خانه » اطلاعیه های مهم » آماده به خدمت معلمان وظیفه پذیرفته شده صادر می گردد

آماده به خدمت معلمان وظیفه پذیرفته شده صادر می گردد

متن آگهی:

خبر ۱۵ تیر ماه ۹۵ – آماده به خدمت معلمان وظیفه پذیرفته شده صادر می گردد

برابر اطلاعیه شماره ۱۹ مورخ ۹۵/۴/۱۳ اداره کل امور اداری و تشکیلات وزارت آموزش و پرورش ، به اطلاع آن تعداد از معلمان وظیفه پذیرش شده سال ۱۳۹۵ می رساند اعزام پذیرفته شدگان برنامه سربازمعلم سال ۱۳۹۵ به مراکز آموزش نظامی ( المهدی بابل ، شهدای کرمانشاه و شهید قاضی طباطبایی تبریز ) در تاریخ ۹۵/۴/۱۹ انجام خواهد گرفت .

برابر هماهنگی به عمل آمده پذیرفته شدگان موظف هستند در روز سه شنبه مورخ ۹۵/۴/۱۵ یا اول وقت روز شنبه مورخ ۹۵/۴/۱۹ با مراجعه به دفاتر پلیس + ۱۰ یا معاونت وظیفه عمومی استان ، نسبت به اخذ برگه اعزام به خدمت خود اقدام و در تاریخ ۹۵/۴/۱۹ برای طی دوره آموزش نظامی به عنوان سرباز معلم اعزم شوند . بدیهی است در برگ اعزام به خدمت صادره ، تاریخ اعزام ۹۵/۴/۱ و تاریخ مراجعه برای اعزام ۹۵/۴/۱۹ درج می گردد .
چنانچه پذیرفته شدگان در مورخ ۹۵/۴/۱۵ موفق به اخذ برگ اعزام به خدمت به تاریخ ۹۵/۴/۱ نشوند ، خواهشمند است ساعت ۷ صبح روز شنبه مورخ ۹۵/۴/۱۹ در محل معاونت معاونت وظیفه عمومی نیروی انتظامی استان آذربایجان شرقی که در انتهای خیابان امامیه تبریز واقع شده است ، حضور یافته و پس از دریافت برگ اعزام ، برابر برگه مربوط نسبت به اعزام اقدام نمایند .
تاکید می گردد هر یک از معلمان وظیفه ای که در تاریخ های یادشده موفق به دریافت برگ اعزام خود نشوند مراتب را به صورت فوری از طریق تماس با شماره تلفن ۰۴۱۳۵۵۴۸۰۶۷ به کارشناسی استخدام اعلام نمایند .

کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *