آگهی استخدام دانشگاه علوم پزشکی استان البرز

شهر های مورد نیاز :
تعداد مورد نیاز :
تاریخ انقضاء :
متن آگهی

 آگهی استخدام دانشگاه علوم پزشکی البرز

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی البرز برای تأمين نيروی انسانی مورد نياز خود در واحدهای تحت پوشش طبق مفاد دستورالعمل نحوه برگزاری امتحان عمومی و تخصصی مصوب شورای توسعه مديريت و سرمايه انسانی در نظر دارد از محل مجوزهای استخدامی به شماره 31638/90/220 مورخ 09/12/90 معاونت محترم توسعه مديريت و سرمايه انسانی رييس جمهور و نامه شماره 1757/100 مورخ 21/12/90 وزير محترم بهداشت ،درمان و آموزش پزشکی ، تعداد 225 نفر از افراد واجدالشرايط را از طريق امتحان عمومی، تخصصی و گزينش به صورت پيمانی با در نظر گرفتن شرايط مندرج در ذيل استخدام نمايد.

برای دريافت اطلاعات نيازهای استخدامی استان البرز فايل زير را مشاهده کنيد.

لینک دانلود فایل آگهی

لینک شرایط استخدامی و فرم استخدام

 

آخرین مهلت: تا پایان روز 19 خرداد ماه 91

اطلاعات تماس
نشانی :
تلفن :
وبسایت :
عضویت در کانال تلگرام سایت استخدامی www.estekhdami.org
جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید
هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.
دیدگاه ها