آغاز توزیع کارت ورود به جلسه آزمون ادواری سنجش مهارت (آموزش فنی حرفه ای کشور)

شهر های مورد نیاز :
تعداد مورد نیاز :
تاریخ انقضاء :
متن آگهی

آغاز توزیع کارت ورود به جلسه آزمون ادواری سنجش مهارت
رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور گفت: توزیع کارت ورود به جلسه آزمون ادواری سراسری سنجش مهارت از امروز آغاز و تا ۳ خرداد‌ماه ادامه دارد.

 

 

به گزارش باشگاه خبری فارس «توانا» به نقل سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، رییس این سازمان اظهار داشت: داوطلبان شرکت در آزمون ادواری سراسری سنجش مهارت مورخ ۵ خرداد ماه، برای دریافت کارت ورود به جلسه خود باید به نشانی اینترنتی http://advari.irantvto.ir مراجعه کرده و از طریق وارد کردن مشخصات فردی شامل نام و نام خانوادگی، شماره شناسنامه و کد ملی و یا شماره پرونده و شناسه پرداخت کارت اعتباری که قبلا از طریق آن ثبت نام کرده‌اند، نسبت به دریافت کارت خود به صورت اینترنتی اقدام کنند.
کورش پرند افزود: در راستای برنامه‌های عملیاتی اصلاح و بهبود روش‌ها، برای نخستین بار آزمون‌های ادواری متقاضیان سنجش مهارت به صورت هماهنگ و سراسری در کشور برگزار می‌شود که آزمون کتبی نخستین آزمون سال۹۱ روز جمعه مورخ ۵ خرداد ماه در ۳۹ حرفه همسان و ۲۵۹ حرفه غیر همسان در ۳۱ استان کشور و در ۳۳۴حوزه امتحانی به صورت چهارگزینه‌ای برگزار می‌شود.
وی گفت: بیش از ۵۶ هزار نفر در آزمون ادواری سنجش مهارت مورخ ۵ خرداد ماه ثبت نام کرده‌اند که از این تعداد ۳۹ هزار و ۱۹۳نفر مرد و ۱۷ هزار و ۲۵۴ نفر زن هستند و تمهیدات لازم برای شرکت این متقاضیان در آزمون فراهم شده است.
رییس سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور با اشاره به شرایط حضور داوطلبان در محل آزمون گفت: به همراه داشتن اصل شناسنامه یا کارت ملی برای ورود به آزمون الزامی است و استفاده از تلفن همراه و تجهیزات متعلقه و ماشین حساب قابل برنامه‌ریزی در حین برگزاری آزمون ممنوع است.

اطلاعات تماس
نشانی :
تلفن :
وبسایت :
هشدار مهم : طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران، هرگونه دریافت وجه بابت آزمون استخدامی، بررسی رزومه و مصاحبه منوط به دریافت مجوز رسمی از مراجع قانونی است. در صورتی که شرکت یا موسسه ای در مراحل گزینش یا تکمیل فرم استخدام، تقاضای واریز هزینه داشته باشد، از هرگونه واریز وجه خودداری نموده و مراتب را از طریق فرم تماس با مای سایت استخدامی اطلاع دهید.
دیدگاه ها
shjayda
۱۶:۴۵ ~ ۲۶ مرداد ۱۳۹۲

بابا ای ول با این امتحان گرفتنتون
بابا 2 ماهه که از ثبت نام آزمون استخدامی سازمان فنی و حرفه ای می گذره پس امتحان کو
دریافت کارت ورود به جلسه کو!!!!!!!!!!!!!
اه …. !!! آها ..!!! بازم سرکاری مردم …!!!!!!!!

[پاسخ]

HAJAR BEHESHTI
۱۳:۴۶ ~ ۱۳ آبان ۱۳۹۲

سلام کارت خود را دریافت کرده ام اما جلومشخصاتش مانند آزمون از قبیل شماره صندلی و داوطلبی و نشانی محل و تاریخ آزمون خالی است باید چکار کنم؟؟؟؟؟؟؟

[پاسخ]

hossein karimi
۲۱:۰۱ ~ ۲۲ آذر ۱۳۹۲

سلام من میترسم کارت ورود به جلسم رو نگیرم امتحان رو بگیرن سرم بی کلاه بمونه.خواهشا زود تر کارت ورود به جلسه رو بفرستین دمــــــتون گـــــــــــــــــــــــــــــــــــرم

[پاسخ]

حسین
۰۱:۱۷ ~ ۲۵ فروردین ۱۳۹۳

سلام لطفا تاریخ دقیق ثبت نام آزمون کارت مهارت را بگید

[پاسخ]

رضا
۲۱:۲۰ ~ ۲۶ شهریور ۱۳۹۳

سلام من کارتمو گم کردم نمیتونم نتیجه کنکورو ببینم لطفا راهنماییم کنید ممنون

[پاسخ]

ربیعی
۱۸:۰۴ ~ ۷ بهمن ۱۳۹۳

من کارت ورود به جلسه آزمون کارافرینی پیشرفته فنی حرفه ای مرکز شماره ۱۱ استان قزوین را میخواهم

[پاسخ]