خانه » استخدام در استان تهران » آگهی استخدام بانک تجارت سال ۹۲

آگهی استخدام بانک تجارت سال ۹۲

متن آگهی:

بانک تجارت با استعانت از خداوند متعال، در نظر دارد به منظور تکمیل کادر اجرائی و تخصصی در مشاغل متصدی امور اداری و کارشناس، با برگزاری آزمون استخدامی از بین داوطلبان خانم و آقا در مقاطع تحصیلی کارشناسی، کارشناسی ارشدو دکتری، در رشته های مندرج در جدول ذیل و با شرایط موصوف در شهر تهران، استخدام نماید.

الف- جدول رشته، گرایش و مقاطع تحصیلی مورد نیاز

ردیف

مقطع تحصیلی

رشته تحصیلی

گرایش

۱

کارشناسی

حقوق

۲

کارشناسی ارشد

 

حقوق

خصوصی/تجارت بین الملل/ اقتصادی/جزا

۳

مدیریت

مالی

۴

مهندسی صنایع

مهندسی مالی/تحلیل سیستمهای اقتصادی و اجتماعی

۵

اقتصاد

کلیه گرایش ها

۶

دکتری

حقوق

خصوصی/تجارت بین الملل/جزا

دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی بانک تجارت

ب شرایط

۱)      تابعیت ایران و متعهد بودن به نظام جمهوری اسلامی

۲)      تدین به دین مبین اسلام و یا یکی از ادیان رسمی کشور مصرح در قانون اساسی

۳)      عدم سوء پیشینه کیفری منتج به محرومیت از حقوق اجتماعی و همچنین عدم اشتهار و محکومیت به فساد اخلاقی

۴)      عدم سابقه وابستگی یا عضویت به احزاب و گروه های سیاسی معارض با نظام جمهوری اسلامی ایران

۵)      عدم اعتیاد به دخانیات، مواد مخدرو روان گردان

۶)      عدم اشتغال(رسمی، پیمانی) و تعهد خدمت به دستگاههای دولتی،خصوصی ،مراکز آموزشی و نهادهای انقلاب اسلامی و باز نشستگی از دستگاههای دولتی

۷)      داشتن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی دائمی یا معافیت دائم(داوطلبان ذکور)

تبصره:برای دارندگان کارت معافیت پزشکی در صورت قبولی در آزمون، تایید پزشک معتمد بانک در مورد توانایی انجام کار الزامی است.

توجه : به تقاضای داوطلبانی که دارای کارت یا برگ معافیت موقت تحت هر عنوان هستند به هیچ وجه ترتیب اثر داده نخواهد شد.

۸)      نداشتن منع استخدامی به موجب آراء مراجع قضایی ذیصلاح

۹)      تندرستی و توانایی کامل جسمی ، روحی و روانی جهت انجام فعالیتهای شغلی بانکی( با تأیید پزشک معتمد بانک)

۱۰) کلیه متقاضیان می بایست بومی وساکن استان تهران باشند.( بومی به شخصی اطلاق می‌شود که محل تولد وی یکی از شهرستانهای استان یا حداقل در ۲ سال گذشته در یکی از شهرستانهای استان تهران ساکن بوده باشد)

۱۱) دارا بودن حداکثر سن در مقاطع تحصیلی کارشناسی ۲۸ سال تمام ( ۶دیماه ۱۳۶۴ به بعد)، کارشناسی ارشد۳۲سال تمام(۶دیماه۱۳۶۰به بعد) و در مقطع دکتری۳۵سال تمام(۶دیماه ۱۳۵۷ به بعد)

ج – مدارک مورد نیاز
کلیه متقاضیان استخدام می بایست نسبت به اسکن و الصاق الکترونیکی تصویر مدارک ذیل با فرمت و حجم تعیین شده اقدام نمایند :

 • ارسال فایل اسکن شده عکس ۴ × ۳ تمام رخ جدید با فرمت jpg و حجم کمتر از ۱۰۰kb
 • ارسال فایل اسکن شده مدرک تحصیلی مورد نیاز (گواهینامه موقت پایان تحصیلات یا دانشنامه با ذکر معدل کل) با فرمت jpg و حجم کمتر از ۱۲۰kb
 • صفحه اول شناسنامه (در یک صفحه) با فرمت jpg و حجم کمتر از ۱۲۰kb
 • ارسال فایل اسکن شده کارت پایان خدمت یا معافیت دائم ، پشت و رو (در یک صفحه) با فرمت jpg و حجم کمتر از ۱۲۰kb

توجه : در مورد صحت کلیه مدارک ارسالی از مراجع ذیصلاح استعلام خواهد شد.

د – نحوه ثبت نام- هزینه ثبت نام دریافت کد رهگیری- مهلت ثبت نام-دریافت کارت ورود به جلسه آزمون- زمان و محل برگزاری آزمون

نحوه ثبت نام:  صرفاً از طریق سایت اینترنتی بانک تجارت انجام می پذیرد و داوطلبان می بایست ابتدا به سایت اینترنتی استخدام بانک تجارت به آدرس  www. Tejaratbank.ir مراجعه و پس از مطالعه دقیق شرایط و ضوابط استخدام )درصورت دارا بودن شرایط) نسبت به تکمیل فرم ثبت نام الکترونیکی اقدام نمایند.

هزینه ثبت نام : داوطلبان می بایست مبلغ ۰۰۰ر۴۰۰ (چهارصدهزار ریال) را به عنوان هزینه شرکت در آزمون از طریق درگاه اینترنتی موجود در صفحه ثبت نام ( با داشتن الزامات آن همانند CVV2 و رمز دوم کارت بانکهای عضو شتاب) پرداخت نمایند.

دریافت کد رهگیری : کلیه متقاضیان می بایست نسبت به ثبت اطلاعات و اسکن مدارک خود و ارسال موفق آن اطمینان حاصل نموده و پس از اخذ کد رهگیری،آن را جهت دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نزد خود نگهداری نمایند.

مهلت ثبت نام : از روز یکشنبه مورخ ۳آذر ماه لغایت پایان وقت اداری روز یکشنبه مورخ۱۰آذرماه ۱۳۹۲  می باشد (مهلت مذکور قابل تمدید نمی باشد).

دریافت کارت ورود به جلسه :کلیه متقاضیان واجد شرایط می بایست در روزهای سه شنبه مورخ ۳دیماه و چهارشنبه مورخ ۴ دیماه ۱۳۹۲(به مدت ۲ روز) با مراجعه به سایت استخدام بانک به نشانی فوق از کارت ورود به جلسه آزمون خود یک نسخه چاپی تهیه و نزد خود جهت حضور در جلسه آزمون نگهداری نمایند.

تبصره: کلیه متقاضیان واجد شرایط لازم است در روز آزمون ،کارت چاپی ورود به جلسه و کارت ملی خود را به همراه داشته باشند.

زمان و محل برگزاری آزمون: روز جمعه مورخ۶ دیماه۱۳۹۲ ساعت۸:۳۰ صبح و محل آن نیز در کارت ورود به جلسه (چاپی) درج خواهد شد.
توجه: ثبت نام صرفا از طریق سایت بانک صورت می پذیرد. به درخواست ها و یا مدارک ارسالی از طریق پست و یا مراجعه حضوری  هیچگونه ترتیب اثری داده نخواهد شد و تعهدی نیز برای بانک ایجاد نخواهد کرد .

ه-  تذکرات مهم

  • صرفاً فارغ التحصیلان رشته و گرایش های تحصیلی مندرج در جدول فوق، می توانند در فرآیند استخدامی شرکت نمایند و پذیرش دیگر رشته ها یا گرایش ها امکان پذیر نمی باشد.
  • استخدام در بانک مستلزم دارا بودن شرایط عمومی و اختصاصی وهمچنین قبولی در آزمون، مصاحبه، معاینات پزشکی و تأئید گزینش بانک می باشد. لیکن ثبت نام، ارسال مدارک و شرکت در هر یک مراحل فوق هیچگونه تعهدی را برای بانک جهت استخدام ایجاد نمی نماید.
  • چنانچه خلاف هریک از شرایط اشاره شده در آگهی استخدام در مورد هریک از داوطلبان به اثبات برسد، ویا متقاضی با مدرک تحصیلی بالاتر در مقطع تحصیلی پایین‌تر در آزمون شرکت نماید از استخدام و اشتغال بکار وی ممانعت بعمل خواهد آمدو حتی در صورت استخدام اخراج خواهد شد.
  • مسئولیت هرگونه اشتباه در اطلاعات ارسالی یاتفسیر اشتباه شرایط اعلام شده درآگهی، با متقاضی می باشد.

تبصره:از آنجا که از نفرات برتر در مرحله آزمون کتبی  جهت شرکت در مصاحبه استخدامی دعوت بعمل می آید لذا مقتضی است داوطلبان دقت لازم را در خصوص درج تلفن های ضروری تماس در فرم تقاضای ثبت نام مبذول نمایند.

  • بدیهی است در صورتی که در هر مرحله مشخص گردد تاریخ فارغ التحصیلی ،پایان یا معافیت از خدمت داوطلب در زمان ثبت نام و ارسال الکترونیکی مدارک، بعد از تاریخ مذکور بوده است تخلف محسوب گردیده واز استخدام و اشتغال بکار وی ممانعت بعمل خواهد آمد.
  • هزینه شرکت در آزمون  به هیچ وجه مسترد نخواهد شد.

و – مواد آزمون
دروس عمومی : ۱- معارف اسلامی، ۲- ادبیات فارسی و آئین نگارش اداری، ۳- زبان انگلیسی عمومی، ۴- اطلاعات عمومی بانکی،  اقتصادی، سیاسی و … ۵– مهارتهایICDL  ۶- هوش ، استعداد و آمادگی شغلی

دروس اختصاصی:  دروس تخصصی مربوطه رشته ، گرایش و مقطع تحصیلی

ورود به سامانه ثبت نام

دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی بانک تجارت

اطلاعات تماس

کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

۲۱ دیدگاه تاکنون.

 1. ناشناس گفت:

  والا من فوق لیسانس اقتصادم با معدل ۱۸٫۴۴ خیلی وقته دنبال کارم …ولی درسته واسه پوله ولی من گمونم الکیم نیست… یعنی به دو هدف می رسند … ۱٫ درآمد حاصل از شرکت ماها در آزمون ۲٫نیروی کار آمدی که در آزمون قبول می شند… نیروی تشنه کار … من حاضرم کمتر از یکی که الان توبانکه بگیرم و برم تو بانک… چرا واسه کاهش هزینه هاشون دنبال چنین نیروهای مشتقی نیستند… دوستای من که ارشد بودن خیلیلشون الا ن سرکارن … ولی درست یه سالی می شه که کار پیدا کردن فوق العاده سخت شده…. ولی در کل نا امید نیستم و شما هم نباشید … چون امید و خوش بینی بهتر از نا امیدی و بد بینی است … فقط کاش ادمین سایت به من بگه دروس اختصاصی رشته اقتصاد تو این آزمون چیه ؟

  [پاسخ]

 2. فتانه گفت:

  واقعا متاسفم که هیچ کنترلی روی هزینه ها نیست معلومه با این هزینه هرهدفی غیر از استخدام دارن ..

  [پاسخ]

 3. نام شما گفت:

  دوستان اینا از قبل استخدام کردن فقط واسه پوله

  [پاسخ]

 4. جمال صالحی گفت:

  باسلام. معمولا تو استخدامی بانکها رشته های حسابداری تو اولویته. دلیلش چیه که حسابداری لازم نداره!!! ممنون

  [پاسخ]

 5. ایمان گفت:

  سلام پرستو جان ؛
  وقتی که داشتی جوانی خودتا میزاشتی تو راه دانشگاه ، باید متوجه میشدی که کاری وجود نداره …
  بعدشم مدرکتو هم اگه بگیری میگن سابقه کار …
  بعدشم تا بخوای یه جایی چند ماه کار کنی به عنوان سابقه کار ، میگن سن شما بالاست …
  اینه که میگم تحصیلات همه پشمه … مسئول کجا بود …
  فقط حیف عمر آدم …
  یا علی .

  [پاسخ]

 6. پرستو گفت:

  سلام من دانشجوی کارشناسی ارشد اقتصاد هستم ولی متاسفانه مدرک میخواست نتونستم شرکت کنم؟همه الان بیکارن و همه از فرط این مشکل افسردگی گرفتن مسئولا کاری کنین

  [پاسخ]

 7. MASOOMEH گفت:

  چهار ماه پیش دفاع کردم هنوز مدرکم نیومده رفتم دانشگاه جویا شدم گفتن هنوز نامه از دانشگاه ارشدت نفرستادن درخواست تاییدیه کنند که ما تاییدیتو بفرستیم اونجا!!!!!!مجبور شدم خودم حضوری نامه رو دستشون برسونم بعد قرنی یه موقعیت پیش اومد که همه شرایطشو داشتم فقط هم مرد نمی گرفت تازه فهمیدم مدرکم هیچیش آماده نیست آخه مملکته داریم دلم خوش بود امروز و فرداست میرم مدرکمو میگیرم

  [پاسخ]

 8. شهری گفت:

  سلام ؛من ارشد علوم تربیتی گرایش مدیریت آموزشی ، اخه ما چه گناهی مرتکب شدیم که استخدامی برای ما نیست !!!!!!!!!! به داد ما بیچاره ها برسید

  [پاسخ]

 9. هادی گفت:

  سلام مریم خانوم. آره والا میبینی؟؟ من خودمم فارق التحصیل لیسانس نرم افزارم با معدل ۱۶ الانم دانشجو ارشدم اما شدیدا محتاج کارم…هرچی بانکه چرا کامپیوتر نمیخوایین نامردااااااااااااااا

  [پاسخ]

 10. مریم محمودی گفت:

  سلام
  من دانشجو نرم افزارم اما اخه چرا واسه دانشجو ها استخدام ندارید ؟مگه ما ادم نیستیم که هیچ جا استخداممون نمی کنند

  [پاسخ]

 11. mahdis گفت:

  ۴۰۰۰۰ تون چه خبره آخه. مدل جدید پول در آوردنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ نمی دونم چرا همه مدل های جدید باید برا بچه های دهه ۶۰ باشه؟! نمی دونم باید به کی اعتراض کرد!

  [پاسخ]

 12. پری گفت:

  سلام
  من فارق التحصیل کارشناسی رشته الهیات گرایش فقه و مبانی حقوق اسلامی هستم جزو گروه ردیف ۱ جدول فوق محسوب میشم؟میتونم شرکت کنم؟؟

  [پاسخ]

 13. هادي ج گفت:

  سلام به فارغ التحصیلانی که آماده به خدمت(کار) کردن هستن ، لطفا این پیغامارو اینجا نفرستین ؛ به مرجع آگهی دهنده بفرستین خدا یارو نگهدارتون باشه که همه یه روزی از بیکاری در بیان الهی آمین …

  [پاسخ]

 14. manizheh گفت:

  کارشناسی ارشد مدیریت کشاورزی می تواند شرکت کند

  [پاسخ]

 15. هانیه گفت:

  سلام
  ارشد مدیریت دولتی گرایش مالی هستم مدرکم هم دی ماه آماده می شه میتونم شرکت کنم؟

  [پاسخ]

 16. فارغ التحصیل گفت:

  معذرت /خانم سمانه اشتباهی اسمتون را نوشتم

  [پاسخ]

 17. فارغ التحصیل گفت:

  سلام
  در جواب اقا سامان بگم /// سرگردنه هست هر چی میگند مردم پول میدند مگه تو امتحان چی میدند چند ورق به همراه ساندیس و ویفر —-به قول احمدی نژاد –اگهی استخدامی مگه کیلویی چنده

  [پاسخ]

 18. بدبخت گفت:

  چرا اینقدر هزینه ها رو بردن بالا اینا چی فکر میکنن , نامردا

  [پاسخ]

 19. ابوذر گفت:

  آخه چرا فقط تهران مگه ما شهرستانیا آدم نیستیم چی بگم که دلم پره از دست تهرونیا

  [پاسخ]

 20. samane گفت:

  salam
  ۴۰۰۰۰ tomaaaaaan.chekhabareee

  [پاسخ]

 21. سعید گفت:

  ارشد مدیریت بازرگانی با گرایش مدیریت مالی میتونه شرکت کنه

  [پاسخ]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *