خانه » دسته‌بندی نشده » آگهی استخدام گسترده ی بانک کشاورزی در سراسر کشور

آگهی استخدام گسترده ی بانک کشاورزی در سراسر کشور

متن آگهی:

آگهی استخدام بانک کشاورزی سال 92

بانک کشاورزی با استعانت از خداوند متعال و با راهبرد مشتری مداری و به منظور ارائه خدمات مالی و بانکی به مشتریان، در نظر دارد براساس ضوابط و مقررات استخدامی و اخذ مجوزهای مربوطه ، از بین افراد واجد شرایط در مقطع تحصیلی لیسانس، نیروی انسانی مورد نیاز شعب خود را برای مشاغل امور بانکی مطابق جدول مندرج در این سایت پس از کسب موفقیت در مراحل آزمون کتبی، مصاحبه عمومی و تخصصی،تایید گزینش، انجام معاینه و آزمایش های پزشکی ، بصورت قراردادی تامین نماید.برگزاری این آزمون هیچگونه تعهدی برای بانک جهت استخدام شرکت کنندگان ایجاد نخواهد کرد و نتایج آن پس از کسب مجوزهای مربوطه از مراجع ذیربط و قانونی اعلام و سایر مراحل استخدامی انجام خواهد شد.

 • شهرهای مورد نیاز : سراسر کشور
 • تعداد نیروی مورد نیاز : مشخص نشده
 • تاریخ انقضا : ۱۶ اردیبهشت ماه ۹۲
 • تاریخ دریافت کارت ورود به جلسه آزمون : ۲۴ اردیبهشت ماه ۹۲
 • تاریخ برگزاری آزمون : ۲۷ اردیبهشت ماه ۹۲

——————————————————————————————————————————

متن آگهی

دانلود نمونه سوالات استخدامی بانک کشاورزی + جزوه دانش علوم بانکی

انک کشاورزی با استعانت از خداوند متعال و با راهبرد مشتری مداری و به منظور ارائه خدمات مالی و بانکی به مشتریان، در نظر دارد براساس ضوابط و مقررات استخدامی و اخذ مجوزهای مربوطه ، از بین افراد واجد شرایط در مقطع تحصیلی لیسانس، نیروی انسانی مورد نیاز شعب خود را برای مشاغل امور بانکی مطابق جدول مندرج در این سایت پس از کسب موفقیت در مراحل آزمون کتبی، مصاحبه عمومی و تخصصی،تایید گزینش، انجام معاینه و آزمایش های پزشکی ، بصورت قراردادی تامین نماید.برگزاری این آزمون هیچگونه تعهدی برای بانک جهت استخدام شرکت کنندگان ایجاد نخواهد کرد و نتایج آن پس از کسب مجوزهای مربوطه از مراجع ذیربط و قانونی اعلام و سایر مراحل استخدامی انجام خواهد شد.

