خانه » استخدام در استان اصفهان » آغاز به کار کارآموزان جدیدالاستخدام

آغاز به کار کارآموزان جدیدالاستخدام

متن آگهی:

آغاز به کار کارآموزان جدیدالاستخدام
روابط عمومی شرکت پالایش نفت اصفهان از آغاز به کار ۱۰۰ نفر مهندس شیمی کارآموز جدید الاستخدام ، به صورت رسمی شروع خبر داد.
تأمین ۲۴/ این   کارآموزان به مدت ۱۴ هفته کاری از  ۴ مهرماه سال جاری، دوره تئوری وعملی در خصوص فعالیت های شرکت را سپری می کنند و پس از آن به منظور ادامه کارآموزی تا سقف دو سال به واحد های بهره برداری معرفی می گردند.
گفتنی است در سال جاری شرکت پالایش نفت اصفهان به منظور تأمین نیروی انسانی مورد نیاز واحدهای بهره‌برداری (نوبتکاری) خود، ۱۰۰ نفر از فارغ‌التحصیلان مرد در مقطع تحصیلی کارشناسی مهندسی شیمی را استخدام نمود.
به گزارش روابط عمومی شرکت پالایش نفت اصفهان، نحوه جذب نیروی انسانی از طریق برگزاری آزمون کتبی، مصاحبه، انجام گزینش و طب صنعتی انجام گرفته که افراد پذیرفته شده به صورت نیروی پیمانکاری، درچارچوب قانون کار و تأمین اجتماعی با شرکت پالایش نفت اصفهان همکاری می کنند.
شرکت پالایش نفت اصفهان از شرکت های تابعه هلدینگ نفت ، گاز و پتروشیمی شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی است.
کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *