آگهی استخدام دانشگاه شیراز سال 91

شهر های مورد نیاز :
تعداد مورد نیاز :
تاریخ انقضاء :
متن آگهی

آگهی استخدام دانشگاه شیراز سال 91با توجه به راه اندازي مراكز آموزش عالي جديد التأسيس استان (در شهرستان‌هاي شيراز، آباده، استهبان، اقليد، لار، لامرد، مرودشت و ممسني) در نظر است از بين افراد بومي واجد شرايط زير كه حداكثر داراي 32 سال سن باشند جمعاً تعداد 24 نفر به صورت قرارداد كار معين از طريق آزمون ورودي و مصاحبه تخصصي به همكاري دعوت شوند. متقاضيان مي‌توانند مدارك مشروحه زير را حداكثر تا تاريخ 91/4/8 با پست سفارشي به آدرس: شيراز- بلوار جام جم- ساختمان مديريت دانشگاه شيراز- مديريت اموراداري – اداره استخدام و آموزش ارسال نمايند.

* مدارك لازم:

1- تصوير كليه صفحات شناسنامه

2- تصوير مدرك تحصيلي

3- تصوير كارت پايان خدمت يا معافيت از خدمت

4- تصوير كارت ملي

5- تكميل فرم درخواست شغل به انضمام خلاصه‌اي مستند از تجربيات كاري

6- دو قطعه عكس 4*3

7-  رسيد بانكي مبني بر پرداخت مبلغ 000/50 ريال به حساب جام شماره 1910099494 بانك ملت به شناسه واريز 240008032198  بنام  دريافت و پرداخت جاري دانشگاه شيراز قابل پرداخت در كليه شعب بانك ملت بعنوان حق ثبت‌نام داوطلبان استخدام .

* مدارك صرفاً بايد از طريق پست و حداكثر تا تاريخ اعلام شده ارسال گردد (به مدارك ناقص و  فاقد شرايط ذكر شده ترتيب اثر داده نخواهد شد)

* توضيحات :‌ بومي به افرادي اطلاق مي‌شود كه حداقل داراي يكي از ويژگي‌هاي زير باشند.

الف) محل تولد داوطلب با محل جغرافياي مورد تقاضا براي استخدام يكي باشد.

ب) حداقل دو مقطع از مقاطع تحصيلي ابتدايي، راهنمايي و متوسطه را در محل جغرافيايي مورد تقاضا براي استخدام گذرانده باشد (ارائه مستندات الزامي است)

متقاضيان محترم جهت كسب اطلاع بيشتر از تاريخ و محل برگزاري آزمون از تاريخ 91/4/18 به سايت دانشگاه شيراز HTTP://WWW.SHIRAZU.AC.IR مراجعه نمايند

برای اطلاع از عناوین شغلی و سایر شرایط کلیک کنید

اطلاعات تماس
نشانی :
تلفن :
وبسایت :
عضویت در کانال تلگرام سایت استخدامی www.estekhdami.org
جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید
هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.
دیدگاه ها
askari
۰۹:۵۸ ~ ۲۱ آذر ۱۳۹۱

سلام چرا استخدامي 20آذر فارس نزدين؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
——
مدیر سایت : بعضی وقتا به دستمون نمیرسه و یا نیست متاسفانه.

[پاسخ]

askari
۰۷:۵۲ ~ ۲۵ آذر ۱۳۹۱

س. فك كنم امروز 25 اذر باشيم خبري از اگهي 23،24 نيست كيه كه به داد من بيكار برسه اي خدا

[پاسخ]