الف) شرایط عمومی و اختصاصی :
۱-تابعیت کشور جمهوری اسلامی ایران.
۲-التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران.
۳-اعتقاد به دین مبین اسلام و یا یکی از ادیان شناخته شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران.
۴-عدم محکومیت به فساد اخلاقی، نداشتن سابقه محکومیت و سوءپیشینه کیفری که موجب محرومیت از حقوق اجتماعی شده باشد .(با تأیید مراجع ذیصلاح)
۵-عدم اعتیاد به دخانیات، مواد مخدر و روانگردانها.
۶-دارا بودن کارت پایان خدمت وظیفه یا داشتن برگ معافیت دائم قانونی برای آقایان.
تبصره ۱: تاریخ ترخیص از خدمت وظیفه و یا صدور کارت معافیت قانونی، کلیه داوطلبان باید قبل از تاریخ(۲۷/۲/۱۳۹۲) برگزاری آزمون باشد.
تبصره ۲: ادامه مراحل استخدامی دارندگان کارت معافیت دائم پزشکی، در صورت توفیق در مراحل مربوطه پس از تأیید پزشک معتمد بانک بلامانع خواهد بود.
۷-دارا بودن حداقل ۲۰ سال سن تا تاریخ۲۷/۲/۱۳۹۲ (متولدین۲۷/۲/۱۳۷۲ به قبل) و حداکثر ۳۰ سال تمام (متولدین ۲۷/۲/۱۳۶۲ به بعد)
توضیح: موارد ذیل به حداکثر سن داوطلبان اضافه خواهد شد:
۷-۱-میزان مدت خدمت داوطلبانه در جبهه‌های جنگ و نیز مدت استراحت پزشکی و بستری شدن در اثر مجروحیت.
۷-۲ به میزان سالهای اسارت وحضور در جبهه در مورد افرادی که به اسارت دشمن و یا گروه‌های ضد انقلاب در آمدند.
۷-۳: افراد خانواده معظم شهدا آزادگان، مفقودالاثرها و جانبازان از کارافتاده کلی که قادر به انجام کار نمی‌باشند: شامل همسر، فرزندان، پدر و مادر، خواهرو برادر تا میزان ۵ سال.
تبصره: چنانچه در مراحل استخدامی یا سایر مراحل بعدی مشخص شود که داوطلبی شرایط سنی لازم را دارا نبوده است، موضوع استخدام وی منتفی خواهد شد.
۸-عدم اشتغال به تحصیل در دانشگاهها و مراکز آموزشی .
تبصره: چنانچه در مراحل استخدامی یا سایر مراحل بعدی مشخص شود داوطلبی اشتغال به تحصیل دارد از ادامه مراحل استخدام وی ممانعت بعمل خواهد آمد.
۹-عدم اشتغال به کار رسمی و پیمانی و همچنین نداشتن تعهد انجام کار در سایر سازمانها، موسسات دولتی و یا نهادهای انقلابی.
۱۰-تندرستی و توانایی کامل جسمانی و روانی متناسب با کار بانک طبق تشخیص بانک و مراجع پزشکی معتمد بانک.
۱۱-ایثارگران و خانواده‌های آنان براساس قوانین و مقررات مصوب، از امتیازات مربوط به خود برخوردار خواهند بود.
۱۲-کلیه داوطلبان می‌بایست بومی و ساکن منطقه، شهرستان و استان مورد تقاضا مطابق با موارد مندرج در جدول شرایط احراز اعلام شده، باشند.
تبصره ۱ :ومی به فردی اطلاق می‌شودکه حداقل دارای یکی از ویژگی‌های ذیل باشد:
الف) محل تولد داوطلب با شهرستان مورد تقاضا یکی باشد.
ب) محل اخذ مدرک تحصیلی وی (حداقل ۵ سال از سنوات تحصیلی داوطلب در مقطع ابتدائی، راهنمائی یا دبیرستان بصورت پیوسته) در شهرستان مورد نظر باشد.
ج) فرزندان و همسر کارکنان دولت که به تبع انتقال ولی خویش ساکن شهرستان مورد تقاضا در آزمون شده باشند، به شرط ارائه گواهی، بومی محسوب خواهند شد.
د) همسر و فرزندان پرسنل نیروهای مسلح که شهرستان محل تولد همسر یا پدر (شاغلین نیروهای مسلح) و یا محل سکونت کنونی آنان (درخصوص بازنشستگان نیروهای مسلح) در شهرستان مورد تقاضای شغل باشد.
تبصره ۲ :برای مناطقی که درجدول شرایط احراز شرط بومی به صورت استانی ویا منطقه ای تعیین گردیده است کلمه “استان ویا منطقه” (حسب مورد )جایگزین شهرستان درویژگی های اعلام شده (بند الف تا د) خواهد شد.
۱۳-دارا بودن مدرک تحصیلی لیسانس در یکی از رشته‌های حسابداری، حسابرسی، علوم بانکی وبانکداری، رایانه (نرم افزار، سخت افزار، برنامه نویسی) و IT، مهندسی کشاورزی (کلیه گرایشها) علوم اقتصادی (کشاورزی– نظری– بازرگانی) مدیریت (امور بانکی- بازرگانی-مالی-دولتی- بیمه-صنعتی-کارآفرینی) زبان انگلیسی، حقوق، آمار، ریاضی (کاربرد در کامپیوتر و کاربرد در مدیریت) مطابق با جدول شرایط احرازمندرج در آگهی.
تبصره ۱: داشتن حداقل معدل(۱۳) الزامی می‌باشد.
تبصره ۲: فرزندان معزز شاهد و جانبازان بالای ۲۵% و آزادگان دارای بیش از یکسال اسارت از شرط حداقل معدل معاف می‌باشند.
تبصره ۳: صرفاً مدارک تحصیلی موسسات آموزشی عالی که مورد تأیید وزارت علوم، تحقیقات وفناوری می‌باشد ملاک عمل قرار خواهند گرفت.
تبصره ۴: تاریخ فراغت از تحصیل کلیه داوطلبان باید قبل از تاریخ (۲۷/۲/۱۳۹۲) برگزاری آزمون باشد.

دانلود نمونه سوالات استخدامی بانک کشاورزی + جزوه دانش علوم بانکی

ب: نحوه ثبت نام
۱-ثبت نام ازطریق سایت اینترنتی انجام می پذیرد و داوطلبان می بایست ابتدا به سایت اینترنتی بانک کشاورزی به آدرس : www.agri-bank.com مراجعه وپس از مطالعه دقیق شرایط و ضوابط استخدام (درصورت دارا بودن شرایط ) نسبت به تکمیل فرم ثبت نام الکترونیکی واخذ کد رهگیری اقدام نمایند .
۲-مهلت ثبت نام از روز شنبه مورخ ۷/۲/۱۳۹۲ لغایت پایان وقت اداری روز دوشنبه مورخ ۱۶ /۲/۱۳۹۲می باشد .
۳- داوطلبان می بایست مبلغ ۲۵۰،۰۰۰( دویست وپنجاه هزار ) ریال را به عنوان هزینه شرکت درآزمون ازطریق درگاه اینترنتی موجود در صفحه ثبت نام ( باداشتن الزامات آن همانند cvv2ورمزدوم کارت بانک های عضو شبکه شتاب )پرداخت نمایند .
توضیح: داوطلبان ایثارگر و خانواده‌های آنان از پرداخت ۵۰% هزینه ثبت نام معاف می‌باشند.

ج) تاریخ توزیع و دریافت کارت ورود به جلسه آزمون
۱-داوطلبان به منظور دریافت کارت ورود به جلسه آزمون می‌بایست ازساعت ۸ صبح مورخ ۲۴/۲/۱۳۹۲ به سایت ثبت نام آزمون www.agri-bank.com مراجعه نموده و نسبت به دریافت کارت خود اقدام نمایند.
تبصره: داوطلبان به منظور حضور درجلسه آزمون می‌بایستی اصل شناسنامه عکس دار یا کارت ملی و کارت ورود به جلسه آزمون را به همراه داشته باشند.
۲-آزمون استخدامی در روز جمعه مورخ۲۷/۲/۱۳۹۲ راس ساعت ۹ صبح برگزارمی‌گردد. محل برگزاری آزمون به هنگام دریافت کارت ورود به جلسه از طریق سایت آزمون، به اطلاع خواهد رسید.

چ) مواد آزمون
الف) عمومی:
۱- زبان انگلیسی عمومی ۲- فن آوری اطلاعات ۳-ریاضی و آمار مقدماتی ۴-زبان وادبیات فارسی ۵-معارف اسلامی ۶-اطلاعات سیاسی و اجتماعی ومبانی قانونی
تبصره: اقلیت‌های دینی از پاسخگویی به سوالات معارف اسلامی معاف می‌باشند وامتیاز آن درسایر مواد آزمون توزیع می‌شود.
ب) تخصصی:
۱- برای رشته‌های رایانه و IT، آمارو ریاضی کاربردی، زبان انگلیسی، حقوق، کشاورزی، حسابداری وحسابرسی سوالات تخصصی رشته تحصیلی.
۲- برای رشته‌های علوم بانکی وبانکداری، مدیریت و کلیه گرایش‌های آن و علوم اقتصادی سوالات تخصصی میان رشته ای.

ح) توضیحات مهم
۱-قبل از ثبت نام به راهنمای نحوه تکمیل فرم موجود در سایت مراجعه و مندرجات آن را دقیقاً مطالعه نمایند.
۲-ثبت نام زمانی تکمیل می‌باشد که شماره رهگیری از طریق سیستم به متقاضی اعلام گردد.
۳-ثبت نامه متقاضیان صرفاً از طریق سایت مزبور و به صورت اینترنتی بوده و نیازی به ارسال مدارک نمی‌باشد.
۴-چنانچه مشخص شود داوطلبی با مدرک تحصیلی بالاتر در آزمون شرکت نموده است از استخدام و ادامه اشتغال وی در هر مرحله ممانعت بعمل خواهد آمد.
۵-چنانچه در هر یک از مراحل استخدام (ثبت نام، آزمون، مصاحبه، گزینش، معاینات پزشکی، دوره آموزشی و. . . ) مشخص شود، داوطلب واجد شرایط اشاره شده در متن آگهی نبوده حتی در صورت توفیق در آزمون و یا هر یک از مراحل استخدام، ادامه رسیدگی به وضعیت استخدامی و استمرار خدمت وی در بانک منتفی خواهد شد و در این صورت داوطلب حق هیچگونه اعتراضی را نخواهد داشت.
۶-پس از اعلام اسامی پذیرفته شدگان آزمون کتبی، سایر مراحل استخدامی نظیر مصاحبه، معاینه پزشکی، گزینش و. . . انجام شده و متعاقب آن قبول شدگان نهایی تعیین می‌گردند.
۷-قبل از واریز وجه ثبت نام لازم است متقاضیان از احراز شرایط خود با مفاد آگهی استخدام اطمینان حاصل نمایند. بدیهی است هزینه ثبت نامه به هیچ وجه برگشت داده نمی‌شود.
۸-انجام ثبت نام هیچگونه تعهد استخدامی برای بانک ایجاد نمی‌نماید.
۹-داوطلبان به منظور آگاهی از هرگونه تغییرات احتمالی و تاریخ و محل برگزاری آزمون به سایت بانک مراجعه نمایند.

داوطلبان محترم می‌توانند سوالات احتمالی خود را ازطریق تماس با شماره تلفن‌های ۰۲۱۸۱۳۰۱ و ۸۸۲۸۷۰۷۰ ۰۲۱ (مرکز ارتباط سبز بانک کشاورزی) مطرح نمایند.

۱-برگزاری این آزمون هیچگونه تعهدی برای بانک جهت استخدام شرکت کنندگان ایجاد نخواهد کرد و نتایج آن پس از کسب مجوزهای مربوطه از مراجع ذیربط و قانونی اعلام و سایر مراحل استخدامی انجام خواهد شد .
۲-مبلغ پرداخت شده بابت ثبت نام به منظور پوشش بخشی از هزینه های شرکت در آزمون بوده و به هیچ عنوان مسترد نخواهد شد.
۳-متقاضی حق هرگونه اعتراض در خصوص بند های مذکور را از خود سلب می نماید .
۴-ثبت نام زمانی تکمیل می‌باشد که شماره رهگیری از طریق سیستم به متقاضی اعلام گردد.
۵-چنانچه مشخص شود داوطلبی با مدرک تحصیلی بالاتر در آزمون شرکت نموده است از استخدام و ادامه اشتغال وی در هر مرحله ممانعت بعمل خواهد آمد.
۶-چنانچه در هر یک از مراحل استخدام (ثبت نام، آزمون، مصاحبه، گزینش، معاینات پزشکی، دوره آموزشی و. . . ) مشخص شود، داوطلب واجد شرایط اشاره شده در متن آگهی نبوده حتی در صورت توفیق در آزمون و یا هر یک از مراحل استخدام، ادامه رسیدگی به وضعیت استخدامی و استمرار خدمت وی در بانک منتفی خواهد شد و در این صورت داوطلب حق هیچگونه اعتراضی را نخواهد داشت.
۷-قبل از واریز وجه ثبت نام لازم است متقاضیان از احراز شرایط خود با مفاد آگهی استخدام اطمینان حاصل نمایند. بدیهی است هزینه ثبت نامه به هیچ وجه برگشت داده نمی‌شود.

دانلود نمونه سوالات استخدامی بانک کشاورزی + جزوه دانش علوم بانکی

موارد آزمون و رشته های مورد نیاز را اینجا ببینید

لینک ثبت نام

دوستان توجه کنند برای مشاهده شرایط از مرورگر های دیگر به جز فایرفاکس استفاده نمایید.

 

کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

۴۸ دیدگاه تاکنون.

 1. reza گفت:

  اگه یکم صبور باشید کار هست.
  کسی که میگه موفقیت شکست نداره بویی از موفقیت نبرده!
  از پادو ای هم شروع میشه !
  همه ی حرفاتمنو خوندم اما یکیتون نگفت خدا برام چی مقدر کرده خدا جای حق نشسته منم مثل شمام اما بازم میگم خدایا توراهی جلو روم بذار!

  [پاسخ]

 2. بیکارم گفت:

  کی نتایج آزمون اعلام میشه

  [پاسخ]

 3. zahra گفت:

  خوبیش اینه که همه ی ما مثل هم هستیم یکی دو نفر نیست که.البته زیاد غصه نخورید چون ی جورایی همه سر کار رفتیم اونم چ سر کاری

  [پاسخ]

 4. بيكار گفت:

  من ترم اخر کارشناسیم میتونم توی این ازمون شرکت کنم؟

  [پاسخ]

 5. مهدی مهندس گفت:

  سلام به گرمی آفتاب داداش های من همتون سر کارید و هممون بدبختیم کاش درس نمیخوندیم خودمون رو از عروسیها و خوشی ها کنار نمیکشیدیم واسه درس خوندن حالا خوشی ها که نکردیم هیچ از این به بعد هم خوشی نمیبینیم چون ما نسل بدبختهاییم

  [پاسخ]

 6. najme گفت:

  خالیبندا با این استخدامی که توش پارتی

  [پاسخ]

 7. najme گفت:

  باز موقع انتخابات شدو استخدامیها شروع شد.اگرم استخدامیها با عدالت بو ادم ناراحت نمی شد.مسولینی که استخدامیهارا میذارین خودتون خوب میدونید که همش فرمالیتست فقط باید پارتی باش وسلام.

  [پاسخ]

 8. جواد گفت:

  لیسانس کامپیوتر-فوق دیپلم کامپیوتر-مدرکmcse کلی مدرکهای دیگه و رزونامه کاری متاسفانه شانس ندارم انگار طلسم شدم

  [پاسخ]

 9. فرزانه گفت:

  سلام من ترم آخر کارشناسی هستم تا ۲۰ خرداد امتحانم تموم میشه می تونم تو آزمون شرکت کنم؟

  [پاسخ]

  مهدی مهندس پاسخ در تاريخ می 5th, 2013 11:58 ق.ظ:

  سلام داداش منم مثل خودتم زنگ زدم به سازمان گفتن نمیشه

  [پاسخ]

 10. شیوا گفت:

  سلام خیلی دلم گرفته این و می نویسم روزی که ارشد قبول شدم تو رشته ام (مهندسی نرم افزار کامپوتر)دل تو دلم نبود و به خودم افتخار می کردم دارام فوق لیسانس کامپیوتر می گیرم اما الان درسم تموم شده و بی کارم هر روز کارم شده غصه خوردن و افسردگی.گند بزنن به این شانس من بدبخت بابا این استخدامی ها بخداااااااااااااااااا همه الکیه الان همه اونجا نشستن خونواده شهید به ما نمیرسه که ای کاش درس نمی خوندم با همون دیپلم یه مغازه لباس وا می کردم حداقل انقد غصه دار نبودم…

  [پاسخ]

  جواد پاسخ در تاريخ می 4th, 2013 9:59 ب.ظ:

  غصه نخور یروزی میاد شایدم فردا………….

  [پاسخ]

 11. hassan گفت:

  من چند تا امتحان استخدامی دادم خیلی هم خوب آماده بودم
  فقط بگم متاسفانه همش دروغ و کلاه برداری از مال مردم است
  فامیل های خودشون رو بعدها برمی دارن

  [پاسخ]

  zahra پاسخ در تاريخ می 10th, 2013 10:02 ق.ظ:

  اره فقط میخوان بگن ما هم بله و پارتی بازی نوچ.در حالی ک همه اینا سیابازیشونه

  [پاسخ]

 12. آنتيموان گفت:

  با سلام لازمه به اطلاعتون برسونم این آزمونا واسه رسمی شدن نیروهای قراردادیه بانک کشاورزیه، پس شرکت کردن ما که خارج از سیستم هستیم بی معنیه.یعنی واسه تبدیل وضعیت نیروهای خودشون آزمون برگزار می کنن پس تلاش بی فایده اس

  [پاسخ]

 13. tanha گفت:

  والا بابای من بازنشسته اس ماهی ۳۰۰ هزار اجاره خونه. خودم بی کار برادرم بی کار هر بار یه بیست سی هزار باید بریزیم بعدش پاشیم بریم مرکز استان خرج رفت و آمد و یه شب موندن تو اونجا هم بیاد روش.ای خدا استخدام نخواستیم دو تا اتاق به ما بده مال خودمون باشه
  اللهم عجل لولیک الفرج

  [پاسخ]

 14. elahe گفت:

  دوباره گشنه شدن میخان از این راه پول در بیارن
  خدایا دیگه خسته شدیم
  صاحب اصلی این مملکت رو برسون…

  [پاسخ]

 15. يك ايراني گفت:

  یا صاحب الزمان ادرکنی

  [پاسخ]

 16. درد دل بچه های کامپیوتر گفت:

  نمی دونم تازگی ها چه اتفاقی افتاده واسه مدیران ما
  همه فکر میکنن کامپیوتر ۲ تا کلیکه که همه بلدن
  میگن چرا بریم رشته کامپیوتر جذب کنیم میریم بجاش مدیریت می گیریم که کامپیوترم بلد باشه
  آخر این همه شعیه تو گیلان, یکیش نیاز به لیسانس کامپیوتر نداره !
  خدا ی من کاش مدیریت می خوندم ,عذابشم کمتر بود

  [پاسخ]

  mahshid پاسخ در تاريخ آوریل 29th, 2013 6:03 ب.ظ:

  عزیزم من مدیریت خوندم خیالت راحت که واسه رشته ما کار نیست این استخدامیهاییم که میبینی همش الکیه از قبل نیروشون رو گرفتن بیخود حرص نخور

  [پاسخ]

 17. خاک بر سرتون...... گفت:

  بازم دزدی ؟
  بس نیست ؟
  به خدا خجالت داره…
  چرا با افکار مردم بازی می کنین ؟

  [پاسخ]

  mahshid پاسخ در تاريخ آوریل 29th, 2013 6:04 ب.ظ:

  خدا ازشون نگذره واقعا

  [پاسخ]

 18. منتقد گفت:

  سلام.
  واقعا که، پس چرا ستون مربوط به خانوما رو گذاشتن . خوب چیزی ازتون کم میشد توی همون بندهای شرایط استخدام بنویسین فقط مرد میخوایم……..البته انتظار بیشر از این هم نباید داشت……….

  [پاسخ]

 19. ? گفت:

  سلام
  اگر کارت پایان خدمت رو اسکن نکنیم ثبت نام انجام نمیشه؟
  آخه تا کارت بگیرم یه زمانی طول می کشه

  [پاسخ]

 20. بینا گفت:

  اشکال نداره بابا اگه مردهاروهم استخدام کنند که خوبه .لااقل میان دخترا رو می گیرن که نترشن خرجشونم میدن.

  [پاسخ]

 21. امین گفت:

  چیزی برای گفتن ندارم فقط اینو بگم ما جوانهای ایران خیلی بدبختیم

  [پاسخ]

 22. sara گفت:

  اینم از استخدامیشون رشته کشاورزی اصلا زن نمیخاد، متاسفم واقعا متاسف واسه خودم که اینهمه زحمت کشیدم واسه درس خوندن…

  [پاسخ]

 23. شاکی گفت:

  ثبت نام نکنید که همش خالی بندیه!!!هر موقع پول کم میارن یادشون میفته آگهی استخدام میزارن!!!!

  [پاسخ]

  hamed پاسخ در تاريخ می 1st, 2013 6:13 ب.ظ:

  دقیقا!

  [پاسخ]

 24. معترض گفت:

  کشور عزیزمون ایران که ادعای حقوق مساوی زن ومرد را دارد حداقل در قانون اساسی !
  من مانده ام چرا فقط برای آاقایون ؟
  یه کلام بگویند استخدامی دولتی برای مردان !
  دزدی در روز روشن؟
  پول کم آوردن آیا؟!

  [پاسخ]

  سپیده پاسخ در تاريخ آوریل 28th, 2013 9:58 ب.ظ:

  خب وقتی آقایون که باید یه زندگی رو بچرخونن بیکارن انتظار داری خانوما برن سره کار که هر روز لباسای رنگارنگ بخرن و پز بدن!!!!!!؟؟

  [پاسخ]

 25. حمید گفت:

  ما خیلی بدبختیم ک واسه یه لقمه نون باید این فیلپارو به سرمون در بیارن

  [پاسخ]

 26. ریحانه گفت:

  حالا پولش و احتمال صفر برای قبول شدن و انتظار کشیدن برای استخدامی یه طرف برگزاری آزمونهای استخدامی فقط در مراکز استانها و تاریکی صبح زدن به جاده برای اینکه راس ساعت “هشت” صبح در محل آزمون باشی خیلی بی انصافیه واقعا اینهمه درس بخون حالا واسه سر کار رفتن باید….

  [پاسخ]

  reza پاسخ در تاريخ آوریل 27th, 2013 11:02 ب.ظ:

  ایول شما ، دیگه اینقدراهم سخت نیست . میشه یکاریش کرد ریحانه خانم

  [پاسخ]

  مهدي پاسخ در تاريخ آوریل 28th, 2013 8:54 ق.ظ:

  اینجاست که می گن ثروت بهتر از علم است

  همتون توکلتون به خدا باشه

  [پاسخ]

  سپیده پاسخ در تاريخ آوریل 28th, 2013 9:55 ب.ظ:

  پس میخواستی کجا برگزار شه؟ در خونتون یا سر جاده؟ هر چیزی قانونی داره.

  [پاسخ]

  mahshid پاسخ در تاريخ آوریل 29th, 2013 6:07 ب.ظ:

  ها ها ها کلی خندیدم….ببین عزیزم هرچیزی قانونی داره واسه مملکت ما کاربرد ندارررره

  [پاسخ]

  سپیده پاسخ در تاريخ آوریل 30th, 2013 6:32 ب.ظ:

  همین شماها هستین که این رفتارای غلط رو تو جامعه رواج میدین دیگه! تک تک ما توی رواج دادن این بی قانونی و بی فرهنگی سهیم هستیم.

 27. Alimka گفت:

  سلام یه سوال : آیا مدرک کاردانی فناوری اطلاعات علمی کاربردی رو هم قبول می کنند ؟

  [پاسخ]

  سپیده پاسخ در تاريخ آوریل 28th, 2013 9:53 ب.ظ:

  آخه تو که میبینی نوشته لیسانس میخواد پس دیگه چرا سوال میکنی!؟

  [پاسخ]

  پسرخاله پاسخ در تاريخ می 4th, 2013 1:01 ق.ظ:

  آقای علی ممبینی کاظمی بعداز این همه سال هنوز کاردانی؟!!
  بابا ماگفتیم حتما دیگه حالا لیسانس گرفتی؟ یا مهندس شدی!

  [پاسخ]

 28. رضا گفت:

  این آزمون استخدامی نیست ۱ کلاهبرداری از مردم بدبخته
  نفری ۲۵ میگیرن از مردم اونوقت هر کس که پارتی داشته باشه استخدام میشه/کی به کیه/تاریکیه

  [پاسخ]

 29. علی گفت:

  من نمیدونم اسم ای استخدامه یا کاسبی ، آخه آدم بیکار پولش کجا بود که هر جا میخوای استخدام بشی باید کلی پول خرج کنی آخرشم که خودتون بهتر میدونید…

  [پاسخ]

 30. زهره گفت:

  با سلام
  شرایط استخدام با هیچ مرورگری باز نمی شود
  باتشکر
  ——–
  مدیر سایت: چرا بنده با اینترنت اکسپلورر تست کردم باز شد.

  [پاسخ]

 31. zohre گفت:

  اصلاً ستون “زن” برای چی گذاشتن توی جدولها وقتی که قرارنیست زن استخدام بشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  [پاسخ]

 32. nahal گفت:

  این همه انتظار استخدامی رو بکشی آخرش فقط مرد بخوان گند بزنن به این شانس

  [پاسخ]

  reza پاسخ در تاريخ آوریل 27th, 2013 11:00 ب.ظ:

  شما خودتونو ناراحت نکنید و ایشالا یه کار خوبم نصیب شما میشه دهال خانم

  [پاسخ]

  مهدي پاسخ در تاريخ آوریل 28th, 2013 8:52 ق.ظ:

  ایرادی نداره عزیزم ایشالهه استخدامیه بعدی :D

  [پاسخ]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.