خانه » استخدام در استان تهران » آخرین اخبار استخدام استانداری تهران

آخرین اخبار استخدام استانداری تهران

متن آگهی:

اطلاعیه استخدام استانداری تهران سال 91

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری تهران درباره زمان برگزاری آزمون خاطرنشان کرد: درصورت اعلام پست‌های بلاتصدی توسط دستگاه‌ها تا سه ماه نخست امسال آزمون استخدام در استان تهران برگزار می‌شود.

  • عنوان خبر: استخدام در استان تهران در آینده ای نزدیک

——————————————————————————————————————————

متن خبر

نصرالله ابراهیمی در گفت‌وگو با فارس درباره برگزاری آزمون استخدامی در استان تهران اظهار داشت: براساس قانون برنامه پنجم توسعه و خدمات کشوری به اعضای هر سه نفر خروجی در دستگاه‌های اجرایی و مشاغل تصدی‌گری غیر حاکمیتی یک نفر در دستگاه‌های اجرایی به کارگیری می‌شود.

وی ادامه داد: در مشاغل حاکمیتی نیز به اعضای یک نفر خروجی یک مجوز به کارگیری صادر می‌شود که براساس این قوانین از تمام دستگاه‌های اجرایی درخواست شده است تعداد نیروهای خروجی در مشاغل حاکمیتی و غیر حاکمیتی را به ما اعلام کنند تا طبق قانون برنامه پنجم نسبت به برگزاری آزمون به صورت عمومی در پست‌های بلاتصدی اقدام کنیم.
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری تهران درباره زمان برگزاری آزمون خاطرنشان کرد: درصورت اعلام پست‌های بلاتصدی توسط دستگاه‌ها تا سه ماه نخست امسال آزمون استخدام در استان تهران برگزار می‌شود.
ابراهیمی بیان داشت: نحوه انعقاد قرار داد و به کارگیری نیروها نیز براساس ابلاغ ضوابط اجرایی سال ۹۲ اقدام می‌شود.

اطلاعیه های قبلی

استاندار تهران امروز اعلام کرد: به زودی حدود ۴ هزار نفر از طریق آزمون استخدام خواهند شد.ˈمرتضی تمدنˈ روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، افزود: جذب این تعداد درچارچوب طرح مهر آفرین، انجام خواهد شد.وی گفت: اساس این طرح بر پایه جایگزینی نیروهای متخصص به جای افراد بازنشسته و بازخرید شده می باشد.

وی ادامه داد: به غیر از بحث استخدامی از طریق آزمون تعیین تکلیف قراردادی ها نیز در طرح مهر آفرین مورد توجه است.

استاندار تهران خاطر نشان کرد: طرح مهر آفرین در ابتدا از سوی مجلس با طرح مسائلی مواجه شد اما دولت اصلاحات لازم را در این طرح طبق قانون انجام داد. وی ادامه داد: اشکالات بر طرف شده و اجرای طرح با تمهیدات دولت نیازمند همراهی دستگاههای دیگر نیز است. تمدن خاطر نشان کرد: ما منتطر دستور العمل اجرایی جدید برای برگزاری آزمون ها و همچنین تعیین تکلیف قرار دادی ها هستیم تا هرچه سریعتر این طرح عملی شود. وی ادامه داد: تلاش داریم تا این مهم در سال جاری انجام پذیرد.

کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *