خانه » استخدام در استان تهران » آگهی استخدام اداره آموزش و پروش استثنایی شهرستان های تهران

آگهی استخدام اداره آموزش و پروش استثنایی شهرستان های تهران

متن آگهی:

به منظور تأمین نیروی انسانی مورد نیاز امور توانبخشی در مدارس استثنایی، براساس جز(۷) بند (ز) بخش سوم شیوه نامه نامه ساماندهی نیروی انسانی، نسبت به جذب فارغ التحصیلان مشمول طرح (کاردرمانگر، گفتاردرمانگر، شنوایی شناسی، بینایی سنجی، مددکاری اجتماعی، فیزیوتراپ و …) اقدام می نماید. لذا علاقمندان به گذراندن طرح خود در سطح مناطق ۲۰ گانه شهرستان استان تهران به اداره آموزش و پروش استثنایی شهرستان های تهران واقع در دولت آباد بین فلکه دوم و سوم ـ خیابان برادران شهید اردستانی مراجعه نمائید

اطلاعات تماس

  • نشانی: تهران ،واقع در دولت آباد ،بین فلکه دوم و سوم ، خیابان برادران شهید اردستانی
کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *