خانه » استخدام در استان آذربایجان شرقی » آگهی استخدام بانک ملت در سراسر کشور سال ۹۳

آگهی استخدام بانک ملت در سراسر کشور سال ۹۳

متن آگهی:

بانک ملت با استعانت از خداوند متعال و با راهبرد مشتری مداری ،به منظور ارائه خدمات بهینه مالی و بانکی به مشتریان در نظر دارد بر اساس ضوابط و مقررات و آیین نامه استخدامی بانک، از بین متقاضیان مرد و زن واجد شرایط در مقطع تحصیلی لیسانس به شرح ذیل نیروی انسانی مورد نیاز خود را پس از کسب موفقیت در آزمون کتبی، آزمونهای روانشناختی، مصاحبه عمومی و تخصصی ، گزینش و معاینات پزشکی ، با انعقاد قرارداد قانون کار و بیمه درمان و بازنشستگی تامین اجتماعی استخدام نماید:

مقطع تحصیلی لیسانس : رشته های مدیریت با گرایش های ( بازرگانی، صنعتی، اموربانکی، مالی) ، علوم اقتصادی با گرایشهای (نظری، بازرگانی، پول و بانکداری) و حسابداری ، جهت رده شغلی بانکدار و حسابداری گرایش حسابرسی صرفا جهت تهران .

ردیف استان لیسانس
شهر رده شغلی مورد نیاز جنسیت حداکثر سن حداقل معدل
۱ تهران تهران ،رودهن ، بومهن ، گیلاوند ، آب سرد، ورامین،قرچک،خیرآباد،خاتون آباد،خاور شهر ، پاکدشت، شریف آباد ، پیشوا، قیام دشت ، رباط کریم ،گلستان رباط کریم بانکدار مرد و زن ۲۷ ۱۵
۲ آذربایجانغربی ارومیه، خوی،سلماس، میاندوآب، شاهین دژ،تکاب ،مهاباد،نقده، اشنویه، پیرانشهروسردشت بانکدار مرد و زن ۲۷ ۱۵
۳ اصفهان اصفهان، تیران، خوانسار، گلپایگان، فریدون شهر، میمه، زرین شهر ، پیربکران، قهدریجان، دهاقان، سمیرم، خمینی شهر، نجف آباد، برخوار، شاهین شهر، دستجاء، هرند، اژیه، شهررضا، مبارکه، نائین، اردستان، محمدآباد جرقویه، کاشان بانکدار اصفهان مرد و زن ، سایر شهرها فقط مرد ۲۷ ۱۵
۴ البرز کرج، طالقان، اشتهارد، ساوجبلاغ، نظرآباد ، فردیس، ماهدشت ، محمد شهر بانکدار مرد و زن ۲۷ ۱۵
۵ ایلام ایلام، آبدانان، ارکواز، هلیلان، مهران، بدره، ایوان، سرابله، دهلران، دره شهر بانکدار مرد ۳۰ ۱۳
۶ بوشهر عسلویه، بندرکنگان، نخل تقی بانکدار مرد ۳۰ ۱۳
۷ چهارمحال و بختیاری فرخ شهر، بروجن، لردگان، سامان، فارسان، شهرکرد بانکدار مرد و زن ۲۷ ۱۵
۸ خراسان جنوبی بشرویه، قائن، بیرجند، نهبندان، طبس بانکدار بیرجند مرد و زن، سایر شهرها فقط مرد ۲۷ ۱۵
۹ خراسان رضوی مشهد، سرخس، درگز، خواف، تربت جام، فریمان، کاشمر، گناباد، قوچان، چناران، تایباد، تربت حیدریه، نیشابور، سبزوار بانکدار مرد و زن ۲۷ ۱۵
۱۰ خراسان شمالی بجنورد، فاروج، اسفراین، شیروان، آشخانه، گرمه، جاجرم بانکدار مرد و زن ۲۷ ۱۵
۱۱ خوزستان اهواز، آبادان، شادگان، ایزه، باغ ملک، هفتگل، رامهرمز، امیدیه، رامشیر،بهبهان، شوشتر، مسجدسلیمان، شوش ، ماهشهر، دزفول بانکدار مرد ۲۷ ۱۵
۱۲ زنجان زنجان، ابهر، هیدج، خرم دره ، خدابنده، دندی، ایجرود، سلطانیه، طارم، ماهنشان بانکدار مرد و زن ۲۷ ۱۵
۱۳ سمنان سمنان، شاهرود، دامغان، گرمسار بانکدار مرد و زن ۲۷ ۱۵
۱۴ سیستان و بلوچستان زاهدان، زابل، زهک، کنارک، نیک شهر، خاش، سراوان، ایرانشهر ، چابهار بانکدار مرد و زن ۳۰ ۱۳
۱۵ فارس لار، فسا، آباده، جهرم، کازرون بانکدار مرد و زن ۲۷ ۱۵
۱۶ قزوین قزوین، آبیک، تاکستان، بوئین زهرا، دانسفهان، خاکعلی، ارداق بانکدار مرد و زن ۲۷ ۱۵
۱۷ کردستان بانه، بیجار، مریوان بانکدار مرد و زن ۲۷ ۱۵
۱۸ کرمان کرمان، بم، شهربابک، سیرجان، کهنوج، منوجان،جیرفت، بافت، رفسنجان، زرند بانکدار مرد و زن ۲۷ ۱۵
۱۹ کهگیلویه و بویراحمد یاسوج بانکدار مرد و زن ۳۰ ۱۳
۲۰ لرستان خرم آباد,الیگودرز,الشتر,نورآباد,کوهدشت ,پلدختر بانکدار مرد و زن ۲۷ ۱۵
۲۱ مازندران گلوگاه، بهشهر، نکاء، سورک، ساری، قائم شهر، پل سفید، امیرکلا، آمل، محمودآباد، جویبار، بهنمیر، فریدون کنار، بابلسر، کیاکلا، کلاردشت، تنکابن، عباس آباد، نشتارود، رامسر بانکدار مرد و زن ۲۷ ۱۵
۲۲ مرکزی اراک، ساوه، دلیجان، محلات، تفرش، آشتیان، خمین، شازند، فرمهین بانکدار مرد و زن ۲۷ ۱۵
۲۳ هرمزگان بندرعباس، بندرجاسک، رودان بانکدار مرد ۲۷ ۱۵
۲۴ همدان همدان، کبودرآهنگ، بهار، اسدآباد، تویسرکان بانکدار مرد و زن ۲۷ ۱۵
۲۵ یزد یزد، میبد، ابرکوه، بافق، مروست بانکدار مرد و زن ۲۷ ۱۵
۲۶ مناطق آزاد تجاری – صنعتی کیش، چابهار، قشم بانکدار مرد و زن ۲۷ ۱۵

 برای دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی بانک ملت اینجا را کلیک کنید

شرایط عمومی و اختصاصی :
۱- تابعیت کشور جمهوری اسلامی ایران.
۲- متدین بودن به یکی از ادیان رسمی کشور و متعهد بودن به نظام جمهوری اسلامی ایران.
۳- دارا بودن کارت پایان خدمت وظیفه یا داشتن برگ معافیت دائم قانونی.
تبصره ۱: تاریخ ترخیص از خدمت وظیفه و یا صدور کارت معافیت دائم قانونی باید قبل از تاریخ ۱۳۹۳/۰۳/۳۰ باشد.
تبصره ۲: ادامه مراحل استخدامی دارندگان کارت معافیت دائم پزشکی ، در صورت توفیق در مراحل مربوطه پس از تائید پزشک معتمد بانک بلامانع خواهد بود.
۴- دارا بودن حداکثر ۲۷ سال تمام تا تاریخ ۱۳۹۳/۰۳/۳۰ ( متولدین ۱۳۶۶/۰۳/۳۰ به بعد ) برای دارندگان مدرک تحصیلی لیسانس
۵- حداقل معدل کل مورد قبول برای مقطع تحصیلی لیسانس ۱۵ (به استثناء برخی از استانها ) مطابق با جدول آگهی می باشد.
تبصره ۱: رشته های تحصیلی مورد نیاز بانک در مقطع تحصیلی لیسانس مطابق جدول مندرج در آگهی حاضر می باشد.
تبصره ۲: تاریخ فراغت از تحصیل داوطلبان می بایست قبل از تاریخ ۱۳۹۳/۰۳/۳۰ باشد.
۶-تندرستی و توانائی کامل جسمی و روانی برای انجام شغل محوله طبق تائید پزشک معتمد بانک
۷-عدم محکومیت به فساد اخلاقی، نداشتن سابقه محکومیت و سوء پیشینه کیفری که موجب محرومیت از حقوق اجتماعی شده باشد .
۸-عدم اشتغال به تحصیل در دانشگاهها و مراکز آموزش عالی (موکداً اعلام می گردد چنانچه در مراحل استخدامی مشخص شود داوطلبی اشتغال به تحصیل دارد ادامه مراحل استخدامی وی منتفی خواهد شد).
۹-عدم اشتغال و همچنین نداشتن تعهد انجام کار در سایر سازمانها، شرکتها، موسسات دولتی و غیردولتی.
۱۰- متقاضیان باید بومی و ساکن استان (شهر) مورد تقاضا باشند .
تبصره: متقاضیان، فقط در استان مورد تقاضا مطابق جدول نیازها بکارگیری خواهند گردید. ازپذیرفته شدگان تعهدی مبنی بر عدم درخواست جابجائی (انتقال ) به استانهای دیگر به مدت ۱۰ سال اخذ خواهد شد.
۱۱-مدت سابقه کار افرادی که تجربه کاری در صنایع مشابه بانک یا سازمانهای زیرمجموعه بانک را دارند، در صورت پرداخت حق بیمه (با تشخیص کمیسیون بررسی سوابق)، حداکثر به میزان پنج (۵) سال به سقف سنی آنان اضافه خواهدشد.
۱۲-مدت سابقه کار افرادی که تجربه کاری در شرکت های زیرمجموعه بانک را دارند، در صورت پرداخت حق بیمه (با تشخیص کمیسیون بررسی سوابق)، حداکثر به میزان سیزده (۱۳) سال به سقف سنی آنان اضافه خواهدشد به شرط آن که سن آنها بیشتر از ۴۰ سال نباشد .

مراحل ثبت نام :
۱-مراجعه به سایت بانک ملت به نشانی:www.bankmellat.ir
۲- تکمیل فرم تقاضانامه الکترونیکی در سایت مذکور.
۳-ارسال عکس: متقاضیان می بایست عکس ۴*۳ پرسنلی خود را با عرض ۱۵۰ و ارتفاع ۲۰۰ پیکسل و با فرمت JPG و حجم حداکثر ۲۰۰ کیلو بایت اسکن نموده و درقسمت مربوطه بارگذاری نمایند.
۴-پرداخت وجه ثبت نام:
۱-روش اول : متقاضیان واجد شرایط، بمنظور ثبت نام در آزمون استخدامی می بایست از تاریخ ۱۳۹۳/۰۳/۱۷ لغایت ۱۳۹۳/۰۳/۲۳ نسبت به واریز مبلغ ۳۵۰٫۰۰۰ ( سیصد و پنجاه هزار) ریال به حساب جام شماره ۹۱۳۲۳۷۰/۴۲ به نام ثبت نام اینترنتی از داوطلبان آزمون استخدامی اقدام و سپس اطلاعات فیش واریزی و سایر موارد(مطابق نمونه نمایش داده شده در سایت فوق )، را در قسمت مربوط به پرداخت وجه ثبت نام وارد و نهایتاً پس از بررسی مجدد صحت اطلاعات درج شده و تائید مراتب، شماره رهگیری خود را جهت پیگیری مراحل بعدی آزمون و دریافت کارت ورود به جلسه اخذ و نزد خویش نگهداری نمایند.
۲- روش دوم ( پرداخت اینترنتی ) : متقاضیان در صورت دارا بودن کارت یکی از بانکهای عضو شبکه شتاب که قابلیت پرداخت اینترنتی را داشته باشد ( حاوی پارامترهای cvv2 و رمز اینترنتی ) می توانند با وارد کردن ۱۶ رقم شماره کارت ,رمز اینترنتی و پارامترcvv2 و همچنین تاریخ انقضاء کارت، وجه ثبت نام را به صورت اینترنتی پرداخت و سایر مراحل ثبت نام را طی نمایند ضمناً دارندگان کارتهای صادره بانک ملت نیازی به ورود تاریخ انقضای کارت نداشته و این افراد می توانند با مراجعه به هر یک از پایانه های خودپرداز بانک ملت رمز اینترنتی و پارامتر cvv2 کارت خود را دریافت نمایند. همچنین دارندگان کارتهای سایر بانکها می بایست طبق قوانین بانک صادره کننده کارت خود نسبت به اخذ پارامترهای لازم اقدام نمایند.
تبصره: با عنایت به عدم امکان استرداد وجه، صرفاً متقاضیانی که واجد شرایط عمومی و اختصاصی در جدول و متن آگهی باشند، نسبت به واریز وجه اقدام نمایند.

نکات مهم :
۱- قبل از ثبت نام به راهنمای نحوه تکمیل فرم موجود در سایت مراجعه و مندرجات آنرا دقیقاً مطالعه نمایید.
۲- ثبت نام زمانی تکمیل می باشد که شماره رهگیری از طریق سیستم به متقاضی اعلام گردد.
۳- در صورت واریز بصورت غیر اینترنتی ، شماره سریال موجود در رسید فیش واریزی که به وسیله رایانه بر روی آن درج گردیده در مراحل ثبت نام عیناً وارد نمایید.
۴- متقاضیان می بایست عکس ۴*۳ پرسنلی خود را با عرض ۱۵۰ و ارتفاع ۲۰۰ پیکسل و با فرمت JPG و حجم حداکثر ۲۰۰ کیلو بایت اسکن نموده و درقسمت مربوطه بارگذاری نمایند.
۵- مسئولیت صحت ثبت اطلاعات در سایت اینترنتی به عهده شخص متقاضی می باشد. بدیهی است متعاقباً نسبت به اخذ و بررسی اصل مدارک پذیرفته شدگان در آزمون اقدام و چنانچه مغایرتی در مندرجات مدارک ارائه شده با شرایط آگهی بانک وجود داشته باشد از ادامه مراحل استخدامی متقاضی در هر مرحله جلوگیری به عمل خواهد آمد و متقاضی حق هیچگونه اعتراضی نخواهد داشت.

تاریخ دریافت کارت ورود به جلسه آزمون :
داوطلبان واجد شرایط عمومی و اختصاصی، مطابق با جدول آگهی می بایست حداکثر تا تاریخ ۱۳۹۳/۰۳/۲۹ جهت اخذ کارت ورود به جلسه آزمون، نسبت به مراجعه به سایت یاد شده اقدام و کارت خود را دریافت نمایند. بدیهی است به همراه داشتن کارت ورود به جلسه، شناسنامه یا کارت ملی در روز برگزاری آزمون ضروری خواهد بود.
تبصره ۱: داوطلبان می بایست پس از اخذ کارت ورود به جلسه آزمون از طریق سایت، نسبت به کنترل مشخصات فردی خود، مدرک تحصیلی، معدل، شماره داوطلبی، شماره صندلی و محل برگزاری آزمون اقدام نمایند و در صورت مشاهده هرگونه مغایرت می توانند از طریق قسمت مربوطه در سایت, تحت عنوان “پاسخگوئی تلفنی به متقاضیان”، نسبت به رفع نقص اقدام نمایند.
تبصره ۲: محل برگزاری آزمون استخدام متقاضیان اشتغال در شعب کیش و قشم ,شهر بندرعباس و متقاضیان شعب شهر چابهار , زاهدان تعیین گردیده است.

تذکرات مهم :
۱-چنانچه پس از توفیق متقاضیان در مرحله کتبی آزمون و بررسی و تطبیق مدارک استخدامی آنان با شرایط مندرج در آگهی حاضر یا درهر مرحله از بررسی های بعدی از سوی بانک مشخص شود داوطلبی واجد شرایط عمومی و اختصاصی اعلام شده نیست، حتی در صورت توفیق در آزمون و یا هریک از مراحل استخدام، ادامه رسیدگی به وضعیت استخدامی و استمرار خدمت وی در بانک منتفی خواهد شد و در این صورت داوطلب حق هیچگونه اعتراضی را نخواهد داشت.
۲-ثبت نام متقاضیان صرفاً از طریق سایت مزبور و به صورت اینترنتی بوده و نیازی به ارسال مدارک نمی باشد.
۳-چنانچه مشخص شود داوطلبی با مدرک تحصیلی بالاتر در آزمون مقطع پائین تر شرکت نموده است از استخدام و ادامه اشتغال وی در هر مرحله ممانعت به عمل خواهد آمد.
۴- به تقاضای ثبت نام اینترنتی متقاضیانی که پس ازمهلت مقرر ( ۱۳۹۳/۰۳/۲۳ ) اقدام نمایند، ترتیب اثر داده نخواهد شد. ضمناً سایت مذکور در پایان همان روز غیرفعال خواهد گردید.
۵- پس از برگزاری آزمون کتبی، براساس ۱٫۵ برابر ظرفیت مورد نیاز بانک نسبت به اعلام اسامی پذیرفته شدگان اقدام می شود تا پس از انجام سایر مراحل، قبول شدگان نهائی انتخاب شوند.
۶- هزینه شرکت در آزمون به هیچ وجه مسترد نخواهد شد.
۷- موکداً اعلام می گردد ثبت نام در آزمون صرفاً اینترنتی و براساس آگهی مندرج در سایت بانک به نشانی www.bankmellat.ir می باشد.
۸-لازم به توضیح است که مراحل جذب نیروی انسانی بانک، توفیق متقاضیان در تمامی مراحل استخدامی ( مشتمل بر آزمون کتبی، آزمون های روانشناختی، مصاحبه عمومی وتخصصی، گزینش و معاینات پزشکی ) تعیین گردیده و چنانچه متقاضیان در هر یک از مراحل فوق توفیق لازم را کسب ننمایند، موضوع ادامه مراحل استخدامی آنان منتفی خواهد گردید.
۹-حوزه امتحانی داوطلبان نیز مطابق استان مورد درخواست تعیین گردیده و از طریق سایت مربوطه قابل رویت می باشد.
۱۰-در صورت داشتن هرگونه سوال با شماره تلفن ۳۳۲۷۶۰۳۲ تماس حاصل فرمایید

تاریخ های مهم
۹۳/۰۳/۱۷
تا
۹۳/۰۳/۲۳
ثبت نام در سامانه و اخذ کد رهگیری
۹۳/۰۳/۲۹
از ساعت ۹ صبح
مراجعه به سایت و دریافت کارت ورود به جلسه و برگه راهنمای آزمون
۹۳/۰۳/۳۰
ساعت ۱۴
برگزاری آزمون کتبی
سایر مراحل متعاقبا اعلام خواهد شد

برای مشاهده شرایط اینجا را کلیک کنید

برای دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی بانک ملت اینجا را کلیک کنید
برای ثبت نام یا اصلاح اطلاعات اینجا را کلیک کنید
برای پیگیری و رویت مشخصات اینجا را کلیک کنید

اطلاعات تماس

کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

۱۰۶ دیدگاه تاکنون.

 1. milad گفت:

  رفیقای گلم…تنهاکاری که واسه ماها محدودیت سنی نداره…دزدیه عزیزان؛دزدی.خداعاقبت همه ی مارو بخیر کنه

  [پاسخ]

 2. رزگار فرضی گفت:

  سلام
  من فوق دیپلم حسابداری هستم همیشه طرفدار بانک ملت بودم و ارزوی این که یک روز در بانک ملت مشغول به کار شوم.

  [پاسخ]

 3. سودا گفت:

  سلام. میشه بگین ماچیکار کنیم کشاورزی خوندیم؟

  [پاسخ]

 4. فاطیما گفت:

  من پیام نور خوندم هیچ وقت معدلم نمیخوره ب استخدامی در حالیکه خودم میدونم خیلی بیشتر یاد دارم اونجا به من ظلم شد

  [پاسخ]

 5. امین گفت:

  رفتیم پیام نور سال ۸۵ IT خوندیم؛پیام نور اون زمان معدل چهاردهش یعنی اینکه یکی تو دانشگاه سراسری ۲۰ آورده و تو دانشگاه آزاد معد معادل معدل ۴۸ می شه! رفتیم سرباز از وقتیم که تموم کردم دیگه استخدام نیست هیچجا! الان معدل رو کردن ۱۵! بعد دوران سربازیم حذف کردن! اینا یعنی اینکه آقا امین برو کارگری تو بکن!!!!!! خدایا اینم شاسه ما داریم!

  [پاسخ]

 6. صدف گفت:

  سن ما به سی وسه سال رسید ????دیگه کلا فراموش شدیم آخرش استخدام نشدیم ما کاشتیم ودیگران خوردن باز میکاریم دیگران بخورن نوش جون

  [پاسخ]

 7. میلاد رعیس بانکداری واقتصاد گفت:

  لطفن خودتون رو خسته نکنید همتون قبول میشید به همتون کلی مزایا میدیم اصلن شرایط خاصی نداره هرکس ثبت نام کنه بن سفر به مالزی بهش میدیم………..حقوقشم پیش پیش میدیم……دخترا هم تو اولویتن…….حقوقتون هم بالای ده تومن هس…..اگه راضی نباشید بیشترش هم میکنیم……ارادتمند همه شیرازیا هم هستیم…..

  [پاسخ]

 8. مشكل سن !!! چرا؟؟؟ گفت:

  با سلام . من همه شرایط رو دارم بجز سن … قبلا که ۳۰ سال بود آخه .. چی شده همه زدن به ۲۷ سال … معمولا برای کارشناسی ۲ سال اضافه میکنن برای سربازی هم ۲ سال چرا اینجا اینجوری نیست ..؟؟!!!!!!!

  [پاسخ]

 9. m گفت:

  شورشو در اوردن هرکی بلند میشه آگهی استخدام میزنه بعد میگه فیش واریز کنید این چه مسخره بازیه

  [پاسخ]

 10. saba گفت:

  سلام
  چرا دامپزشکی ئه؟؟؟:((((((

  [پاسخ]

 11. آیدا گفت:

  سلام

  واقعا این آگهی ها همش الکیه! هر کسی پارتی داره خب شرکت کنه….

  یکی از آشناهای ما رییس یه سازمانی هست الان پسرش با ۲۲ سال سن و مدرک فوق دیپلم ساخت و تولید توی بانک استخدام شده!!!!!

  [پاسخ]

 12. ساناز گفت:

  چرارشته کامپیوتر نمیخاین؟؟؟؟؟

  [پاسخ]

 13. حسین گفت:

  یکی به من بگه که واقعا از افرادی که آزمون ورودی مید انتخاب میشه و پارتی بازی نیست یا اینکه فقط برا پول اینکارو میکنن؟

  [پاسخ]

 14. arman گفت:

  moaddel balaye 19 nemikhayd??mage mikhayd nokhbe jam konid akhe?

  [پاسخ]

 15. مهسا گفت:

  باید قبوووووووووووووووووول بشم

  [پاسخ]

 16. leila گفت:

  من نمیدونم چرا همه جا هست به جز تبریز :(

  [پاسخ]

 17. :( گفت:

  مدیریت دولتی چی؟

  [پاسخ]

 18. کورچشم براه گفت:

  اینقدر چشمم توی این استخدامی دنبال استان محرومم گشت که دیگه سن استخدامم گذشت، جواب اینهمه تلاش و تحصیلم با این بی پولی غذا نخوردنم و شهریه دانشگاه دادنم این نبود

  [پاسخ]

 19. نا امید گفت:

  خانم negin و فاطمه کاملا درست می گن. اینا درواقع پول زور و بیخودی می خوان از تحصیل کرده های بیچاره بگیرن.توروخدا هیچکی نره ثبت نام کنه که این مسخره بازیا هم جمع بشه.

  [پاسخ]

 20. عزیز گفت:

  ای بابا به قول یکی از دوستام هر وقت دولت کسری بودجه میاره استخدامی میزنه تا جبران بشه
  خودتونوووووووووووو خسته نکنید همه چی از اول معلومه

  [پاسخ]

 21. یه بیکار گفت:

  قبلنا شرط معدل واسه استخدام۱۴بود.شرط معدلم داره با تورم بالا میره؟؟؟؟؟

  [پاسخ]

 22. زهرا گفت:

  سلام شرط معدل استخدامیها تا دیروز ۱۴ بود حالا به ما که رسید شد ۱۵ خواهش میکنم از مسولین بخواین در این خصوص تجدید نظر بفرمایند ممنون.

  [پاسخ]

 23. محمدرضا گفت:

  سلام
  آیا ظرفیتی برای شهر تبریز ندارید؟؟؟؟

  [پاسخ]

 24. سعید گفت:

  سلام رشته ((مدیریت مالی)) هستم نمیتونم ثبت نام کنم؟

  [پاسخ]

 25. شاکی گفت:

  شما جناب مدیر سایتی که کارتون اطلاع رسانیه، لطفا به اطلاع مسولین برسونید ما رشته های کامپیوتر و برق و ریاضی بریم غاز بچرونیم؟؟؟بچرونیم؟؟؟

  [پاسخ]

 26. مینا@ گفت:

  زدید سراسر کشور؟؟؟؟؟؟
  کرمانشاه جزو سراسر کشور نیست آخه

  [پاسخ]

 27. mohsen گفت:

  آقایون این که قم نداره چرا الکی به آدم روحیه میدین!

  [پاسخ]

 28. محمد گفت:

  خستم از این همه ازمون بی نتیجه انقدر که الان شرایط سنی من نمیخوره…..
  مخاطب این متن خود خداست……

  [پاسخ]

 29. یسنا گفت:

  کامپیوتر چی ؟؟؟؟؟؟

  [پاسخ]

 30. فرشته گفت:

  با سلام
  استان گیلان تو لیست نیست یعنی گیلانیا نمیتونن ثبت نام کنن؟
  پس چرا نوشتن سراسر کشور…!!!!!

  [پاسخ]

 31. ن گفت:

  چرا رشته کامپیوتر نمیگیرن آخه ! هر استخدامی که میزنید مدیر و حسابدار میخواد.با معدل ۱۷٫۶۰ باید بیکار بمونیم .با هزار سختی رشته به این مشکلی رو با این معدل خوندیم بیکار بمونیم؟؟؟؟؟؟ بعد میگن واسه معدل بالا کار زیاده کوووووووووووووووووووو کار؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  [پاسخ]

 32. ماهان گفت:

  سازمان ها دقیقا طی چند سال رشته های تحصیلی افرادی که با اونا از طریق بند پ ارتباط دارن لیست میکنن . و هدفشون جذب اون آدماست .باور کنین همینجوری

  [پاسخ]

 33. الهام گفت:

  مدیر محترم سایت خواهشا جواب دانشجوهای ارشدو بین ؟بالاخره میتونن ثبت نام کنن یا نه؟
  ——–
  مدیر سایت : نوشته مدرک لیسانس.

  [پاسخ]

 34. الهام گفت:

  سلام من دانشجوی ترم دوم مفطع ارشد رشته حسابداری هستم.ایا میتونم ثبت نام کنم؟

  [پاسخ]

 35. Maryam گفت:

  سلام
  من ۲۵ سالمه وترم آخر فوق لیسانسم بومی هم هستم ومعدل مورد نظر رو هم دارم ولی در شهربوشهر فقط نیروی مرد میخواد ممکنه یه سری اصلاحات لحاظ کنید تا ما هم در این آزمون شرکت کنیم.
  با تشکر

  [پاسخ]

 36. طاهره گفت:

  با سلام. برام عجیبه که چرا اکثر استان ها زن و مرد میخوان ولی متاسفانه استان ما یعنی هرمزگان فقط مرد میخوان. تو رو خدا بگید تکلیف ما خانم های تحصیلکرده بیکار پس چیه؟ مگه ما حق نداریم بریم سرکار. تو رو خدا اگه امکان داره خانم هارو هم به نیروهای مورد نیازتون در هرمزگان اضافه کنید. با تشکر

  [پاسخ]

 37. فاطمه گفت:

  سلام توروخدا صحبت کنین بگین چرا۲۷سال واس استان قزوین من که متولد۶۵ هستم نمیتونم شرکت کنم؟چرافقط ۶۶ ها؟؟؟؟؟؟

  [پاسخ]

 38. مهدی گفت:

  با سلام. از شما مسئول سایت و همچنین بازدید کنندگان از سایت تقاضا دارم به سوال اینجانب پاسخ دهید.
  آیا متولدین سال ۱۳۶۵ که دارای مدرک فوق لیسانس هستند، مشمول شرکت در آزمون می شوند یا خیر؟
  ممنون می شوم که بنده را راهنمایی نمایید.

  [پاسخ]

 39. ذاکری گفت:

  سلام من رشته ام مدیریت اما گرایش کمرک هستم خیلی دوست دارم استخدام بشم اون هم بانک ملت لطفا یه تبصره ای بدید ما هم ثبت نام کنیم…

  [پاسخ]

 40. سیدعلی پور گفت:

  سلام . مکان برگزاری آزمون کجاست ؟ مراکز تمام استان ها یا فقط تهران ؟ زودتر اعلام کنید من تمام شرایط را دارم فقط مکانش برام دردسر ساز شده

  [پاسخ]

 41. رضا گفت:

  یکی نیست بگه همون مدیرکل بالایی تا تهش،که اینجور قانونا وضع میکنن،خودشون همین الان ردن،یه عده بیسواد مفت مفتی رفتن سر کار،دارن قانون وضع میکنن،ما دهه ۶۰ ها،نسل سوخته ایم، اینه عاقبت بچه دار شدن و زاد و ولد،چه جور منکه زن و یه بچه دارم و چشمم به استخدامیاس هنوز بچه بیارم،یه بیکار،چند بیکار دیگه به این سرزمین مقدس اضافه کنه که چی؟؟؟؟؟؟؟ پ.

  [پاسخ]

 42. اسدی گفت:

  سلام. جناب مدیر سایت میشه جواب بنده رو بدین؟ من که رشته IT و ICT خوندم باید چیکار کنم خب میشه این رشته ها و کلا کامپیوتر رو جزء موارد استخدامی قرار بدین؟
  ——–
  مدیر سایت : کاش تموم درخواست ها و خواهش دوستان دست ما و سایت استخدامی بود تا بتوانیم به همه ی آن ها رسیدگی کنیم متاسفانه سایت ما یه سایت که کارش اطلاع رسانی برای کارجویان عزیز هست.

  [پاسخ]

 43. عصمت گفت:

  خواهشا شرط معدل رابردارید

  [پاسخ]

 44. ناهید گفت:

  چرا شرط معدل شده ۱۵؟؟؟
  قبلا که ۱۴ بود؟
  ما که فارغ التحصبل پیام نوریم چه گناهی کردیم؟؟؟
  بعدشم چرا بعضی شهرا حداقلش۱۳ هس وبعضی شهرا ۱۵؟؟
  از این شهر تا اون شهر چه فرقی میکنه دیگه؟

  [پاسخ]

 45. iهلیاباقری گفت:

  باسلام من رشته مهندسی معماری خوندم و متولد ۶۱هم هستم میخواستم بدونم امکان داره در آزمون شرکت کنم؟

  [پاسخ]

 46. hedyeh گفت:

  سلام خسته نباشید
  پس چرا رشته برق رو کلا حذف کردید؟
  پس بچه های برق چیکار کنن؟

  [پاسخ]

 47. گمنام گفت:

  بچه من خودم ارشد هوش مصنوعی دارم و این استخدامم نمیتونم شرکت کنم ما دردمونو به کی باید بگیم.

  [پاسخ]

 48. محمد گفت:

  با سلام .ببخشید من کلا واج شرایط هستم واسه ثبت نام ولی چون من محل تولدم شهر دیگه و محل سکونتم شهر دیگری است غیر بومی حساب میشوم. حتی مبلغ ۳۵۰۰۰۰۰ ریال را واریز کرده ام خواهشا علت را ذکر نمایید. که چرا غیر بومی حساب شده ام.

  [پاسخ]

 49. فاطمه گفت:

  بابا اینا هم ه هروقت پول کم میارن آزمون استخدامی میذارن!! نیروها همه همین الان برداشته شده و این آزمون ها همش سوری !
  با مدرک فوق لیسانس مهندسی از بهترین دانشگاه ایران هرجا که میرم میگن نیرو جذب نمیکنن! بدترین کار ممکن تو ایین مملکت درس خوندنه بخدا!

  [پاسخ]

 50. Negin گفت:

  این ها همش دروغه. همشون از پیش نیروها رو معین کردند.فقط پول اضافی دارند از مردم میگیرند.من سه ساله که دارم تو آگهی استخدام ها شرکت میکنم و بالای ۵ ارگان دولتی هم قبول شدم ولی تو گزینش ردم کردن.الان به همتون میگم جدی هم میگم قدر این پول هاتون رو بدونید ۳۵۰۰۰ تومان…..؟ چه خبره…؟ مگه یه کاغذ چقدر براتون آب میخوره. اینها همش یه بازیه..

  [پاسخ]

 51. shahram گفت:

  واقعا متاسفم برای این مسئولین یعنی یکی که ارشد داره نمیتونه شرکت کنه من موندم چطوری شما ی کاره ای شدین همتون با پارتی رفتین با لا بی مخا………………..

  [پاسخ]

 52. پردیس گفت:

  تف به این شانس من
  همه شرایط رو دارم
  ولی حیف سال بعد لیسانسم تموم میشه
  میترسم سال بعد دیگه نیرو لازم نداشته باشن

  [پاسخ]

 53. احمدرضا گفت:

  واقعا برای آینده ی خودم. که الان دارم درس. میخونم متاسفم.

  [پاسخ]

 54. رویا گفت:

  اگر شخصی بالای ۳۰ سال سن داشته باشد و مدرک کارشناسی ارشد داشته باشد در سیستم شما جایگاهی ندارد؟

  [پاسخ]

 55. مهدی گفت:

  من معدل ۱۴/۴۲هستم نمیشود ثبت نام کنم ؟

  [پاسخ]

 56. عرفان گفت:

  رشته اقتصاد کشاورزی چی میخوان؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  [پاسخ]

 57. سحر گفت:

  به خاطر دو ماه سن بیشتر نمیتونم ثبت نام کنم.تقصیر ما چیه استخدامی خیلی کم شده؟این چه وضعیه؟

  [پاسخ]

 58. الهام گفت:

  واقعا ک گرایش دولتی چی پس!!!!!!!!!!چ وضعشه

  [پاسخ]

 59. davoud گفت:

  من۱۵ صدم معدلم کم داره نمیشه ثبت نام کنم معدلم ۱۴٫۸۵ هست

  [پاسخ]

 60. رویا گفت:

  سلام
  رشته IT چرا نباید استخدام داشته باشه،الان اکثر استخدامی بانکها شده آقایان بعدش رشته ما که با بانک ارتباط داره بر نمیدارن
  گناه کردیم IT خوندیم و دوست داریم تو بانک استخدام بشیم

  [پاسخ]

 61. سارا گفت:

  پس رشته ی آمار کوووووووووووووو

  [پاسخ]

 62. محمدامین گفت:

  چرا شرط معدل میذارین اخه… ما که پیام نور با بدبختی درس میخونیم ولی متاسفانه استادا نمره نمیدن مث بقیه ی دانشگاههای دولتی…
  شرط معدلو وردارین لطفا

  [پاسخ]

 63. مونا گفت:

  پس رشته ی آمار کو؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  [پاسخ]

 64. مژده گفت:

  این شرط معدل دیگه برا چیه؟۱۵!!!!!!!!!!!!! پس ماها که با بدبختی تو پیام نور درس خوندیم با معدل های پایین پس چیکارکنیم؟؟؟؟؟؟
  با سختی کلی درس خوندیم آخرش اییییییییییییین@!!!!!!!!!!!!!!!
  واقعا که….

  [پاسخ]

 65. فاطمه گفت:

  سلام رشته صنایع رو نمیخواید؟

  [پاسخ]

 66. صبا گفت:

  سلام.ترم آخر ارشد بازرگانیم.می تونم شرکت کنم؟ تورو خدا جواب بدید؟میشه شرکت کنم؟

  [پاسخ]

 67. مهسان گفت:

  گیلان فول نیرو شده که داره نمیگیره؟ یعنی چی اخه

  [پاسخ]

 68. MONEY گفت:

  ۳۵۰۰۰۰ ریال :O :((
  مگه چقدر کل آزمون هزینه بر میداره که اینقدر قیمت بالاست
  همش درآمد زایی شده ای آزمون ها

  [پاسخ]

 69. nasim گفت:

  باسلام.برای ماکه فوق لیسانسیم شرایط کارمناسب پیداکردن واقعاً سخته.اگرهم بخوایم هرطوری شده یه جایی مثل بانک استخدام بشیم مجبوریم درمورد مدرکمون پنهان کاری کنیم.نمیدونم چرا وضعیت به این شکله…

  [پاسخ]

 70. zan گفت:

  با عرض سلام و خسته نباشید من خانمی هستم متاهل که هم خودم و هم شوهرم لیسانس مدیریت دولتی داریم معدل من ۵۹/۱۶ هستش ومعدل شوهرم ۱۴ هستش هردومون بی کاریم وضع زندگیمون سخته لطفا برای شهرستان مریوان رشته مدیریت دولتی هم وارد نیازمندیها کنید لااقل یکیمون شرکت کنه، اگه میتونم منم در این استخدامی شرکت کنم ؟لطفا بهم جواب بدید با تشکر

  [پاسخ]

 71. سمیرا گفت:

  سلام رشتم کامپیوتره منم میتونم ثبت نام کنم؟ ؟؟لیسانس نرم افزاردارم

  [پاسخ]

 72. عباس گفت:

  سلام میگم من معدلم ۹۵/۱۴صدمه میشه تو این ازمون شرکت کنم اخه گفتن واسه خوزستانیا حداقل معدل باید۱۵ باشه ممنون میشم اگه پاسخ بدین.

  [پاسخ]

 73. mhz گفت:

  چرا اینقدر هزینه ثبت نام زیاده ………….
  کسی نیست ناظر باشه
  فقط باید پول بدیم معلوم نیست قبول شیم

  [پاسخ]

 74. bita گفت:

  جز شرط معدل همه ی شرایط رو دارم…معدل من ۱۴/۲۰ نمیتونم ثبت نام کنم؟؟؟؟

  [پاسخ]

 75. fahime گفت:

  سلام
  رشته من مهندسی صنایع هست . که میشه گفت همون مدیریت صنعتیه. من می تونم شرکت کنم؟؟

  [پاسخ]

 76. درسا... گفت:

  سلام مدیریت دولتی نمیخوان؟ توروخدااااااااااا یکی جووواب بده

  [پاسخ]

 77. kazhan گفت:

  أخه چرا کامپیوتر نمیگیرن این چه وضعیه ؟
  واقعا

  [پاسخ]

 78. zahra گفت:

  از رشته ی فناوری اطلاعات نیرو بر نمی دارن؟ من نمی تونم شرکت کنم؟؟؟؟؟؟/

  [پاسخ]

 79. setareh گفت:

  من همه شرایط رو دارم. فقط به جای لیسانس ، فوق لیسانس دارم. میتونم شرکت کنم؟؟؟

  [پاسخ]

 80. پیمان گفت:

  سلام.لیسانس مهندسی صنایع دارم میتونم شرکت کنم؟؟

  [پاسخ]

 81. sahar گفت:

  با سلام وخست نباشین خدمت مدیر سایت میخواستم بپرسم شرایط سنی که فرودین مثلا ۲۷ .من هنو تو ۳۰ نرفتم نمیتونم شرکت کنم؟ تا تیرماه هم درسم تموم میشه کارشناسی حسابداری لطفا راهنماییم کنین چون خیلی احتیاج دارم به کار . سپاس

  [پاسخ]

 82. سجاد گفت:

  مسئولین محترم بانک چرا چشم طمع دوختین به ۳۵۰۰۰تومان جوونای بیکار؟؟واقعا دلتون میاد؟؟ دوستانی که قصد دارین تو این آزمون شرکت کنند،هدفشون چیه؟؟چرا شرکت میکنند؟؟اینها که نیروهاشونو گرفتن.اینا سریع آزمون برگزار میکنند پول رو از بچه ها میگیرن بعد میرن دنبال مجوز استخدام.حالا که میبینی مجوز جذب نیرو نمیدن جوسازی میکنند.بانک کشاورزی،بانک انصار بعد از دوسال از برگزاری آزمون هنوز حتی یکنفر رو هم استخدام نکرد.تازه این استخدامیها با نظارت کدوم نهاد یا سازمانی برگزار میشه؟؟همه کاره خود مسئولین بانک ملتن و هرکی رو که دوست داشته باشن جذب میکنند.ماکه دیگه دوراین استخدامیهارو خط کشیدیم.حسابداریه شرکت خصوصی ام و خیلی هم راضیم.موفق باشن دوستانی که تو این آزمون شرکت میکنند

  [پاسخ]

 83. حسین گفت:

  امان از این همه جماعت بیکار ……………………………..

  خوب شد که من از سربازی معاف نشدم….بهتر از بیکاریه :D

  [پاسخ]

 84. فرهاد گفت:

  م یه جون ۲۴ ساله ام ما جوانان ایرانی تا چه اندازه می تونیم بدبخت باشیم. توی کشورهای غربی آشغال ترین شغل، شغل دولتیه اون وقت این جا همه سر و دست می شکنونن واسه استخدام شدن و به حداقل حقوق و مزایا راضی می شن.
  تو رو خدا متن آگهی رو یه بار دیگه با دقت بخونید انگار که جرم کردیم میخوایم استخدام شیم نه خواهشی نه حتی یک کلمه ی احترام آمیز توی این آگهی می بینید!!!؟؟؟؟
  طرف انگار که بدهکار باباش بودیم با این آگهی نوشتنش..
  همه ثبت نام کنید حتی اگه ۱۰۰۰ نفرم بنویسن ۳۵۰۰۰۰۰۰ریال فط پول آزمونش میشه مابقیش به کنار.
  نمیدونم چرا ولی همش یاد این دوبیتی معروف صائب می افتم که میگه:
  تا سرای آدمی سرای دنیاست
  کارش همه جرم و کار حق لطف و عطاست
  شاد باش که آن جهان نیز چنین خواهد بود
  سالی که نکوست ز بهارش پیداست…

  [پاسخ]

 85. sara گفت:

  چرا چند مدته استان بوشهر استخدامی زن نداره وتواستخدامی ها فقط مرد پذیرش می کنن یعنی چه ؟؟؟؟شورشو در اوردن….پس بقیه کجابرن

  [پاسخ]

 86. hamideh گفت:

  خیلی ناراحت کننده است که من ارشد ریاضی هستم ونمیتونم شرکت کنم

  [پاسخ]

 87. المیرا گفت:

  سلام،
  ما که فوق لیسانس داریم چی،نمیتونیم شرکت کنیم ?

  [پاسخ]

 88. parviz گفت:

  باسلام:
  من الان دارم ارشدمیخونم میتونم ثبت نام کنم یانه باتشکر

  [پاسخ]

 89. آژوان گفت:

  پس کرمانشاه چی؟ این چه وضعشه

  [پاسخ]

 90. الهام گفت:

  سلام وخسته نباشید خواهش میکنم شرایط سنی کمی تغییر بدین من همه شرایط دارم اما متولد بهمن ۶۴ هستم. خواهشمندم

  [پاسخ]

 91. سیروس گفت:

  منابع آزمون کتبی مشخص نیست؟

  [پاسخ]

 92. امین گفت:

  شرایط سنی من ۲۸سال است ایا مدت خدمت نظام وظیفه به اون اضافه میشه راهنمایی بفرمایید باتشکر

  [پاسخ]

 93. سمانه گفت:

  کسی می دونه برای آزمون های بانکی چه کتابی خوب هست که بخونیم ؟

  [پاسخ]

 94. آزاده گفت:

  باسلام و خسته نباشید
  ممنون میشم اگه آزمون رو در مرکز هر استان برگزار کنید، چون من یه دختر مجردم و نمیتونم به این شهرهایی که گفتین بیام، و واقعا هم این برام موقعیت خوبیه نمیخوام از دستش بدم.
  باتشکر

  [پاسخ]

 95. صدف گفت:

  سلام. ببخشید ما که رشته IT و ICT خوندیم و بی ارتباط با امور بانکی نیست چرا نه؟ یه فکری هم به حال ما بکنید لطفا.
  خواهشا این دوتا رشته هم به رشته های تحصیلی اضافه کنید . ممنون میشم این کارو انجام بدین.

  [پاسخ]

 96. ayuob گفت:

  با سلام مدیریت سایت لطفا توضیح دهید که مدت خدمت سربازی به حداکثر سن اضافه میشود؟
  ——-
  مدیر سایت : متاسفانه ذکر نکردن این جزئیات رو.

  [پاسخ]

 97. mehri گفت:

  سلام.
  بانک ها معمولا رشته ریاضی و میگرفتن الان اونم نمیگیرن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  [پاسخ]

 98. سمیرا گفت:

  خواهشا سن ثبت نام را افزایش دعید من تمام شرایط را دارم ولی برای سن دو سال مشکل دارم .

  [پاسخ]

 99. حدیث گفت:

  رشته کامپیوتر چی؟؟؟؟؟؟؟

  [پاسخ]

 100. mahboobe گفت:

  ماکه هنوزمدرک لیسانسمونو نگرفتیم نمیتونیم ثبت نام کنیم؟

  [پاسخ]

 101. سعادت گفت:

  از رشته امار نیرو نمیخوان؟////////////

  [پاسخ]

 102. Behnaz گفت:

  خب ینى چى سایر شهرهاى اصفهان فقط مرد؟!! اَه، شورشو درآوردن دیگه. >:(

  [پاسخ]

 103. Majid گفت:

  ماکه دوست داریم استخدام بشیم ولی دیبلم داریم جه کنیم

  [پاسخ]

 104. mehdi گفت:

  وافعا جای تاسف دارد رشته مدیریت دولتی جزء گرایش های مدیریت حساب نشده است!!!!!!!

  [پاسخ]

 105. محمد گفت:

  سلام
  از رشته کامپیوتر نیرو برنمیدارن؟

  [پاسخ]

 106. كيان گفت:

  منابع آزمون کتبی را هم اعلام بفرمایید لطفا

  [پاسخ]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *