خانه » استخدام در استان ایلام » آغاز به کار استخدامی های استان ایلام

آغاز به کار استخدامی های استان ایلام

متن آگهی:

خبرگزاری تسنیم: نماینده مردم ایلام در مجلس شورای اسلامی گفت: زمینه های آغاز به کار افرادی که در آزمون های استخدامی ادارات ایلام موفق به کسب نمره قبولی شده اند به زودی فراهم می شود

عمران علی محمدی در گفت وگو با خبرنگار تسنیم در ایلام، اظهار کرد: افراد تحصیل کرده زیادی سال های گذشته در آزمون استخدامی دستگاه های استان شرکت کرده و موفق به قبولی دراین آزمون ها شده اند.
وی افزود: با وجود شرکت افراد در آزمون های استخدامی، ولی تا به حال روند بکارگیری و جذب آنان انجام نگرفته است که در این زمینه جا دارد دستگاه های مختلف استان روند جذب این افراد را پیگیری کنند.
نماینده مردم ایلام در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: این افراد نمره قبولی را در آزمون ها کسب کرده اند و دستگاه های نظارتی نیز آن را تائید می کنند بنابراین تعلل در جذب این افراد به صلاح نیست.
وی گفت: البته اینجانب این موضوع را از طریق معاون محترم رئیس جمور نیز پیگیری کرده ام و البته مجددا آن را پیگیری خواهم کرد.
علی محمدی عنوان کرد: دستگاه های متولی در این زمینه اقدامات لازم را آغاز کنند تا افرادی که به حق شرایط استخدام را دارند در دستگاه های اجرایی مشغول به کار شوند.
وی افزود: درباره مشکل کد شناسه تعدادی از کارکنان دستگاه های اجرایی استان ایلام نیز باید گفت که تعدادی از کارکنان دستگاه های اجرایی استان که سال ها است در بدنه دستگاه مشغول فعالیتند با کم کاری مسئولان وقت فاقد کد شناسه اند که اخیرا تعدادای از آنان در مکاتبه ای با اینجانب خواستار پیگیری صدور کد شناسه شده اند که البته این موضوع با پیگیری جدی استاندار و دلسوز و معاون محترم توسعه استانداری در حال انجام است و به زودی مشکل این افراد برطرف می شود.
نماینده مردم ایلام در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: نیز مکاتباتی در این راستا با دکتر نوبخت و دکتر عسگری آزاد داشته ام و در این زمینه پیگیری لازم به عمل می آید.

کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

۲ دیدگاه تاکنون.

  1. یوسف گفت:

    لیسانس شیمی محض با معدل ۱۶۷۳ هستم فرزند جانباز و خانواده شهید نیز هستم دنبال استخدام می گردم خبرم کنید . مچکرم

    [پاسخ]

  2. محسن مختاری گفت:

    به امید انروز که مشکل کار همه جوانان حل بشه_در یک کلام توکل بر خدا( روزی دهنده همه مخلوقات)

    [پاسخ]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *