خانه » دسته‌بندی نشده » آزمون استخدام ۲۵۰۰ نفر در ۷ استان برگزار نمی شود

آزمون استخدام ۲۵۰۰ نفر در ۷ استان برگزار نمی شود

متن آگهی:

محمد حسن‌آبادی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس، اظهار داشت: آزمون استخدامی ۲۵۰۰ نفر در سراسر کشور در ۷ استان، تهران،قم، سیستان و بلوچستان،ایلام، اردبیل و بوشهر برگزار نمی‌شود.
وی ادامه داد: استخدام این تعداد منوط به برگزاری آزمون است. این آزمون در ۲ بهمن سال جاری در سراسر کشور به صورت همزمان برگزار می‌شود.
حسن‌آبادی افزود: در این آزمون امتیازاتی نیز برای ایثارگران، افراد بومی و کارکنان قراردادی شهرداری‌ها در نظر گرفته شده است که کارکنان قراردادی به ازای هر سال کارکردشان در شهرداری رتبه‌بندی می‌شوند.
مدیر کل دفتر نوسازی و تحول اداری سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور خاطرنشان کرد: در این آزمون ۱۲۰ سؤال مطرح شده که ۹۰ سؤال آن تخصصی در حوزه مشخص شده و ۳۰ سؤال نیز مربوط به هوش و استعدادیابی است.
حسن‌آبادی خاطرنشان کرد: آزمون استخدامی ۲۵۰۰ نفر در شهرداری‌های سراسر کشور با مسئولیت استانداری‌ها برگزار می‌شود و وزارت کشور تنها نقش نظارت‌کننده دارد.
وی یادآور شد: به غیر از شغل آتش‌نشانی و راهور قطار شهری بانوان نیز می‌توانند در مشاغل مختلف در این آزمون شرکت کنند.
مدیر کل دفتر نوسازی و تحول اداری سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور اظهار داشت: متقاضیان می‌توانند با مراجعه به سایت‌های استانداری‌های سراسر کشور نسبت به ثبت‌نام در این آزمون اقدام کنند.
حسن‌آبادی خاطرنشان کرد: افرادی که در این آزمون استخدام می‌شوند باید ۷ سال تعهد استخدامی در حوزه قبول شده بدهند.

کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *