خانه » اطلاعیه های مهم » آزمون های استخدامی سازمان میراث فرهنگی متوقف شد

آزمون های استخدامی سازمان میراث فرهنگی متوقف شد

متن آگهی:

رئیس سازمان میراث فرهنگی و گردشگری از توقف برگزاری آزمون های استخدامی که اواخر دولت دهم با سرعت انجام شد خبر داد و گفت: قرار شده است که کل سوابق را برای ما بفرستند و دستور داده‌ام که هیچ اقدامی برای استخدام‌ها انجام نشود.
به گزارش خبرنگار مهر، محمدعلی نجفی در حاشیه نخستین نشست فصلی خود با بزرگان و فعالان سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری که سه شنبه در ساختمان ارگ آزادی برگزار شد، در جمع خبرنگاران گفت: دستگاه‌های دیگر هم باید در زمینه گردشگری به ما کمک کنند مثلا درباره گردشگری خارجی وزارت خارجه درگیر موضوع است که امیدواریم با رویکرد جدید این وزارتخانه که قرار است درهای کشور به روی دنیا باز شود مسئله روادید را بتوانیم حل کنیم.با سرمایه‌گذاری‌هایی هم که در این زمینه انجام شده است امیدواریم رشد و جهش در بخش گردشگری داشته باشیم.
نجفی بیان کرد: باید ‌تورهای ایرانیان خارج از کشور را داشته باشیم تا نسل‌های بعدی ایرانیانی که در خارج هستند بتوانند به کشور سفر کنند که امیدوارم این موضوع تا ۶ ماه آینده محقق شود.
وی درباره قیمت بالای تورهای گردشگری داخلی ادامه داد: قیمت‌ها را باید بازار عرضه و تقاضا تعیین کند، سازمان میراث فرهنگی و گردشگری باید ناظر باشد. قیمت‌ها در این زمینه را به نهادهای صنفی واگذار می‌کنیم. درصدد هستیم تا از مهمانسراها و اقامتگاه‌های ۳ ستاره حمایت کنیم. چون مردم برای سفرهای خود نیاز به اقامتگاه آرام، تمیز و مناسب دارند.
رییس سازمان میراث فرهنگی درباره تخریب خانه تاریخی ظهیرالاسلام نیز که مدتی است در صدر اخبار حوزه میراث فرهنگی قرار گرفته، گفت: روز گذشته از این موضوع با خبر شدم و قرار شد موضوع پیگیری شود، بحث تخریب آن را نیز از آقای ربیعی وزیر کار پیگیری می‌کنم.
وی درباره برگزاری آزمون های استخدامی که اواخر دولت دهم با سرعت انجام شد، گفت: فعلا موضوع متوقف شده است، قرار شد کل سوابق را برای ما بفرستند و دستور داده‌ام که هیچ اقدامی برای استخدام‌ها انجام نشود.
رییس سازمان میراث فرهنگی بیان کرد: حیف است که تبدیل به ترمینال گردشگری شود و گردشگر از آن عبور کند بلکه باید پایگاه گردشگری باشد.
نجفی بیان کرد: طبق بررسی‌هایی که انجام داده‌ایم فعلا این موضوع در حد شایعه است و مدرک مستندی برای خروج وجود ندارد. باید طرح وسیعی برای اشیاء موزه‌ها با استفاده از فناوری اطلاعات اجرا کنیم.
وی همچنین درباره انتصاب معاونان گردشگری و صنایع دستی گفت: فعلا این بخش‌ها معاون دارد، به موقع اعلام می‌‌کنیم شاید معاون فعلی ابقاء شوند.

کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *