آغاز توزیع کارت ورود به جلسه آزمون ادواری سنجش مهارت (آموزش فنی حرفه ای کشور)

شهر های مورد نیاز :
تعداد مورد نیاز :
تاریخ انقضاء :
متن آگهی

آغاز توزیع کارت ورود به جلسه آزمون ادواری سنجش مهارت
رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور گفت: توزیع کارت ورود به جلسه آزمون ادواری سراسری سنجش مهارت از امروز آغاز و تا ۳ خرداد‌ماه ادامه دارد.

 

 

به گزارش باشگاه خبری فارس «توانا» به نقل سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، رییس این سازمان اظهار داشت: داوطلبان شرکت در آزمون ادواری سراسری سنجش مهارت مورخ ۵ خرداد ماه، برای دریافت کارت ورود به جلسه خود باید به نشانی اینترنتی http://advari.irantvto.ir مراجعه کرده و از طریق وارد کردن مشخصات فردی شامل نام و نام خانوادگی، شماره شناسنامه و کد ملی و یا شماره پرونده و شناسه پرداخت کارت اعتباری که قبلا از طریق آن ثبت نام کرده‌اند، نسبت به دریافت کارت خود به صورت اینترنتی اقدام کنند.
کورش پرند افزود: در راستای برنامه‌های عملیاتی اصلاح و بهبود روش‌ها، برای نخستین بار آزمون‌های ادواری متقاضیان سنجش مهارت به صورت هماهنگ و سراسری در کشور برگزار می‌شود که آزمون کتبی نخستین آزمون سال۹۱ روز جمعه مورخ ۵ خرداد ماه در ۳۹ حرفه همسان و ۲۵۹ حرفه غیر همسان در ۳۱ استان کشور و در ۳۳۴حوزه امتحانی به صورت چهارگزینه‌ای برگزار می‌شود.
وی گفت: بیش از ۵۶ هزار نفر در آزمون ادواری سنجش مهارت مورخ ۵ خرداد ماه ثبت نام کرده‌اند که از این تعداد ۳۹ هزار و ۱۹۳نفر مرد و ۱۷ هزار و ۲۵۴ نفر زن هستند و تمهیدات لازم برای شرکت این متقاضیان در آزمون فراهم شده است.
رییس سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور با اشاره به شرایط حضور داوطلبان در محل آزمون گفت: به همراه داشتن اصل شناسنامه یا کارت ملی برای ورود به آزمون الزامی است و استفاده از تلفن همراه و تجهیزات متعلقه و ماشین حساب قابل برنامه‌ریزی در حین برگزاری آزمون ممنوع است.

اطلاعات تماس
نشانی :
تلفن :
وبسایت :
دیدگاه ها
shjayda
۱۶:۴۵ ~ ۲۶ مرداد ۱۳۹۲

بابا ای ول با این امتحان گرفتنتون
بابا 2 ماهه که از ثبت نام آزمون استخدامی سازمان فنی و حرفه ای می گذره پس امتحان کو
دریافت کارت ورود به جلسه کو!!!!!!!!!!!!!
اه …. !!! آها ..!!! بازم سرکاری مردم …!!!!!!!!

[پاسخ]

HAJAR BEHESHTI
۱۳:۴۶ ~ ۱۳ آبان ۱۳۹۲

سلام کارت خود را دریافت کرده ام اما جلومشخصاتش مانند آزمون از قبیل شماره صندلی و داوطلبی و نشانی محل و تاریخ آزمون خالی است باید چکار کنم؟؟؟؟؟؟؟

[پاسخ]

hossein karimi
۲۱:۰۱ ~ ۲۲ آذر ۱۳۹۲

سلام من میترسم کارت ورود به جلسم رو نگیرم امتحان رو بگیرن سرم بی کلاه بمونه.خواهشا زود تر کارت ورود به جلسه رو بفرستین دمــــــتون گـــــــــــــــــــــــــــــــــــرم

[پاسخ]

حسین
۰۱:۱۷ ~ ۲۵ فروردین ۱۳۹۳

سلام لطفا تاریخ دقیق ثبت نام آزمون کارت مهارت را بگید

[پاسخ]

رضا
۲۱:۲۰ ~ ۲۶ شهریور ۱۳۹۳

سلام من کارتمو گم کردم نمیتونم نتیجه کنکورو ببینم لطفا راهنماییم کنید ممنون

[پاسخ]