خانه » اطلاعیه های مهم » آزمون تصدی منصب قضا هشت آبان‌ماه برگزار می‌شود

آزمون تصدی منصب قضا هشت آبان‌ماه برگزار می‌شود

متن آگهی:

آزمون تصدی منصب قضا هشت آبان‌ماه برگزار می‌شود
مشاور عالی سازمان سنجش کشور گفت: آزمون تصدی منصب قضا، صبح روز جمعه در ۱۶ شهرستان مختلف کشور به شرح مندرج در اطلاعیه‌ای که از فردا دوشنبه بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار می‌گیرد، آغاز می‌شود
به گزارش «نسیم»، حسین توکلی درباره آزمون قضا اظهار کرد:بر اساس برنامه زمانی پیش بینی شده، آزمون تصدی منصب قضا با تعداد ۲۹ هزارو ۶۲۹ داوطلب  که از این تعداد ۹ هزارو ۱۶۱ نفر زن و ۲۰ هزارو ۴۶۸ نفر مرد هستند.
وی در ادامه افزود: اطلاعات لازم در راستای آزمون تصدی منصب قضا فردا صبح  طی اصلاعیه‌ای برای ۱۶ شهرستان مختلف کشور روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار می‌گیرد.
مشاور عالی سازمان سنجش با بیان اینکه این آزمون صبح جمعه هشتم آبان ماه برگزار می‌شود، تصریح کرد: فرآیند برگزاری این آزمون از ساعت ۸:۳۰ دقیقه صبح آغاز می‌شود و درهای ورودی به جلسه آمون نیم ساعت قبل از شروع فرآیند آزمون بسته خواهد شد.
وی افزود: تمامی داوطلبان ضرورت دارد قبل از بسته شدن درب‌های ورودی در محل حوزه امتحانی خود حاضر باشند.
مشاور عالی سازمان سنجش خاطرنشان کرد: کارت و برگ راهنمای شرکت در آزمون در روز سه‌شنبه ۵ آبان ۹۴ بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار می‌گیرد و لذا تمامی داوطلبان می‌توانند با وارد کردن اطلاعات شناسنامه ‌ای شامل نام، نام خانوادگی، شماره ملی، سال تولد و غیر نسبت به مشاهده تهیه پیرینت کار شرکت در آزمون و برگ راهنمای مربوط اقدام کنند.
توکلی در خاتمه گفت: آدرس محل برگزای آزمون بر روی پیرینت کارت شرکت در آزمون هر داوطلب درج شده است بدیهی است برای شرکت درجلسه آزمون همراه داشتن پیرینت کارت شرکت در آزمون و همچنین اصل شناسنامه عکس‌دار یا اصل کارت ملی الزامی است.

بیش از ۲۹ هزار نفر برای استخدام ثبت نام کردند
مشاور عالی سازمان سنجش گفت: آزمون تصدی منصب قضا با تعداد ۲۹ هزار و ۶۲۹ داوطلب برگزار می شود.
به گزارش خبرگزاری موج، حسین توکلی درباره آزمون قضا اظهار کرد: بر اساس برنامه زمانی پیش بینی شده، آزمون تصدی منصب قضا با تعداد ۲۹ هزار و ۶۲۹ داوطلب که از این تعداد ۹ هزار و ۱۶۱ نفر زن و ۲۰ هزار و ۴۶۸ نفر مرد هستند، برگزار می شود.
وی در ادامه افزود: اطلاعات لازم در راستای آزمون تصدی منصب قضا فردا صبح طی اصلاعیه‌ای برای ۱۶ شهرستان مختلف کشور روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار می‌گیرد.
مشاور عالی سازمان سنجش با بیان اینکه این آزمون صبح جمعه، هشتم آبان، برگزار می‌شود، تصریح کرد: فرایند برگزاری این آزمون از ساعت ۸:۳۰ دقیقه صبح آغاز می‌شود و درهای ورودی به جلسه آمون نیم ساعت قبل از شروع فرایند آزمون بسته خواهد شد.
وی افزود: تمامی داوطلبان ضرورت دارد قبل از بسته شدن درب‌های ورودی در محل حوزه امتحانی خود حاضر باشند.
مشاور عالی سازمان سنجش خاطرنشان کرد: کارت و برگ راهنمای شرکت در آزمون در روز سه‌شنبه، ۵ آبان، روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار می‌گیرد و لذا تمامی داوطلبان می‌توانند با وارد کردن اطلاعات شناسنامه ای شامل نام، نام خانوادگی، شماره ملی، سال تولد و غیر نسبت به مشاهده تهیه پیرینت کار شرکت در آزمون و برگ راهنمای مربوط اقدام کنند.
توکلی در خاتمه گفت: آدرس محل برگزاری آزمون بر روی پیرینت کارت شرکت در آزمون هر داوطلب درج شده است بدیهی است برای شرکت درجلسه آزمون همراه داشتن پیرینت کارت شرکت در آزمون و همچنین اصل شناسنامه عکس‌دار یا اصل کارت ملی الزامی است.

کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *