آگهی استخدام استانداری اصفهان

شهر های مورد نیاز :
تعداد مورد نیاز :
تاریخ انقضاء :
متن آگهی

آگهی استخدام استانداری اصفهاناستانداری اصفهان برای تأمین نیروی انسانی موردنیاز خود و سایر دستگاه های اجرایی استان طبق مفاد قانون مدیریت خدمات کشوری و دستورالعمل نحوه برگزاری امتحان عمومی و تخصصی برای به کارگیری افراد در دستگاه های اجرایی و از محل مجوز شماره ۴۵۵۰/۱۱۰/دم مورخ ۲۱/۱۲/۱۳۹۰ معاون محترم توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور تعداد ۱۲۷۵ نفر از افراد واجد شرایط را از طریق برگزاری آزمون توانمندیهای عمومی، تخصصی، مصاحبه تخصصی و گزینش به صورت پیمانی استخدام می نماید.

 

برای اطلاع از نحوه ی ثبت نام و عناوین شغلی اینجا را کلیک کنید

 

آخرین مهلت :۱۴ خرداد ۹۱

اطلاعات تماس
نشانی :
تلفن :
وبسایت :
دیدگاه ها
محتاج بکار
۱۴:۴۸ ~ ۱۰ شهریور ۱۳۹۱

چرا نتایج آزمون استخدامی استانداری را نمی دهید و از ۲۲مرداد تا حالا مارا الاف کردید اگر پارتی بازی کردید خدا به درد بیدرمان گرفتارتون بکنه و ریشتون را بکنه به حق حضرت زهرا(ع)

[پاسخ]

معصومه اسکندری
۱۸:۵۴ ~ ۴ بهمن ۱۳۹۱

با سلام اطلات ثبت نام من مفقود شده است لطفا مرا راهنمایی نمایید

[پاسخ]

taghdir
۱۴:۰۵ ~ ۲۲ مرداد ۱۳۹۲

باسلام استانداری اصفهان در سال ۹۲استخدام ندارد؟
آیا رشته ی فناوری اطلاعات را هم نیاز دارد؟توروخدا جواب بدید!!!!!!!!!!!!

[پاسخ]

مهدی
۱۵:۴۳ ~ ۲۶ شهریور ۱۳۹۲

سلام من میخوام بدونم چرا باید توی کشور خودم یه افغانی من رو از شرکت اخراج کنه و به جای من یه افغانی را سر کار بیاره. به خدا راست میگند هیچ کس نیست جلوی اینا رو بگیره .مدیر تولید شرکت نگین دوخت اصفهان یک افغانیه که فقط هوای افغانیهای اون شرکت را داره وزمانی که اداره کار به اون شرکت میاد تمام افغانیها رو به سرسرای شرکت میفرسند.اخه میشه بازرس قبل از اینکه بیاد شرکت اطلاع بده .به خدا فقط پارتی و رشوه.که یه افغانی به نام اقای امیری بشه مدیر تولید و به ریش ما ایرانیها بخنده

[پاسخ]

جویای کار
۱۵:۰۵ ~ ۱۸ دی ۱۳۹۲

با سلام برای سال ۹۳ استخدام ندارید؟
من فرزند جانباز دارای فوق لیسانس زراعت و بیکار هستم

[پاسخ]

[,dhd ;hv
۲۰:۵۴ ~ ۲۰ دی ۱۳۹۲

باسلام. من کارشناس ارشد مدیریت توانبخشی هستم. جویای کار.لطفا راهنماییکنید

[پاسخ]

غلامرضاسرداری
۲۰:۵۵ ~ ۲۷ بهمن ۱۳۹۲

سلام . اینجانب غلامرضاسرداریمعلول از ناحیه دست چپ ومتاهل که همسرم نیز معلول (فلج اطفال) دارای مدرک کارشناسی الهیات ومعارف اسلامی و سابقه کار در مدرسه وهمچنین تدریس دروس قرآن وعربی و معارف اسلامی . جویای کار و اشتغال می باشم .فقط برای رضای خدا و ذخیره قیامت کمکی در جهت اشتغال به برادر محتاج خود کنید.

[پاسخ]

ffff
۰۱:۱۶ ~ ۵ فروردین ۱۳۹۳

با سلام. من کارشناسی ارشد روانشناسی تربیتی هستم و بیکار. شدیدا یه یک کار آبرومند نیازمندم.

[پاسخ]

منصوری
۲۳:۴۲ ~ ۲۵ فروردین ۱۳۹۳

باسلام. من فارغ التحصیل مهندسی کشاورزی-باغبانی هستم و جویای کار می باشم .لطفا نسبت به موقعیت های شغلی مناسب و مرتبط با رشته ام بنده را راهنمایی کنید

[پاسخ]