خانه » استخدام در استان کرمان » آزمون استخدامی دانشگاه علوم پزشکی بم برگزار شد

آزمون استخدامی دانشگاه علوم پزشکی بم برگزار شد

متن آگهی:

خبر ۲۰ خرداد ۹۵ :  آزمون استخدامی دانشگاه علوم پزشکی بم برگزار شد

آزمون استخدامی دانشگاه علوم پزشکی بم برای تامین بخشی از نیروی مورد نیاز این دانشگاه برگزار شد.

مدیر توسعه و سرمایه نیروی انسانی دانشگاه علوم پزشکی بم روز دوشنبه به خبرنگار ایرنا گفت: ۲۲۱ نفر عصر امروز در این آزمون شرکت کردند.
محمدتقی جهانپور افزود: در نهایت ۳۵ نفر از شرکت کنندگان با اولویت بومی بودن به استخدام پیمانی دانشگاه علوم پزشکی بم در می آیند که امیدواریم بخشی از کمبود نیروی انسانی این دانشگاه برطرف شود.
وی بیان کرد: این آزمون که ۸۵ درصد شرکت کنندگان آن بانوان بودند ویژه جذب نیرو در مراکز بهداشتی مناطق محروم شهرستان ریگان، فهرج و نرماشیر برگزار شد.
وی گفت: شرکت کنندگان در رشته های بهداشتی و درمانی از جمله بهداشت خانواده، مامایی، علوم آزمایشگاهی، روانشناسی بالینی، بهداشت محیط و عمومی، مبارزه با بیماری ها، مدیریت خدمات بیمارستانی و تعالی سلامت به رقابت علمی با یکدیگر پرداختند.
مدیر توسعه و سرمایه نیروی انسانی دانشگاه علوم پزشکی بم با بیان اینکه این دانشگاه همچنان با کمبود نیروی انسانی در شرق استان مواجه است از برگزاری آزمونی دیگر اواخر مرداد ماه خبر داد.
وی افزود: این آزمون نیز ویژه جذب ۸۴ نفر نیروی مورد نیاز در پایگاه های فوریت های پزشکی و بخش های توسعه یافته بیمارستان پاستور بم ۲۹ مرداد ماه سال جاری برگزار می شود.
دانشگاه علوم پزشکی بم از سال ۹۱ شروع به کار کرد و جمعیت چهار شهرستان شرق استان را زیر پوشش دارد.

منبع : خبرگزاری ایرنا

کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *