان)
مدارک لازم جهت ثبت نام:
اصل  و کپی شناسنامهٰ، اصل و کپی  کارت ملی، اصل و کپی  کارت پایان خدمت، اصل و کپی  مدرک یا مدارک تحصیلی، خلاصه رزومه  امضاء شده داوطلب در یک صفحه A4
نحوه ثبت نام:
داوطلبان مرد واجد شرایط عمومی و تخصصی می توانند جهت ثبت نام و ارائه مدارک، همه روزه( به جز پنجشنبه و جمعه) حدفاصل ساعت ۹ الی ۱۴،  از ساعت ۹ صبح روز یکشنبه مورخ  ۱۶/۱۲/۱۳۹۴ لغایت ساعت ۱۴ روز چهارشنبه مورخ ۲۶/۱۲/۱۳۹۴به نشانی:تهران/خیابان حافظ(تقاطع جمهوری)/ساختمان وزارت بهداشت،درمان و آموزش پزشکی/طبقه اول/معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی تهران/ به واحد «گزوه مدیدیت بیماریهای واگیر » مراجعه نمایند. لازم به ذکر است  ثبت نام فقط به صورت حضوری انجام خواهد شد .داوطلبان جهت کسب اطلاعات بـیشتر می توانند با شماره های ۶۶۷۱۴۱۳۳-۶۳۴۵۳۳۳۷-۶۳۴۵۳۳۳۶ (گروه مدیریت بیماریهای واگیر) تماس حاصل نمایند.
توجه:
۱/دانشگاه هیچ گونه تعهدی نسبت به جذب،عقد قرارداد یا استخدام داوطلبان در تمام مراحل فراخوان و پذیرش نیرو و آموزش پیش از خدمت نخواهد داشت.
۲/ انعقاد قرارداد به صورت موقت بوده و در صورت رضایت از نحوه ارائه خدمت،توانمندی حرفه ای،تأمین اعتبار و نیاز، قرارداد از طریق شرکت پیمانکارتمدید خواهد شد.
۳/ زمان و مکان برگزاری آزمون یا مصاحبه و… از طریق سایت معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی تهران پس از پایان مهلت ثبت نام متعاقبا اعلام خواهد شد.
۴/ مهلت ثبت نام تمدید نخواهد شد.

جهت مشاهده آگهی در سایت دانشگاه اینجا کلیک کنید

اطلاعات تماس

  • نشانی: تهران/خیابان حافظ(تقاطع جمهوری)/ساختمان وزارت بهداشت،درمان و آموزش پزشکی،طبقه اول،معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی تهران، به واحد «گزوه مدیدیت بیماریهای واگیر
  • وبسایت: pr.tums.ac.ir
کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *