خانه » اطلاعیه های مهم » آغاز دوره یکساله پذیرفته شدگان آزمون استخدامی از آذر ماه ۹۴

آغاز دوره یکساله پذیرفته شدگان آزمون استخدامی از آذر ماه ۹۴

متن آگهی:

وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه دوره‌های یک ساله صلاحیت حرفه‌ای پذیرفته شدگان از اواسط آذرماه در دانشگاه فرهنگیان شروع می‌شود، گفت: هنوز رقم دقیقی برای شهریه این دسته از دانشجویان اعلام نشده است؛ البته بخشی از هزینه‌های دوره یکساله را خود آموزش و پرورش تامین می‌کند و بخش دیگر توسط دانشجو‌ها پرداخت خواهد شد.

به گزارش ایلنا، علی اصغر فانی در حاشیه همایش دیده بیدار که به مناسبت هفته بسیج در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برگزار شد، با اشاره به اربعین حسینی گفت: در حال حاضر مدارس مهران در اختیار زوار است و کلاس‌های ما در این منطقه موقتا تعطیل شده‌اند.
وی با اشاره به اینکه آموزش و پرورش شهرستان مهران و اداره کل ایلام در خدمت زوار اربعین هستند، گفت: همچنین دانش آموزان عضو سازمان دانش آموزی در این مسیر خدماتی به زوار ارائه می‌دهند.
فانی همچنین درباره تعیین تکلیف انتخاب رئیس دانشگاه فرهنگیان، با بیان این مطلب که دکتر مهرمحمدی را برای بار دوم به کمیته انتخاب اساتید دانشگاه، معرفی کرده‌ایم، افزود: امیدواریم به زودی حکم قطعی‌ برای ریاست دانشگاه فرهنگیان صادر شود.
وزیر آموزش و پرورش با بیان این مطلب که دوره‌های یک ساله صلاحیت حرفه‌ای پذیرفته شدگان از اواسط آذرماه در دانشگاه فرهنگیان شروع می‌شود، خاطرنشان کرد: هنوز رقم دقیقی برای شهریه این دسته از دانشجویان اعلام نشده است؛ البته بخشی از هزینه‌های دوره یکساله را خود آموزش و پرورش تامین می‌کند و بخش دیگر توسط دانشجو‌ها پرداخت خواهد شد.
وی در ادامه به بودجه آموزش و پرورش اشاره کرد و گفت: روز گذشته در جلسه هیئت دولت کلیات بودجه به بحث گذاشته شد و ادامه آن به جلسه های بعدی موکول شد. در حال رایزنی با سازمان مدیریت هستیم تا بودجه مناسبی برای سال آینده بگیریم.
فانی در پایان گفت: در لایحه بودجه سال ۹۴ منبع درآمدی برای آموزش و پرورش در این خصوص دیده شده که باید از طریق خزانه تامین و در اختیار آموزش و پرورش قرار بگیرد.

کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *