خانه » استخدام در استان تهران » آگهی استخدام بنیاد شهید دکتر بهشتی

آگهی استخدام بنیاد شهید دکتر بهشتی

متن آگهی:

بنیاد شهید دکتر بهشتی مرکز نگهداری از کودکان بد سرپرست و بی سرپرست و تحت نظارت دادسرای عمومی و انقلاب تهران جهت مراقبت از کودکان پسر این بنیاد از بین افرادی دارای حداقل لیسانس روانشناسی ، علوم تربیتی و مددکاری آقا ، متاهل و ترجیحا دارای سابقه کار مرتبط دعوت به همکاری می نماید .
از متقاضیان دعوت می شود درخواست اشتغال به کار خود را به انضمام مدارک شناسایی شامل تمامی صفحات شناسنامه و کارت ملی و تحصیلی با قید نشانی منزل و شماره تلفن تا تاریخ ۱۳۹۵/۶/۲۷ به آدرس ایمیل زیر ارسال نمایند.
آدرس ایمیل : bsdb1317@gmail.com

اطلاعات تماس

  • ایمیل: bsdb1317@gmail.com
کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